Keresés

Részletes keresés

Kiky Creative Commons License 2001.01.02 0 0 17
Igen, igazad van, ebből is látszik, hogy nem nagyon szoktam fogadni, hogy még a szó jelentésével sem vagyok egészen tisztában :)
Előzmény: Gabeszka_ (16)
Gabeszka_ Creative Commons License 2001.01.02 0 0 16
kiky, egyebkent a topikcimet rosszul irtad, ugy erthetobb lenne ha ez lenne: "2001 - Fogadalmak az új évezredben. Bar mostmar mindegy:)
Justin Creative Commons License 2001.01.02 0 0 15
Asszem inkább pipákat csinálok meggyfaszárból:-))

Sose tudnám megmagyarázni anyámnak:-)

Előzmény: user_af (12)
Wágner úr Creative Commons License 2001.01.02 0 0 14
Az új évezredbe' is csak olyan fogadásra szabad menni, ahol adnak Söröt! Egészség!
Gabeszka_ Creative Commons License 2001.01.02 0 0 13
Na en megfogadtam az ujj evezredre jol, hogy szakitok a baratnommel, es nem is lesz tobb csajom, aki a sirba vigyen, ezenkivul abszolut leszokok a cigirol teljesen. 1 honapot adtam magamnak, mar csokkentem is a napi mennyiseget, remelem sikerulni fog. Ezenkivul nem ulok tobbet soha reszegen autoba, es mindig bekapcsolom a biztonsagi ovet. De ez ha vicces is, most komoly, megha viccesnek is tunik, a Valodi balesetek rovatban irtam is rola. Akkor megegyszer B.U.E.K. mindenkinek!
user_af Creative Commons License 2001.01.01 0 0 12
A meggyfa jó választás, mert elég erős, de vigyázz, hogy olyat válassz, amelyikről még leér a lábad a földig, kicsit berogasztva is :-). Akkor van esély, hogy te is meg a fa is épségben maradtok.
Előzmény: Justin (8)
Kiky Creative Commons License 2001.01.01 0 0 11
A cigiről szerintem szokj le, az suxx, a többihez meg sok sikert kívánok ;)
Előzmény: Irulan (10)
Irulan Creative Commons License 2001.01.01 0 0 10
Ezévi fogadásaim: leszokom a cigiről, beiratkozom aerobicra a Norbihoz, kimegyek Amerikába, fizetésemelést kérek, minden hónapban veszek egy CD-t meg egy könyvet, nem nézek több UFO-s filmet....
Szóval nagyjából ugyanaz, mint tavaly!!:))
Kiky Creative Commons License 2001.01.01 0 0 9
LOL, hát ez az :))
Előzmény: Justin (8)
Justin Creative Commons License 2001.01.01 0 0 8
Ez képtelenség:-))))

Megfogadom,hogy az idén kétszer annyi alkoholt fogok fogyasztani,visszaszokok a dohányzásra,kipróbálom a drog minden fajtáját,és végül felkötöm magam egy szimpatikus meggyfára(hogy miért meggyfa azt ne kérdezzétek:-))).

Ennyit a fogadalmakról:-)))

Kiky Creative Commons License 2001.01.01 0 0 7
Na szóval én olyasmi fogadásokra is gondoltam, mint pl.: ezentúl mindig elmosogatok, minden hónapban veszek virágot a kedvesemnek, kiviszem a szemetet a szomszéd Mariska néninek, stb :-). Biztos van mindenkinek valami, amit szeretne rendszeresen megtenni az új évezredben. Most itt a lehetőség, hogy ezt megosszátok mindenkivel! Várom a képtelenebbnél képtelenebb hozzászólásokat ;)
Kiky Creative Commons License 2001.01.01 0 0 6
Nem kellett hozzá 3 perc, máris megszegted a fogadásodat :P
Előzmény: Gai-luron (4)
Gai-luron Creative Commons License 2001.01.01 0 0 5
Francba. Szétrobbantanak itt mindent petárdával.
Gai-luron Creative Commons License 2001.01.01 0 0 4
Nem írok ide többet! Megfogadom.
Kilroy Creative Commons License 2001.01.01 0 0 3
Nem fogadtam, egyszerűen nem akarom azt, hogy megfogadok vmit, aztán meg nem tartom be.
Előzmény: Kiky (-)
Kiky Creative Commons License 2001.01.01 0 0 2
Egyébként meg a cigi az tényleg nem jó, szokj le róla ;)
Előzmény: Pittyke (0)
Kiky Creative Commons License 2001.01.01 0 0 1
Az király, bevallom én sem erőltettem meg magam semmi fogadással, de azért ismerek pár embert, aki mindig megfogadja, hogy pl. lefogy, vagy hasonló, aztán február körül már belátja, hogy felesleges volt :-)
Előzmény: Pittyke (0)
Pittyke Creative Commons License 2001.01.01 0 0 0
Eddig 0 dolgot fogadtam és tartottam be/meg. Ezután sem töröm meg saját tradíciómat :-)))
Azér' a cigiről lekéne szokni...
Kiky Creative Commons License 2001.01.01 0 0 topiknyitó
Te fogadtál valamit az új évezredben? Van ennek az egésznek értelme, vagy szerinted hülyeség? Várom a válaszokat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!