Keresés

Részletes keresés

cyber.greg Creative Commons License 2001.10.28 0 0 7
Én most láttam, videón kikölcsönözve.

A nagyon tolakodó reklámok idegesítettek benne.
Arról nem is beszélve, hogy miért hallgatnak folyton Danubiust, amikor a "Center" rádió "küldte" a nyereményautót.

Ja, és MINDIG, MINDENHOVA az Andrássy úton mentek!
És mindig össze-vissza! (Tehát földrajzilag helytelenül.)

Deny Creative Commons License 2000.12.30 0 0 6
Én zizi véleményével értek egyet.
Szerintem nem kellene erölködniük ilyen felújításokkal.
zizi Creative Commons License 2000.12.30 0 0 5
kedves szasza_hungary,

sajnos, ez a többieket minősíti...

Előzmény: szasza_hungary (3)
Jujube Creative Commons License 2000.12.30 0 0 4
Van a Kultúrában is egy ilyen topic.

Már ott is szidtam.

szasza_hungary Creative Commons License 2000.12.30 0 0 3
Kedves Zizi!

El kell keseriteni téged, a Bajor játszott a legjobban többek véleménye szerint is.

zizi Creative Commons License 2000.12.30 0 0 2
Nem láttam (csak az eredetit) és nem is fogom megnézni, mert Bajor egy vásári ripacs, aki azt hiszi, hogy humoros ahogyan szellemi fogyatékos pofákat vág. Egyébként is honnan veszi a bátorságot egy ilyen tehetségtelen és beképzelt alak, hogy Kabos Gyula próbáljon lenni ???
szasza_hungary Creative Commons License 2000.12.30 0 0 1
Hát nem tudom,
Személyes véleményem az, hogy magyar filmhez képest jó volt

Nekem a vágás és a hangtechnika nem tetszett.

gReg Creative Commons License 2000.12.30 0 0 0
Szia. Még nem láttam a filmet, de eddig nem s0k jót hallottam róla.
Előzmény: szasza_hungary (-)
szasza_hungary Creative Commons License 2000.12.30 0 0 topiknyitó
Ma megnéztem a Meseautó című filmet.
Kiváncsi lennék, hogy nektek tetszett-e?
Van -e jövője a hasonló probálkozásoknak?

VÁrom megtisztelő válaszaitokat.

www.meseauto.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!