Keresés

Részletes keresés

becker a hacker Creative Commons License 2001.01.12 0 0 8
Látom imádod azt az age-2-t. Minden hülye fórumon age2- vagy a kiegészítőjéről a Conuerorsról van szó. De P-O-Któl megkérdezném mégegyszer hogy mire van az a hálókártya, mert én itt lemaradtam, és külömben is!: én már hallottam erről, de az illető sem magyarázta meg normálisan hogy hogy is van ez a dolog.
Előzmény: tüzes fal (7)
tüzes fal Creative Commons License 2001.01.06 0 0 7
Holnap megyek hálókártyát venni :)

Egyébként az age of empires2 sel jól el lehet játszani nullmodemkábellel is :)

Lazacsavo Creative Commons License 2001.01.05 0 0 6
Én a hálókártyát ajánlom, egyszerű beállítani, minden játék támogatja,
a nullmodem kábellel pedig sok gond van, és tetű lassú.
Egyébként ha hálózni akartok, akkor az utp-t ajánlom. 2 gépnél nincs szükség hub-ra,
csak egy fordított utp kábelre. Hálókártyát pedig sokkal olcsóbban is lehet találni, én
például egy utp/bnc-s hálókártyát bruttó 2000-ért vettem.

Na sok szerencsét. Csá!

p-o-k Creative Commons License 2000.12.30 0 0 5
MaceeLacee Creative Commons License 2000.12.24 0 0 4
A nullmodemes megoldást nem javasolnám, szerintem túl lassú, mi is hamar elfelejtettük.

A BNC sebessége elég kell legyen, főleg két gép összekötésekor, meg később a plusz gépek rákötése is elég egyszerű, viszont akkor már gondok lehetnek a sebességgel (kb. 4 gép felett).

Gyorsaságban a legjobb megoldás az UTP, ez például másoláskor olyan mintha a saját vinyódról töltenél. Két géphez még nem is kell a HUB, megoldható kábelátkötéssel, vagy már kapható is, nem kell házilag csinálni.

Cyroo Creative Commons License 2000.12.23 0 0 3
Üdv!

A BNC Kb:2500 +áfa /db
az UTP Kb:5800 +áfa /db

Előzmény: tüzes fal (2)
tüzes fal Creative Commons License 2000.12.22 0 0 2
És kb mennyi guba lehet 2 ilyen card?
ToMy_ Creative Commons License 2000.12.22 0 0 1
Hali!

Halokartya mindenkeppen, (ha olcsot akartok, akkor BNC + koaxkabel, ha tobb a zseton, akkor UTP + hub, amugy velememenyem szerint tokmindegy, hogy egyformak-e a kartyak vagy sem), win9x, tcp/ip vagy ipx protokoll (ezzel a kettovel szintem minden jatek megy) oszt hali, mehet a jatek.

ToMy_

Előzmény: tüzes fal (-)
trollcsi Creative Commons License 2000.12.22 0 0 0
hazudnék ha azt mondanám, hogy 0 tapasztalatom van e téren, mert mi hármat kötöttünk össze.
Hálókártya, a lényeg, hogy legyen ugyanolyan mert mikor elvben működő más tipussal próbáltuk, nem ment.
Előzmény: tüzes fal (-)
tüzes fal Creative Commons License 2000.12.22 0 0 topiknyitó
Hali, két gépet szeretnénk összekötni játékra.
Gyakorlati tapasztalatunk ezzel kapcsolatban 0.
Hálókártya vagy 0 modem kábel?
Ha 0 modemkábel akkor hogyan?
Mit kell szem előtt tartani hálókártya vásárlás esetén?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!