Keresés

Részletes keresés

zsombi Creative Commons License 2001.06.14 0 0 66
Hogy miért nem a forrás helyét linkeltem be, nem kérdezd. Én sem tudom :-)
Előzmény: zsombi (65)
zsombi Creative Commons License 2001.06.14 0 0 65
Engedjétek meg, hogy egy jópofa ToJó gyöngyszemmell gazdagítsam a tisztelt topic társakat.
Nem kevesebbet állított a mester, mint, hogy: "Ezen beszélgetés alkalmával azt a kérdést vitatták meg, hogyan lehetne engem a Független Kisgazdapárt éléről eltávolítani. Különböző erőszakos cselekmények kerültek szóba, és ezek között került említésre, ha más módszer nem vezet eredményre, akkor az erőszaknak olyan módozataitól sem kell visszariadni, mint az én végleges eltávolításom akár mérgezés útján, akár egy megrendezett baleset kapcsán." Paranoia rulez!
stephanus Creative Commons License 2001.05.23 0 0 64
Az ilyen nyilatkozatokat tevő (beteg)embert miért engedik ki a klínikáról felügyelet nélkül?!
Ez az öntömjénező(kielégítő) stílus több, mai ("remek") politikusunk sajátja!
Előzmény: Alhazred (63)
Alhazred Creative Commons License 2001.05.15 0 0 63
Kávássy azt mondta, hogy Torgyán egy lapon említendő IV. Bélával, Rákóczival.

Az exállamtitkár úr tanított engem. Tanúsíthatom, hogy nem tartozik azon emberek közé, akit tisztelek. A főnöke sem.

ET loves LSD Creative Commons License 2001.05.15 0 0 62
www.curier.hu : "Torgyán József új helye a függetlenek között"
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.05 0 0 61
A kistorgyán párt most biztosította be magának az 5% alatti tartós tartózkodást. Torgyán vagy bolsi ügynök vagy elmebeteg. Nincs itt valahunn egy freitompika? Igazán kérhetne még egy árajánlatot! :)
Brendan Creative Commons License 2001.05.05 0 0 60
A "reformereknek" jelenleg nem fog sikerülni eltávolitani TJ-t.
A mostani helyzetben, ez jelenti a "győzelmet" számára.
Előzmény: Dave Bowman (58)
zöld agyar Creative Commons License 2001.05.05 0 0 59
Be kell fejezni a házat valamiből.
Előzmény: Brendan (56)
Dave Bowman Creative Commons License 2001.05.05 0 0 58
és mire fel győztesen?
Előzmény: Brendan (56)
csabor Creative Commons License 2001.05.05 0 0 57
BOLSIK HAZA!!...hülye Parasztok..!
Brendan Creative Commons License 2001.05.05 0 0 56
Józsi bá nagy ravaszdi. Még nem kizárt, hogy győztesen, bár megtépázva kerül ki a buliból.
Bár meggyengült, hiszen le kellett nyelni azt a békát, hogy Mackót visszarakták.
tenger000 Creative Commons License 2001.05.05 0 0 55
"Cseh Sándor, a Kisgazda Szövetség elnöke máris összeveszett Lányi Zsolttal, a Reform Polgári Platform vezetőjével. A két politikus azon kapott össze, hogy a Kisgazda Szövetség - amely egy váratlan fordulattal újra az FKGP részének tartja magát - hány elnökségi tagot adhat majd, ha döntenek az új elnökségről. Mint kiderült, Lányi és Cseh korábban már megállapodott arról, hogy kettőt állíthat a Kisgazda Szövetség. Cseh azonban valószínűleg ezzel nem volt elégedett, mert mindenképpen tárgyalni akarta az éppen a sajtónak nyilatkozó Lányival. Lányi - miután Cseh mindenképpen el akarta rángatni a kamerák elöl - azt kiáltotta: "Jaj, milyen karrierista vagy. Ha nem tetszik, menj a ...!""

wizes Creative Commons License 2001.05.05 0 0 54
Sajnáljuk, vagy ..... ?
Előzmény: wizes (53)
wizes Creative Commons License 2001.05.05 0 0 53
Van vagy nincs?
A genya még cón-okol!
Hülye!!
wizes
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.19 0 0 52
Szegény Józskát kifütyülték Győrben...
badcard Creative Commons License 2001.02.05 0 0 51

Ha nem csak pötyögni volt kedved, akkor kövesd végig police úrral folytatott (mostanság eléggé egyoldalú) párbeszédemet.
Utána a felismerés világossága járja át a tested. :)
Előzmény: luis (49)
mclaslie Creative Commons License 2001.02.05 0 0 50
Hogy stílusos legyek, " hasta la vista " Jóska.
luis Creative Commons License 2001.02.05 0 0 49
"Tudtommal a legtöbb szavazatot a maszop kapta. A Fidesz nem nyerte meg a választásokat"
Te, ezt a meccset már az USA-ban is lejátszották. Nem uncsi még?
Előzmény: badcard (48)
badcard Creative Commons License 2001.02.05 0 0 48
Egy dolog felett elsiklottam:
A FKGP nem a választások megnyeréséhez kellett, azt megnyerte a FIDESZ.

Tudtommal a legtöbb szavazatot a maszop kapta. A Fidesz nem nyerte meg a választásokat, más kérdés, hogy a kisgizdákkal együtt parlamenti többségre tettek szert. Tehát nagyon is kellett a sztársertés és csapata, a húsosfazékhoz vezeto út kitaposásához.
Na ennyit az agy használatáról kedves rendorbarátom. :)
Előzmény: SpydercoPolice (34)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2001.02.05 0 0 47
Kedves Kagakusha

Reggeli álmosság.
Természetesen igazad van.

Előzmény: Kagakusha (46)
Kagakusha Creative Commons License 2001.02.05 0 0 46
Nyilván nem a "kormány", hanem a Fidesz stratégiájára gondolsz.? :-)
Előzmény: HitetlenTamaska (45)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2001.02.05 0 0 45
Jót nevettem szombaton, hogy milyen trükkös fiu a Demszky, aki kormányzati információk alapján bejelentette ToJo közei távozását.

1. Ha igaz és a kormány cáfol - Borokay megtette - ,akkor ugye már megint nem mond a kormány igazat.
2. Ha meg nem igaz, akkor annál jobb, hiszen akkor ToJo tovább kompromittálhatja a kormányt, és a dolognak van egy olyan látszata, hogy csak azért tartják hivatalban (az ország kárára), mert az ellenzék támadja.

Egyébként - ahogy már irtam, egyre jobban bontakozik ki a kormány stratégiája, a kisgazdik leszalámizására és a fájdalommentes gyors Torgyántalanitásra.

stephanus Creative Commons License 2001.02.05 0 0 44
Tényleg, hol is van a mi kis "hosszúnyelvünk"?
Hiányolom a védőbeszédet a "szent életű" és a Papus jelenlegi ügyében! A "szent életü"-höz néhány adalék: MTI felügyelő bizottsági kisgazda delegáltja, az OTP TRAVEL jogtanácsosa ( ugyebár a Papust ez a cég utaztatja), stb. Mariska mama pedig a titkosszolgálat egyik parlamenti bábaassszonya. Ugyebár az összeférhetetlenség, a korrupció gyanúja szóba se jöhet? Az etikát meg vigye el a fene! Nem kell hozzá jóstehetség: a mi Marco Polonk eltünik a süllyesztőben! A "nyelművész" segítői pedig követik a hajótöröttek által mesélgetett menekülési szisztémát! Kérdés az: a "nagy világutazó" sorsa azonos lesz e Marco Poloéval?
Előzmény: badcard (43)
badcard Creative Commons License 2001.02.04 0 0 43
vagy pernahajder valódi neve ! :)))
Előzmény: névtelen (42)
névtelen Creative Commons License 2001.02.04 0 0 42
Ez a Láng Róbert ugye Torgyán művészneve...??
Előzmény: ane (37)
badcard Creative Commons License 2001.02.04 0 0 41
A FKGP nem a választások megnyeréséhez kellett, azt megnyerte a FIDESZ.
Az FKGP az 50% feletti paralamenti többség eléréséhez kellett !!!

ne csúsztass...
édesmindegy, hogy mihez kellett. abszolút nincs jelentosége. A lényeg az, hogy kellett. Mindenáron.
A lényeg az, hogy Orbánék nem hülyék. (ellentétben a többszázezer megtévesztett szavazóval)
Nagyon is tudták, hogy kell a szánalmas bohóc ahhoz, hogy uralkodni tudjanak. Tudták, hogy kell ez a barom, mégha milliárdos károkat is kell az országnak elszenvednie. Azt is tudták, hogy ez csak ideiglenes állapot, amit majd az állampolgár fizet meg, de a forgatókönyvben már az is megvolt hogyan tegyék margóra a fosertést. Megvan a kétéves terv, a star advcocat mehet ahová csak akar. pl tuzföldre cseresznyéért.

Talán most már te is érted kedves, öö ki is?
ja, SpydercoPolice (?)

Előzmény: SpydercoPolice (34)
Tomboló Hold Creative Commons License 2001.02.03 0 0 40
Köphecc, nyugodtan, engedély megadva.
Bár nekem inkább akkor van erre ingerenciám, amikor torgypapa megjelenik a tv-ben és úgy viselkedik, mintha ő sz@rta volna a spanyolviaszt.
Egész eccerűen gyomorforgató.
Előzmény: ane (39)
ane Creative Commons License 2001.02.03 0 0 39
Köszi igazad van, de azért egy nagyok köphetek?
Előzmény: Tomboló Hold (38)
Tomboló Hold Creative Commons License 2001.02.03 0 0 38
Mosolyogjál, hiszen szvsz ezért íródott a cikk.
Nálam célba talált, jót nevettem.
Kösz, hogy bemásoltad!
Előzmény: ane (37)
ane Creative Commons License 2001.02.03 0 0 37
Hi mindenkinek!

Most olvasom a 168 órában Láng Róbert levelét.

Én nem tudom sírjak-e, röhögjek-e vagy menjek ki a budira hányni. Még eldöntöm.

Olvassátok el és adjatok tippet melyiket válasszam

""Diadalút

A 168 Óra ez év január 18-i száma kiemelten foglalkozik az FKGP állítólagos válságával
(Torgyán Tours, Vadak a cserjésben, Kisgazdarögbi). Sőt, az idézett lapszám 55. oldalán egy
olvasó szobrot javasol annak, aki a miniszteri bársonyszékből kibillenti Torgyán Józsefet. Úgy
érzem, létszámarányuknál nagyobb súlyt kaptak a balliberális médiumokban a renegátok
(Kiszely, Liebmann, Csúcs, Lányi, Molnár, Pápai). Az egyensúly helyreállítása, az FKGP
elleni koncentrált támadássorozattal való egyet nem értés kifejezésére írom ezeket a sorokat.

Nézetem szerint Torgyán József, az FKGP és a vidék tapasztalt vezetője nagy csatákat folytat
a magyar társadalom helyes irányába történő átalakításáért, az igazságtalanságok
felszámolásáért, a kapitalizmus győzelméért. Ezért csak mély nagyrabecsüléssel és határtalan
hálával gondolhatunk rá, az országimázs-építőre, a lánglelkű politikusra, a kortárs világ
kiemelkedő személyiségére. Becsületbeli kötelességemnek tartom, hoy kifejezzem
elismerésemet a támadások kereszttüzében álló államférfi iránt, aki korábbi életét
sztárügyvédként a szegénység elleni rettenthetetlen harcnak szentelte, küzdött a szocializmus
ellen, a népszuverenitásért, az egyszerű ember eszményeinek és törekvéseinek
megvalósításáért, boldogságáért. A rendszerváltás után pedig először az MDF, majd a Fidesz,
később az SZDSZ és az MSZP ellen harcolt kérlelhetetlenül, védelmezve a bimbózó, de még
gyengécske kapitalizmust. Nagyra becsülöm a magyar mezőgazdaság grandiózus eredményeit,
makrogazdasági mutatóinak felfelé ívelését, amelyeket az ágazat különösen Torgyán József
minisztersége alatt ért el.

Amikor lehetősége lett volna, hogy az ország első embere, a magyar nemzet sorának irányítója
legyen, nagylelkűen lemondott más javára. Külföldön azóta is az államfőnek kijáró
megkülönböztetett elbánásban részesítik. A koalíciós kormány személy szerint Torgyán József
hatalmas szellemi potenciáljának és féltő gondoskodásának köszönhetően érhette el soha nem
látott sikereit még akkor is, ha a miniszter-pártelnök csak hébe-hóba vett részt a kormány
ülésein. Kívánom, hogy pozícióit megőrizve újabb szép győzelmekkel gyarapítsa pártját, a
mezőgazdaságot, a vidéket, a fejlesztést, és 2002-ben győzelemmel folytassa diadalútját az
ország, drága hazánk dicsőségére.

Lelkes üdvözlettel:

Láng Róbert

Budapest """"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!