Keresés

Részletes keresés

KatiBereg Creative Commons License 2021.04.09 0 0 2806

Szia sikerült talàlni egy magyarul beszélő gasztroenterolugust aki magyarul beszél?

Köszönöm válaszod 

Előzmény: alien100 (2804)
[fidelio] SzaboL Creative Commons License 2020.09.03 0 0 2805

Kedves Sorstársak!

 

Tudnátok ajánlani londoni ügyvédi irodát, ahová a magyarok szoktak járni jogi ügyeiket megoldani?

 

Várom megtisztelő válaszotokat.

 

László

alien100 Creative Commons License 2019.05.16 0 0 2804

 

 

Sziasztok.

Van Lonodon- ban magyar gasztroenterológus orvos?Vagy olyan aki beszél magyarul?

Köszönet a válaszért.

 

katiemadarasz Creative Commons License 2019.04.26 0 0 2803

Sziasztok Londoni Magyarok,

Segitsegeteket szeretnem kerni! Magyarorszagi ingatlan hitelhez kellene pecset a munkaltatoi igazolasomra.

Sajnos a magyarorszagi bankok nem ertik meg hogy Londonban a cegeknek nincs pecsetjuk/belyegzojuk.

 

Ha valaki tudna segiteni ,akinek volt vagy eppen most intez hasonlo ugyet kerem irjatok.

 

Koszonettel 

Kata

 

FeMan Creative Commons License 2019.04.04 0 0 2802

Attol tartok, mivel gondolom nem irtatok semmilyen szerzodest, nem sok mindent lehet tenni. Nem hiszem, hogy a rendorseg vagy barki erdemben tudna eljarni, mert nem fogod tudni bizonyitani, hogy kolcson adtal nekik es hogy az tenyleg a te penzed volt. Szerintem ez igy buko, nagyon sajnalom, de bizom benne, hogy lesz azert, aki okosabbat tud mondani neked. :(

Előzmény: Hopihe90 (2801)
Hopihe90 Creative Commons License 2019.02.17 0 0 2801

Sziasztok 

Most jöttem ki angliába dolgozni egy éve és egész jól mennek a dolgok de kéne egy kis segítség. Két magyarnak is kölcsön adtam számomra jelentős összeget amit nem adtak meg. Tudna valaki jó tolmácsot vagy olyan embert, szervezetet aki segit feljelenteni őket. Előre is köszönöm segítségeteket!

Roland Namuquita Creative Commons License 2017.12.24 0 0 2800

Sziasztok! Egy segitseget szeretnek kerni! Van az arcomon egy varrott seb es szetnyilt a sebem. Mielott kijottem, ugy volt kiveszik, csak alvatt ver keletkezett es egy kis reszen megint osszevartak. Na most az a seb szetnyilt es aggaszt egy kicsit.Februarig leszek londonban, de nincs GP-m! Mit tanacsoltok, fogadnanak az ambulancian? Vagy lenne egy magyar orvos itt, akvel esetleg tudnek szakerteni, hogy mi a teendo ilyenkor, vagy mennyire veszes a helyzet?

jogomvan.hu (X) 2017.12.16 0 1 2799

Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet kíván Önnek a www.jogomvan.hu csapata.

Online jogi segítség a külföldön élőknek is.

Dorka 57 Creative Commons License 2017.11.17 0 0 2798

Próbálkozz itt

 

ANGLIÁBAN ÉLŐ MAGYAROK

Előzmény: DB10 (2797)
DB10 Creative Commons License 2017.11.16 0 0 2797

Sziasztok!
18 éves végzős gimnazistaként írok.Suli mellett a labdát is rúgom és nagyon szeretnék a jövőben edző lenni, de külföldön tanulni annál inkább.A kérdésem az lenne, hogyan működik a felvételi rendszer az angol, leginkább a londoni egyetemekre? Milyen vizsgákat kell letenni? Mennyire számít az itthoni tanulmányom? Mennyit ér kint a magyar érettségi? 
A segítségeket és a válaszokat előre is köszönöm!

martinspro92 Creative Commons License 2017.11.07 0 0 2796

Sziasztok,

Szeretnek egy kerdest feltenni. UK-bol viszonylag gyakran utazok haza Magyarorszagra. Amikor otthon vagyok altalaban a repteren berlek autot, viszont idegesit mar a sorban allas es emellett dragak is a kolcsonzok.  Ahogy keresgeltem a googleben szembejott velem a beerides autoberles . Jo aron adnak kocsikat, elvileg par perces kulcsatvetellel. Tudtok roluk mondani valamit? 



Koszi

jogomvan.hu (X) 2017.09.30 0 0 2795

Magyarországon jogi segítség külföldön élő, dolgozó magyarok részére is. www.jogomvan.hu

-Vanna Creative Commons License 2017.07.12 0 0 2794

Sziasztok

Magyar full orr gegeszt keresek londonban.

Vgfdhj Creative Commons License 2017.06.24 0 0 2793

egyedulallo anyuka dadust keresek haromeves kislanyom melle. Kelet Londonba Walthamstowba lakok 2 szobas hazban. Ki szeretnem adni az egyik szobat egy parnak ahol a no vigyazni tudna a kislanyomra mikor munkaba vagyok es fizeteskent a par ingyen szallast kapna. Email cime beata1900@yahoo.co.uk

andraslon Creative Commons License 2017.06.19 0 0 2792

Tisztelt felhasználók. Elindítottunk egy londoni fórumot, mely a londoni illetve UK-ban élő magyaroknak kínál lehetőséget álláskeresés, utazás, csevegés céljára.

www.londonforum.hu. Várjuk észrevételeiket az oldal további fejlesztésével kapcsolatban. További kellemes böngészést kívánunk.  

(Londonforum.hu Csapata) 

morcosmarci Creative Commons License 2017.06.03 0 0 2791

Szevasztok!

Angliai kocsival ha utanfutot akarok vontatni, ha jol emlekszem akkor nem kell kulon biztositas. Csak egy kis 750kilosrol van szo. 

 

Ha rosszul emlekszem akkor nem is kell tovabb olvasnatok :) Ha igen, akkor arra lennek kivancsi, hogy kulfoldon, ez hogyan mukodik, ha haza akarok vezetni? 90 nap Europai vezetes van benne a biztositasomban. Kell kotnom valamit vagy az ervenyes ra? 

 

Koszonet 

Marci

dtekla Creative Commons License 2017.04.07 0 0 2790

Sziasztok!

 

A Startup Campus elnevezésű vállalkozói program ismét elindul Londonban. A négy szombati alkalomból álló ingyenes képzésre várják a Londonban, illetve Nagy-Britanniában élő magyar fiatalok jelentkezését, akik rendelkeznek vállalkozói motivációval. A képzésen résztvevők segítséget kaphatnak vállalkozásuk elindításához, fejlesztéséhez. A workshopokat nemzetközi tapasztalattal rendelkező inkubációs szakemberek tartják. 

 

Jelentkezési határidő: 2017. április 9. , vasárnap éjfél.

Jelentkezési felületgoo.gl/FxHrLk

 

Részletek és jelentkezés:

http://startupcampus.hu/folytatodik-a-startup-campus-london-inkubacios-program/

nlfun Creative Commons License 2017.03.21 0 0 2789

Irorszag, vagy Hollandia a kovetkezo allomas?

 

Ez a video segithet ha koltozni szeretnel :)

 

https://youtu.be/8taL0hnjL4g

 

https://youtu.be/SwmT2LFXw4k

 

Udv,

1 K M

 

Dorka 57 Creative Commons License 2017.03.08 0 0 2788
Előzmény: hunglis (2787)
hunglis Creative Commons License 2017.03.06 0 0 2787

Sziasztok! Most talaltam ezt a forumot, latom az utolso hozzaszolas nem most volt,de hatha latja valaki! Abban lenne szuksegem egy kis segitsegre,hogy most haza kell koltoznom 3honapra es ez ido alatt nem fogok tudni valoszinuleg dolgozni,de szuksegem lesz valamilyen bevetelre. Hallottam tobb helyrol,hogy letezik egy munkakeresoi segely EU-s tagallamokon belul , amit honapokig kapsz otthon, kulfoldi munka utan. Most 8honapot dolgoztam kint Londonban es erdekelne,hogy ki mit hallott illetve tud errol? Ugy tudom havi 100ezer Ft jar Angliabol. Ezt szeretnem felvenni,de ehhez kulonbozo nyomtatvanyok kellenek es a biztositotol igazolasok. Nekem ez egyelore eleg zavaros, valaki esetleg tud konkretat? Elore is koszonom szepen!

LondoniTódi Creative Commons License 2016.10.31 0 1 2786

Helló!

 

Van egy lakásvásárlós és felújítós blog, hátha érdekel valakit: http://greenwichlakas.blog.hu

 

LondoniTódi

Laca925 Creative Commons License 2016.10.22 -1 0 2785

Sziasztok!

 

Tudna valaki 2016.11.01-re 2db jegyet intezni,Ellie Goulding koncertre,en nem talalok mar sehol.Eletbevago lenne.Elore is koszonom!!!

 

Udvozlettel:Szlaca

timetochange Creative Commons License 2016.10.18 0 0 2784

Sziasztok! 

Több kérdéssel is fordulnék hozzátok, remélem tudtok segíteni. Kb. három éve már, hogy váratlanul haza kellett jönnöm Londonból. Mostanában tervezem, hogy visszamegyek, azonban van egy kis gondom. Mikor hazajöttem, volt egy előfizetői szerződésem, ami nem lett kifizetve, a bankszámlámról volt levonva havi szinten. Hol tudok érdeklődni, hogy mennyi ez a tartozás, és hogy tudnám törleszteni? Lesz nekem ebből hátrányom, ha ki akarok menni? Be fognak engedni? :D A másik, az akkor megigényelt NI-szám még most is érvényes? Olvastam valahol, hogy az olyan, mint itthon a TAJ-szám, egyszer megkapja az ember, és marad. 

Köszönöm előre is a válaszokat!

Gastrolta Creative Commons License 2016.09.03 0 0 2782

The Big Feastival 2016, Kingham

 2012 óta minden évben megrendezésre kerül Kingham-ben (Oxfordsire) a The Big Feastival elnevezésű gasztronómiai rendezvény, melynek ötletgazdája Jamie Oliver. Abszolút imponáló rendezvény, témáját és résztvevőit tekintve, de legfőképp azért, mert a bevétel egy az egyben[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

 

Aki picit unja London-t és akit érdekelnek a vidéki show-k. Egy kis érdekesség, érdemes ellátogatni jövőre. 

nlfun Creative Commons License 2016.08.30 0 1 2781

Szia!

Tervezed, hogy elhagyod Londont? Vagy csak utazgatni szeretnél?


Az ItsLondonCalling https://www.youtube.com/user/ItsLondonCalling/featured?spfreload=5
illetve azelcaminon nevű magyar vlog után most itt a folytatás ezúttal inkább rólam és további kalandjaimról.

 

Utazás, munka, spiritualitás, befektetések és sok minden egyéb laza és néhol vicces formában :)

Köszönöm, hogy nézted és köszönom ha nézed!

Ha követni szeretnél iratkozz fel az új csatornámra, várlak szeretettel! :)

 

https://www.youtube.com/channel/UCTrKt2f0dhjJaNLP053D2uw

 

Üdv, 

Bea

 

 

andraslon Creative Commons License 2016.06.30 0 0 2780

Helló,

 

Indult egy új Londoni fórum.

 

www.londonforum.hu

 

nagyrjozso Creative Commons License 2016.01.12 0 0 2779

Budapest legendas klubestje Londonban!

 

Rewind!

Palotai,Cadik, Zeek

 

https://www.facebook.com/events/628377990637694/

nlfun Creative Commons License 2015.05.09 0 0 2777

Egy tortenet a sok kozul: ha erdekesnek talalod iratkozz fel a csatornara.

 

 

https://youtu.be/8IkzNbc4j58

55Loki55 Creative Commons License 2015.05.08 -1 0 2776

Sziasztok!Üdvözlök mindenkit az oldalon!Amint látom sok ember gondokkal küszködik a külföldi munkalehetőségeket illetően!Nem is olyan régen én és családom is hasonló cipőbe kerültünk!Nővéremék kiutaztak Londonba mert itthon már szó szerint az éhhalál küszöbére kerültek.Kölcsön pénzből mentek ki.Kint sógorom egy gipszkartonozó cégnél helyezkedett el.A vállalkozó Román volt.Kis pénz sok munka ahogy azt már sokan leírtátok.Nővérem szállodai takarítás.Még kisebb pénz még több munka.Angol nyelv minimális!Kihasználták őket rendesen.Tehát rájöttem a példájukból hogy nem mindenki tud megélni sem kint nem hogy meggazdagodni.Nyelvtudás nélkül csak kihasználnak.Másban kellett gondolkoznom.Ha hiszitek ha nem jött egy óriási lehetőség!Ne haragudjatok ha ez itt nem a reklám helye!Ezért kérlek benneteket hogy akit nem érdekel mi volt az a lehetőség ami miatt nem kellett kiutaznom hanem megtaláltam itthon a boldogulást,az most lépjen tovább nyugodtan de ezt mindenkivel szeretném megosztani aki kíváncsi rá!Egy munkatársam belépett ebbe a dologba akkor 2 hónapja!Ő ajánlotta nekem mivel tudta hogy nagy próbálkozó vagyok.Elmondta miről is van szó.

Elmondta hogy van egy Svájci részvénytársaság aki 17 éve van a piacon a turizmusba.4-éve elkezdett foglalkozni online turizmussal!Nem akármilyen célt kitűzve maga elé!A cél piacvezető pozíció betöltése a világ turizmusában.

Mondom neki hogy ez tök jó meg minden de ez hol érint engem?Elmondta hogy ez a cég kidolgozott egy üzleti tervet amolyan Network Marketing.Vagy ha jobban tetszik MLM-el kombinált utazás értékesítés!A következő dolgot találták ki:Jelenleg 300.000 szállás elérhető az oldalukról.Tehát a nagy tételű felvásárlás miatt egy 100.000 Ft-os utat 39.000 Ft-ért megvettek!Ez ugye 39%. A cég 10% profitot tesz az utakra.A többit pedig visszaosztja különböző bónuszok formájában azoknak akik utaznak és akik tovább ajánlják az utazásokat!Vagyis 51% kerül kiosztásra!Mondom a kollégának hogy ok de nem fogok utazgatni mikor nincs pénzem rá mert szar helyzetben vagyok!Azt mondja akkor figyeljem az üzleti részét és utána úgyis utazni fogok csak ingyen.Lényege hogy mindenképpen költeni kellett mert vásárolni kell  egy csomagot a háromból amit leutazhatok!Mondtam hogy ok ha megmutatja hogy ő mennyi pénzt kapott vissza a cégtől eldöntöm hogy érdekel e!Megmutatta a számláját amin 680.000 Ft volt! Mindez kicsivel több mint 2 hónap alatt!Valóban ettől a cégtől származott a jövedelem!Gondoltam úgy is van jó pár barátom meg egy vagon ismerősöm hát veszek egy kis csomagot!Had ne mondjam hogy be voltam szarva!Mi van ha nem sikerül én meg az utolsó pénzünkből utazási csomagot veszek?Mi van ha valami piramisos dolog mert hasonló rendszeren alapul?Utána néztem mindennek!Alapító okirat,tényleg 17-éve működik e ez a cég,tényleg megéri e neki és valóban 51%-ot térít vissza!Mert ha nem akkor bizony ez egy piramis rendszer aminek a termék vagyis az utazás az ürügye.Minden stimmelt!Nem találtam fogást tehát belevágtam!

Azóta sok embernek kiajánlottam ezt a lehetőséget.Mára rengeteg Magyarországi de Írországi,New Zealandi,Olasz barátom is csinálja.Tényleg óriási profitot termel.Hat hónap alatt a realitás 4-500.000 Ft/hó.Mellék állásban csak ajánlással!Mindenki magának válassza ki az úti célt az étkezést a transzfert stb!Nem kell kínlódni senkivel!Mindenki magának szervezi ha belép.Ja hogy mára már valóban a legjobb áron van!Júniustól monitoringozza a nagy oldalakat mint pl a booking hogy ne legyen jobb áron egy se!Tehát ki ne akarna úgy utazni hogy pénzt kap vissza ha ajánlja és még a legjobb áron is utazik?Nem bántam meg hogy nem mentem ki Angliába!Örülök hogy rám talált ez a lehetőség!Mivel Keresztény vagyok nem szeretnék átverni senkit!Bárkivel szívesen leülök szemtől szembe és elmondom sőt megmutatom a tapasztalataimat!Ha valaki tényleg szeretne pénzt keresni és ingyen is utazni ahogy azóta én is,az keressen fel!Küldök videót!Segítek mindenben!Bocsánat a reklámért de ez egy plusz lehetőség!Ilyen oldalakról már többen csatlakoztak!Közöttük nem egy Angliában élő.Ha valaki nem hisz nekem hallgassa meg az ő tapasztalataikat ezzel kapcsolatban!Email cím:czegledi79@gmail.com! Várom a kétkedők kérdéseit is mert én sem hittem benne úgyhogy tudom hogy lesznek!De csak egy darabig:) Akinek nincs tapasztalata attól nem fogadok el kritikát mert nem tudja mit beszél.Gyere el hozzám beszélgessünk el róla és kapsz bizonyítékot hogy működik!Ennyi idő alatt ilyen kevés anyagi és időráfordítással ennyi pénzt nem lehet mással keresni!A jövedelem külföldről érkező jövedelem és 15%-os adót kell fizetni utána!Köszönöm aki elolvasta!

Forseti93 Creative Commons License 2015.05.08 0 0 2775

Az én történetem is hasonló.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!