Keresés

Részletes keresés

ktibor Creative Commons License 2001.11.29 0 0 19
"Kedves Gyerekek!

Az idén nem látogatlak meg benneteket, nem mászom be a kéményen keresztül, nem bujkálok, hogy nehogy észrevegyetek amikor a mocskos és büdös csizmátokba belerejtem azokat a finom és drága csokikat. Nem kérdezem meg, hogy jók voltatok-e, meg hogy mi a kedvenc versetek (kis köcsögök nem is tudjátok, hogy mi az a vers), nem próbálok a hitelesség kedvéért olyan sztorikkal előhozakodni, amiket harapófogóval szedtem ki a szüleitekből, nem, nem és nem.

Öreg vagyok már bohócnak. Ne hebegjetek, habogjatok, hogy kikeféltétek a csizmátokat, meg, hogy milyen k****ra vártatok, meg hogy egyáltalán nem direkt löktétek le azt az idős nénit a troliról. Nem érdekel az egész, tetű kis mászóka-rongálók, tele van a hócipőm azzal, hogy egy évig rám se csörögtök, ma, december 6-án pedig mind ott követelőztök a cipős szekrénynél. Hát menjetek a fenébe!

Mindegyik kérjen az anyjától egy százast és vegyen magának csokit a sarki éjjel-nappaliban.

Egyébként a minap valaki azt mondta nekem, hogy 2001-ben nem divat a piros és igazság szerint egyáltalán nem szexis a szakáll és a nagy has. Hát jó, legyen. Elmentem egy fitness klubba és a kezdeti problémák után (beszorult a bojtos csizmám a szobabiciklibe és ráborultam a futógépre) leadtam pár kilót, egész jó lett a közérzetem, leszámítva azt, hogy kiújult a müzli-allergiám. Elmentem pár új cuccot venni és a régi piros szettet elégettem. Szóval most frissen vagyok borotválva, szürke öltöny, fehér ing és nyakkendő van rajtam, autóval járok, eladtam a a rénszarvas szánt. Rám se ismernétek, pedig én vagyok a

Mikulás"

szervező Creative Commons License 2001.02.14 0 0 18
mint a hazádat, igaz, te alávaló!

xxxxxxx/////////////xxxxxxxxx
xxxxxx.xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxx
xxxx.xxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxx
xx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxx
x.xxxxx^^^xxxxxxx^^^xxx.xxxxx
x.xxxxx.@.xxxxxxx___xxx.xxxxx
x.xxxxxxxxxx|.|xxxxxxxx.xxxxx
xx.xxxxxxxxx|.|xxxxxxx.xxxxxx
xxx.xxx..xxxxxxxx..xx.xxxxxxx
xxxxx.xxx........xxx.xxxxxxxx
xxxxxx.xxxxx...xxx.xxxxxxxxxx
xxxxxxxx.xxxxxxx.xxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxx.x.x.xxxxxxxxxxxxxx

Előzmény: a Mikulás (16)
a Mikulás Creative Commons License 2000.12.19 0 0 16
Mi az, hogy alakítottam ? Eladtam neki 1,-Ft-ért.
Előzmény: tüzes fal (15)
tüzes fal Creative Commons License 2000.12.19 0 0 15
A mikulásról ti még nem is tudjátok hogy virgácsok beszerzésére alakitott céget egy arab vagy görög üzletember nevére. Ez a vállalkozás azonban csak névleges, valójában egy illegális vodkagyár jövedelmének tisztára mosásához használják. Az FBI is bekapcsolódott a ....fa ügy fedőnéven indult nyomozásba, miután kiderült hogy a mikulás ezekből a pénzekből szeretne egy uj tv állomást létrehozni, ahol egész nap mexikói sorozatokat vetítenének.
De ez még semmi, mert egy bizonyos állatkertben található egyetlen tanút német vendégvadászokkal lelövette, igy biztosítva hogy soha nem derül fény a az északi jégmezőkön létesített környezetszennyező olajkútjaira.
A termelésből befolyt pénzeken viszont biológiai vírust kísérletezett ki ami az emberre hatva számolási nehézségeket okozott. Ezért húzódtak el annyira az amerikai választások.
HitetlenTamaska Creative Commons License 2000.12.19 0 0 14
A szlovák fikázók nevében ezúton is köszönjük az internacionalista segítségnyújtást!
A jövöben kérjük ügyeljenek jobban a helyesírásra:
Mikulas
Előzmény: akkorcsakmi (13)
akkorcsakmi Creative Commons License 2000.12.19 0 0 13
Csak szerényen megjegyezném, hogy vannak nonkonformista fehér Mikulások is. Ők hova álljanak?:-)
tegzes Creative Commons License 2000.12.19 0 0 12
Ez így ebben a formában nem jó, mert a Mikulás vörös, tehát kommunista. Az adónyomozóhatoság lelkiismeretes munkája következtében a rénszarvas folyékony magyarsággal bevallotta, hogy ő minden részletre kiterjedően nagyon jól emlékszik. A bolsevikbérenc Mikulás annyi köztartozást halmozott fel, mely a sikeres polgári nemzetgazdaságot is romlásban döntheti. Ezen felül, a Mikulás kém! A nemzetrontó tevékenységéhez az utasításokat a dunából előjövő békaemberektől veszi át. A rénszarvas tanúként említette meg Schlecht Csabát, aki mindezeket megerősítette.
Előzmény: szervező (11)
szervező Creative Commons License 2000.12.19 0 0 11
mindamellett a napokban úgy hallottam, hogy a Mikulás egy jelentős köztartozásokat felhalmozott káeftéjét rénszarvasok nevére íratott, akiket azóta is hiába keresnek az adónyomozók.
Talán a farkasok megkayálták őket.
Papa Krest Creative Commons License 2000.12.15 0 0 10
Átvettük. Saját emberünk. Most. Már.
Előzmény: PuPu (8)
Jujube Creative Commons License 2000.12.14 0 0 9
A Mikulás a manókkal és a krampusszal él együtt. Fertő.
PuPu Creative Commons License 2000.12.14 0 0 8
Azt te csak gondolod!
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Majd lesz itten mingyár rend!
A Forradalmi Mikulás -Krampusz Kormány
Előzmény: Papa Krest (5)
tegzes Creative Commons License 2000.12.14 0 0 7
Volt, van, vagy szándékozol e venni vörös hacukát? :)
Esetleg zöldet? :)
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.14 0 0 6
azt, hogy velem ki és mit leplez, meg hogy ál vagy sem, ne pitiszkáljuk már, ha - most még -szépen KÉRHETEM!! :)))
Előzmény: tegzes (3)
Papa Krest Creative Commons License 2000.12.14 0 0 5
Már nem. További ajánlat?
memoár Creative Commons License 2000.12.14 0 0 4
Ma reggel engem zöld ruhás Mikulás kényszerített ablaknyitásra a Bartók Béla úton.
Aljas módon itthoni használatra 30, külföldire 15% kedvezményt ígért. Diszkrimináció. Monnyon le a zold mikulás is.
Memoár
tegzes Creative Commons License 2000.12.14 0 0 3
Úúúgy van!! Micsoda megvilágosodás! A szemét őskommunisták nemzetromboló mételyként vörösre dominálták a Mikulást! Ezzel az aljas és velejéig perverz aknamunkájukkal, a polgári demokrácia alapjait rombolják. Ez rosszabb, mint a fenyőfán a vörös csillag! iszonyú!!! Ártatlan polgári gyermekeink gyanútlanul ülnek fel az igazi arcát ÁLSZAKÁLLAL LEPLEZŐ vörös rém térdére, aki a mi szemünk láttára éli ki gyermekünk lelkén pedofil hajlamait!
Előzmény: bubis (0)
kalendula Creative Commons License 2000.12.14 0 0 2
Szent Miklós azonnal adjon ki közleményt, melyben elhatárolódik ettől a bolsevista csökevény Mikulástól! Az álMiklós meg monnyonle!
Előzmény: szervező (-)
Szabadelvue Creative Commons License 2000.12.14 0 0 1
Valóban? Ámbár gyakran látjuk egy társaságban a krampusszal ...
Lehet, hogy ő is a krampusz embere?
Vagy esetleg fordítva, a krampusz az ő "embere"?
Sietek nyitne egy másik fejezetet: "Hazáruló a krampusz"...
bubis Creative Commons License 2000.12.14 0 0 0
Maradjuk annyiban, h0gy a Mikulas v0r0s! :)
Előzmény: szervező (-)
szervező Creative Commons License 2000.12.14 0 0 topiknyitó
Végigolvasva a témák listáját úgy látom, pénzt és paripát nem kívélve a fórumtársak sorban leplezik le kis hazánk elvetemült elárulóit. E tevékenység igen hasznos, hiszen ha belegondolunk, rengeteg kígyót melengetünk a keblünkön, egészen addig, amíg éleseszű kollégáink le nem rántják a leplet az ármányról.

Gondoltad volna, hogy milyen alattomos, milyen álnok módon árulódik kis hazánk, mételyeződve szemünk fénye, a gyerek lelkivilága által?

Ez a pirosruhás álnok szakállas cukros bácsi módjára igyekszik a gyerekek bizalmába férkőzni, megszerzi legféltettebb belső titkaikat, terrorizálja őket, a "jóvoltále" lelkigyötréssel, majd - de csak aki neki tetszik - édességgel jutalmazza.

Régen figyeltük az öreget, mert felmerült a gyanú, hogy kettős mércét alkalmaz a puttonyából történő osztogatáskor, de ami információ a birtokunkba került, az túlmegy minden határon.
Mint ahogy ő maga.

Mert Finnországban Youlo Pukki, Oroszországban Gyedmaróz, Németországban és Ausztriában Knecht Ruprecht néven nyomul, cseppet sem leplezve bitang kozmopolitizmusát.

Szóval csak óvatosan vele!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!