Keresés

Részletes keresés

_Pisti Creative Commons License 2002.02.04 0 0 11
Szia!

> Biztonsag technika szinte mindent magaba foglal a reaktor korul. Ha egy jo elhasznalt cso nincs kicserelve gazdasagi okok miatt, lehet, hogy az fog balesethez vezetni.

Ilyen nem fordulhat elo, hogy _nincs_ penz egy _csore_!

Előzmény: Géniusz II (7)
_Pisti Creative Commons License 2002.02.04 0 0 10
Sziasztok!

Csak most talaltam ra a topicra. Ezt a sok suletlenseget, amit osszehordtatok! :)))

Eloszor is. Miert kell kiabalni? Menj el Paksra a latogatokozpontba, sok mindent megtudhatsz.

> PAKS VEZERIGAZGATOI ES IGAZGATOI POZICIOJAT CSAK ATOM FIZIKUS/MERNOK TOLTHETI BE! AZ ORSZAG BIZTONSAGAVAL ES JOVOJEVEL NEM LEHET CIRKUSZOLNI!
Azert hoztak oda, mert menedzser szemleletu vezetore volt szukseg. Idokozben mar lett egy helyettese (a korabbi biztonsagi igazgato), aki a muszaki dolgokkal foglalkozik.

> HA PAKS FELROBBAN,
Ha-val nincs ertelme mondatot kezdeni ebben az esetben, mert az eromu nem tud felrobbanni (mas tipusu mint a csernobili).

Előzmény: Géniusz II (3)
Atlantisz I Creative Commons License 2001.03.19 0 0 9
Nem tudom. De ha egy 36 eves fideszes atomfizikus az uj vezerigazgato, az egesz orszag nyugotabban aludhatna.
Előzmény: egerésző (8)
egerésző Creative Commons License 2001.03.19 0 0 8
Miért volt a vezér váltás? A régi vezért ki nevezte ki? Mi a civil szakmája? Voltak-e pénzügyi v. más gondok az erőműben?[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Géniusz II Creative Commons License 2001.03.19 0 0 7
Hat pont itt van a hiba! A vegso dontes beruhazasi dolgokban a vezerigazgatoe. De mivel mindenki tudja, hogy az "adoszakerto" nem tud donteni, igy egy osszezavart allapot alakult ki Pakson.

Biztonsag technika szinte mindent magaba foglal a reaktor korul. Ha egy jo elhasznalt cso nincs kicserelve gazdasagi okok miatt, lehet, hogy az fog balesethez vezetni.

Előzmény: egerésző (6)
egerésző Creative Commons License 2001.03.19 0 0 6
A biztonságtechnikai beruházásokról ki dönt az erőműben?[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Előzmény: Géniusz II (5)
Géniusz II Creative Commons License 2001.03.19 0 0 5
A vezerigazgatoi allas egy DONTES hozo allas!

Milyen donteseket hozhat egy 36 eves adoszakerto egy atomeromuben? CSAK ROSSZ DONTESEKET!

Az atomeromu biztonsaga sok mindennek a fuggvenye mint peldaul a moralnak. Egy ilyen komolytalan szemelyt erett szakemberek fole helyezni demoralizalo hatassal van.

Kulonben, hogy mi tortenhet, a robbanas szoba kotottel bele melyet szimbolikusan hasznaltam, menj el Three Miles Island-be vagy Chernobil-ba.\

NINCS A FIDESZNEK EGY ATOMFIZIKUSA? EZT AZ IDIOTAT KELLETT A PAKSI VEZERIGAZGATOI SZEKBE BENYOMNI OK NELKUL?

Előzmény: lms (4)
lms Creative Commons License 2001.03.19 0 0 4
Nem ertettem kristalytisztan.

PAKS VEZERIGAZGATOI ES IGAZGATOI POZICIOJAT CSAK ATOM FIZIKUS/MERNOK TOLTHETI BE

Tenyleg?
Es miert?

HA PAKS FELROBBAN, MAGYARORSZAG NAGY RESZET KI KELL URITENI

Ja igen, ha te ennyit tudsz paksrol, akkor nyilvan megalapozott velemenyed van a fenti kerdesben is. Szinte latom magam elott: Paks, alaaknazva, a robbanto kulcs a mindenkori vezerigazgato nyakaban figyeg, aki elet-halal ura. Felhos homlokan a mindenre elszantak tavolba tekinto, de megnyugtato mosolya. Ha azt a kulcsot elforditja, az elsok kozott fog meghalni, de ezt a felelosseget vallani kell.

Előzmény: Géniusz II (3)
Géniusz II Creative Commons License 2001.03.19 0 0 3
Ez rendkivul szerencsetlen. Meg ha politikai jelolesrol is van szo, nincs a fidesznek atom fizikusa/mernoke?

PAKS VEZERIGAZGATOI ES IGAZGATOI POZICIOJAT CSAK ATOM FIZIKUS/MERNOK TOLTHETI BE! AZ ORSZAG BIZTONSAGAVAL ES JOVOJEVEL NEM LEHET CIRKUSZOLNI!

HA PAKS FELROBBAN, MAGYARORSZAG NAGY RESZET KI KELL URITENI, AZ ORSZAG ENERGIAJANAK 40% EL FOG VESZNI!

Ezen poziciok betolteset torvennyel kell szabalyozni.

Itt az orszag es nemzet biztonsagarol van szo!

Előzmény: minderbinder (-)
minderbinder Creative Commons License 2001.01.30 0 0 2
Ja. Meg mi is ha elszall az egesz!!
Előzmény: Shiny Lighttower (0)
PuPu Creative Commons License 2001.01.27 0 0 1
?
??
???
Előzmény: Shiny Lighttower (0)
Shiny Lighttower Creative Commons License 2001.01.27 0 0 0
Igazad van!
Szemét banda. Az erőmű élén van már adószakértő, biológus, exbörtönőr, = mind sikerember, hosszú, munkával teli élet után megérdemlik a pihenést...
Előzmény: minderbinder (-)
minderbinder Creative Commons License 2001.01.27 0 0 topiknyitó
No vegre megint egy partkader. Eddig azt hittem, hogy a korai kadarizmus jott vissza. Tevedtem! Ez mar Rakosi pajtas rendszere. Szolni kene Bacsonak, hogy kezdje csinalni a Tanu III-at.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!