Keresés

Részletes keresés

Hanna Jakabházy Creative Commons License 2017.02.09 0 0 495

Sziasztok! 14 éves l?ny vagyok, és nagyon szeretem az ?llatokat. Szívesen v?llalnék kuttasét?ltat?st Budapesten a 11, 12. Kerület környékén. Belv?rosba is szivesen mozdulok, főképp az 5. És 7. Kerület irányába. Tel: 06703849891 email: cinka. hanka@gmail.com

GraceVivi Creative Commons License 2017.02.07 0 0 494

Sziasztok!

Tudom a vidék nem Bp., de ki tudja, lehet szerencsém lesz...

Kutyasétáltatót keresek PAKSON, napi 1-1,5 óra heti 3-4 alkalommal. Egy gyönyörű világos, barátságos labrador fiúcskát kellene elvinni lakásból sétálni (eü.) + foglalkozni vele. Közelben van nagy zöld terület-erdős rész. 

Itt tudtok írni, ha van valaki esetleg a közelben. :)

Krinya20 Creative Commons License 2017.02.01 -1 0 493

kiképzés, nevelés,sétáltatás
keress bátran! :)

http://dogsurf.hu/sitter/sitter-profile?id=2578&service=1

Andrea Fekete Creative Commons License 2017.01.18 0 0 492

Kedves Gazdik!

Nagyon szívesen sétáltatok, vigyázok kedvenceitekre legyen szó esti vagy kora délutáni esetleg hétvégi sétákról. 24 éves fiatal lány vagyok, voltak már hasonló felkéréseim erről az oldalról, megbízható vagyok és jól bánok az állatokkal. A IV. kerületben és vonzás körzetében megtalálható vagyok. 

Keressetek bizalommal :)

andi.zsd@gmail.com

limon33 Creative Commons License 2017.01.17 0 0 491

Sziasztok!

 

Kutyasétáltatást / szittelést vállalok 13. kerületben és környékén, egész nap elérhető vagyok. 

felho33@gmail.com

ezsozsi67 Creative Commons License 2017.01.14 0 0 490

Sziasztok!

Kutyusomnak keresekfelvigyázót és szállast, 2017.juliusban 4-5 napra, Szombathelyen iletve környékén. A kutyus 35 kg kan, keverék, nyugodt könnyen kezelhető, nincs ivartalanítva, ivaros kan kutyákkal nem jön ki. Jelentkezéseket az ezsozsi@citromail.hu-ra kérek a további egyeztetés végett.

djR1337 Creative Commons License 2017.01.13 0 0 489

hello!

 

Egy hónapra keresek helyet szeretett kutyámnak (2 éves foxi keverék) február közepétől március közepéig. 

 

ha valaki vállal ilyesmit kérem keressen meg! Sok panziót felhívtam de vagy igénytelenek vagy irreálisan drágák. 

várom hívását!

 

Németh Iván

 

 

06302309395

nexusz@haxor.hu

Ács Bogi Creative Commons License 2017.01.13 0 0 488

Kedves Gazdik!

 

Ács Bogi vagyok és szívesen vállalok rendszeres vagy beugrós (pl. utazás, síelés, betegség miatti) kutyussétáltatást, etetést, vigyázást, kisállatmegőrzést. Kerület és ár tekintetében rugalmas vagyok. Több éves tapasztalattal rendelkezem kutyasétáltatás és más kisállat (cica, hörcsög, teknős, görény, madár) megőrzése, ellátása terén.

 

Keressen nyugodtan, bármikor telefonon!

dr. Ács Boglárka

igobcsa@yahoo.com

 20 475 46 63

Krinya20 Creative Commons License 2017.01.12 -1 0 487

http://dogsurf.hu/sitter/sitter-profile?id=2578&service=1
sétáltatás, szocializáció, alapengedelmességi gyakorlatok tanítása, viselkedési problémák megoldása, ha többet szeretnél az átlagos sétáknál
keress bátran, a Dogsurf oldalon vagy 0620/3239805

Antreg Creative Commons License 2017.01.07 0 0 486

Orsolya Galántai Creative Commons License 2017.01.04 0 0 485

Napközbeni felügyelet / kutyasétáltató kerestetik kutyusom mellé II. kerületben

 

Sziasztok!

 

Rendszeres, heti 5 alkalomra hétköznapra napközbeni kutyasétáltatót, felügyelőt keresek hosszú távra Canis kutyám mellé január 9-től.

Hétköznap egész nap dolgozok 9.00 - 18.00 óráig,​ és sajnos nem vihetem magammal Canist jelenlegi munkahelyemre, de jó lenne, ha valaki tudna vele lenni napközben. A II. kerületben, a Széll Kálmán térnél lakunk, itt található meg Canis napközben. 

Ideális esetben szuper lenne, ha több órát is vele tudna tölteni leendő új barátja akár az én lakásomon, akár leendő segítőnk saját lakásán. Közeli lakcímre akár minden nap el is tudnám vinni Canist reggel 8.30 körül (II. kerület Széll Kálmán tér - III. kerület Kolosy tér útvonalon, ill. sokszor Pestről megyek reggel a Kolosy térre, így a VIII., VII., VI, V., XIII. kerületbe is be tudom akár vinni). 

Ha csak egy órás kutyasétáltatás fér bele neked, kérlek, akkor is jelentkezz nálam, mert ha a több órás felügyelet találása nem jönne össze, akkor ezzel a lehetőséggel fogok élni.

 

A kutyám, Canis 8 éves középschnautzer keverék és nagyon édes, jól nevelt, okos :)

Lakásban cicákkal is jól kijön - feltéve, ha a cica nem fél a kutyáktól és nem menekül előle vagy támadja a kutyukat :) -.

 

 

 

Ha felelősségteljes, megbízható, kutyaszerető ember vagy, aki szívesen vállalná Canist, kérlek, írj emailt telefonszámoddal, és felhívlak: ogalantai@gmail.com

Köszönöm!

Üdv,

Galántai Orsi

J0lan Creative Commons License 2017.01.01 0 0 484

Kedves Kutyusgazdik!

 

Nagyon szívesen vállalom bármilyen kutyus, vagy más háziállat felügyeletét, etetését, és játékát :). Imádom az állatokat, hatalmas kutyabarát vagyok, nagyon nagyon szívesen foglalkozom velük. Egy 23 éves, budapesti lány vagyok. A 13. kerületben élek, most végeztem az egyetemen. Akár jöhetnek nálam a kisállatok, pl kutyusok,cicák, patkányok,hörcsögök stb. Van egy picike 9 hónapos kutyám, játszópajtása is lenne az ebeknek.

 

Bátran keressetek :)

 

andrea93toth@gmail.com

Ács Bogi Creative Commons License 2016.12.27 0 0 483

Kedves Gazdik!

 

Ács Bogi vagyok és szívesen vállalok rendszeres vagy beugrós (pl. utazás, síelés, adventi időszak, téli szünet miatti) kutyussétáltatást, etetést, vigyázást, kisállatmegőrzést. Kerület és ár tekintetében rugalmas vagyok. Több éves tapasztalattal rendelkezem kutyasétáltatás és más kisállat (cica, hörcsög, teknős, görény, madár) megőrzése, ellátása terén.

 

Áldott, békés ünnepeket!

dr. Ács Boglárka

igobcsa@yahoo.com

 20 475 46 63

Judy173 Creative Commons License 2016.12.23 0 0 482

Kedves kutyusszeretők!

 

Elutazunk 10 napra január végén ( 21-febr.1) 3 éves kis imádott szobatiszta  kan yorkie-mnak keresek egy szuper helyet ahol lakásban lehetne és napi 3 sétát vele vki vállalná. Nézegetem a panziókat is de elsősorban szeretném ha egyedül vagy más kistestű kutyussal lenne. Mi a 13 ker.-ben lakunk. Cicákkat nem bírja:-(

Fizetés megegyezés szerint. Akit érdekelhet kérem írjon.

Email: csjudit73@freemail.hu

Ulvrosen Creative Commons License 2016.12.09 0 0 481

Kedves Kutyások!

Kutyasétáltatást, etetést, felügyeletet vállalok Budapesten, természetesen sok-sok játékkal és szeretettel, hosszútávon vagy rövidebb időszakokra is. 24 éves lány vagyok és immár 24 éve élek kutyák és más állatok között, köztük nőttem fel és velük foglalkozom a legszívesebben, így tapasztalatból nincs hiány, idős és kölyök kutyusokat is szívesen vállalok. Fontosnak tartom, hogy a kutyus a saját, ismerős területén tudjon mozogni akkor is, ha a gazdi nincs mellette, így a napi inger- és mozgásigényét ismerős környezetben elégítheti ki. Hétköznapokon és hétvégén többnyire 12:00-18:00 óráig tudom vállalni a sétáltatást, felügyeletet, elsősorban az 1., 2., 12. és 13. kerületben, de megbeszélés szerint más időpont és kerület is szóba jöhet. Az anyagiakat megbeszéljük az igényektől függően. :)

Keressetek bátran!

Katona Dóra
wolfrose_d@yahoo.se

Ács Bogi Creative Commons License 2016.12.05 0 0 480

Kedves Gazdik!

 

Ács Bogi vagyok és szívesen vállalok rendszeres vagy beugrós (pl. utazás, síelés, adventi időszak, téli szünet miatti) kutyussétáltatást, etetést, vigyázást, kisállatmegőrzést. Kerület és ár tekintetében rugalmas vagyok. Több éves tapasztalattal rendelkezem kutyasétáltatás és más kisállat (cica, hörcsög, teknős, görény, madár) megőrzése, ellátása terén.

 

Keressen nyugodtan bármikor!

dr. Ács Boglárka

igobcsa@yahoo.com

 20 475 46 63

Ószeres71 Creative Commons License 2016.11.30 0 0 479

Kedves Kutyasétáltatók!

 

Van nekem egy 12 éves németjuhász keverék Maci nevezetű kutyám! Heti 3-4 napra,1 órára kutyasétáltatót! Alkalmanként 1000 ft-ot tudok fizetni. Maci kutya a hadtörténeti múzeum környékén táborozik, az I.kerületben. érdeklődéseket a redei.zsolt@gmail címre várok! Köszönöm!

Ács Bogi Creative Commons License 2016.11.15 0 0 478

Kedves Gazdik!

 

Ács Bogi vagyok és szívesen vállalok rendszeres vagy beugrós (pl. utazás, síelés, adventi időszak, téli szünet miatti) kutyussétáltatást, etetést, vigyázást, kisállatmegőrzést. Kerület és ár tekintetében rugalmas vagyok. Több éves tapasztalattal rendelkezem kutyasétáltatás és más kisállat (cica, hörcsög, teknős, görény, madár) megőrzése, ellátása terén.

 

Keressen nyugodtan bármikor!

dr. Ács Boglárka

igobcsa@yahoo.com

20 475 46 63

DogSurf Creative Commons License 2016.11.07 0 0 477

Kedves Gazdik!

 

A dogsurf.huoldalon ellenőrzött szittereket és sétáltatókat találtok, akikkel üzenettel azonnal fel tudjátok venni a kapcsolatot.
Hosszú távú sétáltatás esetén kérjük írjatok egy levelet a vau@dogsurf.hu címre.

Köszönjük!
a DogSurf csapat

DogSurf Creative Commons License 2016.11.07 0 0 476

Kedves Vivien!


dogsurf.hu oldalon bármikor találhatsz kutyasétáltatót és kutyaszittert, időpontra és címre tudsz keresni.
Ha hosszútávra szeretnél valakit, akkor kérlek írj nekünk egy levelet a vau@dogsurf.hu email címre, és egy olyan havi árat beszélünk meg a szitterrel, ami neked is megfelel!

 

Üdv,
Kata
www.dogsurf.hu

Előzmény: VivienK (470)
DogSurf Creative Commons License 2016.11.07 0 0 475

Kedves Zsuzsa!


A dogsurf.hu oldalon bármikor találhatsz kutyasétáltatót és kutyaszittert, időpontra és címre tudsz keresni.
Több sétáltató is van a rendszerben a Damjanich utca környékén, és ha hosszútávra szeretnél valakit, akkor kérlek írj nekünk egy levelet a vau@dogsurf.hu email címre, és egy olyan havi árat beszélünk meg a szitterrel, ami neked is megfelel!

 

Üdv,
Kata
www.dogsurf.hu

 

Előzmény: Zsusza87 (473)
chillmusic123 Creative Commons License 2016.11.02 0 0 474

Sziasztok! Múlt héten rendeltem egy tök jó kutyás matricát. CSomó van még mindenki megtalálhatja kedvenc kutyus fajtáját. ajánlom. www.dekor-guru.hu

Zsusza87 Creative Commons License 2016.11.01 0 0 473

Egy kis plusz info:

A hetedik kerületben lakok a Damjanich utcán!

Előzmény: Zsusza87 (472)
Zsusza87 Creative Commons License 2016.11.01 0 0 472

Sziasztok!

 

Stafi keverék kutyusomhoz keresek setáltatót!

A kutyus nagyon kedves, jó természetű, nyugodt és jól nevelt! Sétáltatásra heti, maximum 5-6 napon lenne szükségem, de ez lehet kevesebb is, ha a beosztásom úgy alakul. Napi egy séta, de ez olyan 5-6 óra körűl! A munkám miatt, sajnos csak reggel és késő este tudom el vinni sétálni.

Megbízható embert keresek aki imádja a kutyákat, és jól bánna vele, hiszen ő a szemem fénye :)

 

Irj bátran emailt, árban meg egyezünk, de nem vagyok milliomos :) 

kzsuzsa877@gmail.com

iringo2 Creative Commons License 2016.11.01 0 0 471

Szia ! Tapasztalt fiatal lány vagyok, aki imád kutyázni. Kérlek jelezz, köszi !

Előzmény: Gistike (445)
VivienK Creative Commons License 2016.10.31 0 0 470

Sziasztok!

Hétköznapi napokra keresek két kínai kopasz kutyusomnak hosszú távra sétáltatót! Előre megbeszélve esetleg még szombati napokra lenne szükségünk. 

Napi 2 alkalomra lenne szükségünk. 11.kerületben lakunk! Pórázzal szépen sétálnak. 

 

Aki jelentkezne,itt teheti: kincses.vivien@gmail.com.

Köszönöm

Krinya20 Creative Commons License 2016.10.19 -1 0 469

Szia! Írtam emailt, szívesen vállalnám :)

Előzmény: leilavica (467)
kutya1313 Creative Commons License 2016.10.18 0 0 468

Bizonyára sokan kerültünk abba a helyzetbe, hogy nem tudtuk biztosítani kedvencünk napi mozgásigényét. Sokszor rajtunk kívül álló okok miatt történik, de mégis megesik. 
Ők is ugyanúgy szeretnek kimozdulni, játszani, ismerkedni, ahogy mi. Számukra a sétáltatás a kikapcsolódás. 

10 éves tapasztalattal, kiképzői oklevéllel rendelkező állatbarát vállal Zuglóban
* kutya vagy macska gondozása napi többszöri látogatással, etetéssel, sétáltatással, cicák esetében WC tisztítással, simogatással 
* ha ön elutazna vagy nem érne rá, kutyáját nem kell idegen környezetbe adnia, hiszen saját, területén vállaljuk felügyeletét, mindennapi sétáltatását 
Kérésre ismerős vagy szomszéd segítségével elvégezhető a bejutás, ha nem tartózkodik otthon az ügyfél. Etetést tartalmazhat az ár megegyezés szerint. 

Pont a kertben tartott kutya él ingerszegényebb környezetben: neki általában sokkal kevesebb séta és foglalkozás jut, mondván hogy úgyis 
kint van a kertben egész nap. Így aztán nem találkozik kutyahaverokkal, új szagokkal, élményekkel: ő van igazán bezárva, nem a lakásban élő kutya, aki jó esetben napjában háromszor-négyszer is kalandozni indulhat a gazdájával a környéken. 

Ha kertben tartjuk a kutyát, akkor is legalább naponta egyszer sétáltatni kell, hiszen csak a közös séta során találkozhat más kutyákkal, érhetik számára oly fontos idegen szagingerek. 

 

Megbeszélés szerint napközit is tudok biztosítani alkalmanként.

Érdeklődni: 
a 20/559 8368 számon lehet vagy a nagykrisztina13@freemail.hu címen. 

leilavica Creative Commons License 2016.10.17 0 0 467

Sziasztok,heti 4-5 napközbeni egyszeri sétához keresünk sétáltatót hosszú távra hat éves rhodesian ridgeback kutyusunkhoz a belvárosba.Csak tapasztalt embert. Aki jelentkezne,itt teheti: lillabanhidi@gmail.com.Köszönöm.

RickyésCapy Creative Commons License 2016.10.16 0 0 466

Sziasztok! 

 

Kutyasétáltatót keresek állandóra minden hetköznap kéne levinni a kutyám. A kutyus 1 eves mix és nagyon édes. Olyan havi 10.000 ft, de megbeszéljuk. Ha érdekel, kérlek irj a wbviktoria@gmail.com email cimre. 

11 kerulet

Köszönjuk:

 

Ricky és Capy :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!