Keresés

Részletes keresés

partner113 Creative Commons License 2021.08.06 0 0 137

Legaranyosabb Egér vagy  !

Kataca Creative Commons License 2004.08.16 0 0 136
Előzmény: Kataca (135)
Kataca Creative Commons License 2004.08.16 0 0 135

Egerszegi Krisztina ma unnepli 30. szulinapjat. Gratula

Lunatic Creative Commons License 2001.02.07 0 0 134
Utólag még annyit, hogy köszi a válaszokat...:-)

L.

natalyel Creative Commons License 2001.02.07 0 0 133
Bekka:

...és igaz.

Nat

Előzmény: Bekka (132)
Bekka Creative Commons License 2001.02.07 0 0 132
natalyel: jó volt amit írtál:o)))
natalyel Creative Commons License 2001.02.07 0 0 131
És most is lemaradtam... Már elment :`(

Szomorú vagyok...

ismét én

MaMMuT Creative Commons License 2001.02.07 0 0 130
Ilyen szimpatikus ember szerintem meg nem is volt a torzsasztal vendegei kozott.
es maaarha sok kerdesre valaszolt am!
Nagy vagy Kriszta, gyere vissza maskor is! :)
natalyel Creative Commons License 2001.02.07 0 0 129
1988 nyár vege

Szöulból jönnek haza a magyar olimpikonok. A Sportcsarnok (RIP) zsúfolásig tele. Jönnek az emelvény felé. A biztonsági őrök között egy 16 éves csillogó szemű fiú próbál befurakodni. Hevesen ver a szíve: meglátja Őt. Ott jön, boldogság az arcán, mosolyog, integet. Aláírásokat osztogat. A fiú minden erejét összeszedve közelebb furakodik és kinyúl a tömegből: egy papirost szorongat. És ekkor Ő RÁNÉZ! És mosolyog! Aláirja. És továbbmegy. Valószínűleg nem egész öt másodperc múlva már nem is emlékszik a fiatal srácra, ám ekkor hihetetlen dolog történik: visszanéz! Biztos, hogy nem őt kereste a pillantása, de ez felejthetetlen élmény volt a fiúnak.
Aztán később elsírta magát fenn az emelvényen, hisz a túláradó szeretet ömlött felé. Elindult kifelé. A fiú rohant át az embertömegen, hátha kint találkozhat vele, de elkésett. Többet nem látta szemtől szemben...

Én

Jago_ Creative Commons License 2001.02.07 0 0 128
Jaja, tisztelges - meg 23 agyuloves a nagy haditengereszeti enciklopedia szerint...
Előzmény: Jay-X (124)
Mocsi Creative Commons License 2001.02.07 0 0 127
Szerkesztő Úr!

Hol vannak a képek Krisztináról???

Mocsi

Jago_ Creative Commons License 2001.02.07 0 0 126
Mi pedig meg egyszer koszonjuk, hogy eljottel, es turelmesen valaszoltal a kerdeseinkre :)
Tovabbi minden jot! Szia!
JANOSI Creative Commons License 2001.02.07 0 0 125
Gratulálok! Kívánom hogy légy boldog családoddal együtt!
Kérdésem: Hogyan lehet hozzájutni az egyes versenyek eredményeihez.Itt a magyar és főleg gyerekek versenyeire gondolok, pl béka seregszemle stb.Van interneten keresztül erre lehetőség?
Jay-X Creative Commons License 2001.02.07 0 0 124
Tisztelgés, Őfelsége elhagyja az Indexet! :))))
_Twister Creative Commons License 2001.02.07 0 0 123
Mindig is szerettem volna mesehos lenni :))
Előzmény: Egerszegi Krisztina (117)
Egerszegi Krisztina Creative Commons License 2001.02.07 0 0 122
Nem szorul el a szívem a versenyeket látva, mert tudom, hogy milyen edzésmunka van a versenyek mögött és örülök, hogy ettől megszabadultam.

Van emilcímem, de ezt ide nem írnám le. [Index szerkesztőségben/Viktornál megmarad.]

Köszönöm szépen a sok kérdést és a jó kívánságokat, én is mindenkinek hasonló jót kívánok.

Mennem kell, Bálint is vár már - édesanyám vigyázott eddig rá. Még egyszer: sziasztok!

Előzmény: Jago_ (100)
Jay-X Creative Commons License 2001.02.07 0 0 121
Tisztelettel köszönöm a választ felderítetted a napomat. :)))))))))))))
Előzmény: Egerszegi Krisztina (120)
Egerszegi Krisztina Creative Commons License 2001.02.07 0 0 120
A focit nem szeretem, de például a kézilabdát és vízilabdát már igen, néztem az olimpián is a magyar csapat meccseit.
Előzmény: Jay-X (97)
Egerszegi Krisztina Creative Commons License 2001.02.07 0 0 119
Igazad van, bár szerintem nincsenek túlfizetve, inkább a tudósok, művészek nincsenek rendesen megfizetve.

Bár ez közvetve a médiának is köszönhető, hiszen a sportolókkal sokkal többet foglalkoznk - a tudósokkal, művészekkel szemben.

Előzmény: prod (95)
Egerszegi Krisztina Creative Commons License 2001.02.07 0 0 118
Balatonban szoktam úszni, de már csak fürdőző stílusban.
Előzmény: Mocsi (93)
Egerszegi Krisztina Creative Commons License 2001.02.07 0 0 117
Nem voltam megközelíthetetlen. A férjemmel való találkozás... olyan mesébe illő.
Előzmény: _Twister (91)
Egerszegi Krisztina Creative Commons License 2001.02.07 0 0 116
Nem fordult meg a fejemben.
Előzmény: qkorica (89)
Jago_ Creative Commons License 2001.02.07 0 0 115
Latom mindenki megnyugodott :) Nekem azert meg jar az agyam :)
Mi lenne az a dolog(barmi) amit ha megtehetnel, rogton megtennel/magad melle teremtenel? Mi az amit meg el akarsz erni? Van egyaltalan meg valami kihivas az eletedben? Gondolom felnevelni a gyermekedet - es azon tul?
Egerszegi Krisztina Creative Commons License 2001.02.07 0 0 114
Hócipő: köszi a tájékoztatást, mert nem is tudtam róla.

Köszönöm az érdeklődést, mindenki jól van, már "kinőtt egy fogunk". ;-)

Előzmény: aussie1 (87)
Egerszegi Krisztina Creative Commons License 2001.02.07 0 0 113
Nem tudom még mi lesz - most Bálint a legfontosabb.
Előzmény: iLane (83)
Egerszegi Krisztina Creative Commons License 2001.02.07 0 0 112
Soha nem motivált a pénz.

1994-ben kihagytam a világbajnokság után, s decemberben volt a Csillagszóró, azt akarták, hogy induljak rajta, nagy pénzdíjért - ezen sem vettem részt. Pihenni akartam, nem számított a pénz akkor sem. Most már más a helyzet, hiszen van családom, fiam - de ettől sem váltam pénzéhessé, csak a gondolkodásmódja változik kicsit az embernek.

Előzmény: garage (77)
Egerszegi Krisztina Creative Commons License 2001.02.07 0 0 111
Hopp, kimaradt. Kedvenc színem a kék.

Zene: konkrétan nincs kedvenc zenészem, de inkább a régebbi zenéket szeretem, például a régi magyar filmek zenéit. Szeretem, ha valamiről szólnak a számok. A Sisters of Mercyt egyébként nem ismerem - csak a nevüket.

Előzmény: Lunatic (48)
Egerszegi Krisztina Creative Commons License 2001.02.07 0 0 110
Amióta abbahagytam az úszást, az uszodától is eltávolodtam. Nincs meg a napi kapcsolat, a volt úszótársaimmal se tartjuk így a kapcsolatot.

Az edzőmmel természetesen időnként beszélünk, szoktunk találkozni - de ez sem az a napi kapcsolat.

Irígység mindig van, szerintem ez az ország egyik betegsége. Őszintén, egy picit fárasztó.

Kislányként nem volt nehéz elviselni, mert én nagyon szerettem az úszást, s nem volt bezártság érzésem, hiszen sok olyan helyre jutottam el, ahol magánemberként máig sem jártam volna.

Az edzőm írta az edzéstervet, 18 éves korom után azonban vitába szálltam vele - ebből voltak is néha veszekedések. Lefele akartam alkudni általában a hosszokból ;-))

Nincsenek sportdiplomációi ambícióim jelenleg. Kérdezték már néhány alkalommal, de jobban szeretek a családdal lenni.

Előzmény: Lunatic (48)
Egerszegi Krisztina Creative Commons License 2001.02.07 0 0 109
1. A 100 hátat annyira nem sajnálom, hiszen én döntöttem így.

A 400 vegyest sajnálom, mert az évközbeni edzéseredmények alapján sokkal jobbat kellett volna úszni. Előtte edzőtáborban voltunk Phoenixben, 3 óra eltérés volt, s mindössze 2 nap jutott az átállásra - ez kevés volt, mert épp a harmadik nap voltam a legfáradtabb, amikor a 400 vegyest úsztam.

2. Ian Thorpe: azért ki is kapott az olimpián, véleményem szerint nagyon jó úszó, jó az alkata.

Én az olasz srácokról sem gondoltam volna, hogy doppingoltak. Nekem egyébként a holland lány, Inge Debruin volt "érdekes".

Mark Spitz ügyben nem tudok nyilatkozni, mert akkor még nem éltem ;-)

Előzmény: Bálna (44)
Egerszegi Krisztina Creative Commons License 2001.02.07 0 0 108
Szívesen mondanék igent, de az én időm is véges, ráadásul most tényleg a kisfiam a legfontosabb.

Ha nagyobb lesz, akkor elképzelhető, hogy megyünk együtt.

Előzmény: zsanna (42)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!