Keresés

Részletes keresés

obga Creative Commons License 2001.07.24 0 0 32
Igen, emlékszem rájuk. (Katinkára, Évára, Mesterházy K., Mészáros Zoli). Katinkával, Krisztinával május elején találkoztam egy esküvőn.
90-ben kezdtem, majd I. évf 2 félévét ismételtem. Utána 92-től automatikára jártam.
Mészáros Z. az 1-es tankörbe, én a 2-be jártam. Egyébként Tarzan becenéven futottam.
Ágibági Creative Commons License 2001.07.23 0 0 31
Obga!

Én 91-ben kezdtem, így -ha minden jól sikerült volna, és a jóisten is úgy akarja- szerintem pont 94-ben végzek. (még félévet is ismételtem - azazhogy "újrafelvételiztem", hogy tiszta lappal indulhassak, így kellett, hogy ismerjük egymást)
Először valami gépész tankörbe jártam (automatizálás?), másodszor műszaki informatikára. Ilyen nevek rémlenek nekem, hogy Mészáros Zoli, Nemes Éva (nagyon szép lány volt, kell, hogy emlékezz rá), Halász Katinka, aztán Kanál Tünde, Mesterházy Krisztina, Asztalos Márta meg ilyenek. Sajnos több fúnév most nem ugrik be, pedig hát a tanköreim zöme belőlük állt ki. Hiába, mi akkor a felsőbbéves fiúkat többet nézegettük.. ;o)

Üdv : Ági

Előzmény: obga (30)
obga Creative Commons License 2001.07.17 0 0 30
Na ideértem! 94-ben végeztem, jó kis suli volt! Van itt vki abból az évfolyamból?
alu1 Creative Commons License 2001.07.15 0 0 29
Ezzel sokan vagyunk így ! Ráadásul az én időmben meg az egész suliba kb. 300 ember járt, azok voltak csak a szép idők. Nem volt kredit meg debit, vagy miapicsa rendszer, mindenki ismert mindenkit és iszonyú nagy bulikat rendeztünk.
Apró popó, igaz az, hogy az új oktatási rendszerben a tankörtársak lehet, hogy nem is látják egymást, mert más tantárgyakat vesznek fel ? Sötét vagyok ehhez....
Előzmény: SirPub (28)
SirPub Creative Commons License 2001.07.01 0 0 28
Sziasztok!
Nem sok GAMF-os tiszteli meg ezt a topicot, gondoltam felhozom kicsit!
Én 95-98-ban jártam oda, életem legjobb korszaka!
Clairvoy Creative Commons License 2001.06.12 0 0 27
Hoztak egy darut, asszem 50m magasat. Ez volt felállítva az udvaron. 2500 Ft volt egy ugrás, és igencsak nagy sor ácsorgott ott sokáig...
Előzmény: speedz (26)
speedz Creative Commons License 2001.06.12 0 0 26
de honnan lehetett hova leugrani? mennyiért?
Előzmény: Clairvoy (25)
Clairvoy Creative Commons License 2001.06.11 0 0 25
A GAMF napok keretein belül a GAMF-on. Valami nevettségesen kevés összegért cserébe...
Előzmény: speedz (24)
speedz Creative Commons License 2001.06.11 0 0 24
hol lehetett Kecskeméten bungee jumpingolni?
Előzmény: Clairvoy (23)
Clairvoy Creative Commons License 2001.05.31 0 0 23
Nem, már én is végeztem, csak itt dolgozom mellette, szóval gyakran látom. :-)
Egyébként vannak GAMF napok, a mostani pl. nagyon jó volt. Volt színpad, ott jöttek-mentek az együttesek, meg volt bungee jumping, stb. Igazi fesztiváli hangulat uralkodott.
A kertis bulikról nem sokat tudok, mert már végzős koromban is hanyagoltuk... szóval valószínűleg lecsúszott. Pedig mi is hatalmas nagyokat buliztunk ott...

Na, a többit holnap.
Pá!

Előzmény: Ágibági (22)
Ágibági Creative Commons License 2001.05.31 0 0 22
Sziasztok!

Clairvoy, Te most is oda jársz? Vannak még GAMF-napok meg ilyenek? Meg olyan sok kirándulás a GAMF-os busszal mindenfelé? És a kertészetis bulik ugyanolyan felkapottak, mint az én időmben? Látod, kérdésem az van bőven....

Lter Ego, ez a történet nagyon jó, és szintén teljesen jellemző. őrület lehet tanárnak lenni egyébként is: annyiszor ledarálni ugyanazt a szöveget, hosszú évtizedeken keresztül.... Csoda, hogy megpróbálták feldobni valamivel a hangulatot?

Előzmény: Clairvoy (21)
Clairvoy Creative Commons License 2001.05.31 0 0 21
Üdv minden ex-Gamfosnak.
Úgy látom én vagyok itt a legifjabb.:))

Nos a fiú- és lánykolit még nem építették össze, a suli neve már elvileg nem GAMF, hanem Kecskeméti Főiskola Műszaki Főiskolai Kara. Asszem... Gyakorlatilag még mindig GAMF-ként emlegetik. Egyébként már jónéhány változáson keresztülment. A főbejárathoz építettek egy nagy háromszög alakú, tető szerű valamit. Nem néz ki rosszul. Az aulában pedig van egy szép digitális hirdetőtábla, ahol mindenki olvasgathatja a heti menüt... :-)

Ha egyéb információkra vagytok kíváncsiak, csak kérdezzetek.

Előzmény: Ágibági (14)
Alter Ego Creative Commons License 2001.05.31 0 0 20
Sziasztok! Az eddig olvasottak szerint már vénnek számítok köztetek (80-as évek közepe), de nosztalgiából hadd kapcsolódjak be egy kicsit én is a sztori mesélésbe.
A mi előadásunkon történt meg az eset, tehát biztosan nem kitalált történet, vagy "urban legend":
CSEHI tanár úr tartotta az anyagszerkezettan előadásunkat a kiselőadóban. Kezében egy köteg papírról diktálta az előadás anyagát, mi pedig szorgalmasan írtuk a szöveget, a lassabbak néha-néha visszakérdeztek. Volt aki egy-két mondattal volt elmaradva. Telt az idő, sok papír lekerült már a köteg aljára. A szünetben letette az asztalra a paksamétát, és kiment. A kíváncsibbak az asztalhoz mentek megnézni, hol tartunk az anyagban, sok van-e még? Nézegetik a lapokat, aztán egyszercsak hallom őket: " B.... meg, ezek üres papírok!"
Meg kell hagyni, a humora az páratlan volt. Meg a memóriája is.

Ć

speedz Creative Commons License 2001.05.30 0 0 19
Jól van. :-) ezt megtárgyaltuk.
Előzmény: Ágibági (18)
Ágibági Creative Commons License 2001.05.30 0 0 18
Én minden további nélkül. Sőt, szerintem nagyon is jellemzőek. Csak így lehetett nála bevágódni, nem a tudással.
Előzmény: speedz (17)
speedz Creative Commons License 2001.05.30 0 0 17
Nem tudom mese volt-e (városi legenda :-) ) vagy a valóságban is megtörtént, de állitólag:

Hadi egyik vizsgáján az egyik diák kinyitotta az aktatáskáját, s elővett belőle egy törülközőt, s bedobta a Hadi elé az asztalra... (képletesen) s a poén kedvéért át is ment a vizsgán. :-)

A másik eset amit róla hallottam az volt:

ugyancsak vizsgán azt mondta a vizsgázónak: ha megmondja, páros vagy páratlan számú konnektor van a szobában, akkor átengedi. A srác megszámolta: páros, erre Hadi elővett egyet a táskájából, s azt mondta: páratlan...
a pótvizsgán ugyanezt eljátszották, csak úgy folytatódott, hogy a srác is elővett egyet a táskájából: páros...

El tudjátok ezeket képzelni róla?

Előzmény: Ágibági (16)
Ágibági Creative Commons License 2001.05.30 0 0 16
Én nem hallottam!!!

Egyébként röhej, de én speciel minden nehézség ellenére életem egyik legeslegszebb időszakaként emléxem vissza a GAMF-os időszakra.

Előzmény: speedz (15)
speedz Creative Commons License 2001.05.30 0 0 15
A törülközős sztoriját hallottátok?

Nem tudok a GAMF-ról semmit, most olyan messze vagyok tőle, amennyire csak lehet :-)

Előzmény: Ágibági (14)
Ágibági Creative Commons License 2001.05.29 0 0 14
Ez tök jó! Annyi ilyen dolga volt az öregnek, hogy szédület. Tulajdonképpen még bírtam volna is ezeket a tulajdonságait, csak egy szemernyi emberség hiányzott belőle. De az nagyon.

Na, és összeépítették végül a fiú meg a lánykolit? Mikor utoljára hallottam a GAMF-ról, még ez volt a nagy terv. Egyáltalán GAMF-nak hívják még? Vagy már ez is egyesült a többi kecskeméti iskolával?

Á.

Előzmény: speedz (12)
P.-André Creative Commons License 2001.05.29 0 0 13
Van annak mar jo par éve(96-98), a kiscsoportos nottinghami képzesre. A tanaraim kozott volt a mŕr elhunyt dr. Kalmar Sŕndor, nagyon birtam az oreget, oran kapŕsbol ragyujtott a cigijére magyarŕzas kozben. Ö még tudott helyesen angolul a Szaboval egyutt, de a tobbiek angolja kivannivalokat hagyott maga utan. Akikkel egy csoportban voltam, mar végezhettek azota.
Előzmény: Ágibági (11)
speedz Creative Commons License 2001.05.28 0 0 12
Emlékszem Hadi (István volt, erre már nem is emlékeztem?) olyan zh-t iratott velünk, ahol tesztszerűen ki kellett választani a helyes eredményt A, B, C válasz jelleggel (persze meg kellett hozzá oldanod a feladatot, vagy megkapnod balról :-) ). De mit lehetett az olyan kérdésekkel kezdeni, amihez nem irta oda a válaszok közé a helyeset?
Ágibági Creative Commons License 2001.05.24 0 0 11
Engem Hadi tett el kétszer is láb elól. Akkor tragédiának éreztem (főleg másodszor), mégsem tudok rá haragudni. Hiszen akkor nem ismertem volna meg életem párját a Bánkin! (Amit gond nélkül, egészen jó eredménnyel végeztem végeztem el végül)
Csehi valahogy bírt engem - de biztos csak azért, mert tudta, hogy nem sokat fogok a vas-szén állapotábr4ák közelében dolgozni ha megnövök...

Szabó András neve nekem is rémlik. André, te mikor jártál oda?

P.-André Creative Commons License 2001.05.23 0 0 10
sajatos modszerei voltak az oregnek, engem nem tanitott, de sok haveromat igen.
eszembejutott az igazgato neve: dr. Szabo Andras, szerintem meg most is o az, bar en sem tegnap jartam oda.
Előzmény: Ágibági (8)
alu1 Creative Commons License 2001.05.20 0 0 9
Absolutely. Az összes tanított, a szemét hadi miatt utálom meg most is a matekot. Vazze 3 órás írásbelin legyártottam X oldal számítást, ez a szarházi meg zéró pontot adott a zárthelyimre.

Kulcsár Béláné legalább átengedett mechanikából, bár egy pont hiányzott volna.

A Sanyi meg nem normális, bár szerintem ezt mindenki tudja. Mi a fene lehet ezekkel az emberekkel ?

Előzmény: Ágibági (8)
Ágibági Creative Commons License 2001.05.18 0 0 8
Sziasztok!

Kulcsár Béláné meg mechanikát tanított, nem?
És Hadi István neve mond nektek valamit? És Csehi Sándoré? Tudjátok : C-S-E-H-I S-Á-N-D-OR :o)

Üdv Nektek : Ági

Előzmény: alu1 (7)
alu1 Creative Commons License 2001.05.11 0 0 7
Amikor én végeztem még Kulcsár Béla volt az igazgató, az utódokról fogalmam sincs.
Istenem, öreg vagyok mint a GAMF.
Adinfinitum Creative Commons License 2001.05.07 0 0 6
Hahó GAMF! Mikor hívjátok le a Kispált? És modnjuk nagyon bírnám ha egyszer már végre pénteken lennének a bulik, netán még el is tudnék menni.:)
P.-André Creative Commons License 2001.05.07 0 0 5
ŕŕŕ !
en 96-97-ben jartam oda integraltra(NTU), akkor engem tanitott az igazgato, o lehet meg most is, hogy is hivjak???
nem a Danyi, hanem a kissebb, ...
Előzmény: Halászkirály (4)
Halászkirály Creative Commons License 2001.05.07 0 0 4
Még mindig a Bagány Misi ott az igazgató? Nagyon jó ismerősöm.
Bigacsiga Creative Commons License 2001.05.06 0 0 3
Ez a topic már csak ilyen. Kéthavonta váltunk egy hozzászólást, aztán sehol semmi. Most beteszem egy időre a kedvencek közé.
Nem sokszor jártam vissza később bulikra, mert elég messze lakom Kecsótól. 91-ben a Hűhón voltam ott, meg a királyválasztáson léptünk fel egy régi műsorunkkal az évfolyamtársainkkal.
Aztán még 95-ben az 5 éves évfolyamtalálkozón jártam lenn, meg tavaly a 10 évesen. Nem sok minden változott szerencsére. Mindenesetre a mi piramis alakú tablónkat valaki összetörte és valahová a pincébe száműzték.
Ne lepődj meg, ha valaki alu1 nick-el szól hozzá a jövőben, az is az enyém, most inkább azon nyomulok.

Szia,

Bigacsiga, aki alu1

Előzmény: Ágibági (2)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!