Keresés

Részletes keresés

Okos Árnyék Creative Commons License 2022.04.13 0 0 7

Nehezen . Nem kell rászokni . 

 

Bentlakásos elvonókúrára kell jelentkezni !

Gyűlöletet kell kialakítani a leszokás tárgya iránt !

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.29 0 0 4
Köszönöm aggódástokat, még élek. Próbálom lecsökkenteni, aminek legjobb módja most az, hogy 1) sajnos döglődik a kávédarálóm (kádédaráló, munkahelyen! - látható fanatizmusom) ráadásul 2)rendre elfelejtek behozni utánpótlást 3) az automata kávépótlóért meg akkor is lusta lennék lemenni, ha ott helyben pörkölnék. Így segít a lustaság leszokni. :) Bár állítólag egy fokkal kiállhatóbb vagyok, ha van bennem kávé. :)))
bubika77 Creative Commons License 2001.03.24 0 0 3
A főnököm egy időben kitalálta, hogy rááll a koffeinmentesre. Amíg azt itta, állandóan nyavajgott, hogy ez semmit nem segít neki, és kérte, hogy vegyek neki normálisat. Meg is vettem, de nem akartam kidobni a koffeinmenteset, úgyhogy egyszer ezt, egyszer azt, de volt, hogy kevertem őket. Érdekes, amikor nem tudta, mit iszik, teljesen felfrissült a koffeinmentestől. Ez a placebo tipikus esete.
Előzmény: Törölt nick (1)
realdoko Creative Commons License 2001.03.24 0 0 2
Nagyon gagyi ötlet, de mi lenne, ha a hatból három koffeinmentes lenne? Csak próbáld ki, lehet, hogy inkább megszokásból meg az íze miatt iszod, nem is a benne levő cucc miatt.

Hat az már tényleg elég húzós.
És pl. alvás hogy megy?

Törölt nick Creative Commons License 2001.01.11 0 0 1
Lemaradt valamiért a cím

KÁVÉ - HOGY LEHET LESZOKNI???

Törölt nick Creative Commons License 2001.01.11 0 0 0
Szóval, a kérdés nagyon aktuális. Szerintem amit én megiszok, az sok (átlagosan 6 személyre való adag, de van, hogy felmegy 8-ra, 10-re).
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.11 0 0 topiknyitó
Hogyan lehet leszokni, van más, mire kell figyelmi, mit okoz, ha túl sokat iszok, mivel jár a leszokás. SOS!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!