Keresés

Részletes keresés

Matt Creative Commons License 2008.12.05 0 0 1950
SOHO LONDON
(Nagymező utca)

Rettenetes tömet, a pulthoz nem lehet odaférni csak fél óra múlva, minössze egy szűk boxban lehet dohányozni, de ha oda befurakszik az ember, akkor már csak a részeg dumagépeket kell odébb lökdösni, és jól el lehet lenni. A táncparketten mozdulni nem lehet, de nem is érdemes, mikor 850-ért adnak egy whisky-kólát.

A vécé européer, gumiautomatától kezdve a hashajtóig minden kapható a ház arcánál, Marika néninél. Három után már kevesebben voltak, akkor már tetszett.

Egy a sok közül, nem fog úgy a hely, mint a Suszterban.
G. Peti Creative Commons License 2008.11.05 0 0 1949
Hu, de rég írtam ide :)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.19 0 0 1948
Én a Titanixékhoz szoktam, az elég vidéki hely, megfelel a kritériumaidnak. Az enyémeknek kevésbé, tegnap is olyan bort adott, hogy megpattant az üvegszemem tőle.
Előzmény: delpedro (-)
Matt Creative Commons License 2008.10.13 0 0 1947
bazze, most olvastam vissza magam négy évvel ezelőttről. :)
Előzmény: Think_U_Kool (1946)
Think_U_Kool Creative Commons License 2008.10.11 0 0 1946
NEM?
G. Peti Creative Commons License 2006.04.28 0 0 1945

Visszaolvasgattama  topicot a kezdetekig, érdekes volt nosztalgiázni:)

Áprilisi top 10:

 

01. Jona - Learning From Making Mistakes
02. Chelonis R. Jones - Deer In The Headlights (Dj Hell Remix)
03. Anders Ilar - A day ago
04. Nathan Fake - Long Sunny (Fairmont remix)
05. Elektrochemie - Pleasure Seeker
06. Johannes Heil - The magician
07. Apparat - Berlin
08. Troy Pierce - 25 Bitches (Gaiser's Too Many Bitches Makeover)
09. Franz Ferdinand - Do You Want To (Erol Alkan Remix)
10. Johannes Heil - All for one

G. Peti Creative Commons License 2006.04.28 0 0 1944
SZépjóestét! Mi újság? Jár még a régi kemény mag bulizni, vagy már mindenki családos ember?:P
hálátlan kecsege Creative Commons License 2006.03.17 0 0 1943
Én voltam. Vállalom a teljes felelősséget.
Előzmény: Ohne Gegentor (1942)
Ohne Gegentor Creative Commons License 2006.03.17 0 0 1942
Tiszta buzibanner, melyikőtök a hibás érte?
Giorgetto Creative Commons License 2005.01.24 0 0 1939
DC++ lenne a legjobb megoldás. De lehet kutakodni lengyel oldalakon is.
Előzmény: Greenie (1938)
Greenie Creative Commons License 2005.01.15 0 0 1938
Nem lehet letölteni valahonnan ezeket?
Előzmény: Giorgetto (1936)
Greenie Creative Commons License 2005.01.15 0 0 1937
Ej, b+.
Velence
Fiatal korom legjobb bulijai voltak ott ill a fehér házban. Arató csinálta a bulikat 89-94-ig jártunk oda.
Előzmény: Matt (1930)
Giorgetto Creative Commons License 2005.01.15 0 0 1936

Gyakran látogatott téma lett ez, mondjuk ki. De egy újabb Top10-el megéri felhozni:

 

1. Cascada - I need a miracle [S.A.D. Remix]

2. Mysterio - Everlasting Love 2005 [Club Mix]

3. Starsplash - Cold as ice [Club Mix]

4. Ice MC - Think About The Way [R'n'M Project 2005 Remix]

5. Sven-R-G & Bass-T - On A Party Trip [Rob Mayth Remix]

6. 666 - Policia [Jens O Remix]

7. Brothers - Dieci cento mille

8. Special D - Someone to love

9. Vanguarde - Gimme Gimme Gimme

10.4 Clubbers - Elements of Culture [Club Mix]

Előzmény: Giorgetto (1935)
Giorgetto Creative Commons License 2004.12.22 0 0 1935

Na ezt a témát is jól átvariálták. Öröm és vitatopikok fóruma, röhej. Azért irok egy Top10-et. :)

 

1. New Energy - Take Your Air [Tankis Vs Deep Project Rmx]

2. Klubbingman - Magis summer night [Original]

3. Rave Allstars - More Than Words

4. 89ers - Words [Rave mix]

5. Cascada - Bad boy

6. Freestylers - Push Up [DJ Bomba & J Paolo Rmx]

7. GIGI & MOLLY - Soleado [Molella Mix]

8. Sandro Bit - Ciao sono io

9. Silverius - El Vibe Latino [Club Mix]

10. Aquagen - Girl

G. Peti Creative Commons License 2004.11.12 0 0 1934

Eddog is Top10-eket adtam le,akkor most is megpróbálkozom vele. Bár a többi szám kicist régi, de nézzétek el... Már nincs netem...

 

 

01. Adam Beyer & DJ Lenk feat. Tiga - Heartbreak

02. Len Faki - Just a dance

03. Alegria - Cuba Libre

04. Joris Voorn - Incident

05. Alter Ego - Rocker

06. Tube Tech - Riders On The Storm

07. David Carretta & Tonio - My radio is dead

08. T. Raumschmiere - Monstertruckdriver

09. T. Raumschmiere feat. Miss Kittin - Monstertruckdriver

10. Blur - Song II (Viper XXL Remix)

Előzmény: G. Peti (1933)
G. Peti Creative Commons License 2004.11.12 0 0 1933

Régen volt toplista:)
Itt a novemberi:)

 

01. Adam Beyer & DJ Lenk feat. Tiga - Heartbreak

02. Len Faki - Just a dance

03. Alegria - Cuba Libre

04. Joris Voorn - Incident

05. Alter Ego - Rocker

G. Peti Creative Commons License 2004.09.15 0 0 1932

Bankban egyszer voltam, de az egy csütörtöki főiskolás party volt, úgyhogy a hellyel kapcsolatban messzemenő következtetéseket nem lehet levonni. Ami fasza az a WC, ami viszont negatívum az a melegvíz a csapban... De jártam elégszer arrafelé szombat du/este, úgyhogy el tudom képzelni mi megy ott...

 

Nádas: asszem 16 éves koromban voltam ott. Egy hétköznapi nap, nyáron. 500 Ft, fos latin zene (Jennifer Lopez, stb., rajtunk kívül még 4-en, ja és alkohollal se szolgáltak ki)...:-)))

 

Ma este Pacha:)))

Előzmény: Matt (1931)
Matt Creative Commons License 2004.09.13 0 0 1931
...szóval leszálltunk Székesfehérváron, hogy felfedezzük a város éjszakai életét. Teljesen idegenbe mentünk, senki sem járt még ott korábban, azt sem tudtuk hol vagyunk, de azt tudtuk, hogy vagy így, vagy úgy, de jól fogjuk érezni magunkat. Kellett valaki, aki irányt mutat. Egy nő. Egy helyi erő. Kerítettünk hamar, és ők vezettek bennünket. A városban (állítólag) három helyre érdemes "figyelni": A Fregattra, a Westre, és még egyre ami egy picit alteros, és a neve nem jut az eszembe.

Mi idő hiányában, mivel már éjfél körül jártunk nem jártuk körbe mindet, csak egyet:

FREGATT - SZÉKESFEHÉRVÁR

Úgy értünk oda, hogy azt az utasítást kaptuk: keressünk egy helyet, ahol sokan vannak, és sok taxi van. (hoppá, ugye nem egy sznob hely?) De nem az. Jó nagy tornáca van, (vagy ez a szó nem illik ide?) ahol tényleg sokan voltak. Csupa fa minden, ez nagyon tetszett. Nem hiperszupermodern díszletek vannak műanyag dolgokkal, stb, hanem csupa fa minden. A beugró 500 forint, de hogy a nőknek fizetni kell-e, abban nem vagyok biztos. Mert sokan vannak bent. Rengetegen. Egyedül. Az átlagéletkoruk 17-19 között van, így 30 körülieknek nem javaslom, de huszas éveik elején járó fiataloknak kifejezetten javasolt a hely felkeresése. Bent nagy volt a tömeg, igazi diszkózene szólt, de hogy a DJ hol volt, azt sajnos nem sikerült megfejtenem, de ez lehet, hogy az én hibám.
A zene kifejezetten populáris. Inkább slágerek, sok magyar nótával. Volt egy blokk, ami kísértetiesen hasonlított a Juventus mix 5-höz. Utána feka zene, a végén pedig pumpálós zenét hallhatott a kb. 300 fős kellően megmozgatott közönség. A tánctéren férni sem lehetett, a körülötte lévő asztalok megteltek táncoló csajokkal, a bárpult előtt is emberek, szóval volt tömegnyomor, de a hangulat feledtette.
De Pest is eszembe jutott, mikor észrevettem a HVCS-ket. (Helyi Vagány Csávó) A kicsiny fővárosunkban már unalomig ismert kopaszok. Viszont jóval kevesebb van belőlük, mint a Rióban, és egyáltalán nem balhésak. Az egyik piáját ki is öntöttem véletlenül, de zokszó nélkül tűrte. Lehet hogy azért, rögtön kapott helyette egy másikat... :))

Az árak: A vodka akciós volt, így kb. 280 forintot fizettem egy vodka-narancsért (0,5-2dl) rostos naranccsal. Sörök bőséges választékban, és a csapolt Dreherért sem fizettem 300 forintnál többet. A többit nem tudom.

Nem mondom hogy ez a hely mindig ilyen, de elsőre nagyon-nagyon tetszett. Teljesen már mint a pesti szórakozóhelyek, az emberek közvetlenebbek, az árak alacsonyabbak, stb.

A Déliből kb. 1 óra vonattal.
Matt Creative Commons License 2004.09.13 0 0 1930
AGÁRD - NÁDAS DISCO

Nem vártam tőle sokat. Csütörtök este voltunk ott először, és azt kell mondjam, kellemesen csalódtam. Igazi nyaralós buli volt sok laza emberrel, könnyen lehetett ismerkedni, (lányokkal) a Velencei-tó jótékony levegője pedig igen könnyen romantikus hangulatba hozta a hölgyeket, akik csinosak voltak, csak nem voltak elegen.

Csütörtök és péntek ingyenes volt. Mindkét nap jó zene szólt, és sokan voltak. A szombatról később.

Csütörtök: ismerkedés a hellyel
A hely jó tele volt, fiúk és lányok élvezték a színpadon táncolást, a jó összképet csak a bárpult üressége rontotta el, de ezt nem volt nehéz kiküszöbölni. Hogy hogyan? A Nádastól kb. 100 méterre van egy kocsma, ami igen olcsó áraival hívogat, s mivel a bejáratnál nem áll senki, ezért egy-egy sétapalackkal (2 deci vodka, 3 deci rostos narancs) simán be lehet sétálni akár táncolni is. Lehet, hogy nem tisztességes, de ez van. Happy house zene ment mint felvilágosítottak, aki ért hozzá, az tudja, ez mit jelent. (én nem értek) Kicsit olyan volt, mintha Roxyt hallgatnál, csak reklámok, feka zenék, és Béres Zoo nélkül.

Péntek: a csúcspont
Nosztalgia buli volt, ami borzasztóan tetszett, az emúlt 10 év legjobb zenéi, több nővel mint előző nap, és abszolút teltházzal, kidobók nélkül, kötekedős barmok nélkül, és 150 forintos iható házi sörrel a kerthelyiségben. (Bent 450-et kértek egy kis Heinekenért, kint 150 volt a korsó csapolt) Nagyon jó buli volt, kegyetlenül tetszett. Rengeteg szingli csaj volt, és nem volt nehéz őket "megpuhítani" sem, ilyen zenére pedig pláne nem. (18-22 éves korosztály)

Szombat: a nagy csalódás.
Kezdjük az 1200-as beugróval, ami egy alkalomra szól. Vagyis bemész, és ki már nem jöhetsz. Vagyis de. Újabb 1200 forintért. Ez még nem is lett volna gond. Megkérdeztük, hányan vannak bent. Azt a választ kaptuk, hogy nagyon sokan. (fél 12 körül) Szerencsére benéztünk, és kiderült, hogy nincs bent jóformán senki. Az anyukájukkal szórakozzanank alapon inkább felültünk a vonatra...

...és leszálltunk Székesfehérváron, feltérképezve a város éjszakai életét.
Matt Creative Commons License 2004.09.13 0 0 1929

BANK DANCE CLUB - márciusi tapasztalatok

 

Megosztanám egészen friss tapasztalataimat a város egyik legellentmondásosabb helyével kapcsolatban - a Bankban voltunk. Hol is kezdjem... Maga a hely igényes, nem túl olcsó, bár nagyon drágának sem nevezném. (korsó amstel 400ft, üveg pezsgő 1400ft) a beugró 800, vagy 900 forint volt. Legalól funky volt, középen diszkózene, legfelül pedig magyar zenék.

Hajnali két órakor a magyar teremben ottjártamkor épp a Skyland nevű magyar szupersztárzenekar játszott (persze playbackre) s mögöttük a dj pult mögött kb 5 ember ezt borzalmasan élvezte. A tömeg elég rezignáltan fogadta őket, igazán senkit sem érdekeltek. Rengetegen voltak, az átlagéletkort úgy 20 évre saccolnám.

Középen fél három-három körülig Funthomas nevű gyerek csinálta a zenét, hozzátenném, hogy nem is rosszul. Én nem szeretem a house zenét, egyáltalán nem, de az ő műsora inkább a trance stílust jegyeit viselte magán. (mint ezt ott tudomásomra hozták. ) Utána Spigiboy következett, valami Eros nevű kollegájával párban. Egy régi Bonanza számmal kezdtek, ami most állítólag óriási sláger. (én még nem hallottam, de biztos én vagyok a hibás) Róla azt hallottam, hogy táncolható zenét játszik, ez kb fél óráig sikerült is neki, utána eléggé ellaposodott a műsor, s a dum-ca-dum-ca már nem nekem való.

Lenéztünk legalulra, ahol funkyt játszottak. Szólt is, mintha az MTV-t nézném, Missy Ellitott, 50 cent, s az elmaradhatatlan Sean Paul. Az este fő attrakcióját egy párducruhás, 40 körüli hölgy, s egy huszonéves burkolókinézetű srác magánszáma jelentette, ahol a srác - finoman kifejezve - könyékig merült el a hölgy bájaiban. Mindenki szeme láttára.

Középen a táncos lányok nagyon csinosak, bár semmi extrát nem nyújtanak, gyakran váltják egymást, így meg sem unod őket.

Summa summarium, bár hajnalban még a Kozmix fellépése a magyar teremben dobott némit a hangulaton, de összegzésként nem vagyok elszállva a helytől. Ha valaki szereti az elektronikus zenét, nem irritálja a tömeg, a sok kigyúrt kopasz, s szereti a buta tizenéves lányokat, nos, ez az ő helye lesz.

Én keresek tovább.

G. Peti Creative Commons License 2004.07.15 0 0 1928
És az úriember e hó 30-ik napján tiszteletét teszi Kelet-Magyarország egy kicsiny falujában!:)
Tegnap először voltam discoban, mióta az O-Zone - Dragostea igazán befutott. Mekkora egy sláger lett ebből a román zenéből...?! Ha 5-ször nem ment le, akkor egyszer sem... 
Előzmény: doky81 (1918)
EyeScream Creative Commons License 2004.07.06 0 0 1927
Írtam nektek partybeszámolót ide: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9035867 . Olvasni öröm. :)
G. Peti Creative Commons License 2004.04.30 0 0 1926
Egyszercsak kiírta, hogy valamilyen sérülés keletkezett a könyvtárban futtassa a ckdsk-t (check Disc). Na erre faszán eltűnt...
Úghyogy most alig van miből válogatnom Atomixen...
DC-n milyen nicken vagy? Melyik HUB-on? Én peti55, KOLI-n.
Előzmény: Szméagol (1925)
Szméagol Creative Commons License 2004.04.30 0 0 1925
Eltűnt? :-o. Valami vírus vagy féreg éhes volt?
Décé, ilyesmi.

Előzmény: G. Peti (1924)
G. Peti Creative Commons License 2004.04.29 0 0 1924
Nekem eltűnt a gépemről mind az összes, többgigányi. Szerencse, hogy 20 kivétellel az összes ki van írva CD-re. De eldöntöttem, hogy többet nem töltök le lemezeket, mert előbb-utóbb, mindig így lesz.
Milyen más módra gondoltál?
Előzmény: Szméagol (1923)
Szméagol Creative Commons License 2004.04.28 0 0 1923
Ebben a formában nincs, pontosabban kevés van.
Más módon azonban cserélgethetünk.
Előzmény: G. Peti (1922)
G. Peti Creative Commons License 2004.04.22 0 0 1922
Szméagol!
Neked vannak EP-id cd-n vagy dvd-n?
Cimke, kiadó stb. szerint rendszerezve?
G. Peti Creative Commons License 2004.04.22 0 0 1921
Köszi szépen! Egyenlőre még nem találom...
Előzmény: Szméagol (1920)
Szméagol Creative Commons License 2004.04.22 0 0 1920
Peti! Tanulj! :))
X-313 | Spectra (Hardsignal Remix)
Ezt pakolta fel a Murder Was The Bass-ra.
Előzmény: G. Peti (1916)
G. Peti Creative Commons License 2004.04.22 0 0 1919
Persze, hogy ismerjük és szeressük!:) Amúgy minimal techno a stílus neve!:)
Előzmény: doky81 (1918)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!