Keresés

Részletes keresés

_DaVD_ Creative Commons License 2001.01.21 0 0 8
Sziasztok!

Deino: Örülok, hogy tetszett, de nyáron óriasi bővítést szeretnék. Ehhez azonban néhány megbízható filmkritikusra is szükségem lesz még, mert sokkal több szolgáltatásunk lesz. Ezzel kapcsolatban már most leszögezném, hogy jelentkezéseket az AnimAtrium oldalon található e-mail címre már most bárki adhat. Nade inkább a Te témádról: szólhatok néhány srácnak, de a gond ezzel az, hogy mivel én debreceni vagyok, az igazán közeli ismerőseim is azok. De ha lesz valami, értesítelek.

Na addig is sok sikert!
Üdv
DaVD

Előzmény: Deino (7)
Deino Creative Commons License 2001.01.20 0 0 7
Szia _DaVD_!

Megnéztem az oldaladat és azt kell mondjam: Nagyon pöpec!
Lehet, hogy fogok is feltenni valami animációt.
A segítségről:
Nem tudsz olyan haverokat, akik szívesen beszállnának egy ilyen buliba? Te nyilván tudod, hogy mennyivel gyorsabban lehet dolgozni, ha többen vagyunk.
Köszi!

_DaVD_ Creative Commons License 2001.01.20 0 0 6
Deino:

Igazából nem "munkára" jelentkeznék, hanem szeretném figyelmedbe (és persze mindenki máséba) ajánlani az animációkkal és rövidfilmekkel foglalkozó oldalamat a www.animatrium.net címen. A készülő filmből itt bemutathattok néhány részletet, ezzel is növelve az érdeklődést. No persze, az sem mellékes, hogy néhány dolognál még segítséget is nyújthatok nektek (az említett programokkal való "jó viszonyom" révén), a legkülönfélébb technikai megoldásokkal foglalkozom ugyanis.

Üdv
DaVD

Deino Creative Commons License 2001.01.20 0 0 5
Na kerem, vihancolunk, vihanclunk?

Hejes, hejes, ahogy Gracsi professzor mondana, az ajjunk meg egy sorre musoraban.

Dr Morell Anyukadnak uzenem, hogy probalkozzon fogpasztaval es tubusos halmajkremme.

Badcrow az otlet nem rossz, de a baranyok hallgatnak es a Hollo 1-2 utan az allatokbol eleg lesz. Ez itt nem a Walt Dizni studio. :-)

Spender a Paint nem az igazi, de ha picit konyitasz mondjuk a Mayahoz azonnal johetsz kavet fozni.

Holgyeim and uraim. Tovabbra is varom epito jellegu hozzaszolasaikat, s kritikajukat. Mindenbol tanulunk, minden a hasznunkra valik. Egy-ket hulye otletbol meg egesz jo forgatokonyvet is lehet irni. ;-) De a jogdij a mienk! Akinek meg mindig nem vettuk el a kedvet a dologtol :
tovabbra is elerhet bennunket a nyito-szovegben megadott helyeken.

-Hodolatom !-

Dr Morell Creative Commons License 2001.01.13 0 0 4
Anyukám szokott rajzolni virágot mustárból és szilva lekvárból. EGészen ügyes. Ha gondolod, akkor szólok Neki és besegít.
Címem: 7500. Vegyesalmási, Retek u. 25 (válaszboríték !)
Előzmény: Deino (-)
Spender_ Creative Commons License 2001.01.13 0 0 3
Légyszíves, ha nincs építő gondolatod a témához, akkor ne szólj hozzá. Nem értem, hogy miért kell telehüjjülni az összes topicot. Gyerekes Vagy.
Előzmény: badcrow (2)
badcrow Creative Commons License 2001.01.13 0 0 2
Rakjatok bele rossz hollókat, akik kivájják más emberek szemét, attól majd hatásos lesz és jó félelmetes. Én jelentkezem, ha szükség van rám :)))))))))))))
Előzmény: Deino (-)
Spender_ Creative Commons License 2001.01.13 0 0 1
Sziasztok !

Én Paintban szoktam rajzolni bácsit meg nénit. Kutyust is tudok, ha kellek, akkor írj levelet (válasz borítékot is várok):
6500. Gyula, Fekete Irén u. 17/A
Ha küldesz lemezt, akkor másolok fel saját képeket. Vannak rólam fényképek is, felhasználhatjátok.

Előre is köszönöm, hogy fox írni,
Szia !

Előzmény: Deino (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.13 0 0 0
Ha 0 frame/sec, akkor nem lesz túl látványos, igaz? :))
Deino Creative Commons License 2001.01.13 0 0 topiknyitó
ANIMÁCIÓS RÖVIDFILMET CSINÁLUNK!!!!!!!!

Terv : rövid, hatásos, ütős -> eredményes!
Ami köllene : TE, meg a géped ..... meg amid még van.. ;-)
Amit ajánlunk értetek cserébe : el kívánunk nyerni minden elérhető díjat, elismerést, s ezzel be tudunk juttatni TÉGED is azok közé, akik nevét megismeri a PIAC.

Szóval. Akaratosak vagyunk és lerázhatatlanok. Ha nincs kedved hozzá ne gyere, de ha igen, akkor tessék felkötni a textíliát és hozzánkcsapódni mert itt LESZ VALAMI!

Summa : kellesz ha animátor vagy, ha nem érzed magad animátornak (maj' mi annak éreztetünk), kellesz ha vannak ötleteid és ha nincsenek (legalább kávét tuggy főzni az istenért! ;-)) és kellesz, ha jó munkaerő vagy.

Nade télleg komojan :
akinek hasznát vesszük:
(rajzolni tudó emberek, animációkészítéshez értő emberek, hanghoz értő emberek, zeneszerzők, forgatókönyvesek, stb...
Amin belül gondolkodunk :
-3D Studio Max és társaik, Autodesk Animator Pro, Photoshop, Kézi rajz, Adobe Premiere, Ulead Media Studio, WaveLab,
-kb 10-15 perc, MPG2 azaz DVD minőség .. persze főképp VHS-en lesz terjesztve)

Ui: Hogy lesz-e ebből valami? A kérdés jogos.. a válaszom annyi, hogy már alaposan rágyúrtunk a témára, s ennek eredménye aktuálisan egy 10 perces 2D rajzfilm teljes hanggal és szinkronnal, egy 4 perces 3D animáció - szintén hanggal és megannyi sikeres próbálkozás például a video-animáció keverésre.

------------JELENTKEZÉS és RÉSZLETEK :-----------------------------------------------
-=2M Productions=-
Borsos "Miking" Miklós
mobil : 06-20-3-111-601
emil: borsos_miklos@freemail.hu

Iváncsits "deino" Miklós
emil: ivanmi@broadband.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!