Keresés

Részletes keresés

lotuszvirag1111 Creative Commons License 4 napja -1 1 562

Szia!
Szereted a bevállalós fiatal egyetemista lányokat? Akkor a legjobb helyen jársz, imádok masztizni és minden huncutságot. Sok-sok új punciszaftos bugyival és használt zoknikkal, harsinyákkal várlak titeket! Bármilyen extrém igényed van, keress bátran! :) 
lotuszvirag111@freemail.hu

Peter_xx Creative Commons License 5 napja 0 2 561

Nem is tudom mely látványod izgatóbb.
Nem a feneked, az biztos.

Előzmény: Sexyflower (560)
Sexyflower Creative Commons License 6 napja 0 8 560

Sziasztok!
Erotikus kisugárzású, vörös hajú 31 éves domináns hölgy vagyok formás popsival és finom puncival. ;) Ha finom nedveimmel átitatott bugyim illatát és ízét szeretnéd érezni, akkor írj a tunderi1988@gmail.com -ra. Bármilyen testnedvvel kérheted a bugyit, amit postával vagy Foxpost-ba tudok küldeni (személyes átvételre nincs lehetőség). Amit még kérhetsz plusz összegért: fotósorozat tangában, arc nélkül.

bodotamas Creative Commons License 6 napja 0 0 559

sziasztok! veszprémből vagy környékéről árul esetleg valaki?

peet7304 Creative Commons License 2019.11.11 -1 1 558

Igény esetén belefingok. Ez ingyenes.

Előzmény: peet7304 (557)
peet7304 Creative Commons License 2019.11.11 -2 1 557

Nagyon izmos, kimondottan jóképű, nagy faszú, kemény seggű, diplomás pasi vagyok. Fasz szagú, frissen levetett alsógatyáim érdeklődőknek eladók (5000 Ft/db). Igény szerint beleverem a farkam.

Rendelési igényedet kérlek itt jelezd, hogy felvehessük a kapcsolatot. A megrendeléseket postai úton, vagy csomagküldővel teljesítem, kizárólag előre utalás után.

Sexyflower Creative Commons License 2019.10.30 0 7 556

Kedves Férfiak!

Dekoratív, igényes, erotikus kisugárzású 31 éves hölgy vagyok formás popsival és finom nedves puncival. ;) Imádok maszturbálni...van, hogy naponta többször is csinálom. Ha finom, zamatos nedveimtől tocsogós bugyim illatát és ízét szeretnéd érezni, akkor írj a tunderi1988@gmail.com -ra.

Maca888 Creative Commons License 2019.10.27 -1 2 555

Sziasztok.

Kedves érdeklődők,régi és új megrendelőim.

Várom megrendeléseteket illatos bugyiaimra,

zoknikra,harisnyákra,combfixekre és cipőkre.

Fotók és videók is rendelhetők igény szerint.

Kérésre több napos viselés,masztis,pisis fehérneműk.

Nettike611 Creative Commons License 2019.10.25 0 1 554

Hellobello :)

Unod már, hogy csak olyan fehérneműket kapsz, aminek öblítő illata van, és még csak a látszata sincs meg annak, hogy valaha hordta valaki?

Szeretnéd érezni az illatomat?

Szeretnéd, ha kapnál egy fincsi nedves bugyit?

Vagy egy erős illatú harisnyát szeretnél?

Akkor jó helyen jársz!!!

Kérhetsz tőlem bugyit, zoknit,cipőt, harisnyát, bodyt, leggingset,combfixet vagy melltartót is, elég nagy a repertoárom :)

Írj bátran, és úgy rosszalkodok a kiválasztott darabban, ahogy te szeretnéd!

Több lehetőség van:

-egy vagy többnapos fehérneműk

-mensis és pisis bugyi

-izzadt, edzős fehérneműk, sportruhák

-agyonhasznált koszos cipők és zoknik

-masztis bugyi

-intenzív láb és punciillatú harisnyák

stb...

Ha felkeltettem az érdeklődésed akkor folytathatjuk a nettikeanett611@gmail.com e-mailcímen!

Puszi

Netti

Sexyflower Creative Commons License 2019.10.22 0 8 553

Sziasztok!

Dekoratív, igényes, erotikus kisugárzású 31 éves hölgy vagyok formás popsival és finom nedves puncival. ;)

Ha nedveimmel átitatott bugyim illatát és ízét szeretnéd érezni, akkor írj a tunderi1988@gmail.com -ra.
Kérés esetén fotókat is vállalok (arc nélkül és csak bugyiban).

ginababy0210 Creative Commons License 2019.10.18 -2 1 552

ginakiss45@gmail.com ;)

lotuszvirag1111 Creative Commons License 2019.10.15 -1 1 551

Sziasztok kedves régi és új vevőim!
Sok-sok új punciszaftos bugyival és használt zoknikkal, harsinyákkal várlak titeket! Bármilyen extrém igényed van, keress bátran! :) 

Sexyflower Creative Commons License 2019.10.13 0 5 550

Sziasztok!

Dekoratív, igényes, erotikus kisugárzású 31 éves hölgy vagyok formás popsival és finom nedves puncival. ;)
Ha nedveimmel átitatott bugyim illatát és ízét szeretnéd érezni, akkor írj a tunderi1988@gmail.com -ra.
Igény esetén fotókat is vállalok (arc nélkül és csak bugyiban).

Nettike611 Creative Commons License 2019.10.12 0 2 549

Hellobello!

Ha szeretnétek tőlem fincsi illatú harisnyákat, zoknikat, bodykat, leggingseket, bugyikat vagy comfixet, ne habozzatok, várom kéréseiteket a nettikeanett611@gmail.com e-mailcímre!

Garantált minőség, nem bánjátok meg ;)

Puszi :*

Netti

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.07 -2 0 548

Megvenném szimpatikus egyetemistalányok, és fiatal nők agyonhasznált illatos zoknijait illetve bokaharisnyáit.

sablonos@citromail.hu

tdk88 Creative Commons License 2019.09.27 -1 0 547

szya engem érdekelne ha jó punci illatú.

Előzmény: Sexyflower (543)
tdk88 Creative Commons License 2019.09.27 -2 1 546

szioka nekem is vanak jo punci illatos bugyijaim eladó kéréseket tdk88@citromail.hu ra kuldhetsz

tdk88 Creative Commons License 2019.09.27 -1 0 545

szioka nekem is vanna jo szaftos bugyijaim elad kéréseket tdg88@citromailre kérek

Sexyflower Creative Commons License 2019.09.25 -2 5 543

Sziasztok!

Továbbra is várom minden olyan kedves régi és új vásárlómat, aki a finom puncinedvemmel átitatott bugyim illatát és ízét szeretné érezni.

Kéréseiteket a tunderi1988@gmail.com e-mailre tudjátok küldeni.

lotuszvirag1111 Creative Commons License 2019.09.19 -4 1 542

Kedves régi és új vásárlóim!
Az egyetem megkezdtével újra várlak titeket finom punciillatú és mocskos bugyiimmal. Használt zoknikat, harsinyákat is árulok! Keressetek bártan extrém igényeitekkel is! :)
Csak postázni tudok előreutalás esetén, személyes átvételre nincsen lehetőség.

Sexyflower Creative Commons License 2019.09.17 0 7 541

Sziasztok!
Dekoratív, igényes vörös hajú szeximádó 31 éves hölgy vagyok formás popsival és finom puncival...
Ha puncinedvemmel átitatott bugyim illatát és ízét szeretnéd érezni vagy használt melltartómra, harisnyámra vágysz, akkor írj a tunderi1988@gmail.com -ra.

Különleges igény esetén is fordulj hozzám bizalommal és megbeszéljük, hogyan lehetne kivitelezni a dolgot.

bugyifetis Creative Commons License 2019.09.16 0 1 540
Sziasztok, keresek olyan személyt aki szívesen elcserélné párja bugyijait, a párom 24 éves, mindent megbeszélhetünk e-mailben: bugyika007@gmail.com
Személyes átvétel Pesten.
Nikki85 Creative Commons License 2019.09.08 -1 0 538

Sziasztok!

Fiatal dekoratív lány vagyok. Használt, bugyit, harisnyát, zoknit izzadt felsőt ,topot igényeitek szerint eladok!

Illetve erotikus képeket ( arc nélkül) VIDEÓT is,kérhettek még Tőlem.

Írjatok bátran, várom a kéréseiteket! ;) A bugyit addig hordom TE míg szeretnéd.Ebbe a masztis is beletartozik (4000ft/db)

Ha még plusz képeket szeretnél +1000ft.

Spermás bugyit nem vállalok!

Fontos!!Csak előre utalás,postázás után küldök akár automatába is vagy postán maradóra!!Utalás előtt tudok küldeni egy képet ahol rajtam a bugyi a neveddel , erotikus képet csakis az utalás után! Szívesen készítek fotót,hogy hordom a bugyit,de ilyen jellegű képeket ahogy beérkezik a pénz a feladott ajánlott szelvény fotójával küldöm.

Nem alkalmi kapcsolatot keresek ,és nem ismerkedek!

kovacsbrigitta095@gmail.com

Sexyflower Creative Commons License 2019.09.07 0 8 537

Sziasztok!
Dekoratív, vörös hajú szeximádó 31 éves hölgy vagyok formás popsival és finom puncival...
Ha puncinedvemmel átitatott bugyim illatát és ízét szeretnéd érezni, akkor írj a tunderi1988@gmail.com -ra.
Nekem bátran megírhatod mi a vágyad -még ha extrém is... ;)

lotuszvirag1111 Creative Commons License 2019.09.06 -1 1 536

Sziasztok!
Ahogy megkezdődött az iskola szorgosan gyártom én is a punci illatos szaftos kis bugyikákat. Aki szeretné beszippantani milyen egy fiatal egyetemista lány bugyija, aki nappal az iskolapadban ül, este pedig éli a kolis vad bulizós egyetmisták életét, az keressen bátran!

kvarm Creative Commons License 2019.08.11 0 0 534

Kaposváron használt bugyit vennék személyes átvétellel,köszönöm 

Nikki85 Creative Commons License 2019.07.29 -1 1 531
Sziasztok!

Fiatal dekoratív lány vagyok. Használt, bugyit, harisnyát, zoknit igényeitek szerint eladok!

Illetve erotikus képeket ( arc nélkül) VIDEÓT is,kérhettek még Tőlem.

Írjatok bátran, várom a kéréseiteket! ;) A bugyit addig hordom TE míg szeretnéd.Ebbe a masztis is beletartozik (4000ft/db)

Ha még plusz képeket szeretnél +1000ft.

Spermás bugyit nem vállalok!

Fontos!!Csak előre utalás,postázás után küldök akár automatába is vagy postán maradóra!!Utalás előtt tudok küldeni egy képet ahol rajtam a bugyi a neveddel , erotikus képet csakis az utalás után! Szívesen készítek fotót,hogy hordom a bugyit,de ilyen jellegű képeket ahogy beérkezik a pénz a feladott ajánlott szelvény fotójával küldöm. Na a képgyűjtögetők, akik nem akarnak fizetni keressenek ingyenesen letölthető erotikus fotókat,oldalakat. .

Nem alkalmi kapcsolatot keresek ,és nem ismerkedek!

kovacsbrigitta095@gmail.com
Lilluska P Creative Commons License 2019.07.09 0 1 527

Miu miújság?!

Szeretnétek finom illatú fehérneműket tőlem??

Ha igen, várom kéréseiteket a  lillus.panty@gmail.com-ra !

Extra kéréseket is szívesen fogadok, írd meg mit szeretnél és megvalósítom titkos vágyaidat,úgy rosszalkodok a fehérneműkben, ahogy te kéred!

Az alábbiak közül tudsz választani:

-          1 vagy több napos bugyi

-          masztis bugyi

-          pisis-kakis bugyi

-          edzős bugyi, melltartó

-          harisnyák, zoknik

-          bulis bugyi

-          fürdőruhák, bodyk

-          leggings

-          mensis bugyi

-          kislányos bugyi

Számomra nagyon fontos a diszkréció ezért a feladott csomagokat foxposton vagy utánvéttel tudom küldeni továbbá Paypal-os fizetés is lehetséges.

Írj bátran!

Puszi

Lillus

veronkabugyi Creative Commons License 2019.07.06 0 0 526
Sziasztok!

Ebben a csodás nyári melegben is rendelhetőek a fincsi, illatos, nedves bugyijaim.

Írd meg, mire vágysz, és megoldjuk :)

Ízelítőt belőlem és a bugyijaimból az instagram.com/veronikaspanties oldalon találsz.

Érdeklődni, megrendelni a veronkatitka@gmail.com e-mail címen lehet.

Várom a leveleiteket!

Veronika
K.Jozef Creative Commons License 2019.07.02 0 0 525

Sziasztok!

Használt női fehérneműt vásárolnék személyes átvétellel Borsod, Heves megyében illetve környékén!Normális 40 éves pasi vagyok.

Részletek emailben:  bugyiszereto@indamail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!