Keresés

Részletes keresés

FlyNN Creative Commons License 2001.04.19 0 0 671
Azoknak az embereknek válaszolok, akiknél esélyét látom, hogy információval tudnak szolgálni, megváltoztathatják a gondolataimat és vice versa. Nálad ilyen esélyt nem látok, ezért nem fárasztom magam.

Bye

Nexus/Percheron/Irishman ignore flag +

Előzmény: NeXuS (669)
FlyNN Creative Commons License 2001.04.19 0 0 670
Egy szót sem írtam a géntenyésztésről, csupán a hibás gének (komoly öröklődő betegségek) kiszűrésére gondoltam.

Az egységes nyelv csakis az emberek közti kommunikációt segítené és az eggyüvé tartozás érzését erősítené. Az adott népek anyanyelve természetesen megmaradna, de az iskolában mindenki megtanulná a köznyelvet is.
Hogy ez miért legyen az angol? Talán, mert ezt van a leginkább elterjedve és könnyen elsajátítható. Értelmetlenségnek tartom mesterséges nyelvek létrehozását (pl. eszperantó).

Egységes kultúrát és gondolkodást megint nem írtam, fogalmam sincs honnan veszel ilyeneket. Két ember párbeszédének csak addig van értelme, amíg vannak különböző gondolataik. Az adott népek kultúrája pedig legyen minél sokrétűbb és színesebb, mivel a változatosság teszi széppé az életet.

Próbáld a szürke árnyalatait is megkülönböztetni, ne csak a fehéret és feketét...

Előzmény: noway (667)
NeXuS Creative Commons License 2001.04.18 0 0 669
EZT a saját hangvételem miatt mondtam!

Mert azért B+-elni nem szép dolog...

Kitérsz a válaszadás elől... Miért félsz? Vagy csak lenézel? Miért teszed magad fölém? Miért vagy több, mint én? Több lennél, vagy csak csupán tanultabb?

De ezek a kérdések azért lettek, mert nem válaszolsz...

Ezek szerint az okfejtésem helyes volt... hiszen a hallgatás beleegyezés!

Előzmény: FlyNN (668)
FlyNN Creative Commons License 2001.04.18 0 0 668
Kimoderáltatsz? Óh, még a végén sírva fakadok... ;))
Előzmény: NeXuS (666)
noway Creative Commons License 2001.04.18 0 0 667
Szóval, visszahelyezendő magunkat Természet Anyánk oltalmába, vezessük be a születésszabályozást és a génsebészetet?

A gondolkodó ember az tényleg jó dolog lenne, na de génsebészettel kitenyészteni? Az a gond, hogy sokféle gondolkodás van, és az egyiket szabványosítva kiirtjuk a többit. Persze az egységes nyelv és egységes kultúra bevezetéséhez tényleg jól passzol az egységes gondolkodás bevezetése... aztán a végén már nem is kéne emberiség, elég lenne egy ember meg egy rakás tükör. :-/

Előzmény: FlyNN (660)
NeXuS Creative Commons License 2001.04.18 0 0 666
Miért bazdmeg??? >(

Hm?
Na, ki vele?
Talán hülyeséget írtam? Mert nem, az biztos!

Ez a fasiszta übermensch-szarság, amit írtál mocskos és undorító!

Vagy talán nem így van?

Válaszoljál, mert különben kimoderáltatom a baromságodat! (a válaszommal együtt, persze)

Mert ez vitafórum és nem pedig értsünk-egyet-FLyNN-nel rovat!!!

Előzmény: FlyNN (665)
FlyNN Creative Commons License 2001.04.18 0 0 665
:)))))))

Bennünk asszem kb. annyi a közös, hogy egy topicba irogatunk. Érdemi választ a művedre ne várj.

Előzmény: NeXuS (664)
NeXuS Creative Commons License 2001.04.18 0 0 664
Gratula Neked is Flynn!

Hm... születés-szabályozás...

Oké, és akkor kiket rakunk ki a hegyoldalba?
A nyomorékokat? Tudtommal nem egy zseniális tudós volt élete során tolószékhez kötve!
Vagy mondhatnám még a remek, valóban művész szájjal és lábbal festőket is!

Őket milyen jogon öletnéd meg?

Vagy a súlyosan halomozottan fogyatékos, retardált gyerekeket? Hiszen gyakran pont a szülők/környezet felelőtlensége miatt jönnek így világra, vagy szülési komplikációk miatt (nyakra tekeredő köldökzsinór, stb.)...

Őket nyugodt szívvel a halálba küldenéd?

Vagy a cigányokat, bantu négereket, fehér amerikaiakat, a szerbeket, esetleg a buschmanokat? Hiszen genetikai okokat mindenhol találni!

De, rendben, követve a néma állatok módszerét, öljük meg a gyengéket... rendben!
És ekkor hol húznád meg a határt?

Gyengénlátók még jöhetnek, vakok mennek a tömegsírba?
A gyengén hallók okésak, de a süketek a meszesgödörbe kerülnek?

Hm... rendben, szabályozzuk már fogantatáskor a génállományukat! Az etikai kérdéseken túl (amik persze föl sem merülnek...) hol lenne a határ? És ki ellenőrizné az orvosokat?
Tudod, az első egy-két generáció során még mehetne, de sok-sok év múltán már egy biz. kaszt -mondjuk a genetikus orvosok- felügyelete csak és kizárólag az általuk módosított gyermekekből időközben felnőttekké cseperedő emberek felügyelhetnék... És elég EGY vezető orvos, aki a spec. kasztjába külön tenyésztett embereket venne be, majd ezek utódai vennék át az irányítást... az egész emberiség fölött... Hiszen MINDEN MAGZAT az ő beavatkozásaik után jönnek a világra!!!

4-5 generáció, és eltűnik az utolsó természetes módon világrajött ember is!!!

=====
Oktatás reformja

Na ja! És kik írják a tankönyveket? a Győztesek.
A vesztesek pedig kussolnak és igazodnak.

=====

Egységes nyelv -angol

Váó!!!

Tök szupi! Veri fájn end grét! Oké, szó lec tók aboót it!

Tehát akkor az angol... Valóban, eléggé elterjedt nyelv... De csak azért, mert az angol gyarmatbirodalom az egész világot behálózta. Tehát ismét a természet és embergyilkos, imperialista mészárosok nyelvét beszélnénk.

Ahhoz, hogy ne vesszen el semmilyen értékes adat (könyvek, filmek, stb.) mindent le kellene fordítani angolra. Rendben, van rá pénz.

Egy dologgal viszont nem számolsz... a franciák a büdös életben nem vennék a szájukra az angolt (legalább is túlnyomó részük biztos nem!), a japánok kétnyelvűek, de RAGASZKODNAK őseik nyelvéhez, a németek pedig még ZENÉLNI is képesek németül- bármily borzalmas is az eredménye-...

És tudod, a magyar sokkal szebb és kifejezőbb, mint az angol.

Az identitás-tudat kiírtása olyan, mint az én-tudat kiírtása nagy méretekben.

És tudod, az írek, meg a skótok is kezdik ismét ősi gál-gael nyelvüket használni, mert ÉRTÉKES Kultúrkincs!!!

======

Államhatárok eltörlése

Jó, oké, ez szép álom! Csak tudod, akkor meg régió-határokat KELL meghúzni... Ezt asszem nem kell magyarázzam, miért.
És akkor ott vagyunk, ahol elkezdtük, csak tízszer annyi autonóm területet kaptunk- hiszen a régiók irányítói/felügyelői mégis csak hatalommal bírnak a régió felett- ha pedig minden hatalmat a nép kezébe teszünk, akkor bizony egy utópiában élünk- mert az ember nagy tömegben ostoba marhacsorda csupán!!!

Igaz, a genetikailag módosított Übermenschek békések és vidámak, És az egységes nyelvnek és oktatásnak köszönhetően egyre inkább klónokká válnak.

A régészetet be KELL tiltani- hiszen bármikor találhatnak az Alaptantervet alapjaiban megrengető leleteket!

=======

korrupciótol mentes, irányításra alkalmas vezetők...

Ha léteznek is egyáltalán, hamar lelövik, vagy fölrobbantják őket...

Persze, egy genetikailag tökéletesített, egységes világnézettel rendelkező ember-masszából csak jófej, nagyszerű vezetők jöhetnek ki... Hiszen a hatalomvágy, a kapzsiság, sőt, még a törtetés is genetikai eredetű... vagy nem?

=======

Idióta nacionalizmus...

Valóban, a hazaszeretet tényleg okádék dolog! Hajrá Rákosi, éljen Kohn Béla! Sztálin rulez!

Summa Summarum:

FLyNN! Légy áldott! És kívánom, hogy észheztérj! :-)

Előzmény: FlyNN (660)
FlyNN Creative Commons License 2001.04.18 0 0 663
No, ez a megoldás a Schrödinger macskájára érdekelne. Nem S. Hawking volt az okos az imaginárius idővel és az objektumok többféle múltjának feltételezésével?

A filozófiádnak pedig vannak igen szimpatikus intelmei, de azért én inkább csak járom a magam útját...

Előzmény: Iván Gábor (661)
FlyNN Creative Commons License 2001.04.18 0 0 662
És a fény a te seggedből jön majd, ugye Nexus?
Előzmény: NeXuS (655)
Iván Gábor Creative Commons License 2001.04.18 0 0 661
Igen igen, de ha most feloldották Schördinger cicájának paradoxonát, akkor ezt a 22-es cspdáját is át lehet hidalni.

A vallási fanatizmusra itt lehet pl: a P-DOX filozófiája.

Előzmény: FlyNN (660)
FlyNN Creative Commons License 2001.04.18 0 0 660
100%-ig egyetértek. A gyermekvállalás és a tanítás talán a legnagyobb felelősség. A jelenlegi emberiség nagy része nem gondolkodó ember, hanem csupán beszélő állat. Jól átgondolt globális születésszabályozásra (a túlnépesedés és a hibás gének kiszűrése miatt) és az oktatás teljes reformjára lenne szükség. Meg még millió dologra, amit inkább nem kezdek el felsorolni, mert írhatnám hajnalig. Ezeket szerintem csakis az államhatárok eltörlésével, egy egységes nyelv (angol) beszédével, és gondolkodó, korrupciótól mentes, irányításra alkalmas emberek általi vezetéssel lehet elérni. Természetesen erről szó sem lehet, amíg az idióta nacionalista és vallási fanatizmus hajtja az "ember"tömegeket.

Szóval ez amolyan 22-es csapdája, de majd csak lesz valahogy...

Előzmény: outdownS (649)
Iván Gábor Creative Commons License 2001.04.18 0 0 659
Ok. Megfogadom a tanácsod és máskor határozottabban fogalmazok a visszafogott szerénységem helyett.

Tehát bármennyire is igyekeztem eddig elkerülni a nagyságot, a jövőben már nem lehet. Sajnos, de vállalnom kell az ezzel járó hercehurcákat.

Előzmény: outdownS (658)
outdownS Creative Commons License 2001.04.18 0 0 658
Neha azt kivanom, barcsak ne lennel ennyire szereny! (-:)
Előzmény: Iván Gábor (656)
NeXuS Creative Commons License 2001.04.18 0 0 657
gratula.

De ne feledd... a nagyoknál mindig vannak MÉGNAGYOBBAK! :-)

Előzmény: Iván Gábor (656)
Iván Gábor Creative Commons License 2001.04.17 0 0 656
Attól tartok, hogy bármennyire is nem vágyok rá, nem fogom tudni elkerülni. befolyásos ember leszek. Ez pedig már hatalom is.
NeXuS Creative Commons License 2001.04.17 0 0 655
Tudjátok a népesség- szabályozással az a legnagyobb gond, hogy ellent-mondd az evolúciónak.

Ugyanis egy vírus sem szabályozza a népességét...

Márpedig -még ha rühellem is idézni, mert tele van közhellyel- a Mátrixban teljes mértékig igaza van Agent Smith-nek: Az emberiség nem az emlősök, hanem a vírusok közé tartozik.

Valaha, régen a Homo Sapiens békében, egységben élt a természettel.
Ám egy nap borzalmas változás történt:
Megjelent a Homo Sapines egy új változata: a Cro-Magnoni ember.

Véres háborúk kezdődtek és a harcok végére ez az undorító, vérengző, bűnösen sötétlelkű népség vette át az irányítást.

Ekkor ért véget az ezüstkor, és kezdődött az új korszak:

Az Ember Ideje.

Ám ennek a korszaknak is a végéhez közeledünk.
Még pár év, és megtörténik a korszakváltás...

A Maya-k szerint 2012 dec. 23-án. A téli napéjegyenlőségkor, mikor a fény a leggyengébb, de másnap új erőre kap.
Ez, ősi hitünk szerint a Kerecsen napja. Igen, a Turulé, Isten madaráé, ki mint régen Galileában Máriát, úgy a Pusztákon Enéh-t termékenyítette meg...

S így a Fény a Sötétség fölé kerekedik, és új korszakba lépünk.

Kevés az időnk... minek tegyük még nehezebbé a napokat? Szeresd felebarátaidat, mint Tenmagadat!

outdownS Creative Commons License 2001.04.16 0 0 654
Ps.: remelem, nem a te anyad vagyok.... (-:)
Előzmény: outdownS (653)
outdownS Creative Commons License 2001.04.16 0 0 653
Sose vagytam hatalomra - nem is ertem, egyaltalan hogy jutott ez az eszedbe....

Egy dolog, hogy valaki tul surunek tartja a nepesseget, es masik dolog, hogy tevolegesen nekiall ritkitani.

Tehat azon, hogy most tul nagy nyomast gyakorlunk szegeny kornyezetunkre, azon szepen, aprankent, mindnyajunknak, esszel kellene segiteni.

Előzmény: IV. niemand (651)
outdownS Creative Commons License 2001.04.16 0 0 650
1 = egy, nem egz
Előzmény: outdownS (649)
outdownS Creative Commons License 2001.04.16 0 0 649
Pontosabban az a baj, hogy kivontuk magunkat Termeszet Anyank fenhatosaga alol (mert mi okosabbak vagyunk, es majd megmutatjuk, hogy uralkodunk rajta) es Kultura Anya fennhatosaga ala helyeztuk magunkat (aki azt sugja, csinaljatok csak, jogotok van hozza) es az eredmeny: a tulnepesedes. (A mennyiseg pedig nem eredmenyezett jobb minoseget.)

Nem azon kellene tehat borongani, hogy abortusz letezik (mert aki valamilyen okbol nem akar gyereket vallalni, az nem is igazan lenne jo szulo), hanem azon, hogy amig egy nyomorult jogositvanyt vizsgaval lehet megszerezni, addig gyereket (aki elvileg a legfobb ertek, mert emberpalanta) minden ostoba es gazficko (legjobb esetben csak meggondolatlan) csinalhat. Hogy fogja eltartani, mire fogja tanitani, mibolfogja eltartani - ezeket kellene vizsgalni egz un. "Homo Sapiens"-nek.

Beszelni kellene itten orvostudomanyrol es genetikarol....

Előzmény: Iván Gábor (648)
Iván Gábor Creative Commons License 2001.04.16 0 0 648
A tulnépesedés valóban a legnagyobb problémája az emberiségnek és a föld élővilágának is. A Római Klub eléggé világosan leírta ezt már régebben. Sőt én is nyerten gyerekkoromban olyan könyvet tanulmányi versenyeken, amelynek a hetvenes években az volt a címe, hogy Lesz-e sas kétezerben?

1969-ben cirka 3 milliárdan éltünk és most már hatmilliárdan.

Nexusnak tulcsordulnak az érzelmei és nem lát világosan. Jelenleg pont az Istenhit és a vallás (és a vele összeszövődött politikai-gazdasági hatalom) akadályozza a népesség szám szabályozását, tehát a föld jelentős élővilágának a tulélését.

Tehát a butaság vallásait kell felszámoli azért, hogy a medve, a pinty és az ember is tovább élhessen.

Előzmény: outdownS (647)
outdownS Creative Commons License 2001.04.16 0 0 647
Szomoru, de bizonyos tekintetben igazad van. Lehet, hogy ez mar maga a pokol amiben elunk? (Hell is other people.....)

Egyebkent az aztekok a leghiresebb emberaldozok, de ha jol tudom, a keltak is szabalyoztak a nepesseget rendesen.

Előzmény: NeXuS (644)
NeXuS Creative Commons License 2001.04.16 0 0 646
:-)))

Egy szóval sem mondtam! :-)

Te is, én is, mindannyoan gyilkosok vagyunk, már csak csupán azzal is, hogy buszra ülünk, vagy egy fából készült papírt eldobunk,
esetleg műanyag terméket vásárolunk.

Igaz, hogy sokadrendű vádlottak, mégis csak bűnrészesek vagyunk!

Vállald a felelősséget- erről szól az élet...

Előzmény: Törölt nick (645)
NeXuS Creative Commons License 2001.04.16 0 0 644
CSak a "régiek" védelmében:

Az azték papok naponta emberáldozatot mutattak be- mert hitük szerint minden feláldozott ember egy nappal meghosszabbítja a világot és másnap így ismét felkel a nap.

Ha kb. 400 évig tartott ez a "szokás", akkor ugyi

365X400 + 100= 146100 feláldozott ember.

A mostani iapri-materialista-technokrata civilizáció naponta legalább tízezer embert áldoz föl a néhány tucat Elit Hatalmának folytonosságáért.

Valóban szép dolog... >((

(mert hát ugye, az abortusz tekinthető gyilkosságnak, sőt! emberáldozatnak is... áldozatnak a kényelem, a felelőtlenség és a carrier oltárán; tekinthetjük a toxikus anyagoktól mérgezésbe belehaló, esetleg a radioaktív sugárzástól szét-rákosodott embereket is áldozatoknak... és még hosszan sorolhatnám)

Őszintén szólva, ha megteheném, mindenfajta szívbaj nélkül kiirtanám az emberiség legnagyobb részét és nyom nélkül eltüntetném az emberi civilizáció elmúlt 10000 évben megalkotott dolgait- mindent.

Megérettünk a pokolra és oda is tartunk.

Előzmény: outdownS (633)
Meridian Creative Commons License 2001.04.13 0 0 643
:))))
Előzmény: Iván Gábor (638)
Iván Gábor Creative Commons License 2001.04.13 0 0 642
Hát remélem bőséges végkielégítést kap, mert a segítségemért abból kell állnia a tiszteletdijjamat is.

Tudod ingyen azért neki sem vállaltam el a tanácsadói és intézői munkát:)))

Előzmény: FlyNN (641)
FlyNN Creative Commons License 2001.04.13 0 0 641
:)))
Kiváncsi vagyok, mekkora végkielégítést kap a vén kaporszakállú. Bár szerintem az a nyugdíjba vonulás csak jóval később lesz.
Előzmény: Iván Gábor (640)
Iván Gábor Creative Commons License 2001.04.13 0 0 640
A program 2010-ig tart legalább.

Akkor vonul nyugdijba Isten.

Két "boltot" is be lehet zárni attól a naptól. Az ateizmust és a teizmust is.

Előzmény: FlyNN (639)
FlyNN Creative Commons License 2001.04.12 0 0 639
OK, csak ez az "eleinte" már tart egy jó ideje...
De azért csak játszad! :))
Előzmény: Iván Gábor (638)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!