Keresés

Részletes keresés

Tapsi_Hapsi Creative Commons License 2001.01.29 0 0 32
http://www.korridor.hu/cikk.php?cikk=100000003752

Elég komoly hozzászólások!

Tapsi

db Creative Commons License 2001.01.28 0 0 31
Időpont: Február 16 (péntek)

Nahat, milyen igaz :)
Bennem csak a pentek maradt meg, meg vhogy nem ugy nezett ki a dolog, mint amit majd' egy honappal elore kezdenek el szervezni - biztos ezert gondoltam azt, hogy mar tul is vagyunk rajta.

Előzmény: John Zero (29)
http Creative Commons License 2001.01.27 0 0 30
Csak aztán ez a pancser (most fínom voltam) tüntetésszervezés nehogy nagyobb felháborodást keltsen a netezők - ne adj Isten mások - körében, mint a MATÁV-tarifák :-))))

Ez az egész olyan, mintha a szervező a MATÁV, vagy a Sik Zoltán és/vagy Stumpf István embere volna. Totálba.

Én nem vagyok ellenére egy, vagy több tüntetésnek, mint a kormányra és a MATÁV-ra történő hatásgyakorlás egyik elemére - sőt!!! -, de ebben azért nem veszek részt. Hacsak a honlap nem lesz kicserélve valami épelmélyübbre, a célok minimum elérik a Pál utcai fiúk szintjét stb.

Ennyi.

John Zero Creative Commons License 2001.01.27 0 0 29
db:
"Időpont: Február 16 (péntek), "csúcsidőtől" kezdődően, 16 órától, ameddig szükséges, és máskor is"

Hacsak nem a jövőből jöttél most vissza, nem értem a "volt valaki tuntetni?" kérdést...

Előzmény: db (28)
db Creative Commons License 2001.01.26 0 0 28
hali.

volt valaki tuntetni?

Törölt nick Creative Commons License 2001.01.25 0 0 27
jóvan, Tibó, ne morogj :) szerintem Valacchi ignore, aztán kész.

jó lenne, ha nem tűnt volna el a topicindító, vagy ittlenne valaki, aki jobban informált a témában. az a honlap szerintem is egy kis módosításra szorulna..

Előzmény: Tibó (26)
Tibó Creative Commons License 2001.01.25 0 0 26
En is azon vagyok, hogy a Demszkis elhuzzon, es induljon aszervezes, mert tenyleg szuper lenne, ha osszejonne...
Szerintem a hozzaszolasaim ezt tukrozik!
Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.25 0 0 25
Annyi mindenféle topic vana politikában. Éljétek már ott ki az ilyen jellegű hajlamaitokat, plz!! Legyen már bennünk valami összetartás-féle, nem legyünk már ennyire széthúzóak és ostobák!
leha Creative Commons License 2001.01.25 0 0 24
topik gazda! kérj meg sürgősen egy moderátort, mert a primitívségtől rosszul leszek ...
Tibó Creative Commons License 2001.01.25 0 0 23
Metrot is epit?
Meg villamoson zsebtolvajkodik?

Tenyleg kocsog!

De te honnan ismered?Te is a MATAVnal dolgozol?

Előzmény: Valacchi (21)
ZedIzDead Creative Commons License 2001.01.25 0 0 22
Én meg gyanútlanul kinyitom, mert én barom asziszem, hogy a Matávról meg valami tüntetésről van benne szó...

[ZedIzDead]

Előzmény: Valacchi (21)
Valacchi Creative Commons License 2001.01.25 0 0 21
"Ki az a Demszky?
Az a kocsog is matavnal dolgozik?"

Nem tartom kizártnak, hogy kapott pármilliót a Matávtól azért, hogy ellehetetlenítse a UPC-t, a TVNetet és társait. Az 1-es villamoson és négyes metrón is kaszál(t) pármilliárdot. Jól jön majd az SZDSZ választási kampányában a plusz pénz.

Előzmény: Tibó (19)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.25 0 0 20
szerintem elég nagy tömegeket meg lehetne mozgatni ezzel a témával. a rombolás semmiképp nem célravezető, sőt, szerintem borzasztó ciki lenne. elérni biztos nem fognak vele semmit, és még az erkölcsi győzelemnek is búcsút mondhatnak így.

BÉKÉS TÜNTETÉST!

nincs itt véletlenül a szervezők közül valaki?

Előzmény: Tibó (17)
Tibó Creative Commons License 2001.01.25 0 0 19
Ki az a Demszky?
Az a kocsog is matavnal dolgozik?

Rohadt szemet!

radobjuk a molotovkoktelt!!!

Előzmény: Valacchi (18)
Valacchi Creative Commons License 2001.01.25 0 0 18
Amikor minden második beírás Orbánt és a kormányt fikázza, akkor illend? megemlíteni azt is, hogy kinek a "jóvoltából" nem terjeszkedhetnek Budapesten a távközlési cégek. Annak a volt besúgónak a jóvoltából, aki közleményében most nagy hanggal mocskolja a kormányt. Demszkyrôl van szó.
Előzmény: Tibó (15)
Tibó Creative Commons License 2001.01.25 0 0 17
Vagy sokan es eroszakmentesen, vagy kevesen, de akkor meg nagy zajt kell csapni....
En a sokra szavaznek!!!
Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.25 0 0 16
na szóval. ti elmentek tüntetni? hogy álltok ehhez a "hozzál molotov-kolktélt meg amit tudsz" stílushoz? nekem ez nagyon nem tetszik. ezért nem fogok elmenni. egy erőszakmentes demonstrálásban pedig nagyon benne lennék, mert úgy érzem, semmiképp nem szabad ezt már tűrni szó nélkül, és igenis meg kéne mutatni, hogy itt gondolkodó, döntésképes, a saját érdekeit képviselni tudó emberek élnek.
Tibó Creative Commons License 2001.01.25 0 0 15
Mi a f@sznak politizalnak egy ilyen topicban!
Mindenki hulye aki politizal!
Na!
NANA!

Jol hangzik a tuntetes, lattam mar tobb mint 1000-en mennen(e)k. Jo az otlet, bar en berelt vonalon nyomulok :-)))
De amig belinkeljuk ide az osszes matt-avós oldalt, nem porgetjuk tul oket...??

leha Creative Commons License 2001.01.25 0 0 14
menj már át a politikába! ez a topik nem rólad és nem Demszkyről szól!
Valacchi Creative Commons License 2001.01.25 0 0 13
Demszky is ott lesz? Vajon mit szól majd, ha valaki "spontán" megkérdezi, miért szavaztatta meg a MATÁV minden konkurensét (még a UPC-t is) sarokba szorító kábeladót? Kussol majd, gondolom. Egy volt besúgótól nem várok mást.
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.25 0 0 12
Nem lehetne a tüntetésről beszélni inkább?
Valacchi Creative Commons License 2001.01.25 0 0 11
Demszkynek most nagy a szája. Csak egy a bökken?: az, hogy az MSZP-SZDSZ többség? F?városi Önkormányzat volt az, ami gyakorlatilag ellehetetlenítette az alternatív szolgáltatók terjeszkedését. Ezek után van még Demszkynek pofája kiállni a tömeg elé, és magát az Internet feltétlen támogatójának nevezni???
Zsoldos Creative Commons License 2001.01.25 0 0 10
Én szeretem a MATÁVot.
X polgártárs Creative Commons License 2001.01.25 0 0 9
off:
légió, polgártárs, légió!
Előzmény: pint (8)
pint Creative Commons License 2001.01.25 0 0 8
"... nem [...] Demszky van hatalmon (a föváros kivételével [...] )"

Egy fővárosi rendeletet idéztél, te ész.

Előzmény: Szegény Jimmy (6)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.25 0 0 7
Sziasztok!

Szívesen elmennék erre a tüntetésre, ha garantáltan békés lenne. De efelől erős kételyeim vannak a honlap megnézése után.

Szegény Jimmy Creative Commons License 2001.01.25 0 0 6
Akkor legközelebb írd azt is, hogy kivétel nélkül minden politikust. Ugyanis most nem a besúgó Demszky van hatalmon (a föváros kivételével, sajnos).
Előzmény: Frász (5)
Frász Creative Commons License 2001.01.25 0 0 5
Kedves Szegény Jimmy!
Ki írta, hogy a kormányt ....?????
Én ha jól látom, HATALMAT írtam.
Ugye van külömbség?
Előzmény: Szegény Jimmy (4)
Szegény Jimmy Creative Commons License 2001.01.25 0 0 4
"Amennyiben ez a szegmens is ki lesz bontva megfelelőképpen, az addig szimpla antimatáv program kiegészülne egy a jelenlegi anti-internetes HATALOM LEVÁLTÁSÁT SZORGALMAZÓ programmal is."

Állj! Nem egyeztettél Demszky elvtársaddal. Máskor gondolkozz, mielött a kormány ellen uszítasz. Demszky elvársad volt az, aki az alternatív szolgáltatókra hihetetlenül magas, méterenkénti tízezer forintos kábelfektetési adót vetett ki. Akkor ki is támogatja az informatikát? A volt besúgó és maoista Demszky? Nem úgy tünik.

Ha nem hiszel nekem, olvasd el a Távkapcsoló 2000. októberi számának 4. oldalát. A kedvedért be is linkeltem.



Előzmény: Frász (1)
Timna Creative Commons License 2001.01.25 0 0 2
Mi a fasz baj van a holnapközellel?
Itt szegeden a Déltáv illetve mosmá' V-fon MOST vezetett be egy olyan csomagot, mint matávnál volt a Mindenkinet.
És 12K Ft.
Rinyálás oka?

Timike

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!