Keresés

Részletes keresés

onagyz Creative Commons License 2004.03.27 0 0 617
Cactus Creative Commons License 2003.01.31 0 0 616
Ja, hogy a media most nem hatalom, az mas.
Előzmény: Árgyélus királyfi (615)
Árgyélus királyfi Creative Commons License 2003.01.30 0 0 615
Hát mer Havas nem a hatalom.
(csak ezér)

Előzmény: MoavePress (614)
MoavePress Creative Commons License 2003.01.30 0 0 614
Látom, tombol a duflaizé - rulez!

Most mé'nem hördülnek fel a demokráciára, a szólásszabaccságra oly érzékeny jobbos kartácsok?

Cactus Creative Commons License 2003.01.30 0 0 613
Ennyi penzert akar valoban seggbe is rughatta volna.

Micsoda egy hely... valakinek megigerik, hogy jol megerdemelten picsanrugjak, majd meltanyossagbol megsem rendszabalyozzak meg, erre az ahelyett, hogy halas lenne erte es megkoszonne, meg bepereli az illetot.

Havas helyeben en felkeresnem Grespiket, es ezek utan atadnam neki a rugast.

Előzmény: BaSand (611)
MoavePress Creative Commons License 2003.01.30 0 0 612
Most ennek örülni kell, vagy irassuk mártírképzőbe, mint Loppert Danit?
Előzmény: BaSand (611)
BaSand Creative Commons License 2003.01.29 0 0 611
Grespik pert nyert Havas ellen
A vádlottak padjára ülhet Csurka élettársa

Index
2003. január 29., szerda 8:46

Grespik László pert nyert Havas Henrik ellen, akit 450 ezer forint pénzbüntetésre kötelezett a bíróság folytatólagosan elkövetett becsületsértés miatt. Grespik László további pereket helyezett kilátásba. Bíróság elé citálná például Papolczy Gizellát, Csurka István élettársát és Győri Bélát, a MIÉP szóvivőjét.

A Fővárosi Bíróság másodfokon bűnösnek mondta ki Havas Henriket folytatólagosan elkövetett becsületsértés vétségében, halmazati büntetésként pedig 450 ezer forint pénzbüntetésre - vagy 180 napi szabadságvesztésre - ítélte az újságírót. A bíróság mostani ítéletével megváltoztatta az elsőfokon eljáró Pesti Központi Bíróság ítéletét - írja a Blikk.

"Seggbe foglak rúgni"

Grespik László Havas Henrik két 2001-es kijelentése miatt tett feljelentést. Az újságíró a Satelit TV egyik telefonos műsorában az ügyvédre utalva úgy fogalmazott: "ha találkozunk, seggbe foglak rúgni". A másik kifogásolt megfogalmazás Havas Henriknek a Mai Lap című újságban közzétett egyik írásában szerepelt. Eszerint az újságíró Grespiket Lászlót nem tartja úriembernek, de mint jó keresztény, megbocsát neki, hisz Jézus is az kérte híveitől, bocsássanak meg a szellemi sérülteknek.

A másodfokon eljáró bíróság kiemelte, a riporter becsületsértő kijelentései országos sugárzású tévéadásban hangzottak el, illetve országos terjesztésű újságban jelentek meg. A bulvárlapnak nem sikerült elérnie Havas Henriket, így nem tudni, hogy a tévés kifizeti-e a büntetést a Fővárosi Közigazgatási Hivatal korábbi vezetőjének.

Grespik László azonban nem volt ilyen titkolózó. A Blikket faxüzenetében arról tájékoztatta, hogy becsületsértés miatt eljárást indít Papolczy Gizella, Csurka István élettársa és Győri Béla, a MIÉP szóvivője ellen. Grespik szerint személyével kapcsolatban "az emberi méltóságát sértő és egyúttal a Btk.-t megszegő, ízléstelen és durva sértések" hangzottak el.

szakalya Creative Commons License 2001.11.22 0 0 610
Drágaságom!
Te még az 1x1nél is 1xűbb vagy!!
Előzmény: MoJo JoJo (606)
Pókerarc Creative Commons License 2001.09.26 0 0 609
ÉS, aug. 31.
Egy-két hét múlva reagált a táltos, de erre a részre csak annyit, hogy a "két pusziért megcsinálom" az a szavajárása őneki.
Előzmény: gabinagy (608)
gabinagy Creative Commons License 2001.09.25 0 0 608
Ez honnan van? Ollan életszerű. Mármint Grespik életében.
Előzmény: Pókerarc (607)
Pókerarc Creative Commons License 2001.09.25 0 0 607
"A történet vége azonban derűs, és megindítóan emberi. Beszélgetőtársamnak dr. Grespikkel azért kellett személyesen találkoznia, mert sürgős eljárást kért, amit csak ő engedélyezhet. Egy barátnőjével ment be a hivatalvezetőhöz, aki alighanem meglátta szemükben a kíváncsiságot, és minden kérdezősködés nélkül beavatta őket élete történetébe, egyebek mellett abba, hogy dolgozhatott volna másutt is, de ő nagyon fontosnak tartja ezt a munkát, ezért választotta a Közigazgatási Hivatalt. "Elmondta, hogy a papírjaim rendben vannak, jóváhagyja a sürgősségre vonatkozó kérésemet, mert Nagy-Britannia tagja az EU-nak, márpedig az EU nagyon fontos. Helyesli, hogy brit állampolgárként itt szeretnék élni. Indoklásomban szerepelt, hogy szeretnék megnősülni és családot alapítani. A velem lévő barátnőmtől megkérdezte: ön lesz a felesége? Mondtuk, nem, a hölgy férjnél van. Maga nagyon csinos, mondta a hivatalvezető úr és kért egy puszit. A barátnőm úgy tett, mintha nem hallaná, de amikor távoztunk, Grespik megkérdezte: És a puszim? Úgyhogy a hölgy megpuszilta Grespik Lászlót, aki aztán búcsúzóul azt javasolta, hogy nősüljek meg tényleg mihamarabb, mert ez a kormány mindenkitől elvárja a három gyereket."
(...)
Szintén életre szóló élményként emlékezik a közszolgálati rádió két riporternője a dr. Grespik Lászlóval töltött majd egy órára. A hivatalvezető, az interjú utáni laza hangulatban először - akárha áldást osztana - a két hölgy fejére tette, majd mellük fölé helyezte tenyerét, s azt tudakolta, mit éreznek. A lelki közösség fennállására utaló helyes válasz: "forróságot".
MoJo JoJo Creative Commons License 2001.09.25 0 0 606
Nem egészen, Bolgár, Feró és Franka műsorait elég sokan hallgatják. Így a nullaértékű Satelit tvben is sokan fogják hallgatni Henrik urat.
Előzmény: Varga László (604)
Hy Creative Commons License 2001.09.25 0 0 605
Hm.
A bírói itélet 1.fokon: a le velező vesztett.
Nem "a Havas és bandája".
Varga László Creative Commons License 2001.09.25 0 0 604
Tényleg tökmindegy. Le van írva a pasas.
Előzmény: Törölt nick (603)
madám sosa Creative Commons License 2001.09.25 0 0 602
ki?
én?
ott lakom!
már amikor nem itt vagyok
Előzmény: Varga László (599)
Varga László Creative Commons License 2001.09.25 0 0 601
Miért tőlem kérdezed?
Előzmény: Törölt nick (600)
Varga László Creative Commons License 2001.09.25 0 0 599
Jellemző, hogy milyen környéken grasszál.
Előzmény: madám sosa (598)
madám sosa Creative Commons License 2001.09.24 0 0 598
Régen jártam erre. Azóta Henrikünk már a vízcsapból is. Csütörtökön kit látokmsétálni a Pozsonyi úton?
Nem mondom meg.
nazarene Creative Commons License 2001.07.04 0 0 597
meg mindig nem vesztett?:-DDD
bullseye Creative Commons License 2001.07.04 0 0 596
tudtommal ő nemvan itt, csak néha read onlyban.
(nem, nem a Havas :)) )
Előzmény: Törölt nick (595)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.04 0 0 595
"nyilván tőled ijedt meg... "

Most a Havas vagy a Galadriel? :))

Havas láttam , megvan pont akkora farok mint volt (bár fejlődésben van), gondolom Galadriel is megvan valahol, csakhát ezek a nickek mindig átalakulnak... Hm, jut eszembe, te mit tudsz erről??

Hali:)

Előzmény: bullseye (592)
bullseye Creative Commons License 2001.07.04 0 0 594
keszkösze?
Előzmény: net-boy (593)
net-boy Creative Commons License 2001.07.03 0 0 593
Szemelyeskedo es ami a fobune: Tartalmatlan.

Amugy peren kivuli megegyezest sejtek.
Az agytroszt talan zsebbe nyult? Remelem a sajatjaba. :)

Előzmény: bullseye (592)
bullseye Creative Commons License 2001.07.03 0 0 592
nyilván tőled ijedt meg...
Előzmény: Törölt nick (591)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.03 0 0 591
Nini, egy régi topic.
Ha jól emlékszem, itt fejtettem ki vitában Galadriel kartácsnő ellenében, hogy a Havas szokásos nagyképüségévewl lenézte , alábecsülte a Grespiket, az meg bepancsolt neki egy tévéműsorban.
No meg hogy a Havas , bár láthatóan ott majd felrobbant és mindenféle perrel fenyegetőzött, kénytelen lesz az izmos békát csendben lenyelni, mert azzal hogy egy büntetőbiróság előtt nyilvánvalóan hamis adatot közölt a jövedelméről és ezt a Grespik nyilvánosságra hozta, bizony
csak azt érte el, hogy leleplezték mint hazug pojácát.

Nos, igazam lett. Se per , se semmi. Csend lett.

Hali:)

Tényleg, hová is lett Galadriel kartácsnő?

madám sosa Creative Commons License 2001.07.03 0 0 590
ma kettő darab könyvet láttam havahenrikről
az egyiket ő írta
a másik meg egy riportkönyv, róla

tessék tippelni, hány példány fogy belőlük!

madám sosa Creative Commons License 2001.04.03 0 0 589
a mondatoddal egyetértek
a szmnájlival nem
az enyém ilyen :))))
Előzmény: zebUlon (588)
zebUlon Creative Commons License 2001.04.03 0 0 588
Ez a pali a pojáca prototipusa ! :-(

zebUlon

stika Creative Commons License 2001.04.03 0 0 587
A témába vág ez a cikk a mai Magyar Nemzetből.

Henrik a Hetesből

Pilhál György
Munkatársunktól
Felküldve: 2001. április 03.
7 . oldal

Havas Henrik mindig igazat mond, legföljebb elhallgat, ha rosszul kérdezik. Ezt maga Havas Henrik mondja a Vasárnap Reggel című hetilap riporterének, aki valószínűleg jól kérdezi Henriket, ugyanis nevezett egy teljes újságoldalon beszél. Mindenfélékről.

„Közöltem Hornnal, nem leszek politikai államtitkár, mert egyáltalán nem azonosulok az MSZP politikájával. Csak a címzetes államtitkári pozíciót vállaltam, ezzel is jeleztem, én szakértő vagyok.”

A korábbi miniszterelnökkel egyébként több vitája is volt igazmondó Henriknek, az egyikre így emlékszik: „Akkor kezdődött Horn Gyula sajtótájékoztató-sorozata a MÚOSZ-székházban. Mondtam neki, ne menjél, mert alkalmatlan vagy rá. Mélyen megsértődött. Tudom, hogy kedvelt, de nem tudott felülkerekedni a büszkeségén. Neki vakon kellett volna hinnie, mint betegnek az orvosában; ahelyett odament, hülye kérdésekre hülyeségeket válaszolt, teljesen lejáratta magát.” (Ha hallgat Henrikre a Gyula, tán ma is miniszterelnök.)

A sztárriporter amúgy nem szereti a gyászhuszár magyarokat, akik állandóan Erdélyért, a Felvidékért zokognak. „Ez a nagymagyarkodás undorító – szögezi lesz –, hiszem, hogy lesz európai nemzetek szövetsége.” Grespik Lászlóról (ő is „nagymagyar”): „Csak egy buta embert láttam magam előtt, de kiderült, a magyar–sumér őskapcsolatokat pedzegető társaság mögött szervezett, tőkével rendelkező csoport áll.” Henrik mindenesetre jó katolikusként megbocsát Grespik Lászlónak (a feltételezett butasága ellenére is).

Megtudhatjuk még a cikkből, hogy Szegvári Katalin nemrégiben könyvet írt Havas kollégáról, ő azonban az utolsó pillanatban nem járult hozzá a megjelenéshez, mert amit abban mondott, azt könnyen félreértené az olvasó, és akkor aztán torz kép maradna meg benne Henrikről, aki pedig mindig igazat mond.

Hansz Kasztorp Creative Commons License 2001.01.25 0 0 586
És mi van Havas Nőügyeivel? Csak mindig pedzegetik a Heti hetesben, de elegánsan átsiklanak rajta!
Én egyről tudok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!