Keresés

Részletes keresés

Pervman87 Creative Commons License 2023.11.14 0 0 34

prometeus8703@freemail.hu 

Csevegnék hölgyekkel, párokkal (hetero alapon)

Intelligencia adott és elvárt tabukat nem ismerek ha csevegésről van szó. 

Amit kérek, fotó cserével bizonyítsuk hogy azok vagyunk akiknek mondjuk magunkat, természetesen arc nélkül. 

 

 

scan74 Creative Commons License 2023.04.26 0 0 33

szeretnék veletek megismerkedni

Előzmény: Csacsa666 (30)
Kody 1981 Creative Commons License 2023.03.25 0 0 32

41 éves ffi vagyok Fejér megyéből. Levelező partnerem keresem egy hölgy személyében.

kody81@freemail.hu

Pettier1974 Creative Commons License 2023.01.01 0 0 31

Levelező partnert keresk én is. chris.sean.lower@gmail.com

Előzmény: Törölt nick (26)
Csacsa666 Creative Commons License 2022.12.16 -1 0 30

Sziasztok, hosszú távra keresünk levelező partnert, nyitottak vagyunk mindenre 

Istee1234 Creative Commons License 2022.11.21 0 0 29

Sziasztok üdvözlök mindenkit.
Leveleznék spanyolország iránt érdeklődőekkel, főleg a flamenco és bikaviadal témákban. (rajongók, értők, érdeklődők)

 

corridafan2 (kukac) gmail.com

Pettier1974 Creative Commons License 2022.11.05 0 0 28

chris.sean.lower@gmail.com
Ha leveleznél velem, itt elérhetsz.

Előzmény: Törölt nick (26)
Pettier1974 Creative Commons License 2022.11.05 0 0 27

Szia, én is szívesen leveleznék, nem írnám ide a címem...

Előzmény: Törölt nick (26)
Törölt nick Creative Commons License 2021.07.16 0 0 26

Sziasztok!

 

42 éves nőként,szívesen beszélgetnék/leveleznék valakivel. Elsősorban hasonló korosztályból.

József0124 Creative Commons License 2021.04.21 0 1 25

Sziasztok!

44 éves vagyok, házas férfi, keresem levelezőpartnerem akivel bármiről lehet beszélni elsősorban 44-50 közötti hölgyekkel.

Jó lenne megosztani érzésemet és a mindenapokról beszélgetni.

Hiányzik egy megértő társ akivel komoly dolgokról is lehet beszélgetni.

Üdv: József

jozsef012477@citromail.hu

Scott Taylor Creative Commons License 2021.02.09 0 0 24

Sziasztok,

 

36 éves nem független értelmiségi férfiként levelezőpartnert keresek elsősorban erotikus témában 30-45 közötti - lehetőleg nem független - hölgy személyében, tapasztalatok, élmények, vágyak megosztására.

Személyes találkozás nem opció, max képcsere, a többit személyesen.

 

üdv,

Irénne Creative Commons License 2021.02.09 0 0 23

szép napot kívánok mindenkinek

 

aki levelezne irhat

 

laszlone05

laszlone054@gmail.com

gery.69 Creative Commons License 2020.10.02 0 0 22

Csók én is!

Előzmény: Irénne (17)
cirmoska456 Creative Commons License 2020.09.21 0 0 21

      Sziasztok!  Levelezőtársat/barátnőt keresek. 42 leszek lassan.. Főleg Egri vagy Eger környékén élő korombéli nők leveleit várom akikkel lehet a későbbiekben közös programot is szervezni. Tünde vagyok,egy kis faluban élek egerhez közel párommal és húgommal. Szeretem az állatokat. Szeretek netezni,sétálni kirándulni és zenét hallgatni.  Írjatok bátran.    ilon11@citromail.hu    Üdv: Tünde 

vadon élő Creative Commons License 2020.01.27 0 0 20

Tehát akkor még egyszer a gyengébbek kedvéért...örülnék egy NEM felszínes vagyis mélyérzésű sokoldalú komolyabb életfilozófiával rendelkező emberkének aki nem ijed meg a saját árnyékától ahogyan másétól sem...Ostoba naiv kifelé élő és hasonlóan lapos gondolkodású 3,14csák nagyon kérem kíméljenek,olyat keresek aki az ezotéria szimbolikáit és az abban használt kifejezéseket nem téveszti össze az agymosással a "dark" szócskára pedig nem egy zenei műfajra asszociál,de ha így is lenne minimum átfut az agyán,hogy az említett műfaj kedvelője valószínűleg hasonló beállítottságú lelkületű...

Remélem nem gyalogoltam bele nagyon született háziasszonyok,babazsúrkedvelő napozgató csillámpóni nyalókázók lelkébe....a rózsaszín lufikat fújó apukák is kíméljenek...komoly önismerettel és önkritikával keresek olyan érett individuumot,akinek elege van a világunkat benőtt rózsaszín hályogból és szívesen boncolgatja létezésünk nagy kérdéseit...köszönöm..

vadon élő Creative Commons License 2020.01.18 0 0 19

Sziasztok...darkos,befeléforduló de impulzív kortalanok vannak itt?Írjatok...ne legyél felszínes kérlek,nem tudok a semmiről beszélgetni,tanulni akarok tőletek,minden érdekel...a spiritualitás,okklultizmus,filozófia,lélektan előnyben,a mocskokat hazavágom.. :)  köszi a megértést..

 

és köszi ha írsz: havaskaland@indamail.hu

kisfasz8888 Creative Commons License 2019.12.08 0 0 18

Email címed? 

Előzmény: Irénne (17)
Irénne Creative Commons License 2019.12.04 -1 0 17

szép napot mindenkinek. Levelezőpartnert keresnék. Köszönöm.

Levél_író Creative Commons License 2019.10.28 0 1 16

Sziasztok!
Egy huszonhét éves, értelmiségi munkakörben dolgozó, az élet mindennapjaiban erősen kirekesztett, ezért az online tér lehetőségei közé szorult, itt érvényesülni próbáló srác, vagyok, aki levelező partnereket keres.


Nincs ismerkedési szándékom a levelezéssel, nem társat kereset. Éppen ezért sincs kikötés sem korra, sem nemre, viszont mindenképpen szeretném jelezni, hogy aki velem szeretne levelezni, készüljön fel arra, hogy néha "regényeket" kap válaszul. Főleg, ha elkezdek elmélkedni. Viszont, ha én is ilyen válaszokat kapok, nem fogom elutasítani őket. :)


Szeretek filozofálgatni az élet nagy kérdéseiről, a mindennapokról, de, szinte bármi érdekel és szinte mindenről van elképzelésem, esetleg tapasztalom, így megalapozott, vagy csak feltételezéseken alapuló véleményem, és szívesen veszem, ha egy konstruktív párbeszéd keretei közt akár mással is át tudnám beszélni - tanuljunk egymástól, alakítsuk egymás gondolkodását, formáljuk a személyiségünket. :)


Várom bárki levelét. :)
leveliro@protonmail.com

DigitalPunk Creative Commons License 2019.08.27 0 0 15

Sziasztok! férfi,online barátnőt,diszkrét női levelező társat keres.
Barátság,őszinteség,érzelem,romantika,erotika?
Ha felkeltettem érdeklődésedet irj bátran!

hunhero86@gmail.com

uborka2018 Creative Commons License 2019.03.06 0 0 14

Vidám 60-as férfiként erotikus levelezéshez keresek női levelezőpartnert már tapasztaltabb, de magányos 36-55 év közötti korú hölgyek személyében, akik számára az izgalomhoz nem feltétlenül szükséges a személyes találkozás, és mernek a vágyaikról, ábrándjaikról írni.
Levélcímem: uborka2018@freemail.hu
Maximális diszkréciót tudok ajánlani, és azt, hogy minden levélre válaszolok.
Merj élni, merj írni!

K.András134500 Creative Commons License 2018.12.21 0 0 13

régen milyen sokat leveleztem postain meg elektronikusan... de minden változik,valami pedig sosem

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 0 0 12

26-25 éves párkapcsolat női és férfi tagja hasonló korú (20-30 év/fő) párokkal elektronikusan levelezne. :)

Téma: bármi.

Cím: publikus

rogyinka Creative Commons License 2015.05.04 0 0 11

Kedves !

 

Sajnálom, de csak most olvastam leveled.  Tök véletlen, de a lényeg, hogy gondolataid eljutottak hozzám.

Köszönöm !

Egyéniséged lenyűgöző, imádom az infantilis vizilovakat, és szerencséd van, negem csak számdékosan lehet megsérteni, ha az markánsan felismerhető szádék.

 

A "Rogyina" örmény-zsidó-roma keresztnév, nagyanyám után hordom és büszke vagyok rá !

 

Üdv: Rogyina

 

Előzmény: Sündisznópanda (10)
Sündisznópanda Creative Commons License 2015.03.02 0 0 10

Szia rongyika!

Remélem nem bánod a tegezést. (Nem akartalak vérig sérteni már az első üzenetben szóval nagynehezen, de sikerült elkerülnöm, hogy becézgetni is kezdjelek: rongyikám, rongyos). Az az igazság, hogy a téma amit feldobtál felkeltette az érdeklődésemet, szívesen beszélgetnék veled, ha nincs ellenedre. Vidámnak vidám vagyok, többnyire. Szélvészhez nem hasonlítanám magam, hiszen aki egy jól megtermett víziló kecsességével rendelkezik minimum hurrikánként kezdi, de néha valóban egy 3 éves izgága kisgyerek benyomását keltem. (Bár ezt mostanában igyekszem elkerülni, hiszen az ilyen embert ki kezeli komoly felnőtt nőként?!) Értelmi szintemre kényes vagyok, a többség szerint nagyon jó, én néha azonban elbizonytalanodom.. Na az érzelmes stimmel, túlságosan. Kevéske barátomal 3 évben egyszer csúnyán összeakasztjuk a bajszunkat túlzott érzelmi hullámaim, válságaim miatt, ilyenkor fenséges néma csöndben elvonulok a picsába (,nagyon bátor jellemre vall), majd 2 hét múlva mikor kész vagyok előjönni rendezzük a nézeteltéréseket. Ez kifejezett gyengém, szóval igyekszem elkerülni őket, mármint a nézeteltéréseket, ebből kifolyólag illedelmes jókislány vagyok. De sajna nem mindig jön össze. Mert hát az embernek kell, hogy legyenek elvei, és egy idő után nem tudok csöndben maradni.

Száz szónak is egy a vége, ha még van kedved dumálni benne vagyok. :)

Előzmény: rogyinka (9)
rogyinka Creative Commons License 2015.01.04 0 0 9

Tapasztalt hölgy / lány/ asszony kegyeibe ajánlom magam aki segít eligazodni a felnőtté válás útján. 
Nem kívánságműsor: de legyen ....vidám, szélvész, néha robbanékony, értelmes, ám túl érzelmes, néha magábaforduló, segítőkész, cserfes szájú, sokoldalú, barátságos, megértő, megbocsájtó, azaz összességében aranyos hölgy / lány / asszony, aki őszinte nyiltággal levelezik velem.

cirmoska456 Creative Commons License 2014.12.19 0 0 8

            Sziasztok!  Tünde vagyok,36 éves leszek nemsokára.  Szeretem az állatokat és a természetet.  Szeretek netezni zenét hallgatni sétálni és barátkozni.  Szeretnék hasonló korú nőkkel/férfiakkal levelezni.  Írjatok!  Sziasztok:Tünde     ilon11@citromail.hu

originalqszi Creative Commons License 2014.12.01 0 0 7

Már régen leszoktam róla:)))) Addig viszont remegtem egy jó kis emilért:DDDD

cicóka 6 Creative Commons License 2014.11.29 0 0 6

        Sziasztok!  Tünde vagyok,36 éves leszek. Szeretem az állatokat és a természetet.  Szeretek zenét hallgatni,netezni sétálni kirándulni és barátkozni.  Hasonló korú fiúk/lányok írjatok!  Sziasztok.

Boróka 01 Creative Commons License 2003.11.20 0 0 5
Szervusz kedves Erdőcske!
Mondcsak hogy lehet ilyen a hétköznapiságtól elrugaszkodott életszemlélettel boldogulni?
Ezzel csupán azt akarom mondani , hogy hálistennek ennyifék vagyunk és milyen jó hogy akad aki ezzel a gondolkodással él!
Szóval örülök neked és nagyon szívesen beszélgetnék veled!
Előzmény: erdőcske (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!