Keresés

Részletes keresés

Lecso11 Creative Commons License 2022.05.30 0 2 50

Anno az albakosar fórumán volt Albacomp-Kaposvár kék-fehér barátság topic :DD

JacksonSpider Creative Commons License 2022.05.30 0 2 49

akkor màr kéne egy olyan topic is,hogy ZTE-Falco-Körmend baràtsàg :D 

Törölt nick Creative Commons License 2022.05.29 -1 2 48

Loooool 🤣🤣🤣

ementálib Creative Commons License 2022.05.29 0 5 47

ez a topik mondjuk remek találat;))

Törölt nick Creative Commons License 2022.05.28 -3 0 46

Eladó,érdeklődni:kapos77kft@gmail.com

Béla Bá Creative Commons License 2005.12.18 0 0 45
Én meg ezt az egészet nem értem. :-))

De kellemes ünnepeket mindenkinek! :-)
Előzmény: G. Peti (44)
G. Peti Creative Commons License 2000.12.21 0 0 44
kokoo: most már értem!
kokoo Creative Commons License 2000.12.19 0 0 43
:D45
isz-akos Creative Commons License 2000.12.19 0 0 42
Chip!
Izé...lehet félreértettél...
Én nem vagyok alba b közepes (van olyan 1általán?:)
Hanem meccsre járo szurkolo...Mivel rohadt faxok is vannak a b-középbe és 3 - 4 éve amikor be akartunk állni nem nagyon engedtek (najo szépen szolva elkuldtek minket a halál f@szába...) Azt hogy a dobokat honnan szerválták nemtom ezért nem is irtam...
Én nem a b közepet akarom védeni hanem a csapatot...
ciao
Chip-TFF Creative Commons License 2000.12.19 0 0 41
Ez a hozzaszolasod tok olyan volt mint amit a Zoldek szoktak irogatni... :/ 100 eves mult, ilyen/olyan bajnoki cim, stb.... A 7 db dob az erdekes dolog, mert egyik alkalommal is a mi dobunkat nyulta(to)k le amiert erte kellett menni... Ezeket kihagytad. ;)

Hajra VIDI!

Előzmény: isz-akos (37)
Norbi_ Creative Commons License 2000.12.19 0 0 40
Koko,iszakos!
Nektek is Kellemes Ünnepeket!:))
kokoo Creative Commons License 2000.12.19 0 0 39
:D

KELLEMES ÜNNEPEKET!:)))

Norbi_ Creative Commons License 2000.12.19 0 0 38
iszakos!
Azért vagytok ti a legsportszerübbek mert nem szurkoltok a "Hajrá Albán" kivül:))))
Gratula a Fair Play dijhoz!!:)
isz-akos Creative Commons License 2000.12.19 0 0 37
Csak hogy a kosárlabdáról is legyen szó!
Albacomp: 3x magyar bajnok 2x kupagyöztes az első NBA játékos Magyarországról az albacompból került ki 98-ban a fehérvári közönséget választották a legsportszerübb szurkolótábornak saját több száz oldala Albacomp könyv jelenik meg évente Saját fotokiállitása van az Albacompnak CD-t is kiadtak amin az Alba játékosok kedvenc dalai hallhatoak Saját basseball sapkánk sálunk és 7 db (!!) dobunk van....ha vmi(ke)t kihagytam sorry,....
kokoo Creative Commons License 2000.12.19 0 0 36
Ahhoz képest hogy ez egy szar topic mar 37 hozzászolás van benn 3 nap alatt!:))))
hool_ Creative Commons License 2000.12.19 0 0 35
Nekem is tele van a faszom az ilyen hülyeségekkel mint ez a topic is! Én nem a faszomat fogom kiverni, hanem a ti fogaitokat, ha nem lesztek tisztelettudóbbak! Értve vagyok?

Hajrá Sopron!

Előzmény: kevin_d (34)
kevin_d Creative Commons License 2000.12.19 0 0 34
kokoo

Te okostojás, Mi köze van az adott csapatoknak a ti balfaszkodásaitokhoz? Még egyetlen szó se esett a kosárlabdáról!!! Nem zavar? Gondolkodj!

kokoo Creative Commons License 2000.12.19 0 0 33
Kevin:

Még annyit, hogy szerinted aki itt Real Madrid,Bayern München,Ajax, Manchester
topicokat nyitogat, az kint volt minden meccsen?Szerintem van köztük olyan aki még ű
1 meccsen se volt!Ennyit ehez a fantasztikus hozzászolásodhoz!

kokoo Creative Commons License 2000.12.19 0 0 32
Hi!

Kevin:

Jópár kosármeccsen voltam már ha elhiszed ha nem!Szerinted akit te nem látsz az
nincs is ott?Ez elég IQ hiányos logika!Na mind1 leszarom hogy mit gondolsz...

Akos: Gyere ma, azt megbeszéljük!:)))))

Liver: Ha tele van a faszod akkor verd ki!No comment....

Csáo

HAJRÁ SOPRON!

kevin_d Creative Commons License 2000.12.19 0 0 31
Ha saját magatok szórakoztatására hoztátok létre a topicot, akkor nem kellett volna az adott kosárcsapatok mögé bujnotok. Miért nem Matáv Haladás Vidi barátság címet adtatok a topicnak?
Gyerekesek vagytok!
isz-akos Creative Commons License 2000.12.18 0 0 30
Viszont nem értem körmenden miért nem engedték be azt a 40 fehérvárit aki leutazott...(csak 12-15 en jutottunk be....) Biztos ájöttek hogy a többiek már nem ált.iskolások igy nincs keresnivalojuk egy ált.iskolában:))
Pedig ott még csak nem is voltak a többiek benyomva?? lehet ez volt a baj??
Norbi_ Creative Commons License 2000.12.18 0 0 29
:))))
Hát látod van ilyen:)))
Itt csak Whiskyvel engednek be a szorakozóhelyekre....:)))
isz-akos Creative Commons License 2000.12.18 0 0 28
Norbi...te is még csak 11 éves vagy??? :PP
engem multkor szombathejjen nem akartak beengedni mert tul kicsi voltam és tul sok sör volt 1x a kezembe....ugyanezért fehérváron ingyen belépöt kaptam:))
Norbi_ Creative Commons License 2000.12.18 0 0 27
Liver nem nyert a 13-18 év!:)
Üdv Szopjoni és Almacompotos barátaminak!:))
isz-akos Creative Commons License 2000.12.18 0 0 26
Liver!
Ami az én életkoromat illeti sajnos pont nem esik bele a 13-18 ba bár hajszál hijján ott lenne a helyem...
Amugy akkor se lenne semmi közöd hozzá ha 7 éves lennék és akkor sem ha 29 ...ugyanis mi 3-man értjük a poént és nekem már az is böven elég hogy tegnap egész este a hasamat fogtam a röhögéstől:))))
Amugy ha nem vennéd észre a topic inkább ironikus mintsem nevetséges;-)
Csakhát nem mindenki ismeri az elözményeket...de akkor inkább ne kotyogjon bele...amugy ha nem teccik ne irj bele és akkor hamarabb elsüllyed...
elvégre semmi sem tart örökké.../csak a sopron-alba-falco barátság;-)/
Liver Creative Commons License 2000.12.18 0 0 25
Kevin !

Most meg én értek Veled egyet! Függetlenül attól, hogy ez a 3 jómadár haver-e vagy sem, a topic színvonala siralmas. Ha valaki abban éli ki magát, hogy a haverjaival primitív stílusban cseszegeti a másikat, akkor az önmagát minősíti.

Tényleg, csak úgy kiváncsiságból, ti 3an hány évesek vagytok? Mert igazán nem csodálkoznék ha abba a 13-18 éves korosztályba tartoznátok, amelyikkel nekem tele van a f*szom!

Előzmény: isz-akos (24)
isz-akos Creative Commons License 2000.12.18 0 0 24
kevin_d
Ne bántsad Koxit mert amint látod van itt falcos (norbi) soproni (koxi) albacompos ("részeges")
tehát nem értem mi a baj??:)
Szerintem a topic cimében 4 csapat szerepel annak 3 "képviselöje" már megjelent a 4ik nekem nem is igazán hiányzik de ha betéved hát egye fene felölem maradhat;-)
kevin_d Én láttam már Kokoot és bevallom nem röhögtem Hidd el láttam sokkal rosszabbat is méghozzá fehérváriban...majdnem olyan gyorsan futnak mint amilyen nagy a szájuk:))
Persze ez csak a kisebbség
A lényeg hogy ha még nem vetted volna észre mi 3-man ismerjük egymást és "csak" cukkoljuk a másikat...Lehet hogy neked nem tetszik de akkor nem kell bejönni...pláne nem kötelezö irni:)
A lényeg hogy testvériség szabadság -sopronalbafalco királyság;-)
ciao
kevin_d Creative Commons License 2000.12.18 0 0 23
kokoo

Eddig azt hittem, hogy Te egy értelmes gyerek vagy! Hát tévedtem!
Mit irogatsz itt a kosárlabdáról? Még egyetlen soproni csapat meccsén nem láttalak! Azért egyszer kétszer kint voltál? Vagy csak az újságokból követed az eseményeket?
Most kemény gyereknek képzeled magad mert az internetten leírtad, hogy mocskos Falco, meg Albacomp? Mindkét csapat szurkolói halálra röhögnék magukat ha meglátnának téged!
Szerintem jobb lenne ha hanyagolnád ezt a témát!

Egyébként tényleg óriási bravúr, hogy az egyetemista fiúk tegnap legyőzték az Albacompot! (tudod kokoo veled ellentétben, én kint voltam a meccsen) Ők már a második "nagy csapat" akik kénytelenek voltak fejet hajtani a SMAFC lelkesedése előtt, és minden bizonnyal nem az utolsók! Hazai pályán a SMAFC mindenkire veszélyes!
SZÉP VOLT FIÚK!!

Gratulálok a Körmendnek is!
Az se volt semmi, ahogy legázolták az SKC-t! (tudod kokoo veled ellentétben, én Körmenden is ott voltam) Egyébként a nagy különbségű vereség ellenére, sem bántuk meg barátaimmal, hogy elmentük Körmendre, mert egy fantasztikus csapatot láthattunk! Igazi örömkosárlabdát játszott a Körmend és bevallom, nem egy hazai akció ragadtatott tapsra minket!! A csarnok hangulata pedig a 90-es évek eleji soproni meccsek hangulatát idézte. Irigykedve figyeltük, mind a parketten, mind a lelátón történteket.
Szerintem nyugodtan mondhatom, hogy ez a Körmend nagy eséllyel pályázhat a bajnoki címre is!

Azért persze HAJRÁ SOPRON!!

kokoo, te pedig nyugodj el!

isz-akos Creative Commons License 2000.12.17 0 0 22
Ilyen az igazi smafc-albacomp barátság:))) igaz Koxi?

isz-akos Creative Commons License 2000.12.17 0 0 21

Kiváncsi leszek ebböl mi fog kisülni:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!