Keresés

Részletes keresés

Chip-TFF Creative Commons License 2001.06.29 0 0 39
Sajnos a www.redbluedevils.com domaint elvettek tolunk, igy most atmenetileg www.vim.hu/rbd cimen erheto el. Kerlek titeket, hogy szavazzatok mi legyen az uj domain cim?
Koszonettel:
Chip...
LeeroyPPC Creative Commons License 2001.01.31 0 0 38
Regike,ezt a rossz dumat mar lattuk a masik VIDI-s topicban is...muszaj borzolni az idegeket tovabb eme halott csapattal ? Mar csak azert ugatok kozbe,mivelhogy agardi lakos lennek - eloszor szimpatikusnak tunt a Gazszer felkerulese az egyre magasabb osztalyokba,de aztan Chip segitsegevel megertettem,hogy a Fehervarra bekoltozes utan mar a VIDI ellen ment az egesz harc. Jo lenne,ha te is belatnad,hogy felesleges legvarakat kergetni,es bosszantani hulyesegekkel masokat.

Leeroy - egy VIDEOTON/MTK/Chelsea/Barcelona/Celtic/Juventus szimpatizans

Előzmény: Regike (14)
fcf Creative Commons License 2001.01.21 0 0 37
Hurrá! :)
Előzmény: Chip-TFF (36)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.01.21 0 0 36
Felfrissult a www.redbluedevils.com!
Chip-TFF Creative Commons License 2001.01.15 0 0 35
Borosevics!

Koszi szepen! Turelmetlenul varom azt az idot, amikor ismet egy jo meccs elott/utan egyutt sorozgethetunk veletek! Uzeneted tovabbitom a tobbieknek!

Előzmény: Borosevics (34)
Borosevics Creative Commons License 2001.01.12 0 0 34
2 év mulva talán NB1-es meccsen is találkozunk!
Amíg a DVTK feljut és azután is szurkolunk Nektek!
(Diósgyőr szurkolók)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.01.10 0 0 33
Szaki2!

A VIDEOTONNAK! :) A Videotonnak meg az volt a jobb ha a gazszar szivott. Mivelhogy a Fradinak elvbol sem szurkolok ezert a GSZ-FTC meccsen a dontetlennek szurkoltam. :) JA! Es tunteto jelleggel kinnt voltunk a sajat -ex- szektorunkba es leugattunk par -ex-gazszarost. :)

Előzmény: szaki2 (28)
isz-akos Creative Commons License 2001.01.10 0 0 32
szaki2 azt kérdezd meg Chiptől hogy a gszer-eton kinek szurkolt??:))
Regike Creative Commons License 2001.01.10 0 0 31
Nem baj, én meg válaszoltam. Most jó?
Gin
szaki2 Creative Commons License 2001.01.10 0 0 30
Egy nem letezo csapatnak nem ertem hogy lehet szurkolni. Amugy chipet kerdeztem.
HAJRA FRADI
Előzmény: Regike (29)
Regike Creative Commons License 2001.01.10 0 0 29
A GÁZSZER- ftc- n csakis a GÁZSZERNEK!!!
Gázszer forever!
remélem, nem vagy fradista!
Gin
szaki2 Creative Commons License 2001.01.10 0 0 28
Es a gazszer-FRADI meccsen kinek szurkoltal ?
Előzmény: Chip-TFF (22)
Parmi Creative Commons License 2001.01.09 0 0 27
Chip!

Persze, hogy tervezünk! A másik topicunkban, amiben a Vidi is ott van (...) pont az előbb írtam erről, és a berlini teremtornáról is!

Chip-TFF Creative Commons License 2001.01.08 0 0 26
Parmi!

Ujvarosba nem tervezunk turat? Szokasos kulonvonat, vagy busz? :) Ha igen akkor mikor?

Előzmény: Parmi (25)
Parmi Creative Commons License 2001.01.06 0 0 25
isz-akos!
Fehérvárnak sohasem volt két első osztályú csapata, azon egyszerű oknál fogva, hogy a gászszer soha a büdös életben nem volt fehérvári csapat! (Attól nem vált azzá, hogy a helyi média mellé állt, és sikeresen tudta manipulálni a "mezei" szurkolót.)
Gyurováth Sanyit pedig remélem, hogy éltetni fogjuk (kivétel: Vasas, Győr), mert ő teljesen más módon távozott, mint pl. a Dvéri vagy a Dulics, aki ugye néhány nappal a rajt előtt hagyta cserben a csapatot, úgy hogy egész nyáron számított rá, számolt vele az akkori vezetőedzőnk.
Ha van még vmi, akkor meccsen megdumáljuk!
isz-akos Creative Commons License 2001.01.04 0 0 24
áááááhhh ez qrva hosszu igy!! Nahh sebaj majd 1x meccsen megdumáljuk az egyszerübb mert ugyveszem észre hogy elbeszélünk egymás mellett:))
isz-akos Creative Commons License 2001.01.04 0 0 23
Chip!
Ok értem én...
De azt hiszem Te még mindig nem értesz engem...Én egyszerüen nem tudom a qrva anyjukat szidni azoknak a JÁTÉKOSOKNAK akikkel egy gyöztes VIDI meccs után lepacsiztam...Legyenek akármelyik csapatban is...Nem tudtam szidni a Tibert Dvérit Dulicsot és a többi ex-Vidist akik átigazoltak...Ugyanugy nem tudtam anno szidni Horváth Ferit vagy éppen Zoran Kunticsot sem akárhol is játszottak éppen. De például Waltner-t vagy Róthot sem tudtam volna szidni amikor ellenünk játszottak...Mert nekik ez a munkájuk és a normális ember ott focizik ahol
1. Normális zavartalan a légkör
2. Esély van nemzetközi csapatok ellen szerepelni
3. Tovább lehet fejleszteni a képességet
4. És mindezért még jól meg is fizetik
Gondolj csak bele milyen körülmények voltak itt pont akkor amikor a Gszer feljövöben volt...Most öszintén, ha te profi focista vagy akkor nem váltottál volna? Szoval a lényeg hogy nem azért volt szimpatikus csapat számomra a Gszer mert akkoriban divat lett volna nekik szurkolni, hanem mert számomra ez egy kis Videoton volt... De szerintem ha most ugyanazok a játékosok ittlennének akik elmentek a Gszerbe és a körülmények azok lennének ami most van akkor nem hiszem hogy a játékosok 85%-a eligazolna innen...
És akkor Gázszer sem lett volna soha...
Teszem azt nem tudnék haragudni pl Gyurováthra még akkor sem ha mondjuk 1-2 év mulva kupadöntöben az ö goljával nyerne a Vidi ellen az a csapat ahol ö lesz...Mert nem (csak) ö tehet rola hogy nem maradt játékosa a Vidinek hanem a KÖRÜLMÉNYEK is mint 3-4 évvel ezelött...
Bár szerintem ezt sem tudod elfogadni és nem is kell mert ez szubjektiv de az én meglátásom az hogy aki valaha is a Vidiben focizott annak egy kicsit az élete része lett és örökre az is marad a VIDI...és én az ilyen játékosokat sosem fogom szidni akárhol is játszanak...mert tudom hogy 1x egy meccset az Ö goljával nyertünk meg és akkor ott ünnepeltünk...........
Chip-TFF Creative Commons License 2001.01.04 0 0 22
isz-akos!

Figy! En meg arra sem tartottam azt a szemet bandat, hogy rajuk hanyjak! Sot! Tovabbm1ek! En kinnt voltam a Gszar-DFC, Gszar-NKanizsa meccseken is A VENDEG SZEKTORBAN! Igen! EN ELLENUK SZURKOLTAM! Miert? Hogy dogoljenek meg, mielott meg megdoglesztik az en csapatomat! Jo volt latni a Gszar-UTE meccsen is, amikor egy negyest vartak be ennek a mocskos csurhenek. A tevhitekell ellentetben nem azert tettem igy, ahogy tettem (tehat nem irigyseg miatt, merthogy a Vidi eppen masodosztalyu a gszar meg jobban szerepel), hanem mert elso szamu kozellenseg volt! Miert? TE MINEK TEKINTENED AZT AKI A LAKASODRA TOR? Sot! Meg a nevedet is el akarja szedni a penzed es a jatekosok utan.... Errol ennyit....

Befejezem ahogy a DrukkerKocsma2.0-ban szoktam:

MINDOROKKE AZ EGYETLEN IGAZ SZEKESFEHERVARI CSAPATERT: A VIDEOTONERT!

Előzmény: isz-akos (21)
isz-akos Creative Commons License 2001.01.03 0 0 21
Chip!
Figy! Vmit tisztázzunk mert ugylátom ezt még mindig nem érted...ÉN NEM VOLTAM (nem is vagyok és nem is leszek) Gázszer SZURKOLÓ! Mert szerintem szurkoló az aki kijár a meccsekre és vmilyen modon buzditja a csapatot...meg ottvan a nézö aki a foci miatt megy ki a meccsekre...és bocsássa meg annak a fehérvárinak a világ azt hogyha éppenséggel kedve van kimenni egy Gázszer-zte meccsre akkor a fehérvári(bbnak) szorit...nem szurkol...csak szorit... A legjobb kifejezés inkább az hogy szimpatikus csapat volt számomra a gszer. és szerintem mindenki bevallhatja hogy különleges (páratlan) hangulatu meccsek voltak a VIDI-Gszer meccsek...legyen az 4-2 vagy 0-1
Volt vmi. teljesen furcsa és azota is megismételhetetlen érzés abban a néhány meccsben hiszen akkoriban a VIDInek nem volt nagyobb riválisa a Gszernél...és a Gszernek sem volt nagyobb a Vidinél...mind2 csapat bizonyitani akarta hogy ök a legjobbak a városban...hasonlo élmény volt pl a dferr elleni 4-4 es meccs is amikor mind2 csapat bizonyitani akart hogy melyik a jobb a megyében...Én ezeket a meccseket hiányolom, azt az élményt amit ezek nyujtottak nem pedig a Gázszert mint csapatot...
De szerintem teljesen felesleges beszélni és a fehérváriakat megosztani egy halott csapatról...Amikor sokkal több örömünk van a jelenben...én részemről nem is akarok ezzel a témával többet foglalkozni szerintem mindent elmondtam ami ehhez tartozik, de szivesen meghallgatom majd meccsen hogy ti hogy láttátok anno ezt a kérdést...
hajrá VIDI!
Chip-TFF Creative Commons License 2001.01.03 0 0 20
szaki2!

Ezt irtad: "Szerintem inkabb ti vagytok a szarok mint a pestiek, nezz a tabellara ocsi, es ne nyavogj annyit. Unom, hogy minden kocsog videki csak mocskospestizni tud, ahelyett, hogy a sajat csapatanak szurkolna."

Aruld mar el nekem legy szives, hogy ez hol es hogyan kapcsolodik hozzank???

Előzmény: szaki2 (19)
szaki2 Creative Commons License 2001.01.03 0 0 19
Ajanlom olvasd el te is, mert rad is, meg a tobbi fehervari szurkolora is vonatkozik (es a tobbi videki szurkolokra), amit a zte topikba irtam.
Előzmény: Chip-TFF (18)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.01.03 0 0 18
Makvirag!

Koszi, neked is!

Regike!

Mi az a gazszer? ;)

Isz-akos!

Meg egy ilyen beszolas es komolyan letagadlak! TE NEM VAGY TISZTABAN AZZAL, HOGY MIT MUVELT ITT AZ A MOCSKOS BAGAZS! Akkor nem szurkoltal volna nekike es nem mondanal ekkora baromsagot, hogy az is fehervari csapat lett volna...
Na errol, majd a meccsen felvilagositunk a tobbiekkel! ;)

isz-akos Creative Commons License 2001.01.03 0 0 16
Szerintem kár ezen rágódni mikor lassan 1 éve nincs Gázszer!
Az igazsághoz hozzátartozik hogy amikor még volt Gázszer én is szoritottam nekik hogy minél jobban szerepeljenek mert számomra elképzelhetetlen dolog az hogy 3-4 évig szurkolok egy csapatnak (VIDI) és utána ha más néven (Gszer)(ráadásul egy fehérvári (?) ) csapatot az ex-VIDI 80-85% a alkotja (játékosoktol-vezetökig)akkor az elgondolkodtato lehet a SEMLEGES közönség számára
Tudom ez qrva bonyolultra sikerült de a lényeg az hogy akik a Gszernek szurkoltak anno azok nem a VIDI ellen szurkoltak...épp ellenkezöleg Ök a FEHÉRVÁRI focinak szurkoltak mert lássuk be a Gszer 90%-ban mégiscsak fehérvári csapat (LETT) mégha agárdi-velencei ként is kezdte
ez persze szubjektiv és lehet hogy tévedek én mindenesetre anno igy láttam...de ez nem a "temetetlen múlt" és valljuk be jo érzés volt hogy Fehérvárnak 2 elsö osztályu csapata is volt
DE mostmár 1 (és halhatatlan) csapata van az pedig a VIDI és szurkoljunk neki!!!
HAJRÁ VIDI&FEHÉRVÁR!!!
VDTN Creative Commons License 2001.01.03 0 0 15
Regike!
Szerinted a Gázszer előtt ill. után nem volt igényes foci Fehérváron? Én voltam Gázszer meccseken is, de egy-két kivételtől eltekintve a Hartyányi-Csongrádi féle Gázszer igen messze volt az igényes focitól (vagy Te vagy igénytelen...). A régebbi Vidiket pedig azt hiszem egyszerűen istenkáromlás hasonlítani a Gázszerhez.
A gyűlöletkeltésben pedig benne volt a Gázszer is vastagon, azzal a különbséggel, hogy szurkolótábor híján ez közel sem volt olyan hangos mint a Vidike részéről. Ráadásul egy kis médiatámogatással (Horog+FTV) sikerült a semleges tömegeket is megfelelően manipulálni...
Egyébként valóban nem kell lelkesedned a Vidiért, nyugodtan siránkozz a hasonszőrű (50-100 fő?) gázszeresek társaságában.
Előzmény: Regike (14)
Regike Creative Commons License 2001.01.03 0 0 14
Sziasztok!
Sajnálom, hogy a Gázszer megszűnésével eltűnt az igényes futball Fehérváron.
A Videotonért nem tudok lelkesedni, nem is lehet érte.
A Gázszer volt bajnokesélyes, de nem bírta a Fehérvárról érkező nyomást.
Nem tudom nektek megbocsátani, fiúk, hogy gyűlöletet keltettetek a saját városaitok csapatai között!
Bocsi!
Gin
kokoo Creative Commons License 2000.12.24 0 0 13
Parmi:

Hmm...Nekem a küldést postán meglehetne oldani?
Én is minden vidi szurkolonak boldog új évet!

szpenszi Creative Commons License 2000.12.24 0 0 12
Ciao!

Boldog Karácsonyt és színvonalas lelátói produkciókban gazdag új évet kívánok az összes Vidi-szurkolónak!!!
HAJRÁ LOKI! HAJRÁ VIDI!
Üdv.: Spencer - Szívtiprók Ultras Debrecen

hool_ Creative Commons License 2000.12.24 0 0 11
Hi!

Minden Vidi szurkolónak kívánok Boldog és Békés Karácsonyt, valamint sikerekben gazdagabb új évezredet!

Minden gyűjtőnek a figyelmébe!
Elkészült a CB 2001-es kártyanaptára, érdeklődni lehet a cityboys@swi.hu emilcímen.

Bye!

Hajrá Sopron!
w3.sopronnet.hu/cityboys

Előzmény: Parmi (10)
Parmi Creative Commons License 2000.12.23 0 0 10
Néhány napon belül kész vannak az RBD-s naptárak!!!

Beszerezhető az email címünkön (redbluedevils@freemail.hu) valamint a bajnokság folyamán a stadion pénztárainál!

fcf Creative Commons License 2000.12.21 0 0 9

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!