Keresés

Részletes keresés

flashman Creative Commons License 2001.01.05 0 0 6
Talan egy kicsit korbe kellene nezni, mielott, ilyen okfejtesekbe kezdesz. Legtobbszor sokkal egyszerubb a valasz, mint gondolnad. Itt egy kis info:
http://www.terminal.hu/forum/olvas.php3?thread=37823&rovat=internet
Előzmény: Déridoire (-)
NaNe Creative Commons License 2001.01.05 0 0 5
Pofee59!

"A helyzet az, hogy a Datanet es az Elender (hvg dec 9. ?szama) tulajdonosa csodben van "

??
A DataNet tulajdonosa -ha jól tudom- a GTS Hungary, aki igencsak gőz erővel terjeszkedik. Éppen most építenek egy új felügyeleti központot Budaőrs környékén.

Előzmény: pofee59 (3)
NaNe Creative Commons License 2001.01.05 0 0 4
UPC? Ezerszer meggondolnám!!
Van egy pár topic itt az Indexen a UPC-ről. Érdemes volna átolvasni előtte.

(Törzsasztal) UPC / felhasználók ( érdekvédelem ? )
(Törzsasztal) UPC,Internet,Budapest Mikor ?
(Törzsasztal) Rabló UPC
(Törzsasztal) UPC = VICC
(Törzsasztal) UPC Internet /1 honap 1 GIGA ?!?!?!
(Törzsasztal) UPC kábelnet: álmok és valóság :)
(Törzsasztal) UPC Direct tapasztalatok
(Törzsasztal) UPC Mikor? Hol? (mennyiért...)
(Törzsasztal) UPC Broadband adatforgalom követés
(Törzsasztal) A UPC adósságbehajtási praktikái
(Érdekvédelem) Az UPC kábelt fektet
(Érdekvédelem) a UPC egyeb disznosagai
(Index Kelet) UPC Internet

NaNe

Előzmény: Déridoire (-)
pofee59 Creative Commons License 2001.01.05 0 0 3
A helyzet az, hogy a Datanet es az Elender (hvg dec 9. ?szama) tulajdonosa csodben van tehat a matavnet kapott egy nagy sanszot arra, hogy letarolja a magyar piacot. Az ingyenes szolgaltatok nem jok meg, baromi leterheltek stb. mint a matavnet es a tobbi fizetos szolg. is.

pf59

moor Creative Commons License 2001.01.04 0 0 2
Ma este pár óráig nem tudtam föllépni, felhívtam a 06 80 420042-t ahol rögtön azzal kezdte az automata, hogy elnézést kérünk de néhány körzetből egy ideig nem érhető el a szolgáltatás.
Megpróbáltam két óra múlva, akkor már ment. Nem tudom miben ügyködnek, de karácsonykor is volt egy ilyen eset.
Előzmény: Gai-luron (1)
Gai-luron Creative Commons License 2001.01.04 0 0 1
a Matáv nem sokkal törődik
Déridoire Creative Commons License 2001.01.04 0 0 0
Elnézést a félreütésekért: az indulat vezérelt, s nem futottam át újra.
Déridoire Creative Commons License 2001.01.04 0 0 topiknyitó
Az ember azt hinné, ha úgy hemzsegnek a konkurensek, mint tesuózik azt a UPC, a Freestart, a Kiwwi stb. a Matávnet területén = internet-szolgáltatás, akkor megpróbálnának kitenni magukért.
Na, nem így a Matávnet!
Mióta beköszöntött a jövő évezred, azóta mintha az internetezés piacgazdaság előtti időszakába zuhantunk volna vissza.
Igen, amikor még nem volt internet.

Január 1-én: félórát vesztegettem el a felcsatlakozással.
Ezt követően le kellett mondanom az e-mailjeim letöltéséről. mert újabb félóán keresztül töktötte a 70-80 kb-os üzenetet.
Jött néhány nagyobb üzenet is, ezeket kénytelen voltam másnap délelőtt, nem kedvezményes időszakban letölteni.
Nme vagyok naiv, nem kérdezem, ez miért jó a Matáv (net)-nak, -nek.

tegnap és tegnapelőtt, ismét esti időszakban, ismét elég nehéz volt csatlakozni - ilyen más alkalommal még nemigen fordult elő, pedig jó ideje van előfizetésem.

Ma pedi egy órát %#&@-tam el azzal, hogy felcsatlakozzak.

Kérdezem, és a kérdés a Matávnetnet is szól: ennyire nincs a Matávnetnek pénze, hogy bővítse a szolgáltatását olyan módon, hogy legalább esélye legyen a felhasználónak, hogy ellenszolgáltatást kapjon a pénzéért?
Ha folyamatos foglalt jelzést akarok felcsatlakozás helyett, akkor rögtön valamelyik ingyenes szolgáltatóhoz fordulok - akik egyébként szintén nem tesznek maguknak jó szolgálatot azzal, hogy sosem lehet őket elérni.
Azt hittem, hogy kitarthatok a Matávnet mellett.
Most viszont egyre jobban érdekel a UPC szolgáltatása.

Van tapasztalatotok akármely fent említett játékos ügyében?

Tisztelettel:

Déridoire

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!