Keresés

Részletes keresés

hörcsi Creative Commons License 2005.07.23 0 0 29

hi.

asszem lehet olyat hogy egyirányúsítás de az is havi 1000HUF

Most komolyan hajlandó lennél fizetni 1000 csokitallért?

mondd le a g3(ibe.

addmeg mkinek a mobilszámod, hogy hivjanak azon

a matáv kidöglik MAX 20 éven belül meg az egész zsinóros tel világ.

egyre többembernek van nete+mobilja..................

Phoneuser Creative Commons License 2005.06.21 0 0 28

Szia!

 

Megoldás lehet a felező díjcsomag, ami ugyan havi 3210 Ft, de a fele letelefonálható.

Igaz, hogy helyi hívásra nem olcsó, de a távolsági olcsóbb ezen, mint a díjcsomagok nagy részén, a külföldit meg úgysem ezen hívod.

 

llamada Creative Commons License 2005.01.05 0 0 26
Ha van chello, akkor ok, ahhoz nem kell 1221 :) Azon csodálkoztam volna, ha az üres dróthoz is adták volna :)
Előzmény: tomajer (25)
tomajer Creative Commons License 2005.01.05 0 0 25

Van Chelló is, már vagy három éve.

De sz'tem annélkül is adják. 

 

1221   oszt kiderül:-)

Előzmény: llamada (24)
llamada Creative Commons License 2005.01.05 0 0 24
Ajándék telefonnal? Nálad van chello is, vagy anélkül is kapod?
Előzmény: tomajer (23)
tomajer Creative Commons License 2005.01.05 0 0 23

Büszkén jelentem, hogy megszakítottam mindennemű kapcsolatot, a magasságos MATÁV-al!

 

Volt egy 4500.- saram novemberről, mert ...mert.

Kűttek csekket, de nem fizettem be, mert gondoltam előbb megvárom a számlakivonatot, hátha a következő hónapban levonták.

Erre kaptam tőlük felmondó levelet!

Nna felhívtam őket, hogy OK! elfogadom a felmondást:-)))

Nna volt kiakadás, kapcsolgattak a főnökhöz, hogy miért, meg hogyan ...:-)

Monttam neki, hogy ha eddig nem vette volna észre, megszünt a röghözkötöttség, és kénytelenek lesznek lemondani az első éjszaka jogáról.  / legnagyobb sajnálatunkra ugye:-) /

A végeredmény, hogy Írásban, vagy személyesen kell, ezt az 1212-őn nem lehet megtenni:-(

Nna monntam, hogy remélem pörög a magnó, mert nálam igen,  én biza nem felmondtam, hanem elfogadtam az ő felmondásukat, tehát állok mindenféle per elé!  Mátol kezdve én semmit nem vagyok hajlandó fizetni, oszt slussz!

 

Jja, és Emilben is lemonttam, hagy örüljenek!

Kiváncsi leszek mi sül ki belőlle:-)

 

Mindenesetre, a UPC telefon, máá itt is csörög.

Egy nap alatt hipp hopp kihozták, ingyen és bérmentve.  /Ajándék hordozható  telefonnal./

Tolatós Jani Creative Commons License 2005.01.03 0 0 22

Sziasztok!BÚÉK!

A MATÁV-nak oly sok pénze van hogy tavaly a 6 (hat!) éve visszamondott fővonalamnak az oszloptól a házig terjedő szakaszát egy csóró vállalkozóval kicseréltette(többszöri szóbeli tiltakozásom ellenére) titokban.Gratulálok a MATÁV-nak!

remote access Creative Commons License 2004.12.28 0 0 21
Cégekkel vagyok így akiknek csak lenyomozhatatlan feltöltős mobilszámuk van,  a gyors felszívódás érdekében. Ilyet nem hívok bármi bajom is legyen. A veezetékes számon elérhetőség alapkövetelmény.
Előzmény: Törölt nick (18)
naki6 Creative Commons License 2004.11.05 0 0 20
Akinek több a pénze mint az esze, az nyugodtan mobilozzon...:)
v_peti Creative Commons License 2004.10.22 0 0 19
De szinte alig akad már olyan díjcsomag, ami másodpercalapon számlázna. :(
Előzmény: levin (13)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.20 0 0 18
Én órákat is pofazok telefonrol es az egyfajta check hogy ha nincs vezetékes telefonja az csak egy csoro bugris lehet. ;-)))
Előzmény: szenyor Lopez (4)
Detonátor Creative Commons License 2001.02.01 0 0 16
Igen már láttam, csak offline írtam, bocs. :)
Előzmény: szenyor Lopez (15)
szenyor Lopez Creative Commons License 2001.02.01 0 0 15
Detonator,

ismerem a Matáv-Westel viszonyt és erre írtam azt, hogy nem akarok én kib..ni senkivel (mivel ebben a helyzetben a Matávval nem tudok), hanem a saját költségeimet próbálom lefaragni.

Lopez

Előzmény: Detonátor (12)
Detonátor Creative Commons License 2001.02.01 0 0 14
Ja, bocs! A matávon kívüli vezetékesekre gondoltam. Minden ökörségben követni kell a nagy testvért? Hogy szakadnának meg!
Előzmény: levin (13)
levin Creative Commons License 2001.02.01 0 0 13
sziasztok!

a mobil szolgaltatoknal tudomasom szerint nincs kapcsolási dij, es nem is tervezik bevezetni.

anagy

Detonátor Creative Commons License 2001.02.01 0 0 12
He-he-he! A domino is a matáv zsebébe vándorol! ;))) A többi cég is bevezette a "kapcsolási díjat, ami eddig csak a matávnál volt. Hogy szakadnának meg! Az éjszakai tarifa megszünt, ugyan annyi lett, mint a "kedvezményes" Vegyük már le az internetezőket is egy kicsit, ugye! :(((((
Előzmény: szenyor Lopez (4)
szenyor Lopez Creative Commons License 2001.02.01 0 0 11
Nem szivatlak. Ezek mindössze a tények, mintahogy előttem leírták.
Abból a 2500 Ft-ból kb. 30-40 percet lehet telefonálni havonta a Dominoval. Ezt kb. 1 perc naponta.
Számolj utána.
Ha elmész nyaralni 2 hétre, a Matáv akkor is lehúz.
És nem a Matávval akarok kib..ni, hanem magammal nem. Nem érdekel, hogy kinek fizetek, csak az minél kevesebb és rugalmasabb legyen.

Lopez

Előzmény: chromax (7)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.01 0 0 10
pedig lehet olcsóbb. számold ki, hogy egy vezetékes előfizetési díjból hány percet tudsz telefonálni mobilos prepaid kártyával. ezt hasonlítsd össze azzal, amennyit eltelefonálsz egy matáv telefonról.

és akkor még arról nem is volt szó, hogy nem kell kilóméteres kábel, ha azt akarod, hogy a villamoson is tudjál telefonálni

Előzmény: chromax (7)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.01 0 0 9
pedig lehet olcsóbb. számold ki, hogy egy vezetékes előfizetési díjból hány percet tudsz telefonálni. ezt hasonlítsd össze azzal, amennyit eltelefonálsz egy matáv telefonról.

és akkor még arról nem is volt szó, hogy nem kell kilóméteres kábel, ha azt akarod, hogy a villamoson is tudjál telefonálni

Előzmény: chromax (7)
Gismo Creative Commons License 2001.02.01 0 0 8
Pedig olcsóbb.
Persze csak akkor, ha az ismerőseidnek a 90 %-a Westeles (mint pl. nekem). :o)
Előzmény: chromax (7)
chromax Creative Commons License 2001.02.01 0 0 7
Na ne szivassatok már azzal, hogy pl. Dominórol olcsóbb telefonálni, mint a vezetékesről..főleg helyben ugye? :)) Egyébként ha dominórol telefonálsz akkor rendkívüli módon b..ol ki a matávval :)))))

A tudakozót persze hogy kiszámlázzák, benne is van az árlistában hogy mennyi.

üdv
chromax

Előzmény: szenyor Lopez (4)
szenyor Lopez Creative Commons License 2001.02.01 0 0 6
Nekem saját készülékem volt. Széjjel vágtam volna őket, ha elviszik.
A drót azt hiszem bennmaradt, de süket a vonal.

Lopez

Előzmény: merQree (5)
merQree Creative Commons License 2001.02.01 0 0 5
es a telefonkeszulket elkertek? a droto lebontottak? mert a keszuleket megvettem...
Előzmény: szenyor Lopez (4)
szenyor Lopez Creative Commons License 2001.02.01 0 0 4
Én már ég leadtam a Matáv vonalamat. Most Dominoval telefonálok, abszolút szabályozható és olcsóbb.
Nincs alapdíj és ha pillanatnyilag nincs pénzem, hát megveszem a kártyát 1 hét múlva.
Úgyis egyre több a mobilos, azt meg olcsóbb mobilról hívni, mint Matávról.
Csak az a fránya Internet....

Lopez

joy Creative Commons License 2001.02.01 0 0 3
Nem elszántság, csak kis számolgatás kell hozzá!
Még idén én is eldöntöm, érdemes-e déltávnál maradni, mert ökör árpolitikát folytat.
Szemét módon, csak a nagyfogasztóknak kedvez (kartellban a matávval!!!), a kicsiket, nyögdíljasokat gyilkolja ki maga körül, pont mint az ocsmány-ormány...
Előzmény: Janibacsi (0)
merQree Creative Commons License 2001.02.01 0 0 2
koszi, PannonGSM elofizeto vagyok :-)))
Előzmény: I. Blasius (1)
I. Blasius Creative Commons License 2001.02.01 0 0 1
Vegyél Vitamax City-t, ha pesti, vagy nagyvárosi vagy, olcsóbban hívhatod hívhatod a mobilszámokat, mint más szolgáltatóktól, ráadásul havidíj sincs. Havi 5000 ft-ból elég szépen el lehet csevegni, ha csak mobilszámokat hív az ember.
Előzmény: merQree (-)
Janibacsi Creative Commons License 2001.02.01 0 0 0
Nem 0 elszántság kell ám ehhez:o))

JAno

Előzmény: merQree (-)
merQree Creative Commons License 2001.02.01 0 0 topiknyitó
Elhataroztan, hogy visszaadom a MATAV vonalamat. Van egy mobilom, annak kevesebb a havi elofizetesi dija, mint a vezetekese. Nem beszelve a kedvezmenyekrol, amirol a MATAV mar reg nem gondoskodik. Januar honapban eletemben eloszor es utoljara felhivtam valamiert a tudakozot. 50 forintot kiszamlaztak. Akkor minek fizetek 2885 forintot havonta, ha minden _szar_ szolgaltatasert fizetnem kell. Hiszen a kapcsolasert is fizetnem kell, a tudakozoert is, a hivasert is...

Ugyhogy eldontottem, hogy szarok a _matav_ uj design-jara, visszaadom, es legyenek vele boldogok.

Kerek egy 0-t! :-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!