Keresés

Részletes keresés

Your DEvil Creative Commons License 2001.02.01 0 0 13
Az egész OVI féle csapat 98 óta. Viszont Kovács László egyre szimpatikusabb. Szeretném, ha ő lenne a miniszterelnök 2002-ben.
jongler Creative Commons License 2001.01.31 0 0 12
Dávid Ibolya. Már kezd az idegeimre menni ezzel a békeballal.
windermere Creative Commons License 2001.01.31 0 0 11
Giczy György egy gerinctelen alak. Régen pedig tisztességesnek hittem.
courir Creative Commons License 2001.01.31 0 0 10
Én nem lettem szerelmes madam sosaba, de az én szememben is nagyot változott Fodor Gábor. Illetve, hát ilyen volt Ő mindig, csak én képzeltem bele, ami nem volt.
Előzmény: masodnikk (1)
frett Creative Commons License 2001.01.31 0 0 9
Kovács László a 98-as váalsztások második fordulójáig szimpatikus volt. Azóta (SZVSZ) mélyrepül.
GanxtaL Creative Commons License 2001.01.31 0 0 8
Csúcs Lászlóban én is csalódtam.
10 év alatt még csak 3 pártot árult el. Ennél azért többet vártam tőle.
Előzmény: Igneous (2)
pannonbetyár Creative Commons License 2001.01.31 0 0 7
Csurka:
őt most sokkal jobban utálom, mint tavaly, pedig tavalyelőtt még kevésbé utáltam. Most kábé úgy vagyok vele, hogy várom a pillanatot, amikor bekerül a halálozási rovatba. És ahogy elnézem, ez a pillanat már nem várat sokáig magára.

Horn:
egy darabig örültem neki, hogy ő győzött 94-ben és leváltotta a molyirtószagú történészbandát. Aztán már nem örültem neki annyira, amikor láttam hogy visszajöttek a kommunisták, csak más a színük, meg amikor látszott hogy gátlástalanul lopnak, meg kiderültek a maffiaügyek.
Most valahogy megint szimpatikusabb, mióta Orbán a segítségét kérte....

Dávid Ibolya:
a szirénaügyben, meg a bíróságok munkájáról elböffentett nyilatkozatai miatt elvesztette azt a nagyon kevés szimpátiámat, amit mostanában kezd visszanyerni. Csak ne lenne olyan randa!

Áder János:
akkor esett ki nálam a pikszisből, amikor székházügyben faggatta valamelyik tévériporter és akkkor vágta be azt a fapofát, ami azóta is ott van a fején.

hackz Creative Commons License 2001.01.30 0 0 6
Igen. Náluk nagyobbat csak a FIDESZ váltott.
H.
Előzmény: Törölt nick (4)
pompadur1 Creative Commons License 2001.01.30 0 0 5
Ki az a Fodor Gábor?
Előzmény: masodnikk (1)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.30 0 0 4
Az SZDSZ teljesen szembeköpte magát, és az elveit.
mika waltari Creative Commons License 2001.01.30 0 0 3
Antall József akit negatívan ítéltem meg, ma máshogy látom, és inkább pozitívan ítélem meg a tevékenységét, figyelembe véve az akkori körülményeket.
Igneous Creative Commons License 2001.01.30 0 0 2
A Fidesz egész vezetősége, Vityával az élen, abszolút negatív irányba ment el. Pozitív változás Csúcs László, ő az egyetlen értelmes politikus a kiasgazdáknál. Persze nem a nézetei tekintetében, hanem stílus, intelligencia, hozzáértés terén.
masodnikk Creative Commons License 2001.01.30 0 0 1
Madám sosába lettem szerelmes. Rájöttem, hogy jobb, mint Fodor Gábor.
boy666 Creative Commons License 2001.01.30 0 0 0
Ovi nagy csalódás, most egy 0.
Előzmény: madám sosa (-)
madám sosa Creative Commons License 2001.01.30 0 0 topiknyitó
Tisztelettel érdekelne, hogy van-e olyan magyar politikus, aki az elmúlt 10 évben nagyot változott a szemedben.
Van-e egy nagy csalódásod, esetleg változott-e politikus olyan irányba, amitől elfpogadható(bb) lett a számodra?
Megköszönöm, ha válaszolsz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!