Keresés

Részletes keresés

spanyol inkvizíció Creative Commons License 2001.01.18 0 0 10
:-DDDDDDD
Előzmény: gigant (8)
PETYUS Creative Commons License 2001.01.18 0 0 9
Nem is olyan régen még én is azon a hajón voltam. Akkor még volt rajta legénység, de a hatalmas tulaj mondá nekik, hogy merre menjenek. A legénység közül pedig néhányan nem akarának arra menni. Erre a hatalmas tulaj új kapitányt fogadott a hajóra, és mondá neki: Minden tavasszal és ősszel tizedeld meg a legénységet, aki engedetlen, vesd a cápák torkába!

Már több mint egy éve elszegődtem más hajóra, de néha még hallok felőlük...

Előzmény: gigant (8)
gigant Creative Commons License 2001.01.18 0 0 8
P. Howard: A csodbement cirkáló
Wágner úr közelebb húzta az asztalhoz a székét. A többiek érezték, hogy valami fontosat készül mondani. Ok is közelhajoltak.
- Fiúk! - kezdte - Tudjátok, hogy én nem vagyok egy gyáva alak. -
Az asztalnál ülok egyetértoen morogtak.
- De a múltkor a Dunán hajózva bizony inamba szállt a bátorságom! Békésen ringatóztunk a Vakapád nevu gozössel, amikor egy cirkáló tunt fel a láthatáron... hukk! Pardon! Teljes gozzel közeledett, a kéményei csak úgy okádták a füstöt! Rádión megpróbáltunk kapcsolatba lépni vele, mert féltünk, legázol. Semmi válasz... hukk! csak közeledett. A kormányosunk csak óriási bravúrral tudta elkerülni az ütközést. Amikor csak pár tíz méterre elhúzott mellettünk, megnéztük magunknak. A "MATÁV" nevu nemrég átalakított cirkáló volt. Vadonatúj festés, csillogott villogott! A fedélzeten játszóterek! A rádiójeleinket azért nem fogta, mert a Bartók Rádió musora ordított az o rádiójából. Mindenütt színes reklámok kiragasztva. De ami a hátborzongató volt ... nem volt rajta legénység! -
A körül ülok elsápadtak, az igazi Trebitsch lenyelte a szivarját.
- Mit mondasz Wágner?... Kísértethajó? -
- Igen cimborák... hukk! És csak haladt teljes gozzel, senki nem tudja hová, merre... Na, fizessen már valaki egy rumot, teljesen kiszáradt a szám ebben a nagy mesélésben!
Kilroy Creative Commons License 2001.01.18 0 0 7
Thx! :-)
Előzmény: alexandrosz (6)
alexandrosz Creative Commons License 2001.01.18 0 0 6
Gratula!:o))
Előzmény: Kilroy (2)
Filburt Creative Commons License 2001.01.18 0 0 5
Én azért hozzá is szólok. B-)

A Chello/UPC-t várom már kb. 3/4 éve, mindig a 'Következő hónapok során' fogják bekötni. Addig meg telefon + modem.

Ha valami brutális szivatás során a monopólium lejártakor sem lesz még itt kábeles net, azonnal felbontok mindenféle szerződést, és megyek át valami másik céghez, már ha lesz egyáltalán normális cég, normális ajánlatokkal.

Most áldom csak az eszem, hogy nem vettem ISDN-t.....

Filburt

alexandrosz Creative Commons License 2001.01.18 0 0 4
Előzmény: alexandrosz (3)
alexandrosz Creative Commons License 2001.01.18 0 0 3
Nem egyszerű a dolog... A Matáv nem fog kimúlni, túl nagy falat ahhoz. Szándékosan nem írok százalékokat, hogy a telefon, ill. adatkommunikációs piacon mekkora a részesedése (sajnos)... Egyébként az alábbi topicban elkezdődött valamilyen beszélgetés hasonló témában...

katt!

Előzmény: bandikaa (-)
Kilroy Creative Commons License 2001.01.18 0 0 2
Mindkét állítás igaz. Meg az is, hogy ez a nulla az enyém :-)
Előzmény: alexandrosz (1)
alexandrosz Creative Commons License 2001.01.18 0 0 1
0 esély az elpusztulásukra. Meg aztán nem ez a 0. ilyen topic...
Kilroy Creative Commons License 2001.01.18 0 0 0
FÉL0FF
Uh, majdnem leestem a székről, mikor megláttam a t0pik címét... kegyetlen...
0N
bandikaa Creative Commons License 2001.01.18 0 0 topiknyitó
Mi lesz ebből?

Mit képzelnek ezek?
Mi lesz, ha elvesztik a monopóliumot? Vajon mennyi előfizető hagyja ott őket gondolkodás nélkül?
Lesz annyi esze a konkurrenciának, hogy csinál valami hasonlót, mint a mindenkinet?

Te, kedves Ttag, otthagyod/nád-e őket?

bandikaa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!