Egy olyan kérdésem lenne hogy azokat a fóliákat amiket a Norauto-ban lehet venni azokat hogy kell feltenni az autó üvegére? Hallottam olyat hogy szappanos vízzel. Ez igaz? Köszi
Nagyon jó a meglátásod. Pontosan ezt szoktam ajánlani az ügyfeleknek, mégpedig, hogy a fólia mellé telepítsenek "néma" riasztót. Tökéletes csapda a betörőnek aki gyanútlanul bajlódik az üvegen történő átjutással, a riasztó pedig a rendőrségen, vagy valamelyik örző-védő ügyeleten jelez. Több elfogás is a fent említett verziónak köszönhető.