Keresés

Részletes keresés

fjanos Creative Commons License 2007.03.24 0 0 29
Illetve ezt találtam, nézd meg lécci!
http://www.flickr.com/photos/79185357@N00/426707395/

A koncert pedig WEBCAST?
fjanos Creative Commons License 2007.03.24 0 0 28
Ja meg a koncert neve, köszi!
Előzmény: BlueJeanBaby (26)
fjanos Creative Commons License 2007.03.24 0 0 27
Persze csinálom! De link kellene, képet beszúrni a koncertről, nem találok sehol új fotót a bandáról
Előzmény: BlueJeanBaby (26)
BlueJeanBaby Creative Commons License 2007.03.23 0 0 26

Nyamm! :-) Ez nagyszerű! Tudnál gyártani egyet a webcast számára is esetleg? Én ehhez még nem értek :) Ez volt a setlist, csillaggal jelöltem az új dalokat:

 

 

1. Mean to Me


2. World Where You Live


3. Something So Strong

4. Silent House*


5. English Trees*


6. Pineapple Head

7. Fingers of Love

8. Pour le Monde*

9. You're the one to make me cry*

10. Transit Lounge*


11. She Called Up*


12. Love You 'Til the Day I Die

13. Black and White Boy

14. When You Come

15. Better Be Home Soon

16. Heaven That I'm Making*


17. Nobody Wants To*


18. Don't Stop Now


19. Nails in My Feet

20. Locked Out

21. Weather With You

22. Four Seasons in One Day

23. Don't Dream It's Over


Ja, és: www.crowdedhouseofficial.com

Előzmény: fjanos (25)
fjanos Creative Commons License 2007.03.23 0 0 25
Na gyártottam hozzá borítót:
auckland
fjanos Creative Commons License 2007.03.22 0 0 24
Azt hiszem semmi akadálya a cserének!!!!!!!!! Sőt! Fülig ér a szám!
Emailen elérsz lakcím csere végett. Borítót majd kreálik hozzá, mert azzal nem tudok szolgálni, ha megfelel. Megnéztem a koncit, tegnap este jött le, ezek szerint jókor!
De többet nem árulok el, hátha kiváncsi vagy rá! (Remélem!)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hú de megöregedtek ők is! A jobboldali új tag nem? Láttam egy "új" dobost még a Live Jools Holland fellépések alkalmával, de nem ő az.
Az eredeti dobosukat pedig félreismertem, látván az aucklandi fellépésüket, kész a fickó! Nekem videoklippek alapján igen visszahúzódónak tűnt. Itt pedig..........

Na üdv, Jani
Előzmény: BlueJeanBaby (23)
BlueJeanBaby Creative Commons License 2007.03.22 0 0 23

Játszottak egy csomó új számot is, és... juj. NAGYON jók! :) :) :) :) Igazi csemege lesz ez a lemez!

 

 

Crowded House, 2007

Előzmény: BlueJeanBaby (22)
BlueJeanBaby Creative Commons License 2007.03.22 0 0 22

A március 17-i fantörpikus, 2,5 órás Crowded House webcast felvétele .asf formátumban megosztásra készen jelentkezik :)

 

Esetleg ezért az aucklandi koncertért cserébe? :)

 

(sabacica AT yahoo PONT com)

Előzmény: fjanos (21)
fjanos Creative Commons License 2007.03.20 0 0 21
Na most szedek egy 91-es koncert dvd-jüket, a setlist jónak hangzik.
Power Station Auckland 1991
fjanos Creative Commons License 2007.03.12 0 0 20
- Fall At Your Feet,
- Don't Dream It's Over,
- Better Be home Sun,
- Distant Sun, - amik megvannak a Farewall koncertről.

- In My command,
- Fingers of love - Live on jools Holland
- illetve, a not the girl you think you are, is megvan élőben, de nem tudom hol játszák

- és ami most lett meg weather with you 92-es top of the pops

gyűjtögetem őket, de nagyon nehéz rábukkanni!!!

Ha kellenek csak szólj!

ÜDV Jani!!!
Előzmény: BlueJeanBaby (19)
BlueJeanBaby Creative Commons License 2007.03.12 0 0 19

Hümm.. Vagy nem tudja ez a fórum a YouTube-os kódot, vagy én csináltam valamit rosszul. :) MIndenesetre, Fall at Your Feet, live in Sydney:

 

http://www.youtube.com/watch?v=zZdcz1ALuBo

Előzmény: BlueJeanBaby (18)
BlueJeanBaby Creative Commons License 2007.03.12 0 0 18
Hmm, igen, tényleg az! Kicsi az az OZ :-))
 
Ami a fórumlendítést illeti, most nem a "Zenében" vagyunk, hanem a "Kultúrában"; lehet, hogy ezen is kellene változtatni. A wiweseknek elfelejtek mindig szólni, de még az a nap is eljön... :)
 
És, ha már Woodface, akkor Fall at Your Feet. Képtelen vagyok túl sokszor hallani azt a számot...
 
 
<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/zZdcz1ALuBo"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/zZdcz1ALuBo" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>
Előzmény: fjanos (17)
fjanos Creative Commons License 2007.03.08 0 0 17
"Tall Trees"---> Midnight Oil hangulat
fjanos Creative Commons License 2007.03.01 0 0 16
Szia! Tovább mehetek?
Woodface se kutya! She goes on eszméletlen!!!!!!!!!!!!!!!
Mekkora zenekar! Biztos hatottál rám egy kicsit, hogy mást is hallgassak ne csak INXS-t, örülök, hogy végre tudok másról is beszélgetni. De ez sokkal nyugodtabb zene és mélyebbről jön.
Ha bármit tudsz az új albumról remélem jelzed!

Midnight Oil: egy két helyet tudok, ahonnét szedni lehet, majd gyűjtök, mert nekem is kell vmi, de eddig csak studioalbumok vannak.

Nem tudod az iwiwes házaspárt ide csábítani?

Lendüljön a fórum!

A legjobbakat!!!!!!

(ja, látom sheryl crow fórumon is jársz, na ő a másik kedvenc....)
Előzmény: BlueJeanBaby (15)
BlueJeanBaby Creative Commons License 2007.02.28 0 0 15

Ahhhhhhhhh.... Together Alone, AZ ALBUM.

 

Nélküle nem lobognék ennyire olthatatlan szerelemmel a CH iránt. A zseniális szó meg sem közelíti. Remélem, az új lemezen legalább valamennyire érezhető lesz az utóíze. Az, hogy Mark Hart, aki a TA-idejében lépett be a bandában, éppen a napokban dolgozik Neil-ékkel a stúdióban, némi biztosíték.

 

Distant Sun, életem dala.

Nails In My Feet, a keser-savanyú-édes csoda.

Fingers of Love, az Isten :)

Together Alone... a csend zenéje...

...

 

Ami a cserét illeti, a Farewell még nincs meg DVD-n, úgyhogy jelenleg csak az ósdi agyonnézett VHS-t tudnám felajánlani... De idővel persze. És inkább némi Midnight Oil-ért, ha lehetne ;)

 

A banda

Előzmény: fjanos (14)
fjanos Creative Commons License 2007.02.20 0 0 14
Na gyarapodtam egy újabb Crowded House albummal.
Together Alone, szinte tökéletes, a címadó dal pedig csúcs...
fjanos Creative Commons License 2007.02.14 0 0 13
Szia!
Nem tudom mennyire vagy szenvedélyes CH gyűjtő, de egy esetleges INXS csere nem fér bele?
(A Farewall konci érdekelne)

Kösz!
Előzmény: BlueJeanBaby (5)
BlueJeanBaby Creative Commons License 2007.02.10 0 0 12

Hát, nem vagyok az a nagy weboldal-barkácsoló... Inkább a közösségeket, fórumokat szeretem, ahol már megvan a közös érdeklődés.

 

Ami a letöltéseket illeti, a szokásos fájlcserélőkön kívül most nem tudok mást, régóta nem kerestem ilyesmit. De régen hozzáférhetőbbek is voltak. A frenz.com fórumon viszont sok a csere-bere,,,

fjanos Creative Commons License 2007.02.09 0 0 11
... vagy esetleg tudnál olyan helyet, fórumot, ahol rajongói felvételeket le lehet tölteni?

Köszi!
Előzmény: BlueJeanBaby (9)
fjanos Creative Commons License 2007.02.09 0 0 10
szia!

Ha ennyire szereted őket (ismerős a helyzet - INXS), magyar oldalról még nem gondolkodtál?
Nem lenne rossz egyet csinálni...
Előzmény: BlueJeanBaby (9)
BlueJeanBaby Creative Commons License 2007.02.09 0 0 9

Szia! Az Unplugged-ra a régesrégi MTV-s időkből emlékszem, és valami rossz minőségű VHS-en van csak meg valahol. Szóval érdemben nem tudok segíteni, bocs.

 

A CH még nem járt nálunk, de én mindig reménykedem :)

 

A Finn tesók (Neil és Tim, aki volt CH-tag is, Neil meg az ő bandájában kezdte anno) új-zélandiak, a néhai dobosuk, Paul Hester és a basszeros Nick Seymour ausztrálok, az isteni Mark Hart pedig, aki miatt talán kedven albumom a Together Alone, amerikai. A Fleetwood Mac-kel játszott valaha, azt hiszem.

 

Egyébként a CH létezése alatt inkább Ausztráliában volt a bázis, ezért hívják őket Aussie bandának inkább.

 

BJB Enciklopédia, szolgálatára :)

 

 

fjanos Creative Commons License 2007.02.09 0 0 8
Hátha jönnének hazánkba biztos nem hagynám ki! (voltak már itt?)
Most a Farewall koncert videoi "potyognak", iszonyat hangulatú és jó látni, hogy van "egy" hely ahol még mindig 10 ezrek imádják őket.
Az Unplugged felvételük nagyon érdekelne! De sehol nem lelem. Néhány számot ismerek audioból... tudnál segíteni?

Had kérdezzem meg, ők most új-zélandiak vagy ausztrálok?

(Bocs, de igazából csak a zenéjüket ismerem, ezért van ennyi kérdésem, ha nem gond!)
Előzmény: BlueJeanBaby (7)
BlueJeanBaby Creative Commons License 2007.02.06 0 0 7

Áááh, igen! Épp a napokban hallgattam meg a Try Whistling This-t, és huszonnyolcadszorra estem hanyatt tőle :)

Volt szerencsém látni Neilt élőben nem sokkal miután ez az album kijött. Münchenben volt, egy kis koszos klubban, épp csak pár hangszerrel nyomott egy mini-turnét. E-l-k-é-p-e-sz-t-ő. Baromi jó zenész az a pasi. Hogy egy ilyen pici kis emberbe micsoda átütő tehetség szoruljon! De jó, hogy ismeri még valaki rajtam kívül! :)

 

Tavalyelőtt meg kizarándokoltam Londonba, és két tökéletes Finn Brothers koncertet láttam a Royal Albert Hallban. A másodikon Neil egyszer csak kikapcsoltatta a hangosítást, és a teljes csendben egy szál gitárral, és kétezer ember háttérvokáljával elénekelte a Better Be Home Soon-t. Nem semmi pillanat volt.

Előzmény: fjanos (6)
fjanos Creative Commons License 2007.02.06 0 0 6
Ha már a gépnél vagy, de jó!
Igen, egyetlen egy zenekarér' rajongok, az pedig az INXS! De asszem, most ez ne erről szóljon!

Rendszeres youtube néző vagyok! egyetértek, remek dolgok vannak fenn.

Ami nekem videokba megvannak az oldalamra folyamatosan rakom fel. Elég gyér, de hátha érdeklődik valaki ezek iránt.
Nagyon sokáig a Recurring válogatás szólt itthon. Egy éve van netem és szedem a dolgokat tőlük.
A temple of low men cd diszeleg a polcomon. A Love This Life az egyik kedvenc tőlük, illetve a Better Be home Soon-t minden nap elnyomom itthon gitáron...
A Don't Dream Its Over, no comment, csak annyi, hogy az inxs never tear us apart-tal együtt szerintem a könnyűzene két legszebb lassú száma, átráz a hideg ha bármelyiket hallgatom!!!
Neil finn pedig az egyik legprofibb zenésze a könnyűzenének és a kedvencem!!!
A Try wishtling this pedig bődületes albuma!

Aztán fingers of love, private universe, distant sun (ha a számokra gondolsz) és még folytatnám...

Előzmény: BlueJeanBaby (5)
BlueJeanBaby Creative Commons License 2007.02.06 0 0 5

Igen, én már vagy 13 éve követem a CH-t és Neil Finnt, de az iwiw-es klubot nem én szervezem (hanem egy kedves pár, akinek állítólag CH szólt az esküvőjén...:) Jó lenne, ha ők is idetalálnának!

Toborzásnak nem tudok sajnos jobbat elképzelni, mint az iwiwet meg az Indexet; vagy pedog magának a zenének a népszerűsítését rokon-muzsikájú topikokban. A www.myspace.com - on, és a www.youtube.com - on egyébként rengeteg csoda fent van, csak meg kell keresni! Minden CH-témájú kutakodást szerintem a www.frenz.com (angol nyelvű) honlapon érdemes elkezdeni.

 

Megnéztem a honlapodat; én is nagyon szeretem az INXS-t és a Midnight Oil-t. Ifjú éveim kedvenc MTV-s zenekarai voltak :)

 

Mik a kedvenceid eddig a Crowded House-tól?

Előzmény: fjanos (4)
fjanos Creative Commons License 2007.02.06 0 0 4
szia!
Nem akarlak már az elején elkeseríteni de nincs.... Sőt fogalam sincs, hogy lehetne toborozni. Az iwiw-en Te szervezed a klubot (már ott is kerestem korábban)?
Fogalmam sincs mi lehet az oka, hogy az ausztrál zenekarok nem tudtak és tudnak gyökeret verni kis hazánkban illetve Kelet-Európában.
Szeretnék többet tudni a zenekarról, ezek szerint nálad lehet érdeklődni?

ÜDV!!!
Előzmény: BlueJeanBaby (3)
BlueJeanBaby Creative Commons License 2007.02.06 0 0 3

Helló! Éljen, élő lélek a klubban! :)

Ismersz még CH, Neil Finn rajongókat a közeledben?

fjanos Creative Commons License 2007.02.06 0 0 2
Én már jelentkezem is! Bár nem első számú kedvenc, de most gyűjtögetem a holmikat tőlük.
ÜDV!!!
Előzmény: BlueJeanBaby (1)
BlueJeanBaby Creative Commons License 2007.02.05 0 0 1

Hahó! Most, hogy újra összeáll a Crowded House, érdekelne, hogy vannak-e itthon rajongóik rajtam kívül... Jó lenne már magyarul is társalogni róluk! :)

A wiwen is alakulóban van egy közösség Neil Finn néven.

Takács_Béla Creative Commons License 2001.01.05 0 0 0
Nem, nem vagy egyedül.
Előzmény: Törölt nick (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!