Keresés

Részletes keresés

Nothingelsematters Creative Commons License 2023.03.09 0 0 9447

Így már értem.🙂 Köszönöm a magyarázatot.🙂

 

Előzmény: Spriccpumpa (9446)
Spriccpumpa Creative Commons License 2023.03.09 0 0 9446

 

 Egy szóval sem mondtam, hogy az első, mert az valóban nem a legfinomabb, csak azt, hogy friss, ami nálam azt jelenti, hogy közvetlenül a punciból csorog a számba. 

 Angol nyelvterületeken a reggel kb. 11:59-ig tart.

 A víztiszta minden tekintetben vitán felüli.

 Elismerem, hogy a megfogalmazás félreérthető volt.

 

🙂🙂🙂

Előzmény: Nothingelsematters (9438)
cumizneeekkk Creative Commons License 2023.03.09 -5 0 9445

Budapesti 27 éves szopni imádó srác vagyok. Imádok hosszan mélytorkosan szopni akár egymás után többször is.  Keresek olyan budapesti pasit akinek leszophatom a farkát akár rendszeresen. Lehet bi kezdő, meleg, hetero, kíváncsi hetero. Előnyben részesítem a kíváncsi hetero pasikat akik szívesen kipróbálnák egy srác száját. 

Élvezhetsz arcra szájba egyaránt..

Ha szimpatikisak vagyunk egymásnak akkor szívesen szopnék heti vagy napi rendszerességgel is!.

Olyanok jelentkezését várom aki akar is találkozni!

Ha felkeltetem érdeklődésedet akkor írj: adambratt2@gmail.com



Ratatata1 Creative Commons License 2023.03.09 0 1 9444

:D  húúúú te, ezt rossz helyre címezted, :D szerintem neki nem leszel a partnerek :D

Előzmény: Division (9442)
Trebon Creative Commons License 2023.03.09 0 6 9443

Division Creative Commons License 2023.03.08 -1 1 9442

Szia. Én szívesen lennék a partnerek. Imádnám ha a számba pisilnél.

Előzmény: Nothingelsematters (9438)
Trebon Creative Commons License 2023.03.08 0 11 9441

Trebon Creative Commons License 2023.03.08 0 0 9440

Azt szívesen fogadnám tőled! :D

Előzmény: Nothingelsematters (9438)
Trebon Creative Commons License 2023.03.08 0 0 9439

Teljes mértékben egyetértek! Pisi és pisi között óriási különbség van. Számomra csakis a teljesen tiszta, szinte átlátszó vizelet jöhet szóba, ez alap. Reggel, vagy ha sokat izzad az ember, esetleg gyógyszert vett be stb. undorító büdös és csúnya. annak a WC-ben a helye :) Jó sok folyadékkal megtisztítva az igazi. A dinnye valóban kellemes ízt ad neki, de sima víz, ásványvíz, tej, húsleves is.

Előzmény: Nothingelsematters (9438)
Nothingelsematters Creative Commons License 2023.03.07 0 3 9438

Szívesen pisilnék a partnerem szàjába,kb.bármikor.

( ha tehetném)

De ne mondjátok màr kérlek,hogy a reggeli első pisi,az élvezetes...

Szerintem szörnyű..

Sőt. Én,amikor volt lehetőségem szájba pisilésre,akkor csak,és csakis akkor voltam hajlandó,amikor annyira megdolgoztattam előtte a vesémet,hogy tiszta,átlátszó folyadékot pisiltem ki. Na,azt örömmel adtam🙂

 

Előzmény: Spriccpumpa (9437)
Spriccpumpa Creative Commons License 2023.03.07 0 1 9437

 

 "...férjes asszony..."

 

 A megközelítés igencsak rossz.

Itt nem az anyakönyvi jogállás a döntő.

 A férjes asszony is hús-vér nő, igényekkel, elvárásokkal, szükségletekkel, vágyakkal.

 A baj az, hogy a ténylegesen pisilős emberek ritkán alkotnak egy párt. Ugyanis, nem sok jobb van annál, amikor a partnernőd reggel azzal ébreszt, hogy a szádba ereszti a friss aranynedűjét...

Előzmény: pantiboly (9425)
Spriccpumpa Creative Commons License 2023.03.07 0 0 9436

 

 "...megittam 3 sört..."

 

 Ez még a hozzávetőleges mennyiség megállapításához sem elegendő, akár százötven liter is lehet.

Persze, ahhoz jó nagy bendő szükségeltetik.

Előzmény: Petruska20xx (9428)
Spriccpumpa Creative Commons License 2023.03.07 0 1 9435

 

 "Próbáltátok már ezt?"

 

 Mármint, a saját termés elfogyasztását?

Igen, ugyanis ez a kezdeti alapgyakorlatok egyike.

Bár, nem sörrel, hanem inkább dinnyével.

Az kellemesebb...

Előzmény: Petruska20xx (9428)
Trebon Creative Commons License 2023.03.06 0 8 9434

Nothingelsematters Creative Commons License 2023.03.05 0 1 9433

Feléledt a topik végre🙂🙂

Trebon Creative Commons License 2023.03.05 0 0 9432

Írnál pár sort arról, milyen pisilés izgat fel téged (póz, hova, mibe stb,)? Mármint, hogy mit szeretsz látni? És őt? Vagyis, hogy te hogyan csinálod, ami őt hozza extázisba?

Előzmény: Nothingelsematters (9423)
Laszlo Olasz Creative Commons License 2023.03.05 -2 0 9431

Szivesen ha gondolod pisilhetsz szamba :-)

Előzmény: Petruska20xx (9428)
vaginaimádó Creative Commons License 2023.03.05 -1 0 9430

Elmennék veled sörözni én is.

Előzmény: Petruska20xx (9428)
Trebon Creative Commons License 2023.03.04 0 10 9429

Petruska20xx Creative Commons License 2023.03.04 0 2 9428

Sziasztok!

Nem szoktam ide járni. (SAJNOS!)

Ma délután megittam 3 sört. Pisilni kellett. Egy nagyobb tálba pisiltem, és megittam. Finom volt. Utána még egy sört...és megint kellett pisilni. Azt is megittam. Estig el leszek vele. Próbáltátok már ezt? Nagyon izgis.

Spriccpumpa Creative Commons License 2023.03.04 0 1 9427

 

 

 Bízom abban, hogy minden úgy alakul/sikerül, ahogyan szeretnéd.

Előzmény: Nothingelsematters (9423)
Trebon Creative Commons License 2023.03.04 0 6 9426

pantiboly Creative Commons License 2023.03.03 0 1 9425

Csodálatos történet és csodálatos barátság lehet a tiétek!

Gratulálok hogy sikerült felépítenetek egy olyan világot, melyben  ezt a mély titkos mások számára meg nem értett gyönyört adhatjátok egymásnak.

Na igen!!! írod nem volt könnyű és idő kellett mind ehhez!

Épp ettől lesz majd tartós a kettőtök barátsága hogy időt is esélyt is adtatok egymásnak! Ahogy én szoktam mondani idő is út is vezet az ilyen mély bizalmas  dolgokhoz!

A többieket is bátorítanám merjék leírni  történeteiket !

Így és ilyen korrektül melyben benne van az öröm is az őszinte vágy és korrektség is!

Az igazi férfi valóban ilyen! Meg várja a nőt nem tolakszik csak ad, és el fog jönni az az idő is amikor az arcod is fel mered vállalni előtte ,mi több te is mersz pisilni majd neki!

Én is kívánom hogy legyen tartós szinte örök ez a titkos és mély bizalmon alapuló barátságotok,még ha ez csak virtuális is!

Ám ahogy írod is vágyod vágyjátok a valóságot is!

Intelligensek vagytok és ha eddig eljutottatok majd az is el fog jönni! Mert tudjátok úgy irányítani összehangolni a dolgaitokat!

Szurkolok nektek! Továbbá biztatnék másokat is az élményeik leírására és vágynék rá hogy ez az oldal ne csak a netről levadászott képekkel legyen tele, hanem  igazi emberi élményekkel melyben az átlagostól nedvesebb szex a főszereplő!

Abban is biztos vagyok hogy sok leszbikus ill biszex hölgy párok pisilnek egymásnak egymás előtt egymásra és a hetero párok is többen élvezik ezt ! mint akik itt vannak ! Gyertek meséljetek avassatok be dolgaitokba úgy ahogy ez a csodálatos és minden bizonnyal meseszép férjes asszony is tette!

Ennek a topiknak épp ez a lényege épp ez a gyűjtő helye

 

Előzmény: Nothingelsematters (9423)
Trebon Creative Commons License 2023.03.02 0 9 9424

Remélem, sikerül valóra váltani legszebb álmaidat, kívánom is, hogy beteljesüljenek azok. :)

Előzmény: Nothingelsematters (9423)
Nothingelsematters Creative Commons License 2023.03.01 0 4 9423

Rég voltam itt,most jöttem beszámolni. Megismerkedtem egy férfival. Soha nem találkoztunk még sajnos,és azt sem tudom egyelőre,hogy fogunk- e tudni valaha. Nagyon apró léptekben történt az ismerkedés. Eleinte csak a vágyainkról, élményeinkről írtunk egymásnak,aztán képeket küldtünk e- mailben,ahogy épp pisilünk. Ő úgy pisilt,ahogy én kértem,illetve én úgy,ahogy ő kérte.

( Soha nem gondoltam,hogy egy lepisilt tampon húzószála bárkinek is izgató...de neki nagyon az🙂).

Pisiltem bugyiba,pezsgőspohárba,kancsóba,mosogatóba...már nem is tudom. Aztán készültek rövid videók is,immár azokat küldtük el egymásnak.

Nos,kb.2 hete megtört a jég. Kamerát kapcsoltunk🙂. Ő független férfi,én férjes asszony vagyok továbbra is,és rettentően sajnálom,de nem vállalom fel az arcom- még mindig nem.Nem is pisilek kamerába,viszont őt nagyon szívesen nézem. Hihetetlen izgató,és mindent megtesz nekem.Úgy pisil,ahogy én akarom...lesi minden kívánságom.(Tiszta szívemből örülök,hogy ez megfelel neki így,nem erőszakoskodik)

Persze ezt is roppant diszkréten tudom csak kivitelezni,de mostanság a lopott perceimet esténként ez teszi ki.

Sokat beszélünk arról,hogy mi mindent megtennénk egymásnak,ha együtt tölthetnénk pár igazi órát..vagy egy napot..estét.. de egyelőre ez vágyálom. Nem tudom mióta is tart már ez a " kapcsolat" de hosszú hónapok óta,és remélem még sokáig marad,illetve az online pisilést a valóság váltja fel egyszer. Köszönöm,hogy leírhattam.

Trebon Creative Commons License 2023.03.01 0 10 9422

Trebon Creative Commons License 2023.02.28 0 8 9421

Trebon Creative Commons License 2023.02.26 0 12 9420

Trebon Creative Commons License 2023.02.25 0 10 9419

Division Creative Commons License 2023.02.25 0 0 9418

Sziasztok. Hölgyet keresek aki az arcomra, illetve a számba pisilne. Utánna jól kinyalnálak.

Cegléd és környéke. No anyagi  Email publikus.  Nagyon izgat a  téma.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!