Keresés

Részletes keresés

Gundark Creative Commons License 2001.01.03 0 0 11
Hoppá! Egy csomót kihagytam! :)
Fallout Tactics, Freelancer, ST Away Team, ST Dominion Wars, Harpoon 4. Egyébként az EbWorld-nél az előjegyzés a Warcraft 3-ra valamikor májusra van.
Gundark Creative Commons License 2001.01.03 0 0 10
Star Trek:Starfleet Command 2.
Silent Hunter 2
X-com Alliance

A Warcraft 3-at meg várja a fene. :) Úgysem lesz belőle semmi. :) Blizzardék nagyon értenek az időhúzáshoz. De remélem lesz sok olyan játék amit nem várunk és mégis nagyon be fog jönni :)

Cyroo Creative Commons License 2001.01.03 0 0 9
Black & White
Rephyx Creative Commons License 2001.01.02 0 0 8
Greg, epp ez az. Engem is meglepne, ha kijonne idoben, sajna egy csomo jatek ki tudja mikor jon ki. Wiz 8 kesz van, de meg nincsen kiadoja. Namost, reklam, marketing, stb. Nyarra ha kijonne, orulnek neki.
Előzmény: greg5 (7)
greg5 Creative Commons License 2001.01.02 0 0 7
Hahaha. Warcraft3 márciusban? :)))) Talán ha decemberben. És annak még örülnénk..... (Gondoljunk bele, a deablo2 kiegnek és a war3-nak is a hivatalos megjelenési ideje 2000 közepe, nos nem lenne jó marketpolitikailag egyszerre kihozni a kettot, szóval az egyiknek csúsznia kell, és valószinuleg nem a dia2 kieget fogják karácsonykor a maga 640es felbontásával a vásárlók orra alá dugni)
Kihagytátok a Black and White-ot egyébként, ez már februárban megjelenik valószínuleg.
Rephyx Creative Commons License 2001.01.02 0 0 6
Ha a Hidden & Dangerous 2-re gondolsz, akkor olvasd el az elso hozzaszolast. Jah, hogy napra pontosan kene ? Azt en nem tudom.

r.

Előzmény: Chips (5)
Chips Creative Commons License 2001.01.02 0 0 5
Kipróbáltátok már a Fallout Tactics demóját ?
Ja és véletlenül nem tudja valaki hogy a HD 2
mikor jön ki ?
ATi Creative Commons License 2001.01.02 0 0 4
Test Drive 9 :)
we.n Creative Commons License 2001.01.02 0 0 3
Arcanum, B&W
ToAd Creative Commons License 2001.01.02 0 0 2
Sajna nekem most mindegy hogy mi jelenik meg és mikor, mivel nem lesz időm jáccani :((( Leghamarabb majd csak a nyáron lesz időm az érettségi után. De ahogy látom, addigra minden jó megjelenik :)
count_zero Creative Commons License 2001.01.02 0 0 1
A modokról nem is beszélve...

UT Infiltration, Tribes 2 Strike Force

Rephyx Creative Commons License 2001.01.02 0 0 0
Peldaul oket kihagytam : Wizardry 8, Civilization 3, Tribes 2, Flashpoint....

r.

Rephyx Creative Commons License 2001.01.02 0 0 topiknyitó
Hat nem tudom ti hogy vagytok vele, de az idei ev igencsak nulla volt jatekok szempontjabol. Rengeteg nagy daridoval beharangozott jatekrol derul ki, hogy megsem az igazi (mondjuk egy reszuknel elore lehett tudni is...) En igazabol magat a jatekot hianyoltam a dolgokbol, a legtobb szep volt, jo volt, csiricsare 3d, de nem volt benne osszetettseg, total 1xu gombnyomkodos kinezek a fejembol dolog. Diablo2, Red Alert 2, egyiket sem neveznem igazan jonak. De fatylat a multra (persze lehet cafolni, hogy mennyi jo jatek jelent meg tavaly, de szerintem tobbek szerint ez nem igaz....) es tekintsunk pozitivan a jovore! Az idei ev eleg jonak igerkezik, van par biztos befuto, es jopar, remelhetoleg meg idei varomanyos... A teljesseg igenye nelkul : Commandos 2(febr), Warcraft 3(marc), Dune 3 (marc, tudom, nem ez a neve), X-Com Alliance (apr), Hidden & Dangerous 2 (apr), Duke Nukem 4ever (maj) Max Payne (maj, most talaltam meg a 98as e3 cdn az animjait...) Ezeknek mar van hivatalos datumuk, meg minden, bar parat szerintem tuti tolni fognak kesobbre kozuluk (Duke) Kinek mi a velemenye, miket hagytam ki ? :)

r.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!