Keresés

Részletes keresés

Don Valentino Creative Commons License 2010.05.28 0 0 23

svájci lakkal tavaly fürödtünk be

a z étel közepes volt, viszont a pincér szabályosan meg volt sértődve, h rendelünk és ki kell szolgálnia

majd nem azt hozta, amit rendeltünk, tette ezt többször

 

nem vagyok egy mindenáron balhézós fajta, szeretek stresszmentesen étkezni

de nekik sikerült kihúzniuk a gyufát

Előzmény: delmeli (22)
delmeli Creative Commons License 2010.05.26 0 0 22
Sziasztok!
A hétvégén jártunk a Svájci lakban Nyíregyháza Sóstófürdőn. Pont vasárnap, amikor is mint kiderült 2000ft-ért korlátlanul ehettél bármit. Beültünk a férjemmel az étterembe, ahol mit sem tudván az akcióról rendeltünk ételt. A pincér természetesen elfelejtette velünk közölni, hogy akár ilyen lehetőség is van és a drágább áron rendeltünk, de még mit. Citromos harcsát sültburgonyával, citrom nélkül 5dkg-os adag sőt még díszítés sem volt a tányéron, még egy salátalevél sem. Ízetlen volt az étel, sót még csak a környező asztalokon sem találtunk, kenyeret kb. kétszer kértünk mire a pincér odért volna vele már meg is vacsoráztunk. Rosszul esett, szerettünk volna egy jót enni és iszogatni. Ráadásul udvariatlan is volt a srác az" egészségetekre" hiányzott a szótárából. Éhesek maradtunk és úgy döntöttünk eszünk még máshol valamit. Pechünkre. A Jonatánban gondoltuk még jöhet egy pizza. Kérdeztem a hölgyet mekkora milyen fajta pizzájuk van. A méretét nem tudta, mutatta, hogy kb. ekkora és hogy nagyon ízletes. Kihozta a pizzát, ami olyan ízű és látványú volt mint a tescos gyorsfagyasztott. Borzalmas rossz volt!
Mostanság akármerre ettem pizzát, mindenütt helyben készített és sütött pizzát kínáltak, de legalább is nem áruházi fagyasztott sz..t!
Ennyi!
Don Valentino Creative Commons License 2007.08.13 0 0 21

Kemencés Csárda az Orosi úton

KIRÁLY és olcsó is

csokinjull Creative Commons License 2007.07.26 0 0 19

én kizárólag saját tapasztalatból merítek, egyáltalán nem érdekel, hogy ki-mennyire fikciós...
Előzmény: Törölt nick (18)
Papci Creative Commons License 2003.10.26 0 0 17
Ez igy igaz. En azota bojkottalom ahelyet miutan egyszer egy nepes asztalnal (kb 10 fo, de egyebkent ures etterem) megfeledkeztek a baratom teljes rendeleserol. A bocsanatkeres annyi volt, hogy hoztak neki egy italt ingyen.

Előzmény: Tanársegéd (16)
Tanársegéd Creative Commons License 2003.10.26 0 0 16
Mostanában nem járok étterembe. Legutóbb egy fogadáson a John Pull Pubban voltam, vagy hol... Jól főznek, nagy adag, csak qva drága. Elég sznob hely. Viszont a politikusok közül itt fordulnak meg a legtöbben.
Papci Creative Commons License 2001.02.21 0 0 15
Az mar egesz jol all! Mar a technikai reszleteket jarjuk korul. Penz es elhatarozas mar megvan.
Előzmény: Tibó (14)
Tibó Creative Commons License 2001.02.19 0 0 14
Sot, ok fogjak megvenni a kamerat, csakhogy az o ettermuk is latszodjon! :-)
Előzmény: Papci (11)
tepoe Creative Commons License 2001.02.18 0 0 13
Újabb dolog miatt érdemes akkor várni a tavaszt. :)
Előzmény: Papci (11)
Papci Creative Commons License 2001.02.14 0 0 11
Nos biztosat nem igerhetek.
Meg van egy-ket uj dolog, amit meg szeretnenk csinalni az Index-Keletben es aztan elkezdjuk ezt is komolyan venni. Szerintem leghamarabb tavasszal lesz belole valami. De ne kerjetek szamon ha akkor sem.

En is szeretnem mert ugy gondolom sokakat erdekelne egy objektivitasra torekvo ettermi minosito oldal. Es ki tudja, hogy mi lesz belole a vegen? Terden allva fognak konyorogni az etterem tulajdonosok, hogy jobb pontot adjunk neki :-))))

Előzmény: Tibó (10)
Tibó Creative Commons License 2001.02.14 0 0 10
Ez nem csak ettermekkel, de massal kapcsolatban is szoba johetne...
Lehetne mas nyiregyi dolgokra is osszehasonlitast vegezni.
Peldaul kocsikat szivesen tesztelnek (auto/ev :-) ).
Az ettermes otlet nagyon jol hangzik. Remelem lesz is belole valami!
Csak alapos legyen, azaz:
Arak, adagok, valasztek, igenyesseg, felszolgalas minosege, sebessege(!!! neha nagyon fontos), tobb fajta etel kiprobalasa, kapacitas...
Szoval minden jo lenne <:O<
Előzmény: Papci (7)
tepoe Creative Commons License 2001.02.14 0 0 8
No, ez igen-igen jól hangzik . :)
Előzmény: Papci (7)
Papci Creative Commons License 2001.02.13 0 0 7
Csak mellekesen kerdem: Mit szolnatok az Index-Keleten egy etterem mustrahoz?
Lehetne jelentkezni tesztelonek is! (a ceg fizeti!)
Termeszetesen komolyan, egyseges szempontok alapjan.
Előzmény: Sz. A. (5)
Tibó Creative Commons License 2001.02.12 0 0 6
Arra ne szamits :(
Előzmény: Sz. A. (5)
bLuE Creative Commons License 2001.02.11 0 0 4
Ja, a Startnak az étterme nagyon jó!
Tiszta, kultúrált, gyors a kiszolgálás és elfogathatóak az árak.
Majd' elfelejtettem... finom a kaja!:-)

Előzmény: Sz. A. (-)
tepoe Creative Commons License 2001.02.10 0 0 3
off

Na, szereznem is kell valami kaját, mert házikoszt nélkül éhenhalok itt a messzi idegenben.

on

Előzmény: _LaJoS_ (2)
_LaJoS_ Creative Commons License 2001.02.10 0 0 2
Nekem is (bár pizzériában is csak egyszer voltam az elmúlt 3 évben, az is kb. egy hónapja történt). Tehát főleg a házikoszt. :-)
Előzmény: tepoe (1)
tepoe Creative Commons License 2001.02.10 0 0 1
Érdekes, nekem otthon csak a pizzériák meg a házikoszt játszik. :)
Előzmény: Sz. A. (-)
Papci Creative Commons License 2001.02.10 0 0 0
Nalam a lovagi etterem be szokott jonni. Van 2-3 kaja, amit kedvelek ott es az adagok szornyu nagyok. Bar az arak is.

Egy idoben jartam a csibetanyaba is, mert bar kisebb adagok voltak, de nagyon izletes, finom volt a foztjuk. Mostanaban berlot cserelt az egesz, azota nem nagyon jarok.

Előzmény: Sz. A. (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!