Keresés

Részletes keresés

norbi.sz_80 Creative Commons License 2012.01.03 0 0 2514

A croydoni rész annyira lepusztult, rossz környék? Vagy amerre a busz megy, az olyan környék?

Előzmény: Nincstöbbnick (2512)
seci Creative Commons License 2012.01.03 0 0 2513

Es ha meg hozzatesszuk, hogy ha vonatozol, akkor ugye siman tudod hasznalni a daysoutguide 2-for-1 kuponjait es egy csomo helyre felaron be tudtok jutni...

-seci

Előzmény: Nincstöbbnick (2512)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2012.01.03 0 0 2512

Na, azt pont ismerem. Oszinten szolva, onnan inkabb a vonatot valaszd, busszal nem "tobb ido" lesz onnan bejutni a varosba, hanem vagy 2.5-3 ora. Meg vissza ugyanennyi. Raadasul vegig a varosig, gyakorlatilag az egesz uton egy nem tul jo kornyeken mennel keresztul, mi a 109-es busszal utaztunk altalaban hazafele, amit en csak "fegyencjarat"-nak beceztem :D Aztan Streathamben atszallva a 159-re, az bevisz egeszen a kozpontig. De az tenyleg nagyon sok ido, nem hinnem, hogy megerne a faradsagot. Ugyanez vonattal kevesebb, mint 20 perc...

Latnivalo meg arrafele nincs sok (persze, azert akad, de tenyleg nem sok a klasszikus latnivalobol), bar ketsegtelenul megismerhetned London kevesbe mutatott arcat is :D

Előzmény: norbi.sz_80 (2510)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.03 0 0 2511

Van vmi R jelű busz kifejezetten turistáknak, azon az útvonalon visz, amin minden nevezetességet jóformán meg tudsz nézni.

Előzmény: norbi.sz_80 (2510)
norbi.sz_80 Creative Commons License 2012.01.03 0 0 2510

Croydon városrészben van a hotel. Azért gondoltam buszra... A travelcard csak buszra érvényes? Bár nem igazán zavar, hogy több idő busszal, mint vonattal, legalább több mindent látunk :)

Én is travelcard-ra gondoltam, mert sétálgatni lesz időnk, aztán pedig buszozunk picit. Csak nehogy nagyon elkeveredjünk :D

Előzmény: Nincstöbbnick (2509)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2012.01.03 0 0 2509

Nem tudom ez a 15km mit jelent, marmint melyik varosreszrol van szo. Gondolom meg az M25 korgyurun belul van. Mindegy, ha ilyen messze van a kozponttol, akkor esetleg erdemes felszallni egy vonatra, eleg sok megy pl. a Victoriara vagy Waterloora, onnan meg mar lehet setalni akarmerre. Tulajdonkeppen ha csak a belvarosban akarsz setalni, a jellegzetes dolgokat megnezni, akkor nyugodtan setalgass, nem veszesek a tavolsagok. Kicsit tavolabb van ezektol a Tower bridge vagy Greenwich, ha azokat is meg akarod nezni, akkor esetleg erdemes busszal kimenni arrafele. Ha buszozni akarsz, akkor pedig vegyel 1 day travelcardot, amivel korlatlanul utazhatsz. Nem tudom mennyibe kerul, olyan 5-6-7 font korul van, keszpenzzel viszont valami 2.40 egy ut. Szoval ha mar legalabb 2-3-szor mesz busszal, akkor megeri inkabb travelcardot venni. Oystert szerintem felesleges par napra venni, mert ugyis travelcardkent toltened fel, akkor meg mindegy hogy papirfecnid van vagy magneskartyad.

Tehat messzirol erdemes vonattal bemenni, majd onnan setalni, aztan 2-3. nap busszal (travelcard) korbetekeregni, ha unnad mar a belvarost.

Előzmény: norbi.sz_80 (2507)
norbi.sz_80 Creative Commons License 2012.01.03 0 0 2508

Vagy jobban kijövök, ha csak oda-vissza veszek jegyet? Szerintem a belvárosi részen elsétálgatunk, úgyis egész nap rá fogunk érni...

Előzmény: norbi.sz_80 (2507)
norbi.sz_80 Creative Commons License 2012.01.03 0 0 2507

Köszönöm! Sikerül is találni megfelelő szállást 4 éjszakára, kétágyas szoba 136Ł.

 

Mivel 5 napot ott leszünk Londonban (meg kell várni a visszaútra az árut), így lesz egy kis időnk szétnézni... Olvastam valahol, hogy van valami napi- illetve hetijegy buszra.

Gondolom ezt akár hol meg tudom venni (pl. buszjegy automata, újságárus, stb.). Van valami, amire kell ezzel kapcsolatban figyelni? 15 km-re van a szállás London központjától, így mindenképp tömegközlekedéssel kell megoldanom a bejutást.

Előzmény: Törölt nick (2504)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.02 0 0 2506

Kedves Tamás! Egyszer jó, ha megosztod velünk a lehetőséget, de a többszöri tájékoztatás egyrészt zavaró, másrészt az már egyeztetést kíván az index-szel. Ugyanis hozzászólásban hirdetni tilos. Vegyél szépen bannert.... 

Előzmény: Törölt nick (2505)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.01 0 0 2504

http://www.tunehotels.com/our-hotels/westminster-london

Lehet, hogy a travelodge oldalán találsz olcsó szállást, de nagy pofáraesés lehet gy-egy szállás.... itt viszont tuti jó, és sztem a travelodge oldalám sem találsz olcsóbbat.

Előzmény: norbi.sz_80 (2501)
wog33 Creative Commons License 2011.12.28 0 0 2502

A legolcsóbb szállások a Travelodge rendszer, Angliba minden részén fellelhetők (de itt is az van, hogy minél előbb kell foglalni, és annál olcsóbb), ill. egyszer szálltam meg EasyHotel-ban, 1 éve volt 22 font a legolcsóbb szobájuk a számomra. Ez a hotel-rendszer is van mindenfelé.

 

Viszont az easyhotel annyit is ért, soha többé nem fogok odamenni. A legolcsóbb szoba azért volt legolcsóbb, mert nem volt ablaka a szobának (!), az egész cakkompakk egy ágy volt, épp csak mellé lehetett állni, és a bőröndömet is az ágyra tettem, mert nem volt hová tenni, se polcok a falon, basszus, semmi, szín klausztrofóbiás lettem percek alatt. Bekapcsolták a légkondit, azaz azonnal lett vagy plusz 10 fok, és amikor szóltam, hogy fázom, kapcsolják ki az én szobámban, azt mondták: vagy minden szobában be van kapcsolva, vagy minden szobában ki, azaz ez van. Emlékszem, szinte egy percet sem aludtam, ezzel az erővel a reptéren is éjszakázhattam volna, tök ingyen.

 

Azt hiszem, most nem csináltam kedvet... Viszont adtam egy tippet, hogy hová ne.

Előzmény: norbi.sz_80 (2501)
norbi.sz_80 Creative Commons License 2011.12.27 0 0 2501

Nagyon szépen megköszönném, bárminemű segítséget tudsz nyújtani...

 

Szeretnék előre megtudni minnél több dolgot, mert sajnos nem nagyon megy az angol, inkább a német (ez sajnos kényszer fuvar, egy sajnálatos haláleset miatt)...

Előzmény: Törölt nick (2500)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.27 0 0 2500

A Victoria Station közelében van egy szálloda, új, ahol 20 font/éj a díj. Ha hazaérek, megkeressem?

Előzmény: norbi.sz_80 (2499)
norbi.sz_80 Creative Commons License 2011.12.27 0 0 2499

Sziasztok!

 

Január 10-én lenne egy fuvarom Londonba. Tudna valaki olyasmiben segíteni, hogy mennyi most a dugódíj 3,5t kisteherautóra, valamint merre találok valami tűrhető szállást a környéken (post code: W14 8UX)?

Internet elérés jó lenne, de nem kell 5 csillagos hotel :) 4 éjszakát kellene kint várnom...

 

Mindenkinek köszönöm a segítséget!

wog33 Creative Commons License 2011.12.22 0 0 2498

Szia,

nem, nem kaptam levelet... Kérlek, próbáld meg még egyszer, és ha nagyon nem jön össze, kreálok egy kamu címet, és itt közzéteszem. Köszi egyébként :)

Előzmény: Nincstöbbnick (2497)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2011.12.20 0 0 2497

Hello, nem tudom megkaptad-e a levelet, de nem erkezett valasz. Ha nem keso, akkor kuldok majd meg egyet, hatha tobb szerencsem lesz ezuttal.

Előzmény: wog33 (2495)
wog33 Creative Commons License 2011.12.19 0 0 2496
wog33 Creative Commons License 2011.12.10 0 0 2495

Nincstöbbnick, lenne hozzád privi kérdésem, de a címed nem publikus. Az enyém igen... Kérlek, megkeresnél? Köszi.

Nincstöbbnick Creative Commons License 2011.12.06 0 0 2494

Amugy marha jo az elso szam az oldaladon, teljesen jo lett a hangulatom tole (plusz a kepek is passzolnak, tisztara mintha valahol Soho kornyeken maszkalna az ember egy szombat delutan-este vagy ilyesmi) :O

Meg meg az elso tucatnyi is, a tobbibe meg csak beletekertem (Rickyt kihagytad valamiert, nem is ertem).

Mail ment.

Előzmény: Törölt nick (2493)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.06 0 0 2493

Best of Rick Astley CD. *trollface*
mi az, hogy holnap? most !

Előzmény: Nincstöbbnick (2492)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2011.12.06 0 0 2492

Easy.

Akkor holnap kuldok en neked, ha meg nem rickyzel nagyon engem, Jegcsap kisasszony.

Milyen ajandekok? :D (Csak kivancsi vagyok, mit kuldenel, ha nem idegesitenelek fel allandoan? :) )

Előzmény: Törölt nick (2491)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.06 0 0 2491

FFFUU.
ne is add meg az imeledet, mert zaklatoleveleket fogok kuldeni, sot, ettol kezdve majd minden reggel az ajtod elott lesznek a szerelmem zalogaul kuldott ajandekok. lehalgatom majd a mobilodat is, ne aggodj. : ((

Előzmény: Nincstöbbnick (2490)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2011.12.06 0 0 2490

LOL, akkor halottat csokolgattam :) Mindegy, en se ertettem mar, neha magamat sem :|

Ha viszont bemered tenni azt a szamot, eskuszom tobbet nem irok ide, aze' az durva :D

 

[coz i dunno u sweety. i might tell ya 1 day. sry :( ]

 

Legyen joejjeled, majd jonappalod :)

Reggel pedig erre kelj:

 

 

szia

Előzmény: Törölt nick (2489)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.06 0 0 2489

igazabol azt sem tudtam, hogy eddig mi volt a tema, de most szerintem utalnal, ha a 'dance' vonalat folytatva bedobnam Rick Astley csodalatos mozdulatait. hisz tudod, never gonna give you up !
[ egyebkent Y U NO LET ME SEE YOUR EMAIL ADDRESS ? ? ? ]

Előzmény: Nincstöbbnick (2488)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2011.12.06 0 0 2488

Ugy latom a video a legjobb medium, a kep nem jott be :)

Sajnos elvesztettem a fonalat elobb, ezert egy egyszeru kovetkezik, reagalva a te frappansodra. Az nagyon jo volt, pont egy olyanra szamitottam, s ime, megkaptam! Koszi! ^^

Segits visszatalalni, vagy dobj fel egy uj temat :)

"Jol tolod" xD

 

Előzmény: Törölt nick (2487)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2487

o, nemar. play with me !

Előzmény: Nincstöbbnick (2485)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2486

nem ugy ertettem en, keremszepen !
ez jo jatek, na ! varj. valami frappansat akarok.

Előzmény: Nincstöbbnick (2485)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2485

Pedig meg csak most jottem bele, talan ez nem az en napom :(

Akkor legyen ez a vegszo :|

 

Előzmény: Törölt nick (2484)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2484

najó, ennek nem látom a végét. : [

Előzmény: Nincstöbbnick (2483)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2483



Előzmény: Törölt nick (2482)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!