Keresés

Részletes keresés

hoppaaa Creative Commons License 2001.01.09 0 0 73
Akkor valószínűleg ez okozta, hogy nem jutottam hozá a postaládámhoz egy hétig. Nem érkeztek meg üzeneteim, amikről tudom, hogy elküldték őket.
Megnéztem a hozzáférési idejeimet. Nagyon sok pár perces van köztük, amikor a "nem sikerült létrehozni a kapcsolatot..." képernyővédő miatt feladtam a próbálkozást.
Igazság szerint az ilyen nem szolgáltatásért nem fizetnék szívesen...
Előzmény: Mahmut (65)
user_af Creative Commons License 2001.01.08 0 0 72
Az interware-ről én is jókat hallottam mostanában. Lehet, hogy váltani kéne? Csak kényelmetlen mindig cserélgetni a mailcímet, meg mindenkivel tudatni az újat.
okidli Creative Commons License 2001.01.08 0 0 71
régebben elenderem volt (2-3 éve) akkoriban elég sokat volt foglalt, de az a tíztöl kezdödö kedvezményes idöszak miatt volt..
most datanet van...még sosem volt foglalt...csak néha "kivág", de lehet, hogy mégse vág ki, csak a compinak van vmi zürje:)
matáv nem kéne ingyen sem...***** banda:)
Főgedra Creative Commons License 2001.01.08 0 0 70
Ma a matavnet vizen jart.
Csaknem.
este 9 h utan van es sikerult csatlakozni, mintegy negyedoras (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
valamint: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) utan!
Hat kit szidjak en ezutan!?
Na jo. A matavnetet, de meg visszaterunk a dologra.
Az elozoekhez csatlakozva: van olyan jogalap, amelynek segitsegevel visszakovetelhetjuk a kiesett szolgaltatasi idore eso penzt?
Pontosabban a foglalt jelzes miatt kiesett idore es csatlakozasi keptelensegre hivatkozva?
Erre persze a matavnet mondhassák azt, hogy bizonyitsd be.
Azert meg ott van a szolgaltatovaltas lehetosege.
Ki mirol hallott?
Mostanaban az Elendert nem hallottam Sidney es az Interware-t se.
Naluk mik a feltetelek?
nyman Creative Commons License 2001.01.07 0 0 69
Ez ugyan a Matavrol szol, de azert erdekes: WWW.MATAVSUXX.COM
ötpont Creative Commons License 2001.01.07 0 0 68
senki semmit... :))
Előzmény: enginer (67)
enginer Creative Commons License 2001.01.07 0 0 67
A 2001-es MATÁV árakról tud valaki valamit?
sz Creative Commons License 2001.01.07 0 0 66
en tatabanyan keresztul kapcsolodok, de itt is volt olyan, amikor 99%-os volt a behivomodemek foglaltsaga... :))
Előzmény: Mahmut (65)
Mahmut Creative Commons License 2001.01.07 0 0 65
Most épp én is matávnetről vagyok bent, de az elmúlt napokban lehetetlen volt. ők maguk is elismerték, sőt ha felhívtad az ügyfélszolg-t, ott a géphang egyből arról tájékoztatott, hogy "egyes körzetekben kapcsolódási és adatforgalmi hibák vannak..." valószínű te szerencsésebb körzetben vagy. isten éltessen ez alakalomból
Előzmény: sz (64)
sz Creative Commons License 2001.01.07 0 0 64
en is mnetes vagyok, es nincs semmi gond a csatlakozassal...
Előzmény: Mahmut (63)
Mahmut Creative Commons License 2001.01.07 0 0 63
Maximálisan egyetértek Főgedra minden szavával. A múlt év végéig nálam kifogástalan volt a szolgáltatás. Azóta szart se ér, többnyire csak a freestartról tudok bejönni. Tegnap 40 perces telefon várakoztatás után kapcsoltak egy tyúkot, aki semmire sem tudott válaszolni. Kérdeztem tőle, hogy mikor szándékoznak visszatéríteni a pénzt azokra a anapokra, amikor nincs szolgáltatás. A tyúk persze semmire sem tudott válaszolni. Mondtam, hogy akkor valami írástudónak adja tovább a panaszt, erre azt mondta ő azt sem teheti. . Írjak emilt (mondtam nem tudok, mert nincs kapcsolat), aztán okosan faxot javasolt. Mikor említetttem, hogy nincs faxom, akkor azt mondta küldjek postáról, ingyenesen faxot..... hol él ez a tyúk? Ingyenes fax.....
Szerintem Ti is követeljétek vissza az előfizetési díj arányos részét. A szerződés nem vagy nem megfelelő teljesítésére hivatkozva.
Csocsi
Előzmény: Főgedra (61)
sz Creative Commons License 2001.01.07 0 0 62
a virtualis webszerver 'szolgaltatasuk' egy kalap semmit sem er. aki esetleg azon tori a fejet, hogy melyik szolgaltatonal helyezze el honlapjat, annak javaslom, hogy a listarol a matavnetet torolje...
Előzmény: Berényi Zsolt (60)
Főgedra Creative Commons License 2001.01.07 0 0 61
A matavnet Januar 1-ig tokeletesen mukodott (noha engem is ledobott neha, de ez megszunt miota 56rol lassubbra allitottam a modemet.
Gyakorlatilag neha volt csak kivetnivalom.
Nem igy Januar 1-eje ota!
Azota este NEM TUDOK fölcsatlakozni, mert mindig foglalt.
Van, amikor tobb oram telik el a kiserletezgetessel.
A franciak szerint a bosszu olyan fogas, amely hidegen a legjobb.
Nos, ha a matavnet most hulyenek nez, en csak vigyorgok: eljon az ido, nem is tul soka, amikor szeretnek majd megtartani azokat az elofizetoiket, akikre most****nak.
Addig is, ott a tobbi szolgaltato.
Az ugyfelszolgalatuk semmit sem er, nekem meg sosem mondtak semmi hasznalhatot, vagy talan csak egyszer.
Az atlag varakozasi ido 40 perc es a vonal tulfelen levo embert rendszerint baromira nem erdeklik az elofizeto felvetesei.
Azon ritka alkalmakkor, amikor el kell oket ernem (de minek), kihangositora teszem a telefont es kozben mast csinalok.

Meggyozodesem: a matavnet most, a meg kvazi-monopolista helyzeteben azt hiszi, hogy ezt megteheti.
Ugy gondolom, hogy ebbol csak a donteshozoik korlatoltsaga, a tavlati uzleti gondolkodas hianya tunik elo.

Vegtelensegig nem feszithetik a hurt, mert a mennyiseg atcsap minosegbe es egyszer csak azt veszik eszre, hogy az elofizetesek uteme mar nem koveti az uzleti elorejelzeseiket.

En mindenesetre mar elkezdtem mas iranyba tajekozodni es ismeretsegi koromben akadtovabbi pelda matavnetesre, aki ugyanezt cselekszi.

Berényi Zsolt Creative Commons License 2001.01.02 0 0 60
Megvan a "hiba"!!!
A cégnek a következő MatávNet szolgáltatásai vannak:
1db csoportos mail
1db Virtuális webszerver
1db 1. ill. 2. szintű domain
Namost ezen szolgáltatások birtokában december 13-áig úgy működött minden, mintha nekünk lenne egy Profi csomagunk is, de nem volt (Nem is kértük nem is számlázták, de működött...).
Mentségemre szolgál, hogy még nem dolgoztam a cégnél amikor a szerződét kötöték és a benti beállításokat látva evidensnek tünt számomra a szolgáltatás léte.
Így marad a FreeStart.

BZs, aki most megkönnyebült...

chromax Creative Commons License 2001.01.02 0 0 59
Razide:

megnéztem azt a cikket, szerintem kicsit sántít a dolog, mert ha megváltoztatta neki az ügyintéző a jelszavát és a jelszócsere óta nem tudott fellépni a netre, akkor számomra nem elképzelhető, hogyan tudta volna egy hacker megszerezni az újabb jelszavakat a gépéről...
A hackertámadásokról annyit: BO pinggel és portscannel senki nem foglalkozik, annyi van belőlük, és amig kár nem történik, nem is nagyon lehet tenni semmit. Komolyabb támadási kisérlet esetén az előfizetőt általában kizárjuk.

Üdv
chromax

Előzmény: Razide (16)
VIOLA_ Creative Commons License 2001.01.02 0 0 58
Katttttttt. 21:40. Egy egymegás mélt postáztam, méleim 4/6-odát letöltöttem. Fejlődik a matávnet!!!
Borzasztó.
Berényi Zsolt Creative Commons License 2001.01.01 0 0 57
Mint írtam céges (ISDN) előfizetés, ezért természetesen a számla ki van egyenlítve. Egyébként az E-mail sem megy...
Biztos, hogy nem a géppel illetve a programokkal van hiba, mert a Kiwwi és a FreeStart is szépen muzsikál. Még szerencse, hogy a cégnél sem ezt (hanem bérelt vonalat) használjuk, csak tartaléknak van meg.

Üdv
BZs, akinél még mindíg nem működik a MatávNetes hozzáférés.....

Előzmény: johnnybravo (21)
eMM Creative Commons License 2000.12.28 0 0 56
nekem ilyenkor lövi ki az ISDN vonalat teljes egészében süket.
Most is ez van, modemről és analóg vonalról vagyok fent.
Még lyó hogy ezeket megtarrtottam.
szuper.
Előzmény: Törölt nick (55)
sz Creative Commons License 2000.12.27 0 0 54
ti honnan probaltok csatlakozni? videkrol (tatabanya) havonta kb. egyszer kapok foglalt jelzest, siman felenged mindig (reggel, delben, este, ejjel :)
Előzmény: josef (53)
josef Creative Commons License 2000.12.27 0 0 53
Kösz a visszajelzést.Az ember (persze én is )egészen szalonképtelen dolgokat tud mondani ilyen esetekben , a magyar nyelv rendkívül gazdag .Persze , nem biztos , hogy azokat közzé is teszi .Egyébként most délután kb 30 percig tartott , mire felkapaszkodtam.A Freestart pár perc alatt befogadott , de akkor mi a francnak fizetek a Matávnetnek .Huuu
Előzmény: user_af (52)
user_af Creative Commons License 2000.12.27 0 0 52
Na, újra itt (nem voltam gépközelben egy ideig - karácsony meg ilyenek).

josef:
El tudnám mondani kulturáltabban is. De nem tudom, te pár sikertelen felkapcsolódási próba és 40 percnyi Matáv-szignálhallgatás után mennyire nyugodtan fejtenéd ki a véleményed. Lehet, hogy én vagyok túlontúl temperamentumos, de nekem ennyi után már kicsit zilált volt a lelkivilágom.

A mai trükk, igaz, ez már matáv:
Egész délelőtt nem tudtam telefonálni (nem net - sima telefon), a géphang azt mondta: Átmeneti túlterheltség, próbálja meg a hívást később (nem szó szerinti idézet).
Akkor mire akarnak új előfizetőket toborozni, ha a központok kapacitása a meglévőkre sem elég? (Egyébként elég, sőt, van vagy 30% fölöslegük, gondolom, máshol van a hiba - a központok veezérlése számítógépes, lehet, hogy az akadt ki?) A barátnőm szerint ő is többször ezt az üzenetet kapta, mikor karácsony előtt telefonálni próbált. Vagy átvette a matáv is a MS "general protection fault" hibáját?

Cecil Creative Commons License 2000.12.27 0 0 51
>>És még meg is magyarázza a matáv hogy ez így jó, a hiba az ön készülékében van.<<

Egyszer beszeltem egy amerikai f*szal akit a Matav ezert berelt fel es fizetett. O mondta hogy marrha elegedett a fizetesevel, ezenkivul otthon non-stop ingyen telefon es Internetjart neki.
Amikor felvetettem neki egy-ket dolgot, akkor felhuzta a szemoldoket kisse lenezoen nevetgelve: Why? After all, the Internet is not a basic human right!
(Mi a baj? elvegre az Internet nem alapveto emberi jog!)

Picit finoman de hatarozottan kellett a baratomat is elrugdosni onnan hogy ne verje szet az arcat. Ambar en is szivesen megtettem volna.

Ezt adja mindenkinek a dicso Matav. Ezert fizet mindenki.

Előzmény: eMM (40)
42 Creative Commons License 2000.12.27 0 0 50
Cifu:
"A hívott szám az előfizető kérésére idiglenesen nem kapcsolható..."

A legjobb tudomásom szerint bizonyos körzetekben (tán vmi telefonközpontos "trükközés" miatt) ezt a szöveget mondja be foglaltság esetén (is). Azaz jelen esetben akkor, ha nincs szabad behívóport...

Előzmény: Cifu (47)
sz Creative Commons License 2000.12.26 0 0 49
honnan probaltal behivni?
Előzmény: Cifu (47)
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.26 0 0 48
Teljesen igazad van, ez a MATÁV-féle közönségkapcsolat.
Előzmény: Cifu (47)
Cifu Creative Commons License 2000.12.26 0 0 47
Skacok ne tudjátok meg mennyire a plafonon vagyok most!
24.-e óta most tudtam feljönni először! Miért? Mert egy hang azt mondogatja a tárcázás után, hogy:
"A hívott szám az előfizető kérésére idiglenesen nem kapcsolható..."
HURRÁ!!!!
1212 - nem nyert, csak hétköznap üzemel - MatávNET 0680-as száma - megint nem nyert...
Ma 4x-re kipróbálom - végre OK...
DE, Miafrancvoltezkéremszépen?!?!?!
sz Creative Commons License 2000.12.26 0 0 46
az mnet is furcsa :)
Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.26 0 0 45
Engem meg egy időben nem engedett fel úgy, hogy beírtam a DNS-t, amióta nem irom be azóta felenged. Furcsa.
enginer Creative Commons License 2000.12.26 0 0 44
2000.12.22 20:01:29 10 óra 50 perc 45 másodperc 205236738 byte
2000.12.21 19:24:08 11 óra 28 perc 8 másodperc 211054835 byte
2000.12.19 18:16:00 12 óra 36 perc 19 másodperc 186058920 byte
2000.12.18 18:10:20 12 óra 42 perc 1 másodperc 212584592 byte
2000.12.17 19:33:39 11 óra 16 perc 48 másodperc 222422432 byte
2000.12.16 16:44:47 14 óra 7 perc 37 másodperc 225675661 byte
2000.12.09 15:06:05 15 óra 46 perc 32 másodperc 268377300 byte
STB.....
Előzmény: sz (42)
eMM Creative Commons License 2000.12.26 0 0 43
>En is hivtam mar az 1212-ot nehanyszor, de talan csak egyszer volt nezetelteresem a diszpecserrel. Akkor szepen megkoszontem a segitseget, es ot perc mulva ujra hivtam oket. Akkor massal beszeltem, es siman megoldottuk a problemat :)<

Persze és ez kell hogy legyen a dolgok menete a pénzünkért ugye.
Majd talán egy másik diszpécser elintézi.

Előzmény: sz (35)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!