Keresés

Részletes keresés

dreamworld Creative Commons License 2001.02.12 0 0 21
hali
tudja valaki hogy hol talalok leirast a neten v. mejik ujsagba?
elakadtam /ott tartok hogy megszervaltam az atvalt. varazslatot es bekene jutnom az archiv helysegbe/

amugy eleg szar a grafika /szogletes, szar karakter kidolg./ es szegenyes az animacio.
tipikus PCs game....
de kiraly a story es a jatekmenet.

elore koszi
Laza

GroundZero Creative Commons License 2001.02.12 0 0 20
Ja, megvettem, de egyrészt még nem volt pézem normális 3d-kártyát venni, másrészt az egérrel is bajok vannak, állítólag nem fér meg a modem-drive-al... Szal szívok a gép miatt :((((

Gro

Előzmény: we.n (19)
we.n Creative Commons License 2001.02.11 0 0 19
Ha valakinek GF2-je van, és lassú a játék, akkor kapcsolja ki a display shadows opciót. Valamiért nagyon lassít a Geforce-okon.
A térkép pedig egyből lefagy, ahogy megnyitom. Ezen kívül játék közben teljesen stabil, nem fagy. A TNT-vel nem volt ilyen gond. Van erre valami megoldás?

GroundZero, megvetted már?

we.n

GroundZero Creative Commons License 2001.01.26 0 0 18
Meg kell vallanom, nem olvastam a könyvet. Viszont a játékban eléggé megakadtam...

A mélre akartam válaszolni, de a reply helyett véletlenül a delete-t nyomtam meg. bocsi. Amúgy aszontam benne, hogy igazad van, keresek valami újat, asszem, és köszi.

Gro

Előzmény: we.n (17)
we.n Creative Commons License 2001.01.25 0 0 17
GroundZero!

Válaszoltam a mélre! Bocs a késésért.

A RAMA-ról csak hallottam, de a könyvet szeretem. Mennyiben tér el a könyv történetétől a játék?

we.n

GroundZero Creative Commons License 2001.01.23 0 0 16
Köszi, hogy szóltál, mert a dobozon az van, hogy ajánlott, bár a minimum req-n nem szerepel a gyorsítókártya.
Ami azt az eladó kártyát illeti, én sajna nagyon nem értek hardverhez, de azt mindenhonnan hallani, hogy használtat rizikós venni, nbem? Mert amúgy nem dobnék ki a gépembol egyet, ha lenne, az egyértelmu :))).
Tudod mit? Dobok egy emilt, megbeszéljük, OK?

Ja, és tegnap sikerült kedvenc boltomban (Westend Multimédia)hozzájutnom a játékhoz.

Gro

Előzmény: we.n (15)
we.n Creative Commons License 2001.01.22 0 0 15
Ehhez bizony kell 3d kártya. Lehet hogy elindul nélküle is, de biztos nem fog jól menni. Nem kell egy eladó 3d kártya? Mer az van. A nomad soul-om sajnanem eladó (bár nem is eredeti).
GroundZero Creative Commons License 2001.01.22 0 0 14
NBa, várjatok, most asszem lehet, hogy valamit nagyon elnéztem... én nem láttam a dobozon, hogy ehhez kéne 3d-gyorsító. Ugye nem kell? Mert nálam az sajna még nem jáccik - egyelore.

Amúgy mexíttam, mert kedvenc boltomban vagy másfél hónapig stíröltem naponta 3 rongyért, és, miután a válaszaitoktól felbátorodva bementem, hogy ide vele, nem elfogyott??? Pedig vagy november óta ott volt nekik ugyanaz az 5-6 darab, kutya se vitte... Na, mindegy, nem adom fel.

A RAMA-t ismeri valaki? Arthur C. Clarke azonos c. regénye alapján készült sci-fi kaladjáték. Nos, a grafikája kicsit lapos, és nagyon sok az állókép, de egyelore még élvezheto. Csak az alien-logika ne lenne annyira emberi... Ez kicsit zavar.

Van valakinek eladó Nomad Soul-ja? Lehet, hogy egy Daikatanát megérne cserébe. az is gyári, persze.

Gro

we.n Creative Commons License 2001.01.19 0 0 13
A mostani Gf2-mön nekem is fagy néha. Lehet hogy a winME a hibás.
larcher Creative Commons License 2001.01.19 0 0 12
128 mega hát akkor nem tudom,lehet hogy nem szereti a geforce-ot.
Előzmény: GroundZero (6)
we.n Creative Commons License 2001.01.19 0 0 11
Nekem is jó volt a cel333/128mb/TNT gépemen. Ráadásul nem egészen gyári volt, amolyan biztonsági másolat (de nem rip).
Pivo Creative Commons License 2001.01.18 0 0 10
Én végigjátszottam, és egyszer sem fagyott. Sőt, az volt a meglepő, hogy egy Celeron 300+128MB+16MB Banshee konfigon sem szaggatott. (Bár igaz, hogy ez is gyári volt.)
Előzmény: larcher (5)
Kham Creative Commons License 2001.01.17 0 0 9
Nekem nem fagyott le egyszer sem. (igaz ez gyári) Csak a Joystick-től bolondult meg néha egy kicsit.
Előzmény: larcher (5)
Hari Creative Commons License 2001.01.17 0 0 8
Hol vetted meg és mennyiért? Én a megjelenés után egy darabig kergettem a boltokban, de nem volt (a piciguru cikk megjelenése után kb. két hónappal sem). Aztán egy letöltött tört verzióval játszottam egy darabig, de az első komolyabb csetepaté után nekem elment tőle a kedvem. Nem az akciórészek tényével van bajom, hanem az irányítást nem sikerült megszoknom. A grafikája és a hangulata nagyon tetszett.
we.n Creative Commons License 2001.01.17 0 0 7
GroundZero!

Megevetted? Hogy tetszik?

Nekem nem fagyott soha, bár mostanában valami gond van vele, de régebben jó volt teljesen.

GroundZero Creative Commons License 2001.01.17 0 0 6
Bár a Sanitariumnak van külön topikja - kicsit tetszhalott mostanában - azért annyit hadd mondjak, hogy a demoból állítólag még ki sem derül igazán, milyen hatalmasan nagyszeru játik is valójában. Én csak a fullal jáccódtam, a demot nem ismerem, de ezt többen állították.

Gro

Ami meg a lefagyásokat illeti: mennyi ramod volt a gépben?

G

Előzmény: larcher (5)
larcher Creative Commons License 2001.01.17 0 0 5
a nomad soul nagyon jo lenne,ha normalisan megirtak volna,de igy kotel idegek kellenek hozza,rengetegszer kifagy.foleg az elejen.meg a terkepet se jusson eszedbe megnezni.
a sanitarium nekem is tetszett,bar jo regen jatszottam a vele,akkor is csak a demojaval.
Előzmény: GroundZero (4)
GroundZero Creative Commons License 2001.01.16 0 0 4
Köszönök inden infot, megyek és veszem!

Persze ezután is köszönettel veszek minden hozzászólást!!!

Egyébként ismeri valamelyikotök a Sanitarium c. játékot? Mert ebben a mászkálós-megoldós-kutatós kategóriában szerintem az egyik örök király!!!

Gro

we.n Creative Commons License 2001.01.15 0 0 3
Ja, és a legtöbb negatív kritika azért illette a játékot, mert szerintük nem illik bele a kalandjátékba a lövöldözés meg a verekedés. Pedig ezek szerintem nem rontják el a fantasztikusan jó hangulatot és részletesen kialakított világot annyira.
we.n Creative Commons License 2001.01.15 0 0 2
A magyar pc-s újságok nagyon jókat írtak róla, az 576, a pcguru és a gameszar is. Szerintem érdemes megvenni, eszméletlen király játék.

itt egy másik review, 92%

ambrosius Creative Commons License 2001.01.15 0 0 1
Nem tudom, a gamespotéknál mostanában divat lesz lehúznia jó játékokat? Mert a Hitmant is iszonytatóan lehúzták, pedig tényleg marha sokak szerint az évtized legeredetibb, legélvezeteseb játéka.

Személy szerint egyik programot sem tudtam kipróbálni, mert iszonytató erőművek kellenek hozzájuk, csak azt akartam mondani, hogy tényleg nem kell mindent elhinni, amit a gamespot ír. Viszont van ott Readers Review is, abból elég sok okosságot lehet leszűrni.

Előzmény: Kham (0)
Kham Creative Commons License 2001.01.15 0 0 0
Itt van a gamespot review-ja:
http://www.zdnet.com/gamespot/stories/reviews/0,10867,2543525,00.html

Eléggé lehúzzák, szerintem nagyon remek kis game, érdemes megvenni. Win2000 alatti futást nem tudom.

GroundZero Creative Commons License 2001.01.15 0 0 topiknyitó
Az megoszthatná tapasztalatait. Elso kérdés: érdemes megvenni?
Fut win2rongy alatt?

stb, stb...

Elore is köszi minden infot.

Gro

PS. Plz, eloször csak a megvétel érdemességére, illetve konfig-igényre vonatkozó onfokat adjatok, nem szeretném tudni mijjen trükkök kellenek a játlékban, stb, mert ha télleg jó a spíl, akkor jó volna télleg nem tudni róla semmit, mielott belevágok... értitek, ugye?

elore is köszi mindent:

Gro

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!