Keresés

Részletes keresés

gralla pokobra Creative Commons License 2008.01.27 0 0 42
Előzmény: gralla pokobra (41)
gralla pokobra Creative Commons License 2008.01.27 0 0 41
Az Őrség jelkincse</a> a szentgyörgyvölgyi tehénszobor tanúsága szerint legalább 7500 éves.

agnikacul Creative Commons License 2005.09.08 0 0 39
Üdvözlet Mindenkinek !

A Vend-vidék , jaj az a szívem csücske. A legnyugatibb és (véleményem szrt.) a legnyugisabb falunk. Annyi szép emlékünk van már onnan ! Ott van az a ház amit gondolkodás nélkül megvennék, ha lenne rá pénzem, de sajnos mire megnyerem a lottón arra félek, hogy teljesen az enyészeté lesz.Így ha tehetem leutazom és álmodozva nézegetem , amig lehet. Tudja valaki, hogy lesz-e az idén tökfesztivál az Őrségben ?? Üdv.
haranglab Creative Commons License 2005.08.10 0 0 38
A képek igazán gyönyörűek, gratulálok!

rovó Creative Commons License 2005.05.17 0 0 37

Eléggé döglött, mert mire észrevettem, nyílván régen túl vagytok a kiránduláson.  Nem tudom, nem lenne jó, ha egyesítenénk a három őrséggel foglalkozó rovatot?

 

A most nyitott "A Belső őrség képei" rovatba mindenesetre igyekszem naponta belenézni. Ha ott kérdeztek valamit, amire tudok válaszolni, akkor állok a rendelkezésetekre!

 

Olvtársi üdvözlettel:

 

Cserépmadár szállás
Előzmény: Törölt nick (19)
Sonny Black Creative Commons License 2003.06.09 0 0 36
Sziasztok!

Ne haragudjatok, de csak most jöttem a topic közelébe. De azért köszi mindenkinek az infókat. Úgy látom nem rossz választás...

Goldman Emma Creative Commons License 2003.05.29 0 0 35
e-vel tényleg működik! :)
Elképesztő fejlődés. Hat évvel ezelőtt voltam náluk legutóbb, alig lehet a helyre ráismerni. És hogy még étterem is van...
Előzmény: makemusic (34)
makemusic Creative Commons License 2003.05.28 0 0 34
Őrség vendégház, Őrimagyarósd (Hegyi Vilmos és Csilla)
Új honlapjuk: www.orsegvendéghaz.hu
Főleg nagycsaládosoknak ajánlott. Üdülési csekket is elfogadnak, turizmus kártyára 10% kedvezmény!
rich.mond Creative Commons License 2003.05.17 0 0 33
Amúgy tényleg nem lehet rossz vidék.
Én Moldova könyvéből-Az Őrség panasza-fedeztem fel:)))
Egyszer elmegyek oda.A könyv írásakor szedték fel a síneket,szóval külön öröm,hogy ismét van vonat.
Na csá!
Triumphator Creative Commons License 2003.05.17 0 0 32
üdv!

tavalyelőtt a sabariában szálltunk meg. a panzió jó volt, tisztaság, csend, és segítőkész tulajdonos. lehetett bringát kölcsönözni, saját zárt parkolója van, a mellette levő étterem teraszán szuper ebédeket ettünk és délután olyan jókat söröztem a csendben.

Előzmény: Sonny Black (28)
Goendoer Tapir Creative Commons License 2003.05.16 0 0 31
vadása nagyon jó! 2 éve voltunk ott nyaralni 1 hétig, bicikliztünk meg ilyesmi, király volt. Bejártunk mindent a környéken, még Szlovéniába is átmentünk egy-két hegyet megnézni :-) a tóban kb 2x fürödtünk, mert folyton úton voltunk... csend, madárcsicsergés, nyugalom
Előzmény: Sonny Black (28)
Decca Creative Commons License 2003.05.16 0 0 30
Sziasztok!
Szerintem mind a kettő nagyon olyan. Én Vadásán töltöttem ált. sulis koromban az összes nyári tábort, úgyhogy biztos elfogult vagyok. Jó hely!
Sonny Black ha jól gondolom a panzio is a camping területén van. Van egy-két faház is, én ezekben laktam. A tó közel van, egy kis erdős részen kell csak átmenni. A környék is nagyon szép, dimbes-dombos-erdős. Bár én pár éve jártam arra utoljára, akkor pár büfé volt a környéken. Nem közvetlenül a tó mellett vannak, és nagyon finom halat sütnek. Úgy hallottam, hogy a zalalövői Borostyán tó(nem messze van) is nagyon jó, sőt le is körözte Vadását. Itt is lehet kempingezni, fürödni, horgászni, csónakázni. Ha még nem jártál volna itt nézd meg ezt az oldalt:
http://orseg.lap.hu/
Előzmény: Törölt nick (29)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.16 0 0 29
Ez az a tó ?


Vagy ez ?


Előzmény: Sonny Black (28)
Sonny Black Creative Commons License 2003.05.13 0 0 28
Szia Topic!

Ha esetleg valakinek van tapasztalata a Vadása tónál lévő Sabaria panzióval, meg a környékkel kapcsolatban, azt szívesen venném. Köszi.

Mácsi Creative Commons License 2003.04.10 0 0 27
Igeeen!!!
Előzmény: Mácsi (26)
Mácsi Creative Commons License 2003.04.10 0 0 26
Előzmény: Mácsi (24)
Mácsi Creative Commons License 2003.04.10 0 0 25


Előzmény: Mácsi (24)
Mácsi Creative Commons License 2003.04.10 0 0 24
Jó pihenést!

Arra gondoltam, amíg valaki más is idetalál be-beillesztek egy-két képet, rám fér a gyakorlás. Előre is bocs ha nem sikerül.
src=”http://www.kissandor.hu/orseg021012/RIMG0045.JPG”>

Előzmény: Törölt nick (23)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.08 0 0 23
Jól néz ki, de mi kicsit feljebb (Szalafő, Kétvölgy) szeretnénk tájolódni.
Azért köszi.
Előzmény: Mácsi (21)
Mácsi Creative Commons License 2003.04.07 0 0 22
Hát a kép beillesztés nem nagyon sikerült. Talán így: Itt látható a szálloda:
http://www.hcsere.hu/images/nahaz.jpg
Mácsi Creative Commons License 2003.04.07 0 0 21
Sziasztok! Arra az esetre, ha Gmarc nem találna vissza írok én. Én itt lakom az Őrség tőszomszédságában, sajnos mégsem ismerem elég jól ezt a vidéket. Az viszont biztos, hogy gyönyörű, vadregényes. Leginkább azoknak való akik szeretik a nyugit, a természetközelséget.
McAlone én Nemesnép mellett ismerek egy nagyon jó szállodát(Abbázia Country Club), finom kaja,körben erdők, madárcsicsergés,lovaglási, kerékpározási lehetőség,a szlovén határ kb 1 km.


Kérek minden őrségit, vasit, zalait, muravidékit, és ezekkel a tájegységekkel szimpatizálót, hogy jöjjön ide, vagy a zala megyeiek topicba beszélgetni.

csengevagyok Creative Commons License 2003.04.02 0 0 20
Gmarc, ha meg itt vagy, mik az Orseg arnyoldalai?
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.01 0 0 19
No meglátjuk mennyire döglött e topic.
Pár hét múlva mennénk 2en.
Szállás + egyéb infok ?

Előre is kösz.

Sz_ami Creative Commons License 2002.07.05 0 0 18
Augusztus elején szeretnénk az Őrségbe menni biciklivel. Ígértél biciklis túraútvonalakat, de egy sem került fel. Szeretettel látnám őket! :-)
Goldman Emma Creative Commons License 2001.07.02 0 0 17
Ld. a 8-as számú hozzászólásomat. őrimagyarósd, Hegyi Vilmos és Gergály Csilla. Apartmanok, felszerelt konyha és nappali, zuhany, WC, emeleten két hálószoba, de nem muszáj négyen menni, lehet ketten is. Barátságos háziak, frissen fejt tej a szomszédban.
akugler Creative Commons License 2001.07.02 0 0 16
Az Őrségbe készülnénk barátnőmmel hamarosan, és szállásügyben lenne szükségem némi infóra, bár látom, hogy eléggé behalt a topik (azért hátha…). A neten sokat találtam, de igazából néhány szubjektív ajánlat kellene. Kipróbált, bevált helyek. Igényekről annyit, hogy a WC ne a kert végében legyen, és lehessen biciklit bérelni. Az ár nem priorítás.

Kösz,

A:

gmarc Creative Commons License 2001.01.23 0 0 15
Alsólendvai? Én muraszombatit hallgattam. A szívküldit....
Előzmény: fönök (12)
gmarc Creative Commons License 2001.01.23 0 0 14
Vend-vidék? Ott már rakoncátlanabbak a dombok. Azontúl ha közelebb akarsz lenni mindenkinél az EU-hoz, itt a helyed, mert ez az ország legnyugatibb pontja. Itt az erdők is sűrűbbek, és az éghajlat is hegyvidékibb. De a zivatarokkal vigyázni! Tapasztalatból mondom, hogy ha egy nagyobbacska beszorul két gerinc közé, az még a hurrikánnál is rosszabb. Érdemes megnézni a hármashatárt is, az is egy magaslaton van. Kerékpározásra nem annyira ajánlott, de meg lehet próbálni...
Előzmény: fönök (13)
fönök Creative Commons License 2001.01.20 0 0 13
tetszik
Előzmény: fönök (12)
fönök Creative Commons License 2001.01.20 0 0 12
Valamit inkább a Vend-vidékről, és hogy hogy tetaszik neked az alsólendvai rádió!
Előzmény: gmarc (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!