Keresés

Részletes keresés

Campi Creative Commons License 2001.05.04 0 0 20
pontosan
Előzmény: real magpie (19)
real magpie Creative Commons License 2001.05.04 0 0 19
Szal én már azon szörnyülködöm, hogy mit fognak teljesíteni az UEFA-kupában... A teljesítményükért le a kalappal előttük, de a kupaindulást hagyják már meg a Dunaferrnek, vagy a Mötökának.
Campi Creative Commons License 2001.05.04 0 0 18
Hat igen, de ha bele gondolsz hogy pl a DVSC-nel csak 2 meccset tudnek felhozni, ahol igencsak nagy segitseget nyujtott a biro az ellennek! Igy eleg nehez sajnos :(
De azert en meg bizok benne hogy bennmaradunk, jollehet nem sok eselyunk maradt...
Előzmény: Attilio (17)
Attilio Creative Commons License 2001.05.04 0 0 17
Ellenben az elég nagy szégyene a magyar focinak hogy nincs NB1-es valódi Dél-magyar klub és az egyetlen keletis is kiesésre áll...még csak az kéne hogy újabb pesti csapat jusson valamelyik vidéki helyére...
Előzmény: Campi (15)
Attilio Creative Commons License 2001.05.04 0 0 16
nem hinném hogy végig dobogón maradnak de ki már nem esnek...pedig az elején nagyon úgy tűnt
Előzmény: Campi (15)
Campi Creative Commons License 2001.05.04 0 0 15
Bazer meg a vegen bajnok lesz a Kispest.
Hehehehe rohognom kell... Uristen hova sullyed a magyar foci meg????????
Attilio Creative Commons License 2001.05.04 0 0 14
esetleg alakalmas lehetne a topik az új bajnoki rendszer megvitatására is...
Attilio Creative Commons License 2001.05.04 0 0 13
Újpest 0-1
(0-0) Kispest

Megyeri út (stadium), V.: Kassai (Veres, dr. Répássy)
Újpest: Bíró Sz. 6 - Medgyesi 5, Urbán 6, Tamási 6 (Deme 0, 81.), Lőw 5 - Tokody 5, Kunzo 4, Dvéri 6, Szélesi 4 (Galaschek 4, 53.) - Herczeg 5, Orescsuk 5 (Terjék 5, 58.).
Kispest: Nota 7 - Lipták 6, Lőrinc 6, Téger 6, Szekeres 6 (Babos 0, 65.) - Füzi K. 5, Dubecz 6, Müller 6, Szabó T. 5, Kovács B. 6 (Torghelle 0, 83.) - Sasu 7.
Attilio Creative Commons License 2001.05.04 0 0 12
most mindenesetre kiderül
Előzmény: Campi (11)
Campi Creative Commons License 2001.05.04 0 0 11
Mondjuk ez is lehet (marmint hogy felesleges) :)))
Előzmény: Attilio (10)
Attilio Creative Commons License 2001.05.04 0 0 10
ez az utolsó kisérletem a topik beindítására ha nem megy akkor valószínűleg fölösleges is bármiféle NB1 topik...
Campi Creative Commons License 2001.05.04 0 0 9
Ez jo! :)
Előzmény: Attilio (8)
Attilio Creative Commons License 2001.05.04 0 0 8

hát senkit nem érdekel az NB 1 ? :)

Campi Creative Commons License 2001.04.10 0 0 7
Feleleszted hamvaibol a topicot?? :)
Attilio Creative Commons License 2001.04.10 0 0 6
Előzmény: Attilio (-)
Attilio Creative Commons License 2001.03.17 0 0 5
0
Attilio Creative Commons License 2001.01.24 0 0 4
Attilio Creative Commons License 2001.01.24 0 0 3
hasonlóképpen vélekedek én is (HAJRÁ LOKI)

amúgy 0 ilyen topik van !!!

Előzmény: Campi (2)
Campi Creative Commons License 2001.01.23 0 0 2
En nem csokkentenem erre a ket csapatra az eselyesek taborat. Szrtm az MTK, es a Dunaferr is eselyes, sot inkabb a Dunaferr legyen, mint az Ujpest. Sajna az MTK lejaratta Mo-t, meg az UTE is nemzetkozi szinten -> ne legyen bajnok. Raadasul a Dunaferr nekem a legszimpatikusabb. Ha lenne eselyunk azt mondanam, hajra LOKI, de nincs :(
Előzmény: Ernesto Serra (1)
Ernesto Serra Creative Commons License 2001.01.23 0 0 1
amúgy szerintem a Fradi és az Újpest között fog eldőlni a bajnoki cím, a Dunaferr gyengült szerintem, az MTK meg túl sablonos már, nem tudnak újítani.
Ernesto Serra Creative Commons License 2001.01.23 0 0 0
nem hiszem el, hogy 0 ilyen topic van, viszont ha nincs akkor jó kezdeményezés
Előzmény: Attilio (-)
Attilio Creative Commons License 2001.01.23 0 0 topiknyitó
na lássuk mit tud ez a 12 csapatos NB I...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!