Keresés

Részletes keresés

Védangyal Creative Commons License 2002.03.18 0 0 13
petô szerint antiszemita
Előzmény: patkó (-)
Eperhab Creative Commons License 2002.03.18 0 0 12
Sok házban a közös képviselő jelenleg valamilyen lakásszövetkezet. A lakásszövetkezet főmuftija meg vén trottyos komcsi. A zászló meg régen eltűnt...
Előzmény: kékbarisnya (11)
kékbarisnya Creative Commons License 2002.03.18 0 0 11
Lehet, hogy az emberek nem érzik magukénak a társasházi lakásaikat, de gondnokuk azért van, nemde? Azon talán számon lehetne kérni a zászló kilógatást? Azokban az években, amikor a puha diktatúrában már lehetett márc. 15-öt ünnepelni, a legnagyobb kokárda a rendező- ill. biztonsági személyeken volt. Onnan tudhattad, hogy hány kirendelt vett részt.
Előzmény: Gejzírke (9)
Micka Creative Commons License 2002.03.18 0 0 10
Engem nem rugathatnának ki a MIÉP-ből, mivel nem vagyok egyetlen pártnak se a tagja... :)
Gejzírke Creative Commons License 2002.03.17 0 0 9
Esetleg másoknak nem a külsőségeket jelenti a hazaszeretet?
Pláne olyankor, amikor a propaganda szerint az szereti jobban a hazáját, akin nagyobb kokárda van...

Ha kötelező lenne, az lenne ám csak a szép világ. Aki nem tűzi ki, az mehetne kihallgatásra, vagy közmunkára ingyen kokárdát varrni a rászorultaknak.

Előzmény: Micka (5)
jegec Creative Commons License 2002.03.17 0 0 8
Az ok: nincs gazdája a házaknak. Az emberek még nem érzik magukénak.

Ezért lenne fontos, hogy maradjon nemzeti érzelmű a kormány, aztán fokozatos neveléssel, a nemzeti öntudat felébresztésével szükségét érezzék maguk az emberek a zászlók kihelyezésére.

A kereskedelmi tévék nemigen biztatják az embereket ünneplésre ünnepeinken.

A szocikon pedig úgy áll a kokárda, mint tehénen a gatya, tőlük nem nagyok lehet kedvet kapni.

Előzmény: Micka (5)
asta Creative Commons License 2002.03.17 0 0 7
Ez az eredménye, ha hiteltelen emberek akarják kisajátítani a nemzeti szimbólumokat.
Előzmény: Micka (5)
Micka Creative Commons License 2002.03.15 0 0 5
Mi van itt, kérem????!!!!

Ma délelőtt a városi központi ünnepségre igyekeztem (busszal... :) ). Egyszerűen nem tudom hova tenni a dolgot, hogy az emberek többsége nem is tett ki kokárdát! Egy-két emberen láttam, azok is az ünnepségre mentek, de a többség csak úgy öltözködött, mint hétköznap. (Alapvetőnek tartom, hogy ha még nem is ünnepségre megy, de ezen a napon mégis tegye föl. Vagy az embereket ez az egész teljesen hidegen hagyja?! Azt se tudják, mért van munkaszünet?!)
Hazafelé menve a házunknál vettem észre, hogy egyik lépcsőháznál sincs semmilyen zászló az annakidején gondosan elkészített zászlótartókba téve. És ugyanígy a szemközti háznál sem! Egy-két erkélyen látok; ott, ahol nincs is zászlótartó, "magánkezdeményezésként" (mintha valami forradalmi tett, ellenzékiség lenne!)nemzeti zászlókat. Kötelezni kéne a házmestereket, hogy a nemzeti ünnepek alkalmával (legalább olyankor) mossák ki és tegyék ki a zászlókat; mert különben mi értelme van a zászlótartók létének?! Vagy mit kéne csinálni? Az eszem megáll; ilyen még a szocializmusban se volt! Most akkor kik élnek itt, ebben az országban? Elnézést, nem Magyarországnak hívják ezt az országot...? És esetleg nem magyarok lakják...? Mert én eddig így tudtam...

Micka Creative Commons License 2001.11.04 0 0 4
A Honfoglalás2000 és VAÚ baráti köre, amelyik mindig nagy mellszélességgel kiállt a Vasárnapi Újság mellett, gyanúsan hallgatott Lakatos Pál leváltásakor, mind a mai napig. Csurka, a MIÉP se állt ki a volt fõszerkesztõ mellett...Mi ez az egész? Mi van a háttérben?

Egyébként azóta a VAÚ hallgatottsága 300 ezerre csökkent... Érezhető a FIDESZES puhulás. Sokszor szinte hallgathatatlan a műsor... :((

Micka Creative Commons License 2001.07.31 0 0 3
Mit szóltok, nem hosszabbították meg Lakatos Pál felelős szerkesztői szerződését...
patkó Creative Commons License 2001.02.03 0 0 2
Ha nem egyértelmű, akkor nézd meg a http://www.netlap.hu/vasarnapiujsag
Vagy hallgasd vasárnap reggelenként a Kossuth Rádiót.
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.03 0 0 1
Egyébként tényleg nem egyértelmű: Miről jutott eszedbe?
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.03 0 0 0
Számomra nem 1 értelme van... hanem 0 :-)
Előzmény: patkó (-)
patkó Creative Commons License 2001.02.03 0 0 topiknyitó
A téma egyértelmű!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!