Keresés

Részletes keresés

pedro870 Creative Commons License 2001.02.01 0 0 8
a lista valóban érdekes

számomra csak az furcsa, hogy rangsorolnak. ezt mondjuk objektívan (első látásra) teszik.

" Nem hagytuk ki azokat az oldalakat sem, amelyek kizárólag eligazodni segítenek a weben, vagyis keresők, linkgyűjtemények, katalógusok vagy toplisták - ugyanis a ma népszerű portálok az internet hőskorában az efféle szolgáltatásokból nőtték ki magukat."

Ebből nőtték ki magukat, de ha megnézzük a yahoo, az excite oldalakat pl, akkor még mindig elég dominánsan jelenik meg ez az funkciójuk. Sőt első megközelítésre még mindig ez a legdominánsabb. Mivel a portál nevéből eredendően ajtót jelent az Netre, alapvető funkciója az volt, hogy az emberek számára struktúrálja a web rengeteg oldalát. Tehát a linkek többsége nem oldalon belüli volt. És szerintem nem csak volt, hanem jelenleg is így megy. A többi mint a chat meg letöltés az jön mellé persze. Ez csak azért érdekes, mert ha az index és az origo gyakran próbálja terjeszteni, hogy ők a portálok, ilyenek a speciális magyar portálok. Helyi jellegzetesség. Na ezt én nem hiszem.

Egyébként vicces, hogy az origo nem éri be öt csillaggal, rögtön már nyolc is kell neki :)

johnnybravo Creative Commons License 2001.01.31 0 0 7
Meg 5000-n sem latogatjak az RTL Online-t osszesen.

A lista nem rossz.

domainabc Creative Commons License 2001.01.31 0 0 6
De hianyolom pl. az RTL Klub Online-t is.
domainabc Creative Commons License 2001.01.31 0 0 5
Nem onreklam celjabol hoztam letre ezt a topicot, de kenytelen vagyok most a sajat oldaunkhoz nyulni pelda kerese celjabol.
1. Az adatbazisra egy fel csillag sem jutott, azonban a legnagyobb adattartalommal, valos adatbazis alapu elado domain adatbazis nalunk talalhato.
2. Februar 5-en inditunk egy jatekot, melynek fodija (piaci erteken) egy 100-150e. Ft. erteku szolgaltatas-csomag. Talan ez is megert volna min 1/2 csillagot.
Annak viszont orulok, hogy az elso 200-ba csak a mi oldalunk fert bele a domain(es) oldalak kozul.

Vagy pl. A hajdu online miert kapott az adatbazisra 1 *-ot?
A Miskolconline tartalmi szolglaltatasa (heti 2-3 friss cikk ) megyegyezik pl. az klick.hu szinten regionalis oldal tartalmaval?
/bocs Mark/

De hasonlo dolgok adodnak meg....
Inkabb azert nem irok tobbet, mert senkit nem akarok megbantani.
Egyet le kell szogezni: nem rossz otlet volt az origo-tol ez a lista.

sz Creative Commons License 2001.01.31 0 0 4
sorold...
Előzmény: domainabc (3)
domainabc Creative Commons License 2001.01.31 0 0 3
En szandekosan nem akartam kiirni az ORigo-t, de ti ezt megtettetek.
Van 1-2 visszassag a listaban...
sz Creative Commons License 2001.01.31 0 0 2
lenyegtelen a tema szempontjabol, de mar nem [*****], hanem ismet [origo].

egyebkent elfogult, csak azert adtak az indexnek is annyi pontot (bocs, csillagot!), hogy egy kicsit fedni probaljak nagykepuseguket...

egyebkent a cikket itt talaljatok:
A totális portállista - közel 200 magyar online kiadvány szolgáltatásai

Előzmény: domainabc (-)
Gai-luron Creative Commons License 2001.01.31 0 0 1
Ezt a helyet nem látogatom.
jeegynullas Creative Commons License 2001.01.31 0 0 0
[00000]
Előzmény: domainabc (-)
domainabc Creative Commons License 2001.01.31 0 0 topiknyitó
Kissé elfogultra sikeredett a portálelemzés a [*****]-n!
Nem így gondoljátok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!