Keresés

Részletes keresés

Sladi Creative Commons License 2001.01.02 0 0 6
Grones Creative Commons License 2001.01.01 0 0 5
Tudsz olyan lelkes amatőr csapatot aki ért is a munkájához? Riffharddal egyenlőre nem vettem fel a kapcsolatot, még csak információt gyűjtök. Te mivel foglalkozol?
Előzmény: Drake (4)
Drake Creative Commons License 2000.12.29 0 0 4
Még mindig kevés az infó. Pl. egy reklámfilm rendezoje 1-5 milliót is kap, amely összeget meg lehet ugyan takaritani, de akkor lehet, hogy kevésbé igényesen fog kinézni. Az operatörnek a fenti összeg 50-80 %-a jár, és rajta is sok múlik, ha filmrol van szó. Én a helyedben keresnék egy lelkes félamatör-félprofi csapatot, hogy hozzák ki a legolcsóbban.
Egyébként mi volt riffhard ajánlata?
Grones Creative Commons License 2000.12.24 0 0 3
Igazából egy számítógép reklámról lenne szó. Szerintem ez jóval olcsóbb lehet mint amit mondtál. Nem értek hozzá de úgy max. 3 napra becsülöm az elkészítését.
Nincs még meg a terv, de valami olyasmire gondolunk, hogy egy szépen megvilágitott számítógépre ráfordul a kamera a megfelelő alámondás és feliratok kiséretében. Erre mennyit saccolsz?
Előzmény: Drake (1)
riffhard Creative Commons License 2000.12.24 0 0 2
Hogy neked mekkora mákod van,hiszen benéztem ide:)
06203527377
Előzmény: Grones (-)
Drake Creative Commons License 2000.12.24 0 0 1
Irjál valami bovebb infót. Filmre, videora, szabadban, studióban? Mennyi utómunka kellene, stb. Egyébként egy profi reklámfilmre 30-50 milliót is elköltenek, vagyis majdnem egy játékfilm árát. Na, aztán innen lehet alkudni az igények leadásával.
Geitenbeffer Creative Commons License 2000.12.24 0 0 0
Erről a dologról 0 infoMRációm van.
Előzmény: Grones (-)
Grones Creative Commons License 2000.12.23 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Tudtok ajánlani olyan céget aki olcsón de jól tudna három rövid (3x30mp) reklámfilmet megcsinálni?
Mi az az ár ami nagyságrendileg elfogadható egy ilyen filmért?
Örömmel vennék minden infomrációt ezzel kapcsolatban!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!