Keresés

Részletes keresés

Chino-San Creative Commons License 2000.12.21 0 0 14
Valaki sugallatára elkószáltam a Humusz honlapjára (www.humusz.hu), ahol ilyen híreket találtam:

"22-én délelőtt két helyszínen visszaváltható karácsonyfát árusítunk, vagyis bérbe adunk
22-én 9-11-ig a Móricz Zs. körtéren, 11-től a Harminckettesek terén lesz akció. 2000 Ft kaukciót kell fizetni a fákért, amiből 1500 Ft-ot visszafizetünk, ha január 2-án sértetlenül visszahozzák a fát. Amíg a készlet tart!"

SzaLa Creative Commons License 2000.12.21 0 0 13
Hát így vagytok ti "egymás közt"? ;)
Olyasmira emléxem még, hogy a fát néhány napon belül vásárolják vissza (3-4 nap!), de csak akkor, ha jó állapotban van - nem kezdett el hullani.
Mi már vettünk egy cserepest: reménykedünk, hátha tavasszal ki tudjuk ültetni. Csak ehhez még rá kell bírni a kedvest, hogy szenteste feldíszítjük, szülőkhöz haza (otthon a fűtést 5 oC-ra le, majd mikor hazaérünk díszek le, fa a kamrába ki (tehát fél órát gyönyörködhetünk:)). Az idén egy barátom ültetett fenyőt aminek nem voltak levelei, elég szomorú látvány:(
Előzmény: Chino-San (11)
Enter Creative Commons License 2000.12.21 0 0 12
:))
kösz előre is!
Előzmény: Chino-San (11)
Chino-San Creative Commons License 2000.12.21 0 0 11
Hááááááát... (c:§

Ma szeretném a csapatokat támadásba lendítni, úgyhogy ha visszatértek a felderítők ideírom. Csak egyelőre nem sikerült a kapcsolatot az éteren át megteremtenem. Valamiféle légköri zavarok lehetnek Anyuka hadvezérfőnökasszony vevőkészüléke és hallószerve között.

Előzmény: Enter (10)
Enter Creative Commons License 2000.12.21 0 0 10
Chino, meg tudod nézni még a hétvége előtt?
Ha értelmes feltételekkel értelmes fa bérelhető, engem is érdekelne. Ha hozzájutsz valami infóhoz, megosztanád velünk?
(hamár úgyis ráuszul a család ;))
Előzmény: Chino-San (9)
Chino-San Creative Commons License 2000.12.21 0 0 9
KÖSZI KÖSZI!!! ((((((c:§

Asszem minyár rögtön ráuszul a család. (c:§

Előzmény: SzaLa (8)
SzaLa Creative Commons License 2000.12.21 0 0 8
Chino! A kispesti picaon tavaly volt, - ha nem dob át megint a béna memóriám...
Előzmény: Chino-San (7)
Chino-San Creative Commons License 2000.12.21 0 0 7
Engem is érdekelne!

Aszt tudom, hogy tavaly Dunakeszin lehetett kölcsönözni. Ez azér' közelebb van Bp-hez mint Pécs. (c:§ De szerintem ölég messze ahhoz, hogy a fa sokat sérüljön, zúzódjon.

Szóval lyoo lenne egy budapesti cím...

hoppaaa Creative Commons License 2000.12.21 0 0 6
Vegyél földlabdásat.
Előzmény: JUDGE (4)
zsosz Creative Commons License 2000.12.21 0 0 5
vmit vmiert :)))

zsosz

Előzmény: JUDGE (4)
JUDGE Creative Commons License 2000.12.21 0 0 4
Koszi! :-))

Az benzinnel annyi, mint 10500 Ft. Azert ennyire nem sajnalom a kivagott fenyofakat!

Előzmény: Ysler (3)
Ysler Creative Commons License 2000.12.20 0 0 3
Segítek:
Pécsett dec. 22-én a Konzum áruház előtt próbálkozhatsz. Ha jól tudom 2000 Ft db-ja, és ha az ünnepek után meguntad, visszaváltják 1300-ért.
Jujube Creative Commons License 2000.12.20 0 0 2
Csak tavaly hallottam erről az akcióról. Idén nem tudok róla.
Előzmény: JUDGE (-)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.12.20 0 0 1
Figyusz, azé ne nagyon éld bele magad, hogy fáj a fának, szenved meg hasonlók. Valahol határt kell szabni az ember empatikus hajlamainak - persze csak akinek van ilyen - mert nagyon megtudja nehezíteni az életét az állandó aggódás.
Előzmény: JUDGE (-)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.12.20 0 0 0
Karácsony után az enyémet olcsón odaadom! :)
Előzmény: JUDGE (-)
JUDGE Creative Commons License 2000.12.20 0 0 topiknyitó
Hello!!

Felvetnek egy problemat.
A minap meselte a hugom a kis fenyofa mesejet. Majd megszakadt a szivem, mikor meselte. Elhataroztam, hogy tobbet nem fogunk vagott fat disziteni. Hallottam, hogy lehet elo fat kolcsonozni. Csak eppen fogalmam sincs, hogy honnan! Ha valaki ismer ilyen helyet/ceget, akkor kerem ossza meg velem az infot. SURGOS!! Elore is nagyon koszonom!

JUDGE

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!