Keresés

Részletes keresés

Kitty177 Creative Commons License 2017.09.13 0 0 538

Sziasztok ! 17 éves lány vagyok , kutyasétáltatást vállalok Budapesten a 18.,19.kerületben hétköznap délutánonként ! tapasztalattal rendelkezem :) 

06306280084  . keressetek bátran

Bernadett Fodor Creative Commons License 2017.09.11 0 0 537

Sziasztok!

 

Kutyasétáltatást vállalok a XV. kerületben, ill. a szomszédos kerületek is szóba jöhetnek. Általában a hétköznapok megfelelőek, napközben is bármikor, előzetes egyeztetés szerint. Van tapasztalatom kutyákkal, voltak kutyáim, jelenleg a Rex Kutyaotthonban is sétáltatok önkéntesként. TEL: 06706012873

 

Üdvözlettel: Fodor Bernadett

G.Melanie Creative Commons License 2017.09.10 0 0 536

Sziasztok, 

 

Idős nagyszüleim mellé keresek Gazdagrétre (11. kerület) megbízható kutyasétáltatót, aki napi 2 alkalommal, egyszer reggel, egyszer pedig késő délután le tudja vinni a kutyust. Nagyon kedves, szelíd, ember centrikus, jól nevelt, szófogadó, zsemle színű labrador. 8 éves és Beni névre hallgat. 

Aki csak napi egyszeri alkalommal, de biztosra, rendszereséggel tudja vállalni, azok jelentkezését is szívesen várom.

 

Elérhetőségem:

E-mailen: (megrams@hotmail.com), vagy ezen a telefonszámon tudnak elérni: 0670-500-1508

 

Köszönöm, Melanie

b.zsofi1993 Creative Commons License 2017.08.30 0 0 535

Sziasztok!

 

Kutyasétáltatást vállalok a 9.kerületben,heti 1-2 alkalommal. 

 

E-mail címem b.zsofi1993@gmail.com

Roza2 Creative Commons License 2017.08.27 0 0 534

Kedves gazdik!

Megbízható 14 éves lány vagyok, zoológus leszek. :)

Van tapasztalom kis, nagy és közepes méretű kutyákkal.

Kis, nagy és közepes méretű kutyák sétáltatását vállalom.

Kerületben próbálok rugalmas lenni, árban meg teljesen rugalmas vagyok.

Jelentkezz bátran! :) 

akitafalka@gmail.com

Hanna Jakabházy Creative Commons License 2017.08.27 0 0 533

Kedves Gazdik😀

 

Kutyasétáltatást vállalok a 11,12. Kerületben illetve Budaörsön. Rólam röviden: 14éves lány vagyok, a 12.ker ben lakom, 1,5 éves tapasztalattal rendelkezem a sétáltatással kapcsolatosan (több kutyust is setaltatok mar). Mivel nemsokára tanidő, ezért a napi 1x sétát tudom bevállalni biztosra. Hívj bátran :)       06703849891 J.Hanna

Viroflay Creative Commons License 2017.08.25 0 0 532

18.kerületben keresek valakit,aki néha-néha tudna egy kislány Yorkie kutyusra felelősségteljesen vigyázni saját otthonában.2-3 havonta egy-egy hétvégére,vagy csak egy-egy napra,illetve nyáron egy hétre lenne szükségem "felvigyázó-sétáltató-játszó"emberre.Köszönöm szépen!

H.Fruzsina Creative Commons License 2017.08.18 0 0 531

Sziasztok!

 

3 kutya melle keresek leinformalhato tapasztalattal rendelkezo setaltatot aki napi 2 alkalommal rendelkezesunkre tudna allni. Husky, Csehf arkas valamint Pomeranian spitz a 3 kutyus. A ket nagyot a varosligetbe kellene kivinni ami egy kellemes setara talalhato a lakastol. Futtatni atmozgatni oket. A pici pomeranian spitznek nincs nagy mozgas igenye igy a haz korul is eleg vele setalni. Angol nyelvtudas elengedhetetlen mivel a kutyak gazdai egymassal es a kutyakkal is csak angolul kommunialnak. Amennyiben felkeltette hirdetesem az erdeklodesedet, kerlek hivj vagy jelentkezz e-mailben es a reszleteket is megbeszeljuk. fruzsina@tippin.net +36306973597

milkirály Creative Commons License 2017.08.17 0 0 529

Sziasztok!

16 éves állatbarát lány vagyok, szívesen vállalnék kutyasétáltatás Bp. II. Kerületében és környékén. Van egy Border Colliem, kutyasulis tapasztalatom segítőként és tanulóként is :)

Akit esetleg érdekelne az ide írjon bátran fugebc11@gmail.com

Judoc Creative Commons License 2017.08.12 0 0 528

Sziasztok,

 

szeptember utolsó hetében ( 22-29 -ig ) elutazunk, ezért keresek valakit, aki mindennap kivinné egy-másfél órás sétára Lillát, a belga juhász kutyusunkat Érden, Parkvárosban.

Panzióba nem szívesen adnám, szeretném, ha a saját környezetében maradhatna, míg visszatérünk hozzá.

Várom a jelentkezőket, Judit🤗

Mimiovi Creative Commons License 2017.08.09 0 0 527

Sziasztok!

 

Újpesten keresek alkalomszerűen kutyasétáltatót, 27 kg-os kiskutyámnak, aki nem egy könnyű esett, így kutyás tapasztalat muszáj hozzá :-). Autó nem árt ha van, bár elég jó ide a buszközlekedés is. A k.eszter.mimi@gmail.com címre várom a jelentkezést.

princeofwales Creative Commons License 2017.07.24 0 0 526

Bizonyára sokan kerültünk abba a helyzetbe, hogy nem tudtuk biztosítani kedvencünk napi mozgásigényét. Sokszor rajtunk kívül álló okok miatt történik, de mégis megesik. 
Ők is ugyanúgy szeretnek kimozdulni, játszani, ismerkedni, ahogy mi. Számukra a sétáltatás a kikapcsolódás. 

10 éves tapasztalattal, kiképzői oklevéllel rendelkező állatbarát vállal Zuglóban /14 ker./ vagy egyéb kerületekben megbeszélés szerint.
* kutya vagy macska gondozása napi többszöri látogatással, etetéssel, sétáltatással, cicák esetében WC tisztítással, simogatással 
* ha ön elutazna vagy nem érne rá, kutyáját nem kell idegen környezetbe adnia, hiszen saját, területén vállaljuk felügyeletét, mindennapi sétáltatását 
Kérésre ismerős vagy szomszéd segítségével elvégezhető a bejutás, ha nem tartózkodik otthon az ügyfél. Etetést tartalmazhat az ár megegyezés szerint. 

Pont a kertben tartott kutya él ingerszegényebb környezetben: neki általában sokkal kevesebb séta és foglalkozás jut, mondván hogy úgyis 
kint van a kertben egész nap. Így aztán nem találkozik kutyahaverokkal, új szagokkal, élményekkel: ő van igazán bezárva, nem a lakásban élő kutya, aki jó esetben napjában háromszor-négyszer is kalandozni indulhat a gazdájával a környéken. 

Ha kertben tartjuk a kutyát, akkor is legalább naponta egyszer sétáltatni kell, hiszen csak a közös séta során találkozhat más kutyákkal, érhetik számára oly fontos idegen szagingerek. 

 

Megbeszélés szerint napközit és panziót is tudok biztosítani foglaltság függvényében, mivel nálam a kutyusok nem kenelben, hanem velem, a lakásban laknak. Így sokkal könnyebben viselik a változást főleg a lakásban tartott kutyák. A lakásban, gazda mellett lakó kutyák gyakran nehezen viselik a keneles tartást, még ha csak pár napról is legyen szó.

Érdeklődni: 
a 20/559 8368 számon lehet vagy a nagykrisztina13@freemail.hu címen. 

Ács Bogi Creative Commons License 2017.07.15 0 0 525

Kedves Gazdik!

 

Ács Bogi vagyok és szívesen vállalok rendszeres vagy beugrós (pl. utazás, betegség miatti) kutyussétáltatást, etetést, vigyázást, bármilyen kisállatmegőrzést. Kerület és ár tekintetében rugalmas vagyok. Több éves tapasztalattal rendelkezem kutyasétáltatás és más kisállat (cica, hörcsög, teknős, görény, madár) megőrzése, ellátása terén.

 

Keressen nyugodtan, bármikor telefonon!

dr. Ács Boglárka

igobcsa@yahoo.com

 20 475 46 63

Cicókgazdija Creative Commons License 2017.07.10 0 0 524

Üdv minden gazdinak :)

 

Kutyasétáltatást vállalok 0-24 a 18,19,9,7,14 kerületekben :) Rengeteg tapasztalattal, 20 éves ,ha felkeltettem az érdeklődését irjon kérem a bdorina1898@gmail.com e-mail címre 

 

Üdvözlettel: Bokréta Dorina

Törölt nick Creative Commons License 2017.07.06 0 0 523

Szaisztok gazdik! 

21 éves vagyok aki imádja az állatokat, nekem is van egy jack russelem es egy huskym. Épp ezért vállalom a nagytestű,kistestű kutyák sétáltatását, vagy akár vigyázok rá amíg a gazdi nyaral. Hétköznap, hétvégén is rendelkezésre állok. Hívj vagy írj bármikor, ne habozz! Első  sétáltatás ingyenes! 

E-mail: eszenyibeatrix96@gmail.com tel : 06306566137

Randalph77 Creative Commons License 2017.07.01 0 0 522

Kutyasétáltatást vállalok!

 

Juhász Krisztiánnak hívnak, 39 éves, sok szabad idővel (munka nélküli) rendelkező 3 gyermekes család apuka vagyok, Bp.-en élek a VII. kerületben.

2  cicám van, kutyusom is volt, és szeretnék is majd a jövőben, de egyenlőre mivel ez sajnos nem jöhet össze, így inkább másokét sétáltatnám, babusgatnám, szeretgetném. :)

Itt a nyári szünidő, gyerekeimmel együtt szívesen vállalnék kutyasétáltatást  Bp.-en belül, bármelyik kerületben.

Nekik is, nekem is kiváló lehetőség a mozgásra, kikapcsolódásra, és a munka nélküli kis kiegészítésére. :)

Facebookon elérhető vagyok, telefonszámot adok, lehet hívni bármikor.

Díjazásban megegyezünk, az első sétáltatás ingyenes.

Hívjon bátran, nálam (nálunk) garantáltan jó kezekben van kis kedvence. :)

 

0670-562-0119

Cicókgazdija Creative Commons License 2017.06.23 0 0 521

Üdv minden gazdinak :)

 

Kutyasétáltatást vállalok 0-24 a 18,19,9,7,14 kerületekben :) Rengeteg tapasztalattal, ha felkeltettem az érdeklődését irjon kérem a bdorina1898@gmail.com e-mail címre 

 

Üdvözlettel: Bokréta Dori a

Zita999 Creative Commons License 2017.06.22 0 0 520

Kedves gazdik!

13 éves megbízható, érett lány vagok. Sok szabadidőm van ezért szívesen vállalkoznék kutyasétáltatásra. Nagyon állatbarát vagyok, van egy 2 éves tibeti terrierem és kutyák között nőttem fel. Mivel a 3. kerületben élek erre felé lenne a legmegfelelőbb a sétáltatás, de Budapesten szinte bárhol megoldható. Csak kistestű illetve közepes méretű kutyusokra vállalkozom.

E-mail címem: barkanyi.zita@gmail.com

moncsi1235 Creative Commons License 2017.06.22 0 0 519

Sziasztok!

27 éves, állatbarát lány vagyok. Óvodapedagógusként dolgozom, úgyhogy nyáron sok szabim van.

Ezért szívesen vállalok kutyus sétáltatást vagy cica gondozást pár napra.

Budapesten, a 13.-ik kerületben lakom. Nekem is van egy gyönyörű csincsilla perzsa cicám.

Hívj bátran ha segírségre lenne szükséged.

Moncsi 06705761001

Magyar Dorina Creative Commons License 2017.06.18 0 0 518

Kedves fáradt/elfoglalt gazdik!

Kutyasétáltatást vállalok Budaörsön, Gazdagréten és környékén olyan összegért ami mindkettőnknek megfelel! Nyári zsebpénzemet szeretném kiegészíteni, hogy ne legyek szüleim terhére.

Elérhetőség:

06308335820

dorinamagyar0507@gmail.com

BiersackBruceStoff Creative Commons License 2017.06.14 0 0 517

Sziasztok!

15 éves lány vagyok. Budaörs és a 11. kerületben vállalok kutyasétáltatást. Délelőtt bármikor jó.

email: majorluca10@gmail.com

Egri Attila Creative Commons License 2017.06.07 0 0 516

Két yorkshire (11-12 hónaposak) hétköznapi egyszeri sétáltatására keresek megbízható állatbarát személyt. A sétáltatásnak 11-13 között kellene történnie.

A részletekről telefonon, vagy mailben tudunk egyeztetni.

Hely: 17. kerület (Rákoscsaba)

Egri Attila

Tel: 06 30 684 6384, Mail: attila.egri@outlook.com

alexaa07 Creative Commons License 2017.06.06 0 0 515

Kedves Gazdik!

 

27 éves állatszerető lány vagyok.
Kutya sétáltatást vállalok Budapesten bármikor !

 

Ár: megegyezés szerint

 

Hívjatok: 06307600562

E-mail cimem: alexandracsatho7@gmail.com

BudapestKutyaSeta Creative Commons License 2017.06.04 0 0 514

Kedves Gazdik!

 

Kutyasétáltatást, futtatást és felügyeletet vállalok Budapesten, főleg a belvárosban, de megoldható külső kerületekben is. 

Érdeklődés: lukacskriszti@gmail.com

Ár: megegyezés szerint

Krisztina

vrek Creative Commons License 2017.06.01 0 0 513

 

Nehéz a kommunikáció a kutyáddal? Érthetetlen káoszt jelent már számodra a kutyák világa? Vagy minden teljesen tiszta és csupán csak erősítenéd a kutyád és a közted lévő kapcsolatod?

Akkor jó helyen jársz! Jelentkezz folyamatosan induló 6-10 alkalmas kis létszámú csoportos tanfolyamainkra, mely során tapasztalati úton megtanítjuk a kutyáknak a gazdival való együttműködést.

Az ELSŐ ALKALMAT 2017 nyarán AJÁNDÉKBA adjuk.

További információ:

https://www.facebook.com/events/135851776965517/?acontext=%7B%22ref%22%3A%223%22%2C%22ref_newsfeed_story_type%22%3A%22event_calendar%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D

borsó1926 Creative Commons License 2017.05.30 0 0 512

Kedves  Gazdik!
Szívesen vállalom kistestű kutyusok felügyeletét Városliget melletti lakásomon, hétvégén is, ünnepnapokon is. Több évtizedig volt saját kutyám, 5 éve foglalkozom szitterkedéssel.
gyorgyi.almasy@gmail.com

J0lan Creative Commons License 2017.05.25 0 0 511

Kedves Kutyusgazdik!

 

Nagyon szívesen vállalom bármilyen kutyus, vagy más háziállat felügyeletét, etetését, és játékát :). Imádom az állatokat, hatalmas kutyabarát vagyok, nagyon nagyon szívesen foglalkozom velük. Egy 23 éves, budapesti lány vagyok. A 21. kerületben élek, most végeztem az egyetemen. Akár jöhetnek nálam a kisállatok, pl kutyusok,cicák, patkányok,hörcsögök stb. Van egy picike 1 éves kutyám, játszópajtása is lenne az ebeknek.

 

Bátran keressetek :)

 

andrea93toth@gmail.com

 

módosult++ XXI. kerületben tudom vállalni!

Előzmény: J0lan (484)
Mesi000 Creative Commons License 2017.05.15 0 0 510

Sziasztok, van itt valaki aki Nyiregyhaza, Debrecen korzeteben vallal kutyafelugyeletet? Egy weimari es magyar vizslarol lenne szo. Koszonom :) 

Magyar Dorina Creative Commons License 2017.05.09 0 0 509

Sziasztok!

14 éves lány vagyok és szívesen vállalok kutyasétáltatást Budaörsön, 11 és 12. kerületben!

Hívjatok: 06308335820

Írjatok: dorinamagyar0507@gmail.com

jimibácsi Creative Commons License 2017.05.06 0 0 508

JÓLNEVELT, NAGYON CSENDES SITSZU SZOBAKUTYÁMNAK 8 NAPRA  MÁJUS 27.-JÚNIUS 4.IG DOG SITTERT, FELÜGYELETET KERESEK FONYÓD VAGY KÖRNYÉKÉN. A KUTYUS NAGYON BARÁTSÁGOS, KIJÖN MINDEN GYEREKKEL, CICÁVAL ÉS MÁSIK KUTYÁVAL. NEM RÁG MEG SOHA SEMMIT, NAPI 2 SZERI SÉTÁLTATÁST OGÉNYEL..NYOLC NAPRA 4 EZER FT TUDOK FIZETNI.

JIMIBÁCSI 06 30 844 5306

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!