Keresés

Részletes keresés

kispolgár Creative Commons License 2001.01.19 0 0 8
Szia!

Szintén benne vagyunk /a család/ a programban.
Mi a baj a modemmel? Nálunk jó - igaz, én a ConnecPal 6.3-at használom a Windows Tárcsázója helyett.

MÁs.
A 15"-os monitor valójában 14"! Igaz,másutt a 14"-esek is csak 13"-ak.

Előzmény: jacek67 (7)
jacek67 Creative Commons License 2000.12.28 0 0 7
Úgy látszik a modem nem áll a helyzet magaslatán.
Vab valakinek egy használható drivere hozzá?
jacek67 Creative Commons License 2000.12.15 0 0 6
A gép a következő: "Teljes multimédiás Compaq számítógép Celeron 566 MHz / 10GB HD / 64MB RAM / CD ROM / hangszórópár, modem, 15" monitor, Windows 98 magyar operációs rendszer"
A 32M tévedés volt, de az is kevés. A bővítés legalább 30eFt, mert nem lehet belerakni a gagyit, legalább Kingston, vagy Viking RAM kell bele.
Természetesen a billentyűzet, egér hangkártya értelemszerűen benne van.
"Telefonos internet-hozzáférés - havi 20 óra - a kedvezményes időszakokban a MATÁVnettől, illetve a Vivenditől 2 évig." ez sem olyan rossz.
"Telefondíjmentes, internetcélú hívás - havi 20 óra - kedvezményes időszakokban a Matávtól, illetve a Vivenditől 2 évig." Talán nem a csúcs, de otthonra jó.

Inkább az érdekelne, hogy lesz-e belőle valami!
Jacek

Deep on Creative Commons License 2000.12.15 0 0 5
jacek67!

Nehogy belemenj egy ilyen üzletbe...panchonak igaza van /az a RAM engem is érdekelne ám!/.
6000x12x2év =144 ezer + 21=165 ezer /+kell még-ram,keyboard,egér,cd,floppy,videokartya,hangkartya stb... ami szintén elég sokba kerül/.
Én a helyedben nem venném meg. De neked nyilván kell a gép...figy ha van ennyi pénzed egyben akkor vedd meg a gépet máshol.
Ha nincs az sem baj, mert vannak olyan számtech üzletek akiknek van szerződésük bankal akik adnak neked áruhitelt és úgyanúgy feléjük is törleszthetsz /pl.:Budapest Bank, OTP/

Üdv,

Vanek Creative Commons License 2000.12.15 0 0 4
Pancho! Hol lehet ennyiért RAM-ot venni? Komolyan kérdezem!!!
Előzmény: pancho (3)
pancho Creative Commons License 2000.12.15 0 0 3
Bocs, de ez a gép már most egy ócska vacaknak számít, és ezt akarják rátok sózni? Biztos a Compaq eladhatatlan raktárkészletére találtak balek vevőt (az államot).
Az első dolgod az lesz, ha használni is akarod, hogy venned kell memóriát, mert 32M már mindenhez kevés (hálistennek a memóriaárak most eléggé lent vannak, 128M olyan 14E+ÁFA, ennél kisebbet nem érdemes, hátha jövőre is használni akarod a gépet). A 10 G vinyó se egy egetverő (hamar be tud telni), a C566 már talán nem is kapható, annyira réginek számít, talán a 15" monitor benne, ami ér valamit (bár használt 17"-os Dellt is vehetsz 45E-ért, ÁFA benne van az árban).
Előzmény: jacek67 (1)
Vanek Creative Commons License 2000.12.15 0 0 2
Na, ja nem rossz, de azért nem az az egetrengetően jó. De úgy önmagában az egész akciónak semmi értelme.
Előzmény: jacek67 (1)
jacek67 Creative Commons License 2000.12.15 0 0 1
Az ígért kondíciók sem rosszak: 21000,- egyszeri, 6-8000,-Ft havi 2 évig rgy Compaq C566/32M/10G/15" gépért.
Előzmény: Vanek (0)
Vanek Creative Commons License 2000.12.15 0 0 0
0 bizodalmam van az ilyen akciók sikerében!
Az értelme viszont tényleg nulla!
jacek67 Creative Commons License 2000.12.15 0 0 topiknyitó
Nem tudom kinek mi a tapasztalata, de folyamatosan csúsznak. Eddig semmit nem sikerült úgy csinálniuk, mint ígérték, kivéve a sorsolást. Az megvolt. Igaz, hogy később, de megvolt. De engem hijába sorsoltak ki, a mai napig nem sikerült elküldeniük a szerződést. Pedig már van akinek kiment, sőtt vissza is küldte. Megkapom-e valaha, nem tudom.

Ti mit tapasztaltatok?
Jacek

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!