Keresés

Részletes keresés

nazareti Creative Commons License 2011.05.10 0 0 1496

szereztem egy régi steel táblát.  úgy nézem parafa vagy inkább szizál alapanyagú lehet,tapintásra elég kemény.fém számozású,meg az elválasztók is abból vannak azok szinte teljesen jó állapotban. már évekel ezelött nem volt használva csak állt egy helyben. igy elégé mély repedezett a tábla. ennek ellenére nagyon jól megfogja a steel nyilakat. a kérdésem az lenne ,h vmivel le lehet,illetve érdemes -e lekezelni a táblát. vagy inkább élvezem igy amig szét nem porladósra dobálom? :)

 

és még az ez alatt olvasható kérdésemre se tudom a választ!  :) arra is várom az ötleteket!

nazareti Creative Commons License 2011.04.01 0 0 1495

Az-az! forgószáras!  de én azt nem értem ,h ráadásul miért jó,h a szár mágneses is?

Jahno Creative Commons License 2011.04.01 0 0 1494

Talán ez a forgószáras izé, amit ki nem állhatok, de nyilván ízlések és pofonok.

Előzmény: nazareti (1493)
nazareti Creative Commons License 2011.04.01 0 0 1493

na nem kellett várni a következő okoskodó kérdésemre sokáig  :)  itt van egy újabb:   láttam a neten olyan szárat ami: mágneses forgószár. ezt szertném megtudni h igazából mire jó? mármint mi célt szolgál az,h mágneses? a forgószárat azt még értem is,de h ez a mágneseség mit segit elő? ok mindenkinek más jön be alakra ,formára, de gondolom ennek azért van vmi magyarázata,h miért ilyen. ha tudjátok osszátok meg velem is.  másrészt szerintem marha jól mutat ,nekem főleg kék szinben tetszik. másrészt marha drága. tessék itt egy link itt a legolcsóbb,amúgy 2000ft alatt nem úszod meg az árát.  amúgy én soft szettben láttam ,ha esetleg ez jelent vmit a "müködésében"

 

 

http://www.szafarisport.hu/sportszer-darts-c13-darts-sz%C3%A1r-p1412.html

voelgyi Creative Commons License 2011.03.25 0 0 1492

igen, a grammjelölés az csak a testre vonatkozik, arra jön rá a szár meg a toll (asszem)

Előzmény: nazareti (1491)
nazareti Creative Commons License 2011.03.23 0 0 1491

akkor,ha jól értem a darts készleten lévő 16gr-os jelölés valójában csak a testre értendő? én azt hittem ,h a test ,meg a szár adja ki pontosan a 16gr-ot. mert ugyebár ha teszem ha most van 16gr-os szettem, de ha nehezebb szárat választok mint a  mostani eredti akkor ugyebár máris lehet ,h 18gr-osal játszok a 16gr helyett.  persze lehet ,h csak túl logikázom...

Előzmény: voelgyi (1490)
voelgyi Creative Commons License 2011.03.23 0 0 1490

na ebben sem tudok segíteni, teljesen egyénfüggő, hogy kinek milyen szár, toll, milyen forma jön be. Próbálgatni kell, aztán úgyis kialakul.

Előzmény: nazareti (1489)
nazareti Creative Commons License 2011.03.22 0 0 1489

az már biztos,h lemondtam a hsznált gépről.inkább egy gagyi de legalább új gép azt hiszem megteszi kezdetnek.a kedvem már nem lehett  elvenni,mert bele szerelmesedtem a játékba :). már van saját nyilam,és most szeretném tuningolni is. ezért érdekelne ,h a szettben vásárolt 16gr-os nyilhoz ,milyen  súlyú hány gr-os szár való. sajnos itthon nem tudom megmérni,de hátha ti tudtok segiteni,h a ti 16gros készleteken , csak a szár milyen súlyú?  amúgy amit kinéztem 2,2gr-os szár,szerintetek az sok ,kevés vagy pont ideális?

Előzmény: voelgyi (1487)
sheldon Creative Commons License 2011.03.18 0 0 1488

Igazából nem tudom, mert ez az első soft gépünk. megvan 2 éve, és eddig semmi baja, pedig használjuk eleget.

Ami biztos, kell tartanod vagy 5 féle hegyet. Nekünk legalábbis minden helyen más kell. :)

 

Előzmény: nazareti (1486)
voelgyi Creative Commons License 2011.03.18 0 0 1487

passz

mondjuk lehet, hogy kezedetnek elég egy olcsóbb gép is (persze aztán lehet, hogy annyira gagyi, hogy egy életre elveszi a kedved a soft-tól).

Előzmény: nazareti (1486)
nazareti Creative Commons License 2011.03.09 0 0 1486

amiket ajánlottatok azokank a gépeknek mennyi kb  az élettartalmuk aktiv használat mellett?   ahogy a gépárakat elnézem,ezek szerint  a tescos 4000ft-os elektromos táblák igazából semmit érő termékek lennének?tehát nm is érdemes velük próbálkozni?

igazából még nem láttam ilyen tescos gépet ,csak hallottam ,h szokott néha ilyenük is lenni.erről tudtok vmit?

sheldon Creative Commons License 2011.03.08 0 0 1485

Volt ilyenem. 2 nap után vittem vissza, mert egyetlen nyíl sem maradt benne.

Nekem ez van, bár más árkategória:

http://novoparts.hu/striker301-elektromos-darts-gep-p-2873.html

 

De ez jó gép.

Előzmény: voelgyi (1484)
voelgyi Creative Commons License 2011.03.08 0 0 1484

http://novoparts.hu/orca-301-elektromos-soft-darts-p-2871.html

 

ez pl elég jó, és asszem tudja azt a játékot is amit kérdeztél

Előzmény: nazareti (1481)
voelgyi Creative Commons License 2011.03.08 0 0 1483

szerintem nézd meg az echo sorozatot, elég sokfélék, és sok játékot is tudnak

Előzmény: nazareti (1481)
voelgyi Creative Commons License 2011.03.08 0 0 1482

szerintem az elemes rosszabb minőségű is lehet

Előzmény: nazareti (1478)
nazareti Creative Commons License 2011.03.02 0 0 1481

Köszönöm! időközben 1 csomó elektromosat megnéztem a neten.Vki tudna olyat ajánlani amiben van olyan opció ami tudja a 301 játékban a kiütős,kidobós,purchess funkciót(ki milyen néven ismeri). ez az a játék ahol 301et kell elérni ,de ha vki ugyanannyit dob  ,mint a másiknak meglévő pontszáma akkor az ellenfél pontjait lenulláza.

sok olyat találtam amiben lehet a 301et választani ,de ezt a kidobós fajtáját nem láttam.ezt ,h kellene keresnem,vagy esetleg konkrét gépet tud ajánlani ami nem is őrült árú?és persze nem csak ez az egy játék van benne.

sheldon Creative Commons License 2011.03.02 0 0 1480

Szia!

 

A jelzettet nem ismerem, de szerintem ha elektromos, akkor arra figyelj, hogy 2 vagy 3 doros a dupla/tripla, hogy milyen játékot tudjon, kell-e csapatot is tudnia.

És hogy a piros/kék az ugyanaz legyen, mint a kocsmai/versenyen lévő, vagy tökmindegy.

Ha ezeknek megfelel, akkor szinte bármi megvehető. Egyébként 10 körül már kapsz újat is, garival. És a garancia kelleni fog, elhiheted.

Előzmény: nazareti (1479)
nazareti Creative Commons License 2011.03.02 0 0 1479

szeretném még azt is megtudni,h L-82C elektromos darts áblát ismeri e vki,mi a véleménye róla? érdees használtan megvenni olyat?

nazareti Creative Commons License 2011.02.27 0 0 1478

Köszönöm megint a választ! Most már vmennyire kitisztult a kép elöttem a kétségeimel kapcsolatban!Igy már én is értem  miket kell nézni a megfelelő választáshoz :) Most még egy vmi eszembe jutott az otthoni használatra alkalmas elektromos dartsoknál a müködést mennyire befolyásolja ,h az adapteres,vagy csak elemről müködik.Szóval az elemes csak annyival rosszabb,h pl hamar lemerül az elem és,h azt cserélgetni kell benne az gyilkolja a játékélményt? vagy vmivel ezek a gépek alapból rosszabbak,mint adapteres társaik?

voelgyi Creative Commons License 2011.02.15 0 0 1477

mondjuk a 16 g az határeset, mert kb itt a határ, hogy a nyíl ne verje szét az elektromos táblát

Szerintem, ha csak szórakozóhelyen használnád a szoftot, akkor én nem izgatnám magam emiatt, és vennék egy sima steelt, annyi grammost, amelyik a legjobban kézreáll, a szórakozóhelyen meg dobnék azzal amit ott adnak (vagy vennék egy külön szoftot arra,de szerintem felesleges, mert viszonylag hamar át lehet állni arra - legalábbis nekem ez soha nem okozott gondot - mondom ezt annak ellenére, hogy volt egyszerre steel és elektromos táblám is külön - külön nyilakkal, persze 8 g eltéréssel)

Előzmény: nazareti (1476)
nazareti Creative Commons License 2011.02.14 0 0 1476

Neten láttam olyan cserélhető tűket,h a soft hegy helyére be lehetett,csavarni steel hegyet.a test ,mega szár rész,toll  teljesen ugyanaz maradt.ebben az esetben is akkor máris olyan nagy lenne a súlykülönbség? pl: egy 16 grammos darts esetében? vagy 16 gramosal steel táblán nem etikus,szabályos  játszani? :) bocsánat az értetlenkedésem miatt,de tényleg teljesen tudatlan vagyok ebben a témában.viszont nagyon érdekel ,és igen jól esik , h kapok váaszokat a bugyita kérdéseimre.természetesen szeretném mindkettöt kipróbálni,bár itthonra anyagi helyzetem nem igazán hinném h engedi h  elektromos táblát vegyek,egy sima steel meg talán egyszerübb beszerezni használtan olcsóbban.nos viszont szórakozóhelyen meg soft táblával találkoztam,és ott is szivesen játszanék,de nagyon szeretnék fejlödni is, és ezért próbálok tájékozódni. köszönöm!

voelgyi Creative Commons License 2011.02.14 0 0 1475

igen akadályozza, kb 10 g a különbség felfelé a steel javára

Előzmény: nazareti (1473)
sheldon Creative Commons License 2011.02.13 0 0 1474

Ugyanazzal biztosan. Nem véletlenül nehezebb a steel.

Előzmény: nazareti (1473)
nazareti Creative Commons License 2011.02.13 0 0 1473

Köszönöm a válaszokat!Még az érdekelne ,h párhuzamosan ha soft,meg stell táblán is játszok hasonló ,vagy akár  teljesen egyforma méretün ugyanazzal a súlyú dobó nyílal, az is csak a fejlődésemet akadályozza?

Előzmény: voelgyi (1472)
voelgyi Creative Commons License 2011.02.03 0 0 1472

Szia, szerintem kifejezetten rosszat tesz, ha eltérő táblán gyakorolsz

Előzmény: nazareti (1470)
Jahno Creative Commons License 2011.02.02 0 0 1471

Én elektromost 2 nap után használhatatlannak minősítettem, mikor kipróbáltam egy "rendes" táblát.

Előzmény: nazareti (1470)
nazareti Creative Commons License 2011.02.02 0 0 1470

sziasztok!

azt szeretném megtudni ,h egy    kb 20-26cm átméréjü, elektromos darts tábla mennyire alkalmas  gyakorlásra egy kezdőnek,aki játéktermben pedig hivatalos méretü soft táblán szokott dobálni?

ez a méret különbség túl nagy,és nemhogy a fejlödést segitené elő,hanem pont az ellenkezőjét lehet elérni vele,vagy éppen  a kicsi táblára való dobálás miatt jobb lesz majd a a pontos dobások száma a 34cm átmérös táblán?

Teaway Creative Commons License 2011.01.09 0 0 1469

Mai döntő nyertese: Martin Adams

sheldon Creative Commons License 2011.01.06 0 0 1468

Nálunk meg most jött le a falról, kellett a hely a gyereknek.

Jelenleg még keresem az új helyet... :(

Előzmény: Jahno (1467)
Jahno Creative Commons License 2011.01.06 0 0 1467

Mi kocsmasportosan lazára vesszük, mert nem pontozunk. Szilveszterkor végre megint kimértem a táblát, 1 év után újra nekilendülés a történet.

Előzmény: sheldon (1465)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!