Keresés

Részletes keresés

The Dark One Creative Commons License 2001.02.02 0 0 244
Kedves pernahajder!

Bocsáss meg, teljesen igazad van. Csak kicsit megfordult a gyomrom a tengelye körül, és gondoltam, nehogymár ezzel egyedül legyek.

Előzmény: pernahajder (242)
levedi Creative Commons License 2001.02.01 0 0 243
MEG MINDIG AZ ELAVULT BAL MEG JOBB,

MI ANARCHISTÁK EZT ALIG ALIG BÍRJUK TOLERÁLNI
BEZZEG DAVOSBAN BULI VOLT!

LEVEDI

pernahajder Creative Commons License 2001.02.01 0 0 242
Mi a fenéér kopizod be ezt a szennyet? A multkor valaki linkje nyomán rámentem, hát mit mondjak, tömény mocsok. Ne hozd már be ide is, van épp elég saját termés az itteni vitákban pro és kontra.
Előzmény: The Dark One (240)
pernahajder Creative Commons License 2001.02.01 0 0 241
Ami ugyebár a gerincesekre veszélytelen. :))
Előzmény: dr. Életkopf (237)
The Dark One Creative Commons License 2001.02.01 0 0 240
Beleolvastam. Hát ez brutális. Le vagyok döbbenve. Ki csinálja ezt a terminalt vagy mit?

Egy pár idézet, remélem nem moderálnak ki (kezdem a "light"-osabbakkal)
GÁZT A ZSIDÓKNAK!!!- topik:

"Yarra 2001-01-09 13:22:00

nagyon helyes amíg a zsidóság eroszakot alkalmaz ördögi terveinek megvalósításához szerte a világon addig csak így lehet velük beszélni...ha sokat okoskodnak hamarosan eljön a 3. Holocaust...persze ez rajtuk függ..."

"[UdHb]ZykloN-B 2001-01-15 01:55:06

A zyklon-b eredetileg rovarirtó volt, kristályokban rakták be a kamrákba, majd vizet öntöttek rá és az igy kelentkezett cianid gáz ölt, de pont nem azt a réteget amelyik a világon a szart keveri :-( A lengyeleknek meg kibaszott nagy szivességet tettünk azzal, hogy ide jöhettek hozzánk, sok zsidrák itt telepedett lett és szipolyozza a magyar népet."

"kurva anyad te zsidrak! 2001-01-10 23:16:09

yoda_40! Takarodj vissza az Indexre, te mocskos zsido!"

"Zsido utalo 2001-01-14 02:05:42

Mit varsz budos zsidrakoktol? Utalom oket egytol egyig!!!
Az egyik ismerosom nekem is zsido! Olyan fellengzos, bekepzelt alakot te meg nem lattal! Ha ra mereszelek mondani vmi rosszat egybol verig sertodik, es a legundoritobb dumakat vaja hozzam. Persze o minden zokszo nelkul ramtamad ha neki nem tetszo cselekedetbe fogok...
ATOMOT NEKIK!!!"

". 2001-01-14 10:20:18

Atomot? Az tul drága."

"jeno 2001-01-14 18:29:29

A zsidóság nem vallás ez egy olyan eljajtorr emberhez hasomló légy amit irtani kell mert ha nem teszed a fejedre no ( nott)"

Ez Magyarország értelmesebbik (internetezo) fele 2001-ben. Szégyellem magam.

Előzmény: dr. Életkopf (229)
K.Trout Creative Commons License 2001.02.01 0 0 239
Én úgy emléxek, a féregirtós tömegtüntetésen mintha Horn-fényképes szalmabábuk lettek volna lengetve kötélen a nyakánál fogva...
És a Nagy Csótányirtó nem mondta, hogy ezt nemá gyerekek...
Előzmény: K. K. (238)
K. K. Creative Commons License 2001.02.01 0 0 238
Csak egy lépés, de mekkora, érdekes, nekem eszembe jutott volna, látja az, aki látni akarja, de ezt az akasszuk-fel-vágjuk-orrba dumát nem lehet nem félreérteni, és ott még az a hétmérföldes sem hiányzik, na nem ám.
Előzmény: dr. Életkopf (237)
dr. Életkopf Creative Commons License 2001.02.01 0 0 237
A férgek és nyüvek emlegetésétol csak egy lépés a Chemotox.
Előzmény: K. K. (236)
K. K. Creative Commons License 2001.02.01 0 0 236
Nahát így tényleg nem, reméljük nem is lesz, de hova nem mérsz, én nem tudok olyat, hogy túlról gyilkolásra uszított volna, akasztást követelt volna bárki is.

Hopp, de mégis, volt ez az akasszukfelcsurkát, és még azok a dolgok, amikre gondoltam, amik olyan erőszakillatúak, megérdemelneegyorrbavágást, vagy a borogassunkújságosbódét, na mi ez ha nem szélsőség, erőszakra való felhívás, majd ha ezt hajlandóak lesztek észrevenni, hiteles lesz az egész, addig csak csalás, miközben mutogattok az eleve nem létezőre.

Előzmény: PuPu (235)
PuPu Creative Commons License 2001.01.31 0 0 235
Hát nem tudom!
Azért még olyat eccer se hallhattunk a rendszerváltás óta, hogy akasszuk fel a burzsujokat, - vagy hogy minden hatalmat a szovjeteknek...
És eddig még a Hapci cirkáló sem lőtte a Bem rakpartot...
:O))))
Előzmény: K. K. (233)
dr. Életkopf Creative Commons License 2001.01.31 0 0 234
Na még egyszer...?
Előzmény: K. K. (233)
K. K. Creative Commons License 2001.01.31 0 0 233
Ebben van igazság, mert világos merre hízhat továb a jobbos szélsőség, a helyzetfelismerést azért nehezíti a tény, hogy a réteg folyamatosan revolverezve van balról, és nemcsak ők, hanem sokkal szélesebben, itt persze már érdemtelenül, másrészt a ph-papír túloldalán is akad vállalhatatlan, szélsőséges vélemény, de ők mintha fedezve lennének, ami így kételyek ébreszt a hitelességgel kapcsolatban.
Előzmény: dr. Életkopf (232)
dr. Életkopf Creative Commons License 2001.01.31 0 0 232
Ez elsősorban a moderáltjobboldal feladata, már csaka zért is, mert ezek az alakok rájuk a legveszélyesebbek, az ő pozícióikat szeretnék mielőbb meghódítani.
Előzmény: GejzIR (231)
GejzIR Creative Commons License 2001.01.31 0 0 231
Én asszem ilyen fazonok mindíg voltak, vannak lesznek egyre kissebb hazánkban.
A rasszizmus vagy bűnbakkeresés ellen tenni kellene, de ehhez valami széleskörű jobbos- balos meg aki még van összefogás kellene.
BOB Creative Commons License 2001.01.31 0 0 230
Különösen az "akaraterelyén" szó tetszik, így, ebben a kontextusban :)))))))
Előzmény: Rettenetes (228)
dr. Életkopf Creative Commons License 2001.01.31 0 0 229
Rettenetes Creative Commons License 2001.01.31 0 0 228
Na, kigyüjtöttem egy pár topiccímet onnan:

Segélyt nekem, kissebség vagyok.
Hol találom meg a neten a Mein Kampf-ot??
Tippek romák pusztitására!!!!!!
Kirekesztő zsidók?
Kirekesztő bibsik|
Kirekesztett gojok
Tippek romák pusztitására!!!!!!

stb...

És végül egy gyöngyszem - csak úgy találomra:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Legjobb uzlet: Ciganykocsmat nyitok Bp-n!| Válasz erre
poppa | 99-09-05 01:16

Bazmeg te geci zsidrák!

A Mocskos cigányok szopják tele magukat! Szerinted hány cigány gecinek van érettségije? Pedig az semmi pénzbe nem kerül! Lehet, hogy a felsőoktatást nem tudják
kicsengetni, de az érettségiig csak a suttyó akaraterelyén múlik! És mégis! Nem hallottam még egy szőröstalpú vajdáról sem, hogy érettségije lenne! EZEK A BÜDÖS
TETVES GECIFEJŰ FASSZOPÓ CIGÁNYOK MENJENEK A SUNYIBA!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

És én azt hittem, hogy az indexen a legmocskosabb a hangnem...

Rettenetes Creative Commons License 2001.01.31 0 0 227
Megnéztem a Terminalt. Hát, mit mondjak, elég durva. Jobboldali szemléletű emberként is
elítélem, ami ott megy. ha lesz időm, bemásolok egy pár topiccímet. (Elég ennyi is belőle.)
yoda40 Creative Commons License 2001.01.26 0 0 226
A Terminal-nal most már regisztrálás van. Jópár Sulinet-es kis fröcsögő, no meg egy -két régi kipróbált figura 4-5 nick-en ezért itt szórakozik. Bár az alsónadrágjukat váltanák olyan gyakran, mint a nick-jüket.
Meg kell csak nézni, az összes zsidókkal foglalkozó topicban ők nyomják a pedált. No meg felhozzák a régi hasonló szellemü topicokat.
Mindig mondtam, ezek az ország legnagyobb károkozói. Ha egy külföldi ujságíró benéz ide, meg lesz a véleménye.
Ők keltik rossz hírét az országnak. Elég szomorú.
Előzmény: K.Trout (224)
PRAETORIANUS Creative Commons License 2001.01.26 0 0 225
SZVSz iljics17 is egy csapatban játszik vele.
Előzmény: K.Trout (224)
K.Trout Creative Commons License 2001.01.26 0 0 224
"PC-harcosokat keres a jobboldal!"
Na, asszem megtalálták, right nevű ápolt személyében. Még csak 9 hozzászólása van, de 1000-el nyomatja a MIÉP agitpropot.
zöld agyar Creative Commons License 2001.01.24 0 0 223
Kedves Tréner!

Ezennel tudomásul veszem hogy nickemről nem kívánsz véleményt nyilvánítani.

zöld agyar

yoda40 Creative Commons License 2001.01.24 0 0 222
Ez a tréner hülyének néz mindenkit.
Előzmény: Szegény Jimmy (221)
Szegény Jimmy Creative Commons License 2001.01.24 0 0 221
"Sajnos 99-ben emigrálnom kellett az engem ért szélsőséges jobboldali támadások miatt."

:O)))))))

Előzmény: tolerancia tréner (219)
tolerancia tréner Creative Commons License 2001.01.24 0 0 220
tréner az uj elektronyos kuruc hadsereg agit. prop. titkára, aki az "ellenség" soraiba befészkelődve bomlasztni igyekszik azt.
Egy álruhás kém. Egy kuruc Mr.Mat Hari

Megmutattam ezt a szöveget néhány barátomnak, ezen röhögtünk egész este. Imponálóak a koncepciós rémálmaid, remélem csak viccelsz.

Előzmény: yoda40 (217)
tolerancia tréner Creative Commons License 2001.01.24 0 0 219
Esetleg megosztanád velünk, miért nem tetszik?

Nagyon egyszerű, a baloldali és liberális értékrend feltétlen híve vagyok. Politikai ébredésem a 80-as évek végére tehető, amikor megismertem az SZDSZ körüli értelmiségiek világát. Ők egy elfogadható alternatívát kínáltak a pártállamiság helyett, ami nekem nagyon tetszett. Azt persze tudtam hogy eleinte mutatkozó harcos antikommunizmusuk csak átmeneti. Aztán a 94-es válsztások és az utána következő időszak életem legszebb időszaka volt. Sajnos 99-ben emigrálnom kellett az engem ért szélsőséges jobboldali támadások miatt. Ugye érted már, miért nem tetszik a jobboldal?

Előzmény: akkorcsakmi (210)
Valacchi Creative Commons License 2001.01.23 0 0 218
De azt. Szerintük.
Előzmény: gGAbesz (215)
yoda40 Creative Commons License 2001.01.23 0 0 217
Nincs igazad!
tréner az uj elektronyos kuruc hadsereg agit. prop. titkára, aki az "ellenség" soraiba befészkelődve bomlasztni igyekszik azt.
Egy álruhás kém. Egy kuruc Mr.Mat Hari
Előzmény: boy666 (214)
zöld agyar Creative Commons License 2001.01.23 0 0 216
Nem kell rögtön belerúgni a másikba, mert az játsza a nagyokost. Írjon utána úgyis kiderül tájékozottsága.
Előzmény: boy666 (214)
gGAbesz Creative Commons License 2001.01.23 0 0 215
Ez még nem jelenti azt, hogy minden "szakember" a MSZP-SZDSZ híve!!!
Előzmény: akkorcsakmi (160)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!