A nagyon tolakodó reklámok idegesítettek benne.
Arról nem is beszélve, hogy miért hallgatnak folyton Danubiust, amikor a "Center" rádió "küldte" a nyereményautót.
Ja, és MINDIG, MINDENHOVA az Andrássy úton mentek!
És mindig össze-vissza! (Tehát földrajzilag helytelenül.)
Nem láttam (csak az eredetit) és nem is fogom megnézni, mert Bajor egy vásári ripacs, aki azt hiszi, hogy humoros ahogyan szellemi fogyatékos pofákat vág. Egyébként is honnan veszi a bátorságot egy ilyen tehetségtelen és beképzelt alak, hogy Kabos Gyula próbáljon lenni ???