Keresés

Részletes keresés

Tomthumb Creative Commons License 2001.04.19 0 0 73
Jesszasz, most láttam, mit írtam, senki ne értse félre, nem tartok embert bunkónak pusztán helyesírási hibákért! Hangsúlyozzék ki-ki helyesen!!

És még egy pozitívum a mai szép napban: az előbb - mily meglepő - megfagyott az Explorer és magával rántotta a Windowst is. De visszajöttem!!

Előzmény: Tomthumb (72)
Tomthumb Creative Commons License 2001.04.19 0 0 72
Ne hagy nyugodni a dolog (időtlen idők óta most járok itt csak). Picit lehet azért igazam, mert nem lecsesztem két embert, amiért bunkók, hanem szíven ütött, hogy kedvenc nyelvi igénytelenségemet pont -csak- tanarak adták elő az egész olvasott anyagban.

De ez már off, úgyhogy:

Az előbb ettem egy csoktojt, ami TÉNYLEG tejcsoki volt. Ritkaság.

Tomthumb Creative Commons License 2001.04.19 0 0 71
Korrekt, bocs, kösz. De a muszályra ugrok.
Előzmény: Burmese Sausage (67)
gauloises Creative Commons License 2001.03.14 0 0 70
Off:
Ennyiben igazad van. Már hogy kiforratlan.
Ennyiben a mi felelősségünk is terjeszteni a kultúráltságot. Ennyiben viszont Tomnak is igaza volt. Na mindegy.

on:

Megyek ma este Balcsira. Autóval. Barátokkal.
De jó.

Előzmény: Burmese Sausage (69)
Burmese Sausage Creative Commons License 2001.03.13 0 0 69
OFF:
Furcsa közeg a net, van akinek szokatlan a monitor, soha nem gépelt korábban, mittudomén miért talán kevésbé figyel oda. Én magam türelmesebb vagyok az itt elkövetett hibákkal kapcsolatban, bár lehet, hogy jobb lenne ha igényesebbek lennénk a világhálón is. Olyan kiforratlan az egész...

ON:
Jó tudni, hogy azért még vannak csodák!:))

Előzmény: gauloises (68)
gauloises Creative Commons License 2001.03.13 0 0 68
off:

BS!

"Copy+Paste"-elhetném ezt egy pár topicba még? ;-)
Elférne sok mindenkinél...

Tiszteletre méltó ahogy gondolkozol és vélekedsz, csak sajnos itt az Indexen sokan kihasználják az anonimitás nyújtotta előnyöket, és megengednek maguknak olyat, amit ők sértőnek találnának, ha nekik kellene elszenvedniük azt.

Van aki j-vel írja a lyukat, de beszól másoknak a je_ggy_űrűért. (Tom, ez most nem Neked szól).
Van aki egy "közlekedési esetek" topicban szidja a cigányokat, mint a bokrot, a pl. "Tolerancia" topicban meg kikel a rohadt szemét rasszisták ellen. (A topicnevek nem valóságosak, a képzelet szüleményei!!)

Ha mindenkire rámásznál ezekért a dolgokért, igen megugrana a hozzászólásaid száma és az internetköltséged. Lehet, hogy nem éri meg ilyeneken felhúznod magad.
Kérlek ne sértődj meg, csak tippet adtam.
Üdv:
g.

on:

Mai pozitív: sikerült elintéznem 2,5 óra alatt egy vámolást. Ez már nem is pozitív, hanem csoda.
Ráadásul az Orczy téri Postán. Hoppá.

Előzmény: Burmese Sausage (67)
Burmese Sausage Creative Commons License 2001.03.12 0 0 67
OFF
Nem kell bujkálnod. Kedves, szimpatikus embernek tűnsz, a hozzászólásaid többsége alapján, épp ezért nem tudom, hogy juthatsz olyan sommás következtetésre, amilyenre az egyik topicban jutottál. Pusztán abból, hogy találtál két "muszály"-t, amiket tanár írt be. A te következtetésed övön aluli, méltatlan hozzád. Sért olyanokat is, akik nem érdemlik meg. Sőt azt is, aki a hibát elkövette.
Tudod, mindenki hibázhat, te is leírtad a cikis topicban, hogy "jól szituált", így két szóban. Ha azt vesszük ez így súlyosabb, hisz míg a "muszály" csúnya formai hiba, a "jól szituált" viszont teljességgel értelmetlen az adott kontextusban. Mindenkibe bele lehet kötni ha akarunk. Valaki kitalálja mondjuk, hogy azért fakadt ki belőled ez a nemtelen megjegyzés mert nem sikerült a szigorlatod, piszkált az öltözőben a tesitanárod anno stb. Mi értelme így gonoszkodni? Miért nem lehet leírni, hogy figyeljen, asszonyom, biztos későre járt, de akkor sem kellett volna a muszáj szót "ly"-al írni, pláne hogy Ön tanár.
Milyen kisebbrendűségi érzést takar egy ilyen beírás? Képzeld el, hogy a menyasszonyodról úgy alkotok véleményt, hogy az egy olyan nő, aki válsághelyzetben köpköd!
Összefoglalva túlzónak tartom a következtetésed, méltatlan egy pozitív emberhez.
Egyébként a közoktatás helyzete ettől függetlenül is tragikus, ezt a feleségem révén látom, de ebbe ne itt menjünk bele.
Megfigyeltem azonban, hogy a beírók késő éjszaka, otthonukból követték el a hibát, vagyis valószínűleg egy agyzsibbasztó nap után, a saját tanári fizetésükből fedezve az internetezés költségeit(írhatnám kölccségeit-nek, olyan vicces lenne) ellentétben veled, aki...

Sokáig éljen a pozitív hozzáállásod!
ON

Előzmény: Tomthumb (64)
Tomthumb Creative Commons License 2001.03.12 0 0 66
Ha tartaná, átrendeződne benned a dolog, és az lenne a 0-szint és többé nem lenne pozitív, jönne a depi. Kapís?
gauloises Creative Commons License 2001.03.12 0 0 65
Olyan pozitív volt reggel, hogy sütött a nap.
Mér' nem tudja ezt tartani.
Előzmény: Tomthumb (64)
Tomthumb Creative Commons License 2001.03.12 0 0 64
Tudtam én, hogy a freemailes címet kéne, de ezt etikusabbnak gondoltam. Na mindegy, legfeljebb kirúgnak.
Előzmény: Burmese Sausage (63)
Burmese Sausage Creative Commons License 2001.03.07 0 0 63
Milyen pozitív, hogy van egy postás, aki munkaidejében a cége pénzén fórumozgat. Én meg fizetem az íméllyeimre a bélyeget.
Tomthumb Creative Commons License 2001.02.07 0 0 62
Tök jó az Elmű belvárosi ügyfiszolgija! Pozitív élményt nyújtott velük problémát kezelni.
gauloises Creative Commons License 2001.01.30 0 0 61
Tegnap nagyon megvertem Danit darts-ban.
Ujjé.
moffic Creative Commons License 2001.01.30 0 0 60
Szeretnék ide ON-olni, de sajna nincs mit.
Tomthumb Creative Commons License 2001.01.30 0 0 59
Nem fordult ki az esernyom az Örzse-hídon, pedig aszittem, ki fog.
Tomthumb Creative Commons License 2001.01.29 0 0 58
+
Amondo Creative Commons License 2001.01.25 0 0 57
Szerintem nagyon jo dolog elni.
csok minden notagnak!
Tomthumb Creative Commons License 2001.01.22 0 0 56
Kurblizni dízelt? Nem menne.

+: ma viszont indult szépen és még parkolóhelyet is találtam a kis drágámnak.

gauloises Creative Commons License 2001.01.15 0 0 55
Kurbli? :-)

Szép idő van. +

Előzmény: Tomthumb (54)
Tomthumb Creative Commons License 2001.01.15 0 0 54
25-ik próbálkozásra indult a kis csöpp. A végeredmény +, a tendencia neméppen.
Sista Creative Commons License 2001.01.14 0 0 53
bazi hideg van kint, de végre hazaértem a melegbe. na ez elég pozitív tud lenni.
gauloises Creative Commons License 2001.01.12 0 0 52
Csak most? ;-)
Előzmény: Tomthumb (51)
Tomthumb Creative Commons License 2001.01.12 0 0 51
Megoldottam egy feladványt tök gyorsan, most azt hiszem, hogy okos vagyok!
gauloises Creative Commons License 2001.01.12 0 0 50
Nem merült fel a nevem az éves citromdíj
szavazáson.

Szép napsütés van.

Holnap sokáig alhatok.

Előzmény: Tomthumb (49)
Tomthumb Creative Commons License 2001.01.12 0 0 49
Kevesen voltak reggel a békávén.
Tomthumb Creative Commons License 2001.01.10 0 0 48
kb. 19. próbálkozásra beindult reggel Torrente, a rettenetes!
Tomthumb Creative Commons License 2001.01.10 0 0 47
kb. 19. próbálkozásra beindult reggel Torrente, a rettenetes!
birburu Creative Commons License 2001.01.10 0 0 46
mert senki sem bírja túl sokáig mondani azt, hogy neki éppen miért jó:)

egyébként énnekem az estém aranyozódott be. spontán.

Előzmény: Tomthumb (45)
Tomthumb Creative Commons License 2001.01.09 0 0 45
Halálán van a topic.

Máma ettem camembertt, bakonyit, fűszereset, amilyet most láttam első ízben és bearanyozta a reggelemet.

Sista Creative Commons License 2001.01.06 0 0 44
a csokimikulásokat én is utálom, de egy csomó minden más csokit mennyire szeretek, ez ugye elég pozitív.

most megettem egy fél doboz csokis műzlit, és még megvan a másik fele. ez is elég baró.

Előzmény: Amondo (35)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!