Keresés

Részletes keresés

521478963 Creative Commons License 2007.04.27 0 0 175
Májusi számban lesz, végre megcsillogtathatja "tehetségét" ismét annyi év után.
Grandsenior Creative Commons License 2006.07.10 0 0 174
Tegnap Gregor Bernadettnek megszületett a kisfia. Innen gratulálok neki!
fougamin Creative Commons License 2005.08.08 0 0 173

Nem, én egy meghívós TV műsorban láttam, ahol, ha jól emlékszem, akkor a Maros Gábornak adott elő egy szkecset. Egy fékezhetelen, izzig-vérig nőt alakított fantasztikusan. (pedig a TV képernyője kisebb élvezetet nyújt, mint a színház)

Én ebből a jelenetben éreztem meg először, hogy ez a "dög" tud valamit........ (utólag is bocs a kifejezésért)

...ezzel együtt biztos, hogy Neked is igazad van.

Más helyzetben, más napon, más szerepben, másképpen teljesítünk.....

Előzmény: Gealma (172)

Gealma Creative Commons License 2005.08.08 0 0 172

:) ízlések és pofonok

te is színházban láttad? (ti. én olyan darabban néztem sajna meg, amit "Dettike" ugyanebben a jelenetben nemhogy könnyeket, de még egy szomorú arckifejezést sem tudott előhozni, csak a szokásos faarcot)

Előzmény: fougamin (171)
fougamin Creative Commons License 2005.08.05 0 0 171

Látom, valamiért nagyon ellenszenves Neked is.:-)

Bocs, de én ezt másképp látom.

Ágybani tapasztalataim persze nincsenek (minő meglepetés:-), de a szinészi képességei számomra meggyőzőek.

Előzmény: Gealma (170)
Gealma Creative Commons License 2005.08.05 0 0 170

vadmacska? lol?

ne viccelj, egy olyan ember aki még - színészként! vagy mi ez - sem képes érzelmeket varázsolni a pofájára az az ágyban se lehet jobb egy korhadt fadarabnál...

Előzmény: fougamin (169)
fougamin Creative Commons License 2005.08.05 0 0 169
Rendben van, némi-nemi tapasztalattal a hátam megett készséggel elhiszem, hogy Te ahhoz az 1 %-hoz tartozol, akinek nem zsánere e vadmacska.
Előzmény: woodi. (168)
woodi. Creative Commons License 2005.08.04 0 0 168
Alapból utálom, ennyi. :-)
Előzmény: fougamin (166)
woodi. Creative Commons License 2005.08.04 0 0 167

Miből gondolod, ha tehetném, akkor elmennék vele egy körre???

Nekem a személyisége, viselkedése (már amit a médiából lehet következtetni), taszít, tehát már ezért sem mennék el vele, de külsőleg sem az én zsánerem.

Előzmény: fougamin (166)
fougamin Creative Commons License 2005.08.03 0 0 166
...hát persze, nagyon gyengécske, meg szánalmas is, de szerintem főleg azért, mert elérhető távolságon kívül esik a rüfkéje:-))))
Gealma Creative Commons License 2005.08.03 0 0 165
de legalább gyalázatosan szar színésznő is...
woodi. Creative Commons License 2005.08.02 0 0 164

Szánalmas ez a nőstény.

http://velvet.hu/celeb/gregor0802/

Törölt nick Creative Commons License 2003.12.08 0 0 163
Nem konkrétan Neked címeztem amiket írtam, nem kell magadra venni! Én csak leírtam a véleményemet egy bizonyos embertípusról.
Csak iszonyat módon felbőszít ez a jelenség. Nézd meg a korridor.hu-n mi folyik... Mindenki fröcsög, köpköd, gyűlölködik, holott az égegyadta világon semmi közük hozzá. Lehet erről beszélni, véleményt formálni, de ez egy kicsit dúrva sztm.

"Lehet félreértettél. GB-nek lett volna a dolga bepanaszolni a Slágert, nempedig egy GB számára (is) ismeretlen valakinek."
Ja, igen, itt félreértettelek, bocs.

Előzmény: Ja-Je (160)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.07 0 0 162
Sőt, kötelező 1 hónapig tárolni is minden elhangzott másodpercet (előírás; hogy az ORTT bekérhesse, mondjuk feljelentés esetén).
Előzmény: Sz. Balázs (153)
Sz. Balázs Creative Commons License 2003.12.06 0 0 161
A nyelvészkedést nem én kezdtem.

Hogy biszexuális-e, nem tudom... A színházban ki vagyok tiltva a női öltözőből.

Előzmény: Kicsi Timi (158)
Ja-Je Creative Commons License 2003.12.06 0 0 160
Lehet félreértettél. GB-nek lett volna a dolga bepanaszolni a Slágert, nempedig egy GB számára (is) ismeretlen valakinek. Lehet GB-t nem is érdekelte volna az egész. Nem lehet tudni. A negatív reklám is reklám.
Egy szóval nem mondtam, hogy büntetni kell GB-t.
Kövezésről meg kallodáról meg aztán egy szót nem írtam.

Nem érzem perverz f_sznak magamat, mert megnéztem meztelenül a playboyban,e zzel az erővel nagyon sok perverz p_na is van itt. Ha nem akarta volna,hogy megnézzék ruha nélkül, akkor nem engedte volna a megjelenést. Azthiszem nem perverzió ha az ember megnéz egy meztelen nőt.
Nemtudhatom mennyit manipuláltak a képeken, nem is érdekel. A Playboy, ismereteim szerint, egy elég kulturált sajtó ebben a "témakörben". Nem akárkiket szoktak felkérni, és GB minden hibája ellenére egy jó választás volt.

"de sose lesz dolga ilyen külsejű nővel csámcsoghasson rajta?"
Ezt inkább nem komentálom. Jobb a békesség.

Előzmény: Törölt nick (147)
Ja-Je Creative Commons License 2003.12.06 0 0 159
Mivel ma ez a "divat", lehetségesnek tartom;-))))
Előzmény: Kicsi Timi (158)
Kicsi Timi Creative Commons License 2003.12.06 0 0 158
Azért írtam, hogy fejezzük be a nyelvészkedést, és beszélgessünk Bernadettről.
Igaz a pletyka, hogy biszex?
Előzmény: Sz. Balázs (157)
Sz. Balázs Creative Commons License 2003.12.06 0 0 157
És ezt miért nekem írtad? Átadjam neki? (14-én találkozunk.)

Ruhában nem jó?

Előzmény: Kicsi Timi (155)
doktormacko Creative Commons License 2003.12.06 0 0 156
és mi van a 17 milliárddal ?
Előzmény: McFart (106)
Kicsi Timi Creative Commons License 2003.12.06 0 0 155
Ez a Gregor Bernadett tényleg bitang jó csaj meztelenül. :)))
Előzmény: Sz. Balázs (154)
Sz. Balázs Creative Commons License 2003.12.06 0 0 154
"...vagy legalábbis vitatható."

Ezt elhiszem.

"Sajnos" sok olyan könyvet olvasok, melyeknek írója ugyan nem nyelvész, ellenben PISZOK JÓ elbeszélő (mint Fekete István is, aki előszeretettel használ talán nyelvészetileg vitatható helyességű, de GYÖNYÖRŰ kifejezéseket).

(Megkérlek, a "piszok jó"-ba ezúttal ne köss bele, tisztában vagyok a benne rejlő ellentmondással...)

Előzmény: Törölt nick (134)
Sz. Balázs Creative Commons License 2003.12.06 0 0 153
A Sláger Rádiónak nincsenek közvetlen információi arról, hogy mi hangzott el A SAJÁT MŰSORUKBAN???

Ez nonszensz. Minden rádió archiválja az adásait.

Előzmény: Ja-Je (135)
Sz. Balázs Creative Commons License 2003.12.06 0 0 152
OK., úgyis most olvasom újra sok könyvét. Ha belebotlom egy "összerúgták a port"-ba, feltétlenül leközlöm itt.
Előzmény: Törölt nick (133)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.05 0 0 151
Csámcsog a halál. Én azt se bánnám, ha az életbennem hallanék róla többet. Sőt, már ennyi se hiányzott.
Csak nem hiszem el, hogy nem szándékosan nyomul ennyire.
Előzmény: Törölt nick (150)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.05 0 0 150
és a jónép meg csámcsog rajta... ez a félelmetes.
Előzmény: Törölt nick (149)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.05 0 0 149
Bocs, de nem nagyon kellett őt ráncigálni sehová. Mondhatott volna nemet a Playboy felkérésére is.
Valóban ez van. Híres ember kicsit jobban figyeljen oda, mit csinál. Ha csak ennyi esze van (ennyi sincs), megérdemli, amit kap.

Vannak nála ezerszer jobb csajok, akik szintén közismertek, és mégsincs tele a botrányaikkal a média (Marozsán Erika például, de szinte bárki mást lehetne mondani, mert érdekes módon csak GB botrányaitól zeng a sajtó).

Előzmény: Törölt nick (147)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.05 0 0 148
Én nem tudom, mert nem ismerem. DE akkor sem gondolom, hogy bárki is így szeretne berobbanni a köztudatba... Én inkább egy labilis nőnek érzem, akit tönkrevágott lelkileg az a légkör, amiben felnőtt és most nem találja a helyét. De ha nem így van, akkor sem tartom értelmes hozzáállásnak, hogy szétköpködjük olyasmi miatt, ami manapság már teljesen természetes (SAJNOS). Frankón olyan érzésem van, mint, ha a középkorban lennénk...
Előzmény: _cseszo (146)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.05 0 0 147
ne vicceljetek már!
GB dolga lett volna????????????? Jézusom, hol élünk???? Meg is kövezzük, vagy kalodába tesszük, vagy megelégszünk egy skarlát betűvel a mellére? Mert a NÉP így döntött? Elszámolási kötelezettsége van, mert az apja híres és őt is beleráncigálták a köztudatba? Azért, hogy a sok perverz f*sz, aki csorgatja a nyálát rá a plébojban, de sose lesz dolga ilyen külsejű nővel csámcsoghasson rajta? Komolyan nem hiszem el.
Előzmény: Ja-Je (144)
_cseszo Creative Commons License 2003.12.05 0 0 146
Nem tudom de nekem az a gyanúm hogy mivele tök tehetségtelen és semmi jót nem tud felmutatni, magát mesterségesen tartja a médiumok középpontjában. Hol csókolódzással hol csak egy kis újsághírrel magáról

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!