Keresés

Részletes keresés

Afgánmánia Creative Commons License 2001.09.03 0 0 60
Sziasztok! :) Imádom az agarakat, és csak most láttam, hogy itt az indexen van agár topic. Filly: szuper a honlapod!!!
Robinhúd: nekem is afgánom van!! Csíkos-maszkos, nagyon hasonlít Zafírra, csak az enyém kan.

Mindenki, aki szereti az agarakat: gyertek Isaszegre, szept. 15-én verseny lesz 15.30-kor (utána edzés)! És ne hagyjátok ki a szept. 29-ei coursing-et sem! :))
Remélem, találkozunk! ;)

Robinhúd Creative Commons License 2001.06.05 0 0 59
Addig jártattam a számat, h. már én sem láthatom. :-)))
Mindenhol csak piros x.
Filly Creative Commons License 2001.06.05 0 0 58
Én se látom még mindig sem.... ;o(((
Előzmény: Robinhúd (56)
Yuma Creative Commons License 2001.06.05 0 0 57
Én még mindig nem látom a képet, de nem is fogom, hacsak valaki nem lesz olyan kedves és el nem küldi nekem emilben.
(Nálunk sok-sok oldal le van tiltva, ezért nem láthatom.) :((((
Robinhúd Creative Commons License 2001.06.05 0 0 56
Sziasztok!
A vajúdó hegyek megszülték hát egerüket (a). :))
Miután megtekintettem a sampiról készített piros x-eket különféle formátumban, már érthetően, heves szívdobogásom lett, amikor a kép kezdett letöltődni. Erre mit látok a képen:...?
Vélhetően orosz agár, bizonyára nagyon szép, gyorsabb sincsen nála széles e világon, hejszen ő a sampi. Ezt az egészet nem takarja semmi más, csak a magas, sűrű gyom, amiben az alany lustán bámészodva heverészik. Széles mosollyal kezdődik a napom, köszönöm!
Robinhúd
Skog Creative Commons License 2001.06.04 0 0 55

Senior World Champion 2001

dzsodzso Creative Commons License 2001.06.04 0 0 54

Senior World Champion 2001

Filly Creative Commons License 2001.06.03 0 0 53
Skog, ha elküldöd nekem e-mailen a képet, beteszem ide! filly@index.hu
Előzmény: Skog (51)
Robinhúd Creative Commons License 2001.06.03 0 0 52
Sajnos változatlanul piros x, de mivel más nem panaszkodik, biztos vagyok benne, hogy az én gépemben van a hiba.:(
Előzmény: Skog (51)
Skog Creative Commons License 2001.06.02 0 0 51
Esküszöm mindenre ami szent, hogy tegnap még jó volt. Most mi van??
Előzmény: Robinhúd (50)
Robinhúd Creative Commons License 2001.06.02 0 0 50
Nekem megint piros x jutott. Explorer valány pont valahányast használok, lehet h. csak én nem nézhetem meg a sampit?
Robinhúd
Előzmény: Skog (49)
Skog Creative Commons License 2001.06.01 0 0 49




Senior Word Champion 2001

Előzmény: gicus (42)
dobrony Creative Commons License 2001.05.31 0 0 48
Mar hianyoltam.
Mondok egy masikat: nagya@cerberus.elte.hu
Kosz
Előzmény: Yuma (47)
Yuma Creative Commons License 2001.05.31 0 0 47
dobrony,

próbáltam küldeni emilt, de visszajött. :(((

dobrony Creative Commons License 2001.05.30 0 0 46
Hat, egen, nagyon szepek futas kozben. A magyarok se rosszak, sot, de volt szerencsem futni latni profi palyan angol agarakat... Megdobbento volt. Addig (meg azota is) csak Mon lattam agarfutamot, angol- es magyar agarakkal. Lehet, hogy a palya miatt volt olyan szembeszoko a kulonbseg, mert teny, hogy kicsit igenyesebb volt, mint a gyali, rabapatonai vagy isaszegi.
Futas kozben meg az afganok is elviselhetok, baj akkor van, ha megallnak... Mar ha megallnak. Volt ott egy orosz agar, valami magasugro-rekorder. Olyan 1.5 metert vett olyan konneyeden, hogy bennemmaradt a szusz. Elotte meg huzta a labat, utana is, ugyhogy neki se lehetett egyszeru, de mikor nekifutott es ugrott, akkor nagyon gyonyoru volt. Van egy film, azt hiszem, az Orosz vadaszat sajatossagai a magyar cime (Oszobennosztyi russzkoj ohoti). Nem igazan arrol szol amire a cimeben utalnak (a film egyebkent nagyon jo), na abban kergetnek egy farkast orosz agarak. Nagyon szepek egyutt, es latszik, hogy mennyire gyorsabbak, mint az a szegeny para, amit kergetnek.
Robinhúd Creative Commons License 2001.05.28 0 0 45
gicus, az ég szerelmére......!
Most már igazán kíváncsi vagyok!.........
:-))
Előzmény: gicus (42)
Yuma Creative Commons License 2001.05.28 0 0 44
Képzeljétek, vasárnap kimentünk csepelre, az agaras pályára és láttuk a Derby (vagy mi) döntőt. Hát az valami csodálatosan szép, amikor azok a kutyuk futnak! Az ember teljesen libabőrös lesz a látványtól. :))) Ennen ellenére én azért megmaradok az ír farkasoknál, bár ők nem olyan gyorsak. :))
gicus Creative Commons License 2001.05.25 0 0 43
Amint megtanulom, hogyan kell képet beilleszteni, fölrakom, igérem. (Bocs a bénaságomért.)
gicus Creative Commons License 2001.05.25 0 0 42
namégegyszer:

gicus Creative Commons License 2001.05.25 0 0 41
Az idei Senior World Champion:

remélem, sikerül.
gicus Creative Commons License 2001.05.25 0 0 40
Az idei Senior World Champion:

remélem, sikerül.
Yuma Creative Commons License 2001.05.23 0 0 39
dobrony,

küldtem emilt.

dobrony Creative Commons License 2001.05.23 0 0 38
Dear Yuma,

Lennek en konkretabb, celratorobb, dehat annak olyan pletykalas ize lenne. Maradjunk annyiban, hogy van egy SzV monogrammu leany (ajanlom figyelmedbe, egeszen rendkivuli teremtes, nagyon szereti a kutyakat, kulonos tekintettel az ir farkasokra, es ha barmi gondod van az ebbel, nyugodtan fordulj hozza) es rajta keresztul ismertem meg az ir farkasos banderiumot. ZM is igen szines egyeniseg, de hogy finoman fogalmazzak, tenyesztesi filozofiaja erosen megosztja az ir farkasos tarsadalmat. Ha ellenben a frizuraddal lennenek gondjait, hat, izlesek es pofonok. A Barati Kor elnoke es neje valoban nagyszeru emberek, sokat tudnak a fajtarol, komolyan gondoljak az egesz tenyesztes dolgot, es profi modon tenni is hajlandok erte.
A kutyad szuleit nem ismerem, nem hiszem, hogy lattam volna oket. Ami azt illeti en jobban csipem az alacsonyabb epitesu, izmosabb ebeket, bar volt ZM-nek egy Attila cimu ebe, ami igen jol nezett ki. A Sarrazenen kutyakkal is az a fenntartasom, hogy a marjuk szukeskes egy csoppet, szal, nem olyan birkozok, mint mondjuk az alacsonyabb ir kutyak. Izlesek es pofonok, na, semmit nem akarok lehuzni, nem allitom magamrol, hogy ismerem ezeket a kutyakat, csak eleg sokat lattam beloluk. (A kedvenc ebem a Kor Elnokenek Porky c. kutyaja. Lattad?). Az azonban teny, hogy igen jol mutatnak a ringben. Meghat Magdalena azert igencsak jol vezet fel. Ismered esetleg a "slosszer" c. intezmenyt? Nezd meg egyszer, hogy vezet fel. Nagyon profi.
Mindegyik kutyanak van lelke, bar ez ezekre a nagy tahokra kiemelten igaz.
Tul indiszkret vagyok, ha megkerdezem, hol laksz? Ha lehetseges, egyszer megneznem a kutyaidat, ha nincsenek messze Bp.-tol.

Kosz

-dob

mail: scallop@freemail.hu

Előzmény: Yuma (37)
Yuma Creative Commons License 2001.05.23 0 0 37
:))) Elég sok kérdést teszel fel, ugyanakkor a Téged érintő dolgokról csak általánosságokbana beszélsz. Igen is, én is szeretnék többet tudni a közös kutyáról, hogy szerinted ki a jó fej és ki nem stb.

A válaszok:
Igen, tagja vagyok.
A kutyák ZM-től vannak. :)
A kisebbik kutyus vasárnap volt 1 éves, anya Orhideé, apa Kuliann v Schloss Neuschwanstein. Ő most még szürke csíkos.
Az idősebb kuty echte német, Sarrazenen. Apa Filou, anya Darwinia v.d. S. Szín: fehér.

Hogy miért került hozzám ennyi idősen? Mert hatalmas nagy lelke van, amit ápolgatni kell, ezt azonban sok kutya között nem lehet igazán megtenni.

dobrony Creative Commons License 2001.05.22 0 0 36
Mondjuk ugy, hogy majdnem voltam ir farkasos. Volt valakivel kozos kutyam. Meg par even keresztul eleg jol atlattam azt a tarsasagot. Van kozottuk nehany nagyon jo fej ember, olyannyira, hogy erdemes meg kiaalitasokra is elmenni, merthat jo esetben sosem egy kek vagy akarmilyen szinu tizforintos pertliert megy ki az ember ezekre a kiallitasokra.
Ha nem vagyok ultraindiszkret, hadd kerdezzem meg, honnan valok a kutyaid? Milyen a szoruk szine. Ki a papa-mama? Kinel szuletett? Miert kerult hozzad haromevesen? tagja vagy az Ir Farkas Baratok Orsz. Egyesuletenek?
Hello

-d

Előzmény: Yuma (35)
Yuma Creative Commons License 2001.05.22 0 0 35
Háááát, nem tudom. Voltun már pár kiállításon, úgy a tavaly őszi CACIB-tól (bp). A kisebbik kutyum most 1 éves, a nagyobbik pedig a nyáron lesz 3 (de Ő még csak kb. 2-3 hónapja van nálunk)

Na de Te is írfarkasos vagy? Írhatnál valamit erről bővebben is. :)))

dobrony Creative Commons License 2001.05.22 0 0 34
Sajnos, nem voltam. Nem jott ossze. Pedig allatira hianyoznak mar az ir farkasok. Mennyire ismered az ir farkasos tarsasagot?
Előzmény: Yuma (33)
Yuma Creative Commons License 2001.05.22 0 0 33
dobrony,

szerintem az nem Ő. Nem tudom, hogy hogyan hívják a lányt. Nem voltál kint véletlenül Százhalombattán a klubkiállításon?

dobrony Creative Commons License 2001.05.21 0 0 32
Hello Filly,

Meg tudnad mondani, hogy az Ir farkasagarak c. kepeden a jobbrol a masodik, vilagos szoru kutyanak mi a neve, es aki tartja az Palotas Csilla-e?

Kosz

-dob

Előzmény: Filly (30)
Robinhúd Creative Commons License 2001.05.21 0 0 31
Legközelebbi hasonló helyzetben a követendő eljárás: interaktív verbális kontakt létrehozása!
:)))))
Előzmény: Filly (30)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!