Keresés

Részletes keresés

csiri bá Creative Commons License 2003.11.06 0 0 7
Na most a Windows ME-ben hol van Svchost.exe??

http://www.answersthatwork.com/Tasklist_pages/tasklist_s.htm

Svchost.exe
Service Host – Generic Host Process for Win32 Services. Windows 2000/XP only. SVCHOST is a generic process which acts as a host for processes that run from DLLs rather than EXEs...

Másrészt ez biztos, hogy virus: Úgy hivják, hogy I>Msblast

http://forum.index.hu/forum.cgi?a=mf&t=9009556&qm=32724094

http://hirek.prim.hu/cikk/34546/

Előzmény: slave14 (6)
slave14 Creative Commons License 2003.11.06 0 0 6
Az előbb kihagytam egy-két dolgot. Szerintem az is a vírus miatt van. gyakran amikor bekapcsolom a gépet és miközben tölti be a windowst lefagy a gép, bejön egy kék képernyő és kiírja hogy: A FIZIKAI MEMÓRIA LISTÁZÁSA.
a másik probléma az hogy amikor elindul a windows gyakran nem működik az egér. ilyenkor átdugom a régit majd kis idő után visszarakom az újat és akkor már működik. hogy lehetne ezeket kijavítani? formázzam le a winchestert?
slave14 Creative Commons License 2003.11.06 0 0 5
Hi all! Valami vírus van a gépemen amit érzékel a vírusírtó de nem javítja ki. Amíg nem volt tűzfal a gépemen addigmindig kiírta netezés közben hogy az svchost.exe hibákat generál és be fogja zárni. Valahogy így volt, de lényeg hogy az svchost-tal valami nincs rendben. hogy lehetne ezt kijavítani?
mumtaz Creative Commons License 2002.08.30 0 0 4
Ez gyors válasz volt, de legalább valaki törődik a régi problémákkal is.

Azóta annyiban változott a helyzet, hogy azóta már nem az a gépem van meg (jobb gép jobb videókártyával, stb.). De mivel vannak még olyan emberek, akik régebbi gépeket használnak vgay más okból akarnak ilyen programokat futtatni, csak annyit tudok mondani: "A későn jött segítség is segítség!" :)))

Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.29 0 0 3
Szervusz mumtaz!
Start/Run... beírod regedit.
Megkeresed a következö kulcsot My Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
Jobboldali panelben csinálsz egy új String Value-t, tetszésed szerint elnevezed, duplán ráklikkelsz jobb egérgombbal és beírod az elérési utat, pl.: C:\Program Files\Access\United Devices\UD.EXE

Különben van már WinME topik.

Előzmény: mumtaz (-)
mumtaz Creative Commons License 2001.01.21 0 0 1
én azt írtam, hogy az autoexec.bat-ba kellene rakni a fájlt, mert még a windózos illesztők előtt kell betölteni és a startup-ban lévő progik csak akkor indulnak el, amikor a win már betöltötte az illesztőket
mumtaz Creative Commons License 2001.01.21 0 0 topiknyitó
Szójal adott egy icipici probléma:

Nemtom hogyan lehet(ne) az ME-t rábírni, hogy betöltsön olyan EXE fájlt, amit Win 98 alatt az autoexec.bat-ba szoktam rakni, mert ha csak simán beírom az elérési utat, akkor nem indul el!

Magyarul: A Win ME-be hová írjam be a betöltendő fájlt, hogy a rendszer indulásakor elinduljon

Példa: SciTech Display Doctor

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!