Keresés

Részletes keresés

csipeszke Creative Commons License 2004.06.15 0 0 18
tud valaki mondani mostanaban mukodo ingyenes online rpg-t?
Blade W Creative Commons License 2000.12.20 0 0 17
Ehh elfelejtettem mondani Salyna neven jatszom, majd uzenj ram.
Blade W Creative Commons License 2000.12.20 0 0 16
Mar az utolso questeket csinalom, jovore lehet hogy vegig tudom jatszani:)
dunee Creative Commons License 2000.12.20 0 0 15
Rohannom kell, csak benéztem. A játék elindult, délután nyomultam vele egy pár órát, nekem tetszik. Egy ideje nem indul el, de most nincs időm megnézni miért. Szóval tetszik :)
Blade W Creative Commons License 2000.12.20 0 0 14
Helyzet?
dunee Creative Commons License 2000.12.20 0 0 13
Ja, az igaz. Na mindegy, a francia verzió már 23 megában lenn van, megnézem, mit tud.
Blade W Creative Commons License 2000.12.20 0 0 12
Arrol fogalmam sincs h a francia verzio francia nyelvu jatek-e, az viszont tuti nem elony ha valaki angolul hivatkozik valamire neked meg francia verziod van.

En anno a hivatalos siterol szedtem, megfeleloen gyors volt, viszont az a 68 megas file nem a legujabb patch, de ha majd connectalsz egy szerverre ami az ujabb patchet tartalmazza akkor automatikusan letolti majd a kliens, nem kell izgulni. A gamerealm is ilyen peldaul.

dunee Creative Commons License 2000.12.19 0 0 11
Baromságokat mondok itt balra-jobbra. Megnéztem egy pár screenshotot és ez a file franciául van. Sorryka.
dunee Creative Commons License 2000.12.19 0 0 10
A leggyorsabb site, amit találtam:

http://193.252.92.201/La4emeProphetie.zip (68.89 M)

A 4čme Prophétie a játék francia kiadása. Én úgy vettem ki, hogy a szöveg úgyis szerverfüggő, tehát tök mindegy, hogy melyik klienst töltöd le (persze én értek franciául, úgyhogy nekem tulajdonképpen mindegy). De Blade majd úgyis kijavít, ha ez nem így lenne...

dunee Creative Commons License 2000.12.19 0 0 9
Az ~500k-s install file már lejött, nem tudom, hogy ő honnan tölti. Az az igazság, hogy jobban szeretném, ha kiírná, mert akkor rá tudnám uszítani a Gozillát és jobban is érezném magam, arról nem is beszélve, hogy ott be tudom állítani, hogy 06:59-kor lelépjen a netrül.

Most úgy 0.9-1.5k/s sebességgel jön az 56k-s kapcsolatomon... Konkrét URL-t a 60 (80) megás file-hoz nem tudnál mondani?

Blade W Creative Commons License 2000.12.19 0 0 8
Honnan toltod? a hivatalos site rol tapasztalataim szerint gyorsabb.
dunee Creative Commons License 2000.12.19 0 0 7
Köszi, megvan, elindult a d/l is, csak rohadt lassú. Aszondod, hogy lehet resume-olni, ha leesem a netről (vagy elmegyek aludni, mert ezzel a tempóval reggelig se lesz kész...)
Blade W Creative Commons License 2000.12.19 0 0 6
www.gamerealm.com rol is letoltheted a t4c szekcioban. Szoval letoltod a t4c.exe-t amit installva kapsz egy letolto klienst. Az pedig letolti maganak. Ennyi az egesz. Hogy a hivatalos site-on fent van-e az uj patch azt nemtudom, a legujabb patch ami tartalmazza a legutolso szigetet az kb 80 mega.
dunee Creative Commons License 2000.12.19 0 0 5
Jó, hogy itt vagy, Blade, mert a limitált IQ-mnak hála nem bírtam rájönni, hogy mit is kell letölteni. Egyébként a screenshotok tetszenek, olyan Diablos az egész, szép grafikaval (a többieknek mondom).

Szóval tucc egy linket adni? Vagy a http://www.the4thcoming.com/demo/ címrül köll letölteni? Sok az a 60 mega ahhoz, hogy rájöjjek, hogy nem azt kellett vóna...

Blade W Creative Commons License 2000.12.19 0 0 4
Lehet resumelni, nemgaz. Most eppen server reset van:) (nem a karaktereket torlik nyugi;))
Előzmény: dunee (3)
dunee Creative Commons License 2000.12.19 0 0 3
Az a nyolcvan mega kicsit combos... Nembaj, már hat után van :) Én kiprószálom, ha teccik, akkor itt még írok rula.
Blade W Creative Commons License 2000.12.19 0 0 2
Ingye van, asszem junistol ingyenes a server elotte 2 evig fizetos volt. Erdekes, azt hittem ez tobb embert erdekel.
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.19 0 0 1
Ez a kételkedés tipikus magyar mentalitás...
...de milyen igazad van. Télleg ingyé van? :)
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.19 0 0 0
Ingyenes? Vagyis 0, azaz nulla Ft?
Blade W Creative Commons License 2000.12.19 0 0 topiknyitó
Par honapja mar jatszom vele, es igen megkedveltem a T4C-t (The 4th Coming). Ez egy izometrikus hack&slash rpg, kb 3 eves, ugyhogy grafikailag nem csucsszuper de azthiszem nem is ez a fo szempont. Nagy elonye a tobbivel szemben hogy ingyenes. Hozzaferese igen egyszeru, le kell tolteni (kb 80 mega install file), aztan regisztralni magad egy ingyenes szerverre. Kulon elony hogy a legjobb T4C server ingyenes. Ez a Gamerealm, ami mas online rpg-ket is hostol egyebkent.

Akit erdekel:
www.the4thcoming.com <- hivatalos site
www.gamerealm.com <- szerver
www.t4cportal.com <- a nev magaert beszel

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!