Keresés

Részletes keresés

tothpeti Creative Commons License 2006.01.27 0 0 88
Senki sem tudja?
Előzmény: tothpeti (87)
tothpeti Creative Commons License 2005.12.23 0 0 87
Ki volt a másik kettő?(Csankó Zoltánon és Dallos Szilvián kívül)
Előzmény: GroundZero (86)
GroundZero Creative Commons License 2005.08.12 0 0 86

Érdekes, hogy másnap a Napkeltében volt négy másik Dallas-magyar hang tulajdonosa. Az érdekes az, hogy közülük egyedül Ellie-ét ismertem meg, Csankó Zoltán hangja pölö egy kicsit sem tűnt hasonlónak a korabeli Bobbyéhoz. Pedig ugyanaz az ember...

 

Gr0

Előzmény: ColinCrazy (85)
ColinCrazy Creative Commons License 2005.08.04 0 0 85
bizony, ide illő és nagyon szomorú. nyugodjék békében!
Előzmény: radai rosseb (84)
radai rosseb Creative Commons License 2005.08.02 0 0 84
Azt hiszem, hogy ide illő, bár elég szomorú hír:

Elhunyt Kránitz Lajos
ColinCrazy Creative Commons License 2002.10.08 0 0 83
Végkövetkeztetésem hasonló. :)
Előzmény: radai rosseb (82)
radai rosseb Creative Commons License 2002.10.08 0 0 82
Mert szeretnénk izolálódni, nem eltűnni a sokaságban, küzdeni az egyéniségünkért és a véleményünkért, nem együtt úszni az árral, de inkább szembe vele!!!

:) szal, nem tudom. :)

RR

Előzmény: Artension (81)
Artension Creative Commons License 2002.10.07 0 0 81
Tulajdonképpen mért nem egyesítjük ezt a topikot a szinkronhangossal?
Phnx Creative Commons License 2002.10.06 0 0 80
Mivel nagyon nagy Columbo rajongo voltam/vagyok, igy nekem Szabo Gyula szinkronhangja a kedvencem.
Tipikus kituno peldaja a tokeletes hang valasztasnak kulfoldi szineszhez. De ez nem is csoda, a magyar szinkronok allitolag vilagszinten is eleg jo helyen vannak.
Utana talan Helyey Laszlo. Onedin Csalad... ;)

GroundZero Creative Commons License 2002.10.06 0 0 79
A Schmitt magyar hangja meg a Sztankay :)

Gr0

Matyika_ Creative Commons License 2002.08.20 0 0 78
bazze, RTLen épp Tini Nindzsa Teknőcök, Szecska mester magyar hangja Sinkovits Imre... annnyira jó... :(
GroundZero Creative Commons License 2002.08.14 0 0 77
Ez a Zálogocska c. film volt, és bombasztikus. Walter Matthau valami elemit játszott benne.

Amúgy az "automatikus" magyar hangoknál jól kifelejtettük Sztankayt Tony Curtis állandó magyar hangjaként...

Gr0

Előzmény: KálidKrézi (76)
KálidKrézi Creative Commons License 2002.08.12 0 0 76
Tegnap volt a tv-ben egy középszerű film Walter Matthauval (Sinkovits) és Tony Curtis-szel (Sztankay). Tipikus esete annak, hogy a szinkron miatt nézné végig az ember, ha végignézné.
:)) (Tegnap nem voltam otthon, így nem volt választási lehetőségem, hogy végighallgatom-e a filmet vagy sem.)
Előzmény: Artension (75)
Artension Creative Commons License 2002.08.10 0 0 75
Mondjuk egyszer Dózsa László is volt Shatner hangja (Haláli fegyver), de az is korrekt volt. Vass Gábor egyszerűen nem illik hozzá. Bár én bírom Vasst, ő is abba a kategóriába tartozik nálam, hogy először nagyon nem szerettem, mert mindenhol őt hallottam, de aztán megkedveltem a profizmusa miatt (ld. még Csankó, Csuja, Kerekes stb.).

Tegnap volt a tv-ben egy középszerű film Walter Matthauval (Sinkovits) és Tony Curtis-szel (Sztankay). Tipikus esete annak, hogy a szinkron miatt nézné végig az ember, ha végignézné.

Előzmény: KálidKrézi (61)
KálidKrézi Creative Commons License 2002.08.09 0 0 74
Nocsak, idetaláltál? ;-) Helyes!
CC/KK
Előzmény: Kölyök11 (73)
Kölyök11 Creative Commons License 2002.08.09 0 0 73
Amikor vastag betűvel megláttam h.Kálid Artúr,
tudtam h. ez csak CC lehet:)
Én is imádom Artúr hangját!
László Zsoltét a vészhelyzetét,
lányok közül Kökényessy Ági és Kútvölgyi Erzsébet
Előzmény: TündérKata (72)
TündérKata Creative Commons License 2002.08.09 0 0 72
Domján Edit
KálidKrézi Creative Commons License 2002.08.09 0 0 71
Ezen nem is csodálkozom! :) Ő valóban szinte mindenkihez illik, akit szinkronizál! Azért arra kíváncsi vagyok, milyen lehet a Chacho romban Zsótér Sándor hangjaként...

Ami engem illet, nem tudom, hogyan feledkezhettem meg korábban László Zsolt hangjáról!!! Annyira megszerettem, hogy már szívesebben látnám őt magát a hangjához a Vészhelyzetben és a JAG-ben.

Előzmény: Lórien Úrnője (69)
KálidKrézi Creative Commons License 2002.08.09 0 0 70
Én is szeretem Bács hangját, de éppen azért, mert ritkán szinkronizál, beazonosítottam egy szereppel, éppen Tigrissel... furcsa volt Gandalfként hallani: ha nem láttam Ian McKellen arcát B.F. hangjához, mindig Tigrist láttam magam előtt...
Előzmény: hedge_hog (68)
Lórien Úrnője Creative Commons License 2002.08.08 0 0 69
Én Szakácsira szavaznék:)
hedge_hog Creative Commons License 2002.08.05 0 0 68
Épp jókor néztem be ide, amikor az egyik kedvencem került szóba. Bácsot én is nagyon szeretem, a Micimackó Tigriseként felülmúlhatatlan! Kár, hogy ritkán szinkronizál, nagyon kellemes hangja van. Ezért (is) örültem, hogy a Gyűrűk Urában ismét hallottam.
Előzmény: Dempsey (67)
Dempsey Creative Commons License 2002.08.05 0 0 67
Bács Ferencet nagyon jó szinésznek, szinkronszinésznek tartom és valamiért őt sosem emlititek, pedig szerintem jellenleg az egyik legjbb hazai szinész.
Én még anno Bringman prof magyarhangjaként szeretem meg amugy.
Lukri Creative Commons License 2002.08.05 0 0 66
Most arrol probáltok meggyőzni hogy a Csankó milyen jó szinész amit egy percig nem vitattam.A Dallast meg nem igazán néztem de a Patrick Duffyt kiválóan szinkronizálta,viszont a hangja nem tartozik a kedvenceim közé.Ennyi.
Előzmény: barrix (65)
barrix Creative Commons License 2002.08.05 0 0 65
Csankó jó színész, és ha látod legalább 4-5 szerepben, elfelejted Bobbyt. Én is így voltam vele. Főleg, hogy még nemis hasonlítanak.:)
Előzmény: Lukri (64)
Lukri Creative Commons License 2002.08.05 0 0 64
Nekem a Csankó bárhol is látom vagy hallom mindig Dallas Bobby marad.
Előzmény: KálidKrézi (63)
KálidKrézi Creative Commons License 2002.08.05 0 0 63
Talán nézd meg Csankót színházban is, pl. az Anconai szerelmesekben a Radnótiban! Nekem korábban sem volt semmi bajom a hangjával, de ebben a darabban mindenki tetszett (parádés a szereposztás, nemhiába megy a darab 5-6 éve).
Előzmény: Lukri (59)
KálidKrézi Creative Commons License 2002.08.05 0 0 62
A Farkasinszky hangja szerintem kurva jó
Nem bántásnak szánom(!), de az én fejemben-fülemben F.E. mindig kurvák hangja - vagy mindig ilyen típusú filmeket kapok el a tévében?
Előzmény: Lukri (57)
KálidKrézi Creative Commons License 2002.08.05 0 0 61
Nem mentegetőzésképpen mondom, de mostanában össz. 1 fél részt láttam, akkor örültem meg Csőre Gábornak. Ha magam elé idézem a szereplőket, egyértelműen Szersén Gyula hangja jön W. Shatner arcához.
Előzmény: Artension (56)
Dempsey Creative Commons License 2002.08.02 0 0 60
Egyet értek veled, de a leggázosabb mind közül Corigen új hangja volt. Koroknay Géza sokkal de sokkal jobb volt.

Amugymeg erről nem a viast tehet, ugyanis anno magyarországon ha leadták a Hokker és a S&H negyedét már sokat mondtam. (de mennyivel jobb volt valoban az eredeti, mondjuk a charlie és angyalai új szinkronja is jó szar lett)

Előzmény: Artension (56)
Lukri Creative Commons License 2002.08.02 0 0 59
A Csankót egyszerüen nem tudom megkedvelni talán Dallas Bobby miatt,de a Csuja Imre hatalmas én imádom.A Szabó Siposnak olyan szép hangja van hogy utálni nem lehet.Aki viszont nagy kedvencem az a Lippai László szerintem nagyon jó.
Előzmény: Artension (58)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!