Keresés

Részletes keresés

Tapsi_Hapsi Creative Commons License 2001.01.29 0 0 22
http://www.korridor.hu/cikk.php?cikk=100000003752

Ezt tessék megnézni... nem finomkodták el... jók a hozzászólások is! :o))

Tapsi

rayn Creative Commons License 2001.01.26 0 0 21
Hát elég fúra, hogy egy cég (esetleg) felemeli az árait, erre az emberek odamennek tüntetni. :)))

Ez kb. olyan, mintha egy Cat bolthoz mennének az emberek demonstrálni, hogy drága a cipő.

jes Creative Commons License 2001.01.26 0 0 20
Sziasztok !

Szerintem meg lehetne szervezni egy jó kis spam áradatot !
Mit gondoltok ? Egy ilyen öntörvényi multi ellen lehet tüntetni - azaz elérni valamit ?
Egy dolog segít talán - a hangzatos Torgyánszerű kijelentések és jelszavak, ha elég nyilvánosságot kapnak.

Előzmény: Zoli_fiú (19)
Zoli_fiú Creative Commons License 2001.01.24 0 0 19
Sziasztok, tüntetők))))

Nem kell hidlezárásra gondolni....

Néhány száz ember a média segitségével a MATÁV központ elött... egyidőben a MATÁV-Pontok elött kisebb, de egyidejű szervezés.:)

Erről szólna a topc:)

Zoli

aniTA Creative Commons License 2001.01.23 0 0 18
Köszi a pontosításokat, má kicsit szenilis vagyok. :o)
Nem tudjátok, a Kedvenc szám Net csomagot is megszüntetik?
Da fan Creative Commons License 2001.01.23 0 0 17
w3rd!
mikor hol?
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.23 0 0 16
Emléxik valaki a '87-es taxisblokádra?
Akkor emelték valahova 50Ft környékére a benzinárat.

A taxisblokád 90 őszén volt, és 64 ft-ra emelték a benzint. Az internet szerintem biztos nem fog erre a sorsra jutni, ez egy nonprofit rendszernek indult, és magában foglalja azokat a lehetőségeket, hogy bárkit megsemmisítsen aki a létére tör. A Matáv fog megsemmisülni, nem a net. Igy tervezték annak idején, szerintem a 20. század legjobb találmánya.

Azért várjuk ki a végét, biztos hogy nem lesz semmilyen kedvezményes csomag?

Amúgy támogatom a tiltakozás minden formáját a Matav ellen. Flood, Dos, tiltakozás, tüntetés...

Előzmény: aniTA (12)
ToM Creative Commons License 2001.01.23 0 0 14
kedves Anita 31
1990 ősz
60.- forintra
(csak pontosítás végett)
Előzmény: aniTA (12)
4ndr3w Creative Commons License 2001.01.23 0 0 13
Jövök én is!!!
aniTA Creative Commons License 2001.01.23 0 0 12
Sziasztok!

Emléxik valaki a '87-es taxisblokádra?
Akkor emelték valahova 50Ft környékére a benzinárat.
Napokra megállt az ország.
Ma szó nélkül vesszük az ötszöröséért, a sokszorosát.
Hát azért biztos érdemes megpróbálni, vesztenivaló nincs.
Persze ki tudja mit ajánlanak majd helyette?

Ui: nem vagyok Matávista, sőt :o)

cyr Creative Commons License 2001.01.23 0 0 11
rohadék matáv.....kapják be
greendr Creative Commons License 2001.01.23 0 0 10
Továbbra is az a kérdésem hogy csak pofázunk róla vagy valaki akar is tenni valamit ellene?
Liquid_FX Creative Commons License 2001.01.23 0 0 9
Csak mondjátok hol és mikor, megyek. Itt bezony tenni köll valamit, mert a sz@ros matáv épp most készül visszabombázni az országot valahova a kilencvenes évek elejére- netes szempontból. Az, hogy az utóbbi pár hónapban rengeteg embert beszopattak az ISDN-el, már csak hab a tortán.
Nem is értem, mit pöcsölnek itt? Mondják meg, hogy a kubai internet modell-t követjük: a nethasználat jogáról személyenként egy bizottság dönt, a többiek meg nyomulhatnak az ország egyetlen nyilvános netes állomásán, 5dolcsi/óra díjért.
Plusz magyarázzák a jó édes anyukájuknak, hogy milyen qrva jól járnak az új tarifával a netezők, ne nézzenek már mongolidiótának...
Átvéve valamelyik tasztaltárs jelszavát:
VIVA LA RESISTANCE!!!
ati27a Creative Commons License 2001.01.23 0 0 8
Üdv. Mindenkinek!
Szoval akkor ide is ideirom a véleményem ok:)) Szervezzünk forradalmat ugyis mindjárt tavasz van!Mit szoltok egy március 15-én lebonyolitott ne telefonálj akcióhoz?Meg kéne szervezni, meg a médiáknak is bedni szerintem ráharapnának:)) nem??

Úgy érzem a háború elkezdodött..És ebben biztos vagyok, azt hiszem a matáv jócskán túllot a célon!De miért?Lehetne a kérdés.. Beszélgettem egy ismerosömmel..Neki a következo teóriája van.Vajon valóban a Matáv a ludas mindenben?Gyanítom nem.Mert mi a mostani helyzet?A matáv monopólium.. minden téren. De egy év mulva ha minden igaz, "versenyhelyzet" lesz, de ezt a versenyt nem tiszta lapokkal fogják lejátszani, és ez most kezdodött el.Mivel gondoljatok bele ha ti lennétek egy vezeto multinacionális nyugati cég, és tudnátok, hogy egy országban pontosan x ido mulva lejár egy monopólium, egy cég amivel lehet konkurálni esetleg megvenni mondjuk tiz krumpliért.Akkor azt tenétek, hogy megkeresnétek egy két "magasan" lévo vezetot, fizetnétek nekik mondjuk fél krumplit, hogy "hassanak oda" hogy az emlitett cég egy év mulva mondjuk érjen 5 krumplit.Máris nyertetek 4.5 krumplit nem?Szerintem ez van most, a Matáv totális szétverése.Most nem védeni akarom.Amugy ha ezeket az intézkedéseket bevezetik, akkor az nagyon súlyos hatással lesz a magyar informatikai életre.Mit lehetne tenni?Egy összehangoltengedetlenségi mozgalmat kéne szervezni..Mit értek ez alatt?Hát egy reklámkampány amitol az egész ország hangos lenne!Hogy lehetne elérni, hát pl egy nagylátogatottságu lapon megjelenni pl az indexen keresztül egy megfeleloen feltunö és ingyenes hirdetés alapján.Ez miért lenne jó mondjuk az index-nek?Hírnév+ ha eredményre vezet, akkor profitálhat belole mivel a dolgok jelenlegi állása szerint szerintem az otthonról netezok tömegei szunnének meg egy csapásra és akkor kinek szólna a lap, és a rajta lévo reklámok?Gondolja mindenki meg!KITÖRT A FORRADALOM!!!(Nemsokára tavasz a forradalmak ideje, ami szerintem újra eljön, csak most "vér" nélkül, a maga digitális formájában!)Üdv mindenkinek! NE HAGYJUK MAGUNKAT! TALPRA MAGYAR!!!!!!!!!!

Előzmény: greendr (7)
greendr Creative Commons License 2001.01.23 0 0 7
én is csatlakozom!!
hol és mikor? :)
Zoli_fiú Creative Commons License 2001.01.23 0 0 6
okidli!

Akkor már hárman leszünk:)

Vagyis már majdnem tömeg:)

Előzmény: okidli (5)
okidli Creative Commons License 2001.01.23 0 0 5
itt vagyok én is
:)
Zoli_fiú Creative Commons License 2001.01.23 0 0 4
Teljesen egyetértek!:)

De úgy látszik, csak ketten tüntetünk?:O

Remélem ,nem:)

sz Creative Commons License 2001.01.23 0 0 3
Ha lesz akció, akkor eljösz?:)

persze... sosem tudhatom, hogy mikor leszek kenytelen matavos zsinort behuzatni a lakasomba... olcsobb netet, gyerekek :)

Előzmény: Zoli_fiú (2)
Zoli_fiú Creative Commons License 2001.01.23 0 0 2
confS!

Igaz, Neked megoldott a helyzeted....
de én itt vidéken kötelező 2 éves ISDN előfizetéssel csak lázongatok:((

Ha lesz akció, akkor eljösz?:)

Zoli

sz Creative Commons License 2001.01.23 0 0 1
reszemrol minden nemes kezdemenyezes tamogatva vagyon, de valahogy mar nem erdekel a matav. juniusig lesz mindenkinek, utana meg megyek pestre, aztan majd ugy probalunk helyet keresni, hogy legyen ott tvnet. ilyen egyszeru :)
Zoli_fiú Creative Commons License 2001.01.23 0 0 0
Nem nulla az ügyünk:))))
Zoli_fiú Creative Commons License 2001.01.23 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Nekünk annyi meg egy bambi, ha az új tarifák elindulnak....:(
Sajna a "Ne telefonálj egy napig" akció nem sokat ér, inkább vagy egy nagy ORSZÁGOS, vagy jól megszervezett helyi akciókkal kellene előjönnünk.
Lehet, hogy a kettő együtt még jobb lenne.
Értesíteni kellene a médiát is, hiszen nagy Úr.(mármint a média, nem a matávra gondoltam)

Nosza!

Kezdjünk el szervezkedni, mint régen a kommunisták:-)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!