Keresés

Részletes keresés

rock and troll Creative Commons License 2020.07.22 0 0 200

UFO

U.tolsó F.igyelmeztetés O.daátról

Ufovideo Creative Commons License 2017.01.21 0 0 199

Sziasztok, ti látjátok? 

E.A. .sk Creative Commons License 2015.09.23 0 0 198

Aha értelek, te azt gondolod, hogy porcelánból és grafit féleségből vannak. Valóban a porcelán és a grafit féleségek erős anyagok. De hogyan közlekednek fénysebeség felet, mert a csillagok közt csak fénysebeség felet érdemes közlekedni. Milyen anyagok teszik lehetővé a fénysebeség feleti száguldást?

Előzmény: pk1 (197)
pk1 Creative Commons License 2015.09.21 0 0 197

Gondolom, az anyaguk is ugyanaz, mint a csészealjaké vagy a háromszögeké.

Előzmény: E.A. .sk (196)
E.A. .sk Creative Commons License 2015.09.21 0 0 196

Az észlelések alapján az alakjuk főleg vagy csészealjak vagy háromszögek, persze más is lehet még. De az anyagukat ki kellene találni.

Előzmény: szg307 (195)
szg307 Creative Commons License 2015.09.16 0 0 195

Se az alakjuk nem ismert, se az anyaguk.

Semmiféle bizonyítékunk nincs egyikre sem.

Előzmény: E.A. .sk (194)
E.A. .sk Creative Commons License 2015.09.16 0 0 194

Szerintetek akkor mégis milyen anyag féleségbből vannak a földönkívüli UFO-k??? Mert az alakjuk már többé kevésbé ismert.

Előzmény: E.A. .sk (191)
emp Creative Commons License 2015.09.09 0 1 192
Előzmény: E.A. .sk (188)
E.A. .sk Creative Commons License 2015.09.09 -1 0 191

Hát azokkal kellene megértetni az új fajta neutron anyagot, akik az UFO-kal komolyan foglalkoznak. Az UFO építésére olyan anyagokat is felhasználhatnak a földönkívüliek, amelyeket mi még nem ismerünk. Avval sokat foglalkoznak, hogy az UFO-ók milyen alakúak, de avval nem nagyon, hogy miből vannak. Én arra spekulálok, hogy miből lehetnek.

Előzmény: pk1 (190)
pk1 Creative Commons License 2015.09.08 0 1 190

"Megértetétek amit magyaráztam?"

 

Nem. Kikkel kéne megértetni magyarázatodat?

Előzmény: E.A. .sk (188)
E.A. .sk Creative Commons License 2015.09.08 0 0 188

Kerestem az UFO-król komolyan topikot, de nem találtam meg. Ha létezik, akkor kérlek ad meg a linkjét itt. A transzcendens anyagokhoz mit szóltok? Lehet, hogy a poszt_neutron anyagot az UFO-ók ismerik és használják a csészealjukban. Megértetétek amit magyaráztam? A kevés töltéssel rendelkező neutron anyag atom stabil lehet és esetleg elő lehet álítani a Földön is!!! Szuper lenne. Gondoljatok bele!

Előzmény: szg307 (174)
szg307 Creative Commons License 2015.08.31 0 0 174

Az UFO-król komolyan topikban a helyed...

Előzmény: E.A. .sk (173)
E.A. .sk Creative Commons License 2015.08.31 0 0 173

Sziasztok !
Kitaláltam valamit, azt hogy új cél_ok-ok kellenek nekünk az életünkhöz. Ilyen cél_ok-ok az új anyagok. Kitaláltam néhány új anyag osztályt:, tachionium, gravitonium, bránium, poszt neutronanyag. Szerintem ezeket használják az UFO ~ MI a csészealjukhoz, mert a kémiai elemekkel nem menne a dolog. Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre pl. a poszt neutronanyagról!!!

23 negedi Creative Commons License 2006.07.25 0 0 172
Ez jogos kkérdés, arról van szó, hogy amikor megláttam tudtam, hogy az nem egy csillag - felismerek néhány csillagképet -, ami be is igazolódott, mert ugye elhúzta a csikot.
Előzmény: Dulifuli (171)
Dulifuli Creative Commons License 2006.07.25 0 0 171
És ezt hogyan vetted észre? Tudtad, hogy ez fog történni, és direkt azt a csillagot figyelted?
Előzmény: 23 negedi (168)
23 negedi Creative Commons License 2006.07.25 0 0 170
Egyébként az első - többször is megismétlődött - esetet már más nickkel máshol is leirtam. Nem azért irtam más nickkel mintha nem vállalnám, hiszen akkor le sem irtam volna!
23 negedi Creative Commons License 2006.07.25 0 0 169

"Ha "nem magyarázható" dolgot látsz, az azt jelenti, hogy vannak UFO-k?"

 

Természetesen az ha egy általam nem magyarázható dolgot láttam nem feltétlenül jelenti azt, hogy ufo volt de nem tudom kizárni azt sem! És mégegyszer mondom én elfogadom a létüket!!! Egyébként a repülőgépeket és a helikoptereket még az éjszakai égbolton is felismerem.

Előzmény: NevemTeve (165)
23 negedi Creative Commons License 2006.07.25 0 0 168
Egyébként én is láttam már sokszor olyat amit mások is leirtak már, hogy egy nagy fehér csillag álló helyzetből hirtelen "kilőtt" és eltűnt a semmiben!
23 negedi Creative Commons License 2006.07.25 0 0 167

De ugyanott láttam - mármit a Balaton északi partján olyat is, hogy északról megjelent egy elég nagy fehér csillag, ami miután közelebb ért hozzám, már látszott, hogy egy szürke ovális kicsi objektum, a tetején egy piros és egy nemtudom milyen lámpával - olyan sárgás zöldes volt de meghatározhatatla. Ez az objektum miután velem szembe ért, kis ivben! 90 fokban elfordult, amit egy reülőgép nemigen tudna megtenni mert lezuhanna!

 

Egy másik eset ami kb. öt éve történt - a többi régebben:

 

Itt Óbuda fölött fényes nappal, egy utasszállitó gép mögött haladt egy kisebb, ovális szürke objektum ami sokáig tartotta a távolságot, sebességet de egyszer csak - vele párhuzamoosan, kis távolságra tőle - MEGELŐZTE a nagy gépet.

Hangja nem volt - nem nagy magasságban történt az eset - kondenzcsikot nem húzott maga után. A szine, alakja stb. nem változott.

23 negedi Creative Commons License 2006.07.25 0 0 166

Például volt egy olyan ami többször is megismétlődött, - a Balaton északi partján láttam a dolgot mindig, 89 - ben, 91 -ben és 92 - ben, - a Hattyú csillagkép fölött egymással párhuzamos és azokra merőleges felhőcsikok közt egy nem túl nagy tejfehér ovális fény keringett az óramutató járásának megfelelő irányban.

 

Persze lehet azt mondani, hogy disco - fény lehetett de CSAK eg fényfolt volt nem több!!! És körülötte az égbolt szép csillagfényes volt, nem vakitotta el semmilyen külsö, távoli fényforrás a jelenség környékét.

 

Egyébkét a folt szine, alakja sebessége, haladási iránya, mérete soha sem változott. Hangja nem volt, kondenzcsikot nem húzott maga után.

   

Előzmény: NevemTeve (165)
NevemTeve Creative Commons License 2006.07.25 0 0 165
de már sok olyan dolgot is láttam az égbolton amik szerintem nem igazán magyarázhatóak
Ha "nem magyarázható" dolgot látsz, az azt jelenti, hogy vannak UFO-k?

ha valakit érdekelnek az érdekesebbeket leirhatom
írjad, ne kímélj;)
Előzmény: 23 negedi (164)
23 negedi Creative Commons License 2006.07.25 0 0 164

Sziasztok,

 

Szerintem sem vagyunk egyedül a világmindenségben, több dolog miatt sem szerintem. Elsősorban a logikám is ezt mondatja velem, de már sok olyan dolgot is láttam az égbolton amik szerintem nem igazán magyarázhatóak, - ha valakit érdekelnek az érdekesebbeket leirhatom - csak úgy ha valakik itt vannak és itt tevékenykednek.

A topiknyitó témával kapcsolatban: Azt nem tudom, én sem, hogy mi azoka, hogy hirtelen megszakadtak a Holdutazások de az olyan elképzeléseket én is el tudom fogadni, hogy a túlsó oldalán van az idegeneknek bázisa amit egyesek titkolnak a világ elől - érdekből, vagy mittudomén, hogy miért!

 

Egyébként ha valakit érdekel van egy másik topik - nem én nyitottam, az UFOkról komolyan, akit érdekel nézzen át oda is:

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9003012 

 

23 negedi

 

krapek2 Creative Commons License 2003.10.26 0 0 163
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

megtörtént a kapcsolatfelvétel !
a nagyfejüek itt vannak .

cerebrum Creative Commons License 2002.10.12 0 0 162
Meglehet, bár szerintem biológiai értelemben véve túl sok közünk van más főemlősökhöz, szóval ez a kísérletezgetés az evolúcióval az idegenek részéről nem hiszem, hogy csupán ránk irányult.
Talán inkább magáért az élet kialakulásáért lehettek ők felelősek, meg legfeljebb egy-két helyen még belenyúlhattak a földi élet fejlődésébe... Persze az is lehet, hogy minden ment szépen magától, ők csak a legelején segítettek be.
Előzmény: tere (160)
mobilTudat Creative Commons License 2002.10.10 0 0 161
Kedves Milke.humane.homoe Olvasó!

Az Odisszea az Univerzumban sci-fi regény (Trore.Gilgame.Zeuse ''igen értelmes'' világ szponzori segítségének köszönhetően) ingyen, PDF
formátumban, október 12-től a http://www.odisszea.hu/download
cimrol letölthető.

Ha esetleg ajándékba szánod a könyvet, akkor
lehetőséged van benne egy pár szavas üdvözletet
elhelyezni: ez minden oldalon látszani fog a
fejlécben, pl.: Erikának sok szeretettel.

A konyvben nem direkt, de bemutatkozik az Univerzum :)

tere Creative Commons License 2002.10.10 0 0 160
Az is előfordulhat, hogy valamelyik idegen faj általuk tenyésztett, javított kísérleti alfaja vagyunk. De hát ki tudja... olyan ez, mintha pár kiművelt felnőttet pár lombikbébivel kitennénk valami lakatlan szigeten, oszt' majd meglátjuk mi lesz belőlük. Ha kell, néha diszkréten segítünk, vagy bunkózunk. :) BigBrother rulez! :)
candleinthedark Creative Commons License 2002.10.10 0 0 159
Jah, a bibliában is benne van... :)
Előzmény: Dr. Lecter (157)
cerebrum Creative Commons License 2002.10.10 0 0 158
Hát persze, ezt a pontot kihagytam! :-))

De ha ez igaz, akkor az elég lealacsonyító ránk nézve... (Persze nem mintha nem férne rá az öntömjénező homo sapiensekre...)

Előzmény: Dr. Lecter (155)
Dr. Lecter Creative Commons License 2002.10.09 0 0 157
Hallhattad, nem én találtam ki.
Előzmény: vpe (156)
vpe Creative Commons License 2002.10.09 0 0 156
ezt az elméletet már hallottam . durva
Előzmény: Dr. Lecter (155)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!